Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej probuje wam wyslac zdjecie mojego swetra-plaszcza.... no i wlasnie sie udalo. Ide teraz nareszcie konczyc stol mojej przyjaciolki bo oczywiscie caly weekend bylam poza domem. W sobote rowerem w polsce ;) a w niedziele tez caly dzien przerowerowalam. Upieklam tez ciasto ze sliwkami i zaczelam zamowiony szal. Ciao!! Aaaa pogoda u mnie pieeeeekna :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak taku dostałam fotke płaszczyka szkoda że nie założyłaś go na siebie :) Ale przyznam szczerze że wygląda jak ze sklepu masz talent kobieto, idealny na jesienne i zimowe dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu w porze nocnej. Pol dnia bylismy w drodze, prawiem w Lillehammer,po auto. Wlasnie wrocilam. Jutro beda mnie maglowac w urzedzie pracy. Julii tez kiedys farba zostala mi na tasmie tu chyba i farba i rodzaj sciany ma znaczenie. Dzieki kobietki za troske i wyrazenie swojego zdania, doceniam to. Wiem, ze wszystkie patrzycie na wiele spraw przez pryzmat, zon,matek W sumie to jako jedyna uchowalam sie tu samotna jak palec. Mi nie o ich urode chodzi, bo zdazylam poznac kilku kolegow T ktorzy nie maja nic w sobie meskiego. Znowu az tak zaslepiona nie jestem, ciagle analizuje rozne sytuacje, wlasnie przez to ze o arabach jest wyrobione jakies tam zdanie,jak i o kazdym narodzie. Polacy sa tu postrzegani na przyklad jako pijacy ktorzy przy kazdej okazji zrobia awanture swojej partnerce ,zlodzieje ktorzy z kazdej fuszki cos zagarna dla siebie a kobiety jako panie lekkich obyczajow. Tak jak w dloniach kazdy palec jest inny tak i ludzie kazdej narodowosci sa rozni. Wazny jest czlowiek a nie jego pochodzenie. Wiadomo ,ze sa roznice kulturowe , bariery ktorych czasem nie da sie przeskoczyc i zdaje sobie z tego sprawe ,ale mimo to chce sprobowac, za wiele nie mam do stracenia. Dzisiaj u nas tez bylo bardzo ladnie , w ohole cieple noce. Ale po drodze pod Lillehammer byla taka ulewa ze nie dalo sie jechac , jeszcze do tego kawalek za nami widzialam zblizajacego sie do autostrady, ogromnego łosia. Maji fajnie ze masz dwie oferty do wyboru no i wlasnie ze wtnagrodzenie nie jest naliczane procentowo. Oczy mi sie kleja, Nosze soczewki calodobowe i w nocy jest ciezko przetrwac,musze co jakis czas je zdejmowac, kolorowych ide sprswdzic poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej!! Juz po kawie i zaraz zmykam na rynek szukac burakow. Co za dziadostwo nie mozna ich u nas kupic a w PL na rynku chcieli mi tylko 10 kg sprzedac :O Buziole!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) TakTak a na co Ci buraczki ?na barszczyk ? Moglas kupic 10 kg , dalabym przepis na buraczki z cukinia , palce lizac :) Maja wskocz na Simsy , bo nie moge nic zbudowac :P Ja zaczęłam sie wdrazac w bombki szydełkowe . Poki co narazie pruję :P Ale spoko, wpadne w trans to bedzie git ;) aaaa TakTak no cudo Kochana zrobiłas , z tym szalem wyglada przecudnie :) Dla wszystkich caluski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ja cały weekend chorowałam i teraz mam paskudny katar. Tak, Taku podoba mi się kolor swetra :)) praca dalej mi sie podoba tylko ta świetlica troche mnie nudzi ale będę tu pisała moja prace mr i to jest 10 godz dodatkowo płatnych :)) Jasna super, że Wam się układa :* Landrynko ja nie dostałam fotek.... Maja mam nadzieję, że w pracy będzie super i poznasz mase