Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

No kania, chociaz Ty rozumiesz moj bol ;) No a ciasto slodkie sila rzeczy musi byc- krem slodki, dzem i jeszcze polewa :) Zjesz kawalek i masz dosc, przynajmniej na dluzej starczy ;) A o pieskach to dosc duzo czytam ostatnio i nie wiedzialam, ze tyle tych roznych dolegliwosci.... Kiedys mielismy kundelka i jakos nikt sie niczym n ie przejmowal, jadl wszystko.....a teraz czytam i to wolno, tego nie wolno.... W Polsce niby zaszczepiony a tu wymyslaja ze jeszcze to i tamto i jeszcze cos by sie przydalo.....nie wiem czy chodzi juz tylko o kase czy co? A twoja psinka to kundelek czy jakis rasowy? czym ja karmisz, ze watrobke ma przetluszczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedze przy piwku i robie sernik na zimno. Ale jesc go juz raczej nie bede. U mojego T siedzi 4 facetow a ja sama, w koncu mam czas poczytac co w swiecie sie dzieje. Musze posprawdzac u nas strefy bo komunikacja zmienia sie od jutra. U nas jutro ma byc cos kolo 25 stopni, ciekawe czy sie sprawdzi. Dobrze ze buty letnie jakies jeszcze w szafie stoja, w sumie to co jakis czas zakladam koturenki. Fajnie ze u was tez pogoda dopisuje. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za oknem piękne słonko. Dziś na pewno mi ten chodnik wyschnie. Nie zabierałam go z dworu bo po praniu wraz z niego ciekła woda. Zaraz ściągam z wyra M i skoczymy na zieleniak po pomidory. :) Julio nasza sunia to wielki owczarek niemiecki lat koło 12tu. Staruszka i schorowana. Ciągle coś jej dolega. Jak poszły kiedyś z Młodą na długi spacer to trzeba było dzwonić po auto, bo psisko nie dało rady iść i skowyczało z bólu na swój kręgosłup. :( Potem problem z drogami rodnymi. Miała operację usunięcia z powodu ropomacicza. Teraz wątroba. Nie am dnia bez podawania leków. Teraz chodzimy z nią co kilka dni do wety bo ma czyraczycę odbytu. Smarujemy ją azotanem srebra bo nic innego nie działa. :( Pies jest duży i ciężki (koło 45 kg) jak na sukę to ogromna. Nie da się odchudzić. codziennie dostaję puszkę psią (1,25 kg) i chrupki typu friskies cz pedigre, w każdym razie coś takiego. Poza tym czym sie Pańcia z nią podzieli (ciasto, kiełbaska).... Tak więc widzisz sama , jak nie dasz jeść to ona ci nie da spokoju. Czasem się ją przegłodzi ale tylko raz w tygodniu. Trzeba będzie ograniczyć puszkę, dać więcej kaszy, siemię lniane do miski i jakoś damy radę ;) Już tyle razy daliśmy to i teraz poradzimy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Taktak szaleje na wyjeździe Jak zwykle ostatnio, podpisuję listę z rana i kawa (_) 🌼 Dzionek ładny, słonko, oby tak dalej Mrówka jak samopoczucie? ❤️ Trzymam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis ja witam z kawa :) Kolejny piękny dzien . Straszą, ze juz od piątku ma wiać , lać i zrobić się brzydko :( Póki co cieszę się z tego co jest :) Weekend spędzilam poza domem . Wczoraj byłam z moim M za miastem . Kilka zdjec na fb wstawilam :) W sobote tez zrobialm do słoiczkow paste paprykowa . Przyda sie w zimie do miesa lub wędliny na zimno , na kanapki . TakTak jak tam w Pradze ? Pewnie przepieknie przy takiej pogodzie ?! Juleczko to nie w byle jakim filmie bedziesz występowąc, jak takie gwiazdy tam gościly. .Koniecznie potem napisz tytul filmu :D Jak Twoje prace w mieszkaniu ? Kania jak dobrze, ze ja nie mam psa :O Bling a nie boisz się tak sama wsrod tylu facetów :P Maja jak humorek dziś ? Kursujesz się dalej ? ;) Katarzynku jak w pracy ? Chyba coraz lepiej z dnia na dzien ? :) mRówka gdzie Cie wcielo znowu na tak długo ? Teraz kawa , bo jescze spię , a potem bede myslec co robic ? ;) Buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) U mnie troche się ostatnio