fajnych ludzi! Mrówka kuruj się. Fajnie, że masz ta nową koleżankę. Julii i jak urządzanie mieszkania? Bling mam nadzieję, że wszystko bedzie dobrze zresztą TY sama będziesz wiedziała czy masz szczęście czy trzeba zwiewać i szukać innego księcia. Mój P pomieszkuje u mnie bo ma ciag dalszy remontu, ale jakos to idzie wracamy wieczorem robimy jedzenie i gadamy sobie. Nie czuje się jak gość robi zakupy, ja wstawiam pranie on rozwiesza itp... i jakoś się dogadujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) zaraz spadam do miasta wiekszego niż moja wiocha ;) pogoda nadal piękna ale wiaterek jesienny wiec uważajcie na siebie :) zgodnie z zaleceniem Landrynki siedze na dupie i dziergam co robię w przerwach - nie napisze :P Tak taku - ja to chcę zobaczyć na Tobie a nie na wieszaku bo nie mogę wykumać co z tymi frędzlami zrobiłaś ale podoba mi się okrutnie :D czekam na zapiecia do bransoletek - już mam trzy :) niebawem będe mogła zaprezentować trzymajcie się kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem tylko na chwilke bo chcialam sie z Wami przywitac 🖐️ zostawiam Wam dzbanek kawy :P częstujcie sie :) Zaraz spadam na szkolenie , dzisiaj do 16(chyba tam usne). A tak szczerze to im wiecej wiem o tej pracy tym bardziej sie zastanawiam, to całe naciąganie ludzi (nawet jak nie chca to i tak dalej ich naciągasz) jest dla mnie jakies takie bez sensu (przeciez nikt z nas czegos takiego nie lubi !!!!). Dziś test z tych 3 dni szkolenia te osoby ktore osiagna pozytywny wynik, przejda do nastepnego szkolenia juz stanowiskowego i tam bedzie kolejny test takze mam jeszcze troche czasu zeby sie zastanowic... a moze dzis nie zdam tego testu kto wie... w każdym razie dzis bede marnowac swoj czas sluchajac szkolenia i to za darmo 🌼 dla wszystkich milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tylko macham , spijam kawę i mnie nie ma :) Maja moze się wdrozysz, moze sie spodoba takie zajecie. Jak dla mnie osobiscie , to jaa absolutnie nie nadaje sie do czegos takeigo. Caluski dla Was wszystkich :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przy kawie. Zaraz spadam do Szczecina do fryzjera. Oczywiscie nie mam terminu ;) Maja ja tez musze powiedziec ze to chyba najbardziej gowniana robota jaka moge sobie wyobrazic ale u ciebie to mam jeszcze dodatkowo wrazenie ze ty na sile szukasz powod zeby tam sie nie zalapac. Najpierw jestes super nastawiona a potem twoj zapal drastycznie opada ;) Jak juz zaczelas to doprowadz to do konca a jak sie nie dostaniesz to poprostu poszukaj w innej branzy. Landrii co z twoim przyjazdem w przyszlym tygodniu?? I jade od strony niemieckiej do Pragi wiec mozesz ewentualnie zrobic sobie wypad na piwo do Czech i tam mnie spotkac o ile nie bedzie ciebie u mnie w najblizszych dniach ;) Calusy dla was. Odezwe sie po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie całą noc padało, teraz gówniano, pochmurno i mam wrażenie że złota piękna jesień i mnie się skończyła :( Zaraz muszę wyskoczyć na godzinkę. Auto pojechało do pracy ale zostawili mi rower. Rąbnęłam trójkę w totoka :D Wygraną też odbiorę po drodze. Jak wrócę to może więcej naskrobię Landrynka ale laska z ciebie. Taktak masz talent w rękach dziewczyno. Mnie na druty jakoś ostatnimi czasy brak cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie wcale Majeczce nie dziwie :O , ze zapala ma słominay. Te wszystkie "prace" przy telefonie i namawiajace ludzi na roznego rodzaju usługi to dla mnie jakas porazka. Siedzialam w tym 9 miesiecy i wiem , ze nigdy nie podejmę takiej pracy ponownie. Jak sie czlek naslucha na takich szkoleniach , to ochota odchodzi tak szybko jak nadeszla . Trzeba sie urodzic z tym czyms, zeby umiec ludziom"sprzedac" towar . TakTak przyjazd jest na bank. Ale wspomnialas cos , ze sie wybierasz gdzies za granice , wiec spokojnie se pokursuj, a kolo 10.X. bedziesz kursowac ze mna . Patrze teraz w kalendarz i mysle , ze 13 moglabym wsiadac w pociag do Ciebie :) Chyba , ze mnie zabierzesz w drodze z Pragi do siebie :P ( prawde mowiac pogubilam sie w tych terminach Twoich gdzie i kiedy jedziesz :P ) Kania ja nawet jedynki nie mialam :( Nie mam szczescia do gier liczbowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jak się dziewczyny rozbrykały wszystkie gdzies jadą ;) :) a ja siedze dziś i pichce, przynajmniej do południa ;) http://alicja.przepisy.net/kruchy-placek-ze-sliwkami/ - juz się piecze zobaczymy jaki wyjdzie :) http://kotlet.tv/golabki - a to częściowo już naszykowane :) dziś mam domowo i kulinarnie :) po południu bedzie dziergająco Kania - jakby płacili za nietrafienia to byłabym miliarderka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktak jestem gotowa na propozycję odnosnie daty i jestem u Ciebie . Oddaje sie w Twoje ręce :P I pokaz co zrobilas z włosami, albo chociaz opisz co zrobilas :) Mrówka ja dziś upieklam drożdzowe ze sliwkami i placek zwykły z jabłkami :) Już polowy nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja sie niedawno przebudzilam z drzemki :( Nie chce mi sie wiele w domu robic, to sie obijam i juz wole pospac niz ze szmata czy walkiem zasuwac, obrzydlo mi to i tyle. Jest wciaz cieplo, za cieplo dla mnie..... 32 stopnie, spojrzalam na term. jak zaleglam z ksiazka. Nawet z pieskiem nie chce sie w tej duchocie spacerowac. Jakie to lato dlugie w tym roku! Na balkonie tez mi za cieplo :D jedynie wieczorami jest mi dobrze, wychodze na balkon i oddycham swieze i chlodne powietrze! Smaka mi Mroweczka narobila tymi golabkami! Juz od kilku tygodni planuje, ze jak tylko bede miala kuchnie w calosci i gaz to zabieram sie za ich gotowanie. Tyle, ze ja najlepiej lubie w wersji mojej mamy- bez ryzu, w sosie wlasnym. I te golabki przed gotowaniem obsmaza sie po kolei na patelni, wtedy sosik jest pyszniutki, mmm. Z ciast planuje sernik, kupilam wiaderko twarogu w Polsce i czeka.... chcialam zrobic pierwszy raz ten z rosa, czy lezka ...jadlam u kolezanki i bylam zachwycona :) Moje wlosy sa tez do farbowania, ale do Pl mam za daleko :P milego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii no ja jade teraz w piatek i wracam w poniedzialek wieczorem. Wiec jesli masz ochote ,mozesz u mnie byc w przyszly weekend zwlaszcza ze mamy tam zaplanowany wypad ze tnajomymi na targ dyniowy. Wiec mialabys tez od razu fajna atrakcje :P Wlosy przyciemnilam ale nie na calej powierzchni tylko w rodzaju pasemek. Tzn zostawilam swoje jasne jako pasemka i do tego co drugie pasmo pofarbowane na taki ciemny karmelowy blond. Zlalo sie to wszystko tak ladnie ze efekt jest bardzo naturalny. Zdjecia mi sie nie chce za bardzo jednak teraz robic. Jutro cos zakrece. Procz tego scielam o dobre 10 cm i pocieniowalam takze sa teraz takie fajne leciutkie i kitka super wyglada. Nogi napierdalaja mnie tak ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) Kawa dla Wszystkich 7 ............................:) U mnie pogody pięknej ciag dalszy :) Juleczko , nie narzekaj na to, ze słonce masz. Przypomnij sobie jak narzekałaś kiedy mialas za oknem chmury :P TakTak no myślę, ze jest to dobry termin. Reszte szczególów uzgodnimy na e-mail. Nie bede tu dziewczynom pisac rozkładu jazdy povciagów :P Co to za targ dyniowy ? Jakis "festiwal"dyni, czy co ? Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki-laseczki :) Ja rowniez stawiam kawusie i przypominam ze wyscik po 500 stronke mozna by juz oglosic za rozpoczety ;) Landrii to taki jarmark gdzie wszystko jest z dyni. No i mozna tanio tez te dynie na Halloween kupic. Zjesc zupke itd. Ja tam nigdy nie bylam ale moja kolezanka mowila ze jest tam super atmosfera i wszystko jest przepieknie przystrojone... no tak prawie po amerykansku. Ja juz od dawna mam ochote na taka imprezke w rodzaja konkretnych dozynek wiec sie bardzo ciesze. A wypic i potanczyc mozna tez pod dynie ;) Poza tym nie mam jeszcze wiele do powiedzenia bo wstalam dopiero pol godziny temu. Aaaa wczoraj wlasnie bylo otwarcie nowej wielkiej galerii w Szczecinie (Galeria Kaskada) Boze jacy ci ludzie sa ohydni. Normanie za balonika i kilka darmowych ulotek :O dali by sie zabic. Siedzieli w McD juz przed 11 i wpierdzielalli te kurde hamburgery jakby to byl pierwszy McD w PL :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darmowa wyżera to co się dziwisz ;) witam porannie i spadam, nie mam weny ani humoru cholypcia, miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyżera jak wyżera :O Ale tu nawet nie chodzi o to co dają , tylko dlatego, ze w ogóle dają :P Byłam swiadkiem kiedys w supermarkecie , jak facet demonstrowal jakies miski , gary i dla kazdego kto podszedl, czy ogaldal dłuzej czy nie, dawali cos w rodzaju małej , plastikowej łyzeczki. nie wiadomo nawet do czego taką łyzeczkę uzyc , bo naweet dla niemowlaków do karmienia sie nie nadaje. Kolejka byla taka, jakby samochody rozdawali za darmo :O:O Polacy to pazerni ludzie. Mrówka a cos Ty taka bez humoru ? Znowu Cie cos boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, jakos mi ostatnio tak marudno...Zapal do roboty mi odpadl, bo jak widze, ze tak zle idzie to sila rzeczy musialam przystopowac, zeby nie zwariowac. Bo ja w ogole to nerwus jestem, i jak widze te platy odchodzace od scian i inne takie tam, to normalnie szalu dostaje. Do tego przeszkadza mi ten upal, bo ledwo cos porobie to zaraz spocona jak swinia jestem i oddechu mi brak :( Wciaz spimy na materacach, i teraz mi jeszcze plecy zaczynaja bolec, i jak tu byc w dobrym humorze? Fajowo Landrii, ze robisz sobie wypad do Taktaczki! I odetchniesz sobie od swojego otoczenia, i cos nowego zobaczysz, i z Taktaczka sie poznacie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przed kawa ( zaraz robie) Co was tak wymiotlo? Moj net wczoraj fiksowal wiec tez mnie za bardzo nie bylo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Julia i jeszcze mi sie przypomnialo z ta farba i tasma ze nie powinno sie czekac z odrywaniem tasmy az farba calkiem wyschnie tylko wlasnie delikatnie jak jeszcze jest tak w "polowie drogi" odrywac. Ide czytac pudelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzien dobry :)) Dzis mialam melodie do spania i sobie pospalam dłuzej :) Witam wiec z kawą poranna ;) Wczoraj poszalalam zdeczko po miescie . Bylam w drogerii Yves Rocher i kupilam pare drobiazgów :P W ubiegłym miesiacu dostalam taka ulotke imienna , na ktora moglam dokonac zakupów i to z obnizka . Np na zapach mialam 50% , na kosmetyk do makijazu 40 % . Jak kwota laczna zakupów przekraczala 50 zl to dodatkowo nalezaly się jeszcze dwa prezenty :) No i poszlalam i kupilam sobie brązer za 60 zł , mezowi wode za 120 zl i balsam do ciala za 20 zl . Lacznie zapłaciłam po znizkach okolo 120 zl i wyszlam dodatkowo z torba podrózna i kosmetyczką :P TakTak pisz kobietko czy kupowac dla Ciebie farbę o której wczesniej pisałysmy ? Bylam wczoraj tez jeszcze własnie w innej drogeri za ta Twoją farvba ,ale byly tylko same brązy :O i jeden rudy :O Dziś popoludniu bede znowu na miescie , wiec upewniam sie czy nadal jestes nia zainteresowana i czy wziac kolor 7.0 i 8.0 ? Katarzynku puscilam juz foteczki do Ciebie :). Juleczko wspołczuje Tobie, ale pomysl sobie jka juz bedziesz po wszystkim , jak bedzie fajnie ;) Szkoda tylko, ze faktycznie nikt nie mogl Wam pomoc w malowaniu , jakis fachowiec :O Zawsze to meska dłon , a Ty taka kruszynka delikatna. Pomalutku sobie zrobicie. Mrówka jak tam dziś Twoj humor ? Hę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii jak znajdziesz to kup, moze lezec, jesc nie wola. Ja pytalam troche w Szczecinie i nigdzie nie znalazlam niestety. Zawsze jak nie bede miala kasy na fryzjera to moge sobie sama cos machnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hello :) Stawiam kawusie i sniadanko :) Za oknem w koncu zawialo chlodkiem! Hurra! mamy 22stopnie i w koncu jest czym oddychac! Wczoraj wieczorem zrobilo sie juz tak "swiezo", ze wyszlismy z m na 15 minutowa rundke z pieskiem...normalnie bylam wniebiwzieta :D Wiecie, te nasze sciany to wydawaly sie tak gladkie i super, ze szkoda bylo wydawac kase na jakegos fachowca. Poza tym tyle tutaj sobie licza, ze i tak zastanowilabym sie dziesiec razy. Ide poczytac co sie w swiecie dzieje, na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Was wywialo? czy tylko ja siedze w domu????? niestety z balkonu mnie wywialo, znowu 30 stopni. Normalnie krotkie pareo sobie zalozylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez dzis taki upal ze wrocilam do sandalow. Zaraz wyjezdzamy wiec jesli nie zlapie gdzies sieci i sie zamelduje to mowie wam ciao i do wtorku. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zasuwałam też w letnich japonkach po podwórku. :) Pogoda wymarzona nawet na opalanie była 🌼 Jak dla mnie to może być taka do grudnia a potem do następnego lata :D Ja rozumiem Julię. Nie znoszę jak jakaś robota ciągnie się w nieskończoność. Potem jak już po wszystkim to nie mam ochoty już się cieszyć. Komputer po reinstalce wreszcie zaczął mi chodzić jak należy. Chyba że znowu go zamulę jakimiś śmieciami ;) To i ja się pochwalę co dziś ugotowałam - pyzy z grzybami :D Do jutra nie dostoją, ciągle któreś sobie podgrzewa ;) Trochę ich narobiłam a nas tylko troje :) Ciasto kombinowane- krem budyniowy na biszkopcie z dżemem śliwkowym z polewą kakaową na wierzchu posypane płatkami migdałowymi. Słodkie jak czort mi wyszło a przecież z cukrem nie przesadziłam ;) Słyszałyście żeby pies miał stłuszczoną wątrobę? Normalnie jaja :O Naszej suni wyszło na usg. Musi brać leki na wątrobę. Nie mogę :O Chory kręgosłup, chora wątroba.... ciekawe co jeszcze????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×