działo. Przede wszystkim nie zdałam testu praktycznego, w tej pracy, a polegał on na tym że kazdy z nas siadał na słuchawki i miał 30minut na telefony i ten kto namówil jak najwięcej klientow dostał prace :( Cwaniaki pewnie dlatego szkolenie bylo bezpłatne. Pozatym w czwartek i piątek jezdziłam po salonach mierzyć suknie ślubne, wybrałam fason w którym dobrze wyglądam i dobrze się czuje. Weekend zleciał szybko, w sobote bylismy rano z L u fotografa i kamerzysty podpisac umowe i wplacic zadatek, a popoludniu moj L mial mecz, a ja byłam u tesciowej i zostalismy tam na noc. W niedziele popoludniu wrocilismy do domu i przyjechala do nas ciotka z kuzynkami takze ciagle cos sie dzialo :) Teraz popijam kawe, bo potem jade do spoldzielni bo przetarg na mieszkanie ma sie odbyc w tym miesiacu i chcemy startowac, podoobno chętnych jest dużo, ale spróbować można. Juliii mozemy sie chwalic ze mamy slawna kolezanke skoro z takimi gwiazdami grałas :) Landrii widze, że weekend miałas rownie ciekawy :) Kania współczuje tych problemow zdrowotnych u Twojego psiaka, moja jak byla mala to tez ciagle chorowala na szczescie teraz jest ok Miiłego tygodniia dla wszystkiich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, troszke sie zapedzilas, Maju :) bo jeszcz na tym planie nogi nie postawilam, jak dobrze pojdzie to w listopadzie. Jestem ciekawa czy beda wtedy jakies sceny z Penelope :D chcialabym, chciala :D Przykro mi, ze z praca nie wyszlo....ale chyba nie taka super ta praca, zebys rozpaczala. Wkrotce zalapiesz lepsza, zobaczysz ;) Trzymam kciuki :) Landrii....kwiecie nasz kwitnacy! Widac, ze weekend udany, no i pogoda marzenie. Kiedys bylam w Polanicy, jakies 15 albo i wiecej lat temu :D Ale sie stara robie, fuuuu! A co z Mrowka? nie odzywa sie od kilku dni, co do niej niepodobne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej. Alez nas oszukali z ta pogoda zamiast 25 stopni byl deszcz na weekend. Cala niedziele przelezalam w lozku. T. nie pozwolil mi sie ruszac, ani nic robic. W srode ide do lekarza na kontrol,bo albo dostalam za szybko @ albo to cos innego. W sobote bylam z facetami na disco, wyszalalam sie ,wytanczylam az milo. Ciekawe jak nasza tak tak w podrozy. Milego tygodnia babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się odzywam ;) miałam paskudny humor i zero ochoty na nic wiec- wolałam przeczekać zrobiłam w tym czasie sweterek i kilka bransoletek które wrzuciłam na fB ale znowu tam pozmieniali i nie mogę się połapać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko tylko Ty mi nie wyskakuj ze swoją staroscią , bo ja przy Tobie to musialabym już dawno niezyc :P Mrówka Ty Pipko , a już mailam wysylac eska do Ciebie z pytaniem co się dzieje ? Ale masz szczescie, ze się pokazalac na FB i potem tutaj :) Bransoletki gitess , ale pewnie dłubaniny przy tym jojjjj ;) Blinguś no u nas weekend był cudnyyyyyy :D Przy takim trybie zycia, jaki teraz masz to wcale sie nie dziwię ze masz zaburzenia @. Przeciez to nie jest jeszcze menopauza ? ;) TakTak jestes już na miejscu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Stawiam kawę 7 na poczatek dnia. Widok, który ma za oknem w tej chwili - niebo wręcz rózowe i jakies takie mazaje "chmurowe"- bezcenny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wrocilam. Bylo pieknie, cieplo, piwo smakowalo ze hoho i mam tez cudne zdjecia. Popoludniu zgram i wrzuce na FB. Narazie mam zaraz wizyte u dentysty wiec sie szykuje. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja czekam na foty :) Landrynka - każdy może mieć chandrę - nie?! :P z bransoletkami schodzi ale myslę ze to kwestia wprawy z czasem pewnie robi się szybciej ;) Kasiu - póki co nie sprzedałam żadnej ale jak znajdzie się kupiec to czemu nie ;) :) za oknem słońce wiec wykorzystuje i po trochu robię porządki na podwórku przed zimą, dziś nad ranem słyszałam jak padało ale teraz to tego nie widac sucho jak cholypcia, ale niech tak będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj laski no nieładnie robicie :P TakTak no gdzie te fotki ? Myślała, ze jak wróce to poogladam sobie cos fajnego a tu lipa :P Nabiegalam się Kochana za tą Twoją farbą, ze mi nogi do dupska wrosły :O Tak jak pisalam jzu wczesniej,. Byla taka farba w jednym miejscu , ale nie Twoj kolor. Dzis natomiast bylam w kilku miejscach i niestety nie mieli nic takiego. Jedna Pani powiedziala, ze była to jakas seria limitowana i jak ktos mial to je wysprzedał i jzu nie ma, a jak gdzies jest to pewnie koncówki . Dzwonilam tez do Tesciowej , zeby zapytala ale tam jzu tez nie ma tej farby. Tak wiec niestety , pomimo szczerych checi nie przywiozę tej farby :) Mrówka a nas to mozesz opieprzasz jak mamy chandre i nic nie piszemy :P ?!!! Jak to tak ? ;) Jutro się juz pomalutku szykuje na wyjazd. Moze w piatek rano powitam Was na kawce razem z TakTaczką ? ;) A do Ciebie kochana juztro z ranca napisze e-maila i podam jzu konkretny czas mojego przyjazdu. Mam nadzieje, ze bedziesz na mnie czekac ? :) Dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbataaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a Ty się już pakuj Landrynka :) i rób dużo fotek :D teraz herbatka potem trochę pracy a potem mam dzień za kółkiem zawieść, przywieź........ itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :)) Ja z kawą !! ;) Mróweczko ja za duzo do pakowania nie mam ;) Zdjecia to działka TakTaka, moze cos pstryknie ;) Cholera jestem zalamana, bo wstalam "pociągajaca" i boje się zeby nie jechac z katarem albo co gorsza jakims kaszlem :O:O Pogoda juz nie tak słoneczna jak w ostatnich tygodniach :( Boli mnie glowa i ogólnie dziś jestem do dupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii, jak Mrowka napisala- fervex i bedzie ok :) Ja ze swojej strony przesylam slonce i ciepelko :) Tutaj wciaz goraco, mamy 28 stopni. W ciagu dnia prawie nic nie robie, dopiero poznym popoludniem zabieram sie za zrobienie czegokolwiek. W ogole to w Polsce zapomnialam kilku rzeczy, zostawilam siatke z butami, w tym jedne zimowe- ale macham na to, i rolke tapety, ktora kazalam sobie wyslac do Wloch. I wiecie, ze od 15 wrzesnia jeszcze nie doszla? Sprawdzalam na stronie poczty i niby 19 juz byla w Mediolanie..... Kurde, zla jestem jak nie wiem. Oczywiscie pojdziemy sie dowiedziec na poczte u nas, ale juz sie boje, ze niestety przepadla :) Ta rolka kosztowala niecale 80zl plus 82 przesylki :( Dobrze, ze butow nie kazalam jeszcze zapakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka ja bym kupiła, bardzo mi się podobają:)) u mnie w pracy faktycznnie coraz lepiej sie czuję :) dzieciaki widzę też jakoś przychodzą z problemami. byli u mnie przez weekend rodzice. Landrynko Ślicznotka z Ciebie to kiedy Ty jedziesz? Maja to co dalej wysyłasz cv? Tak, taku super foty. Juli ja też nie lubie jak remont sie ciągnie... bo trace zapał. u P juz 2 miesiac sie ciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniuchuje w domku :) angielski został odwołany wiec nie musze jechać zawieźć dziewczęcia :) Tak taku - foty są super, Praga jest piękna, a Ty promieniejesz :D Kasiu - napisz na emaila to wyślę ci fotki tego co mam a do soboty dorobię jeszcze coś nowego :) albo podam ci stronę dziewczyny która takie bizu robi od dawna wiec jest lepszym fachmenem ;) i oczywiście sprzedaje - http://www.wix.com/weraph/galeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. Macham do was i uciekam. Landri fajnie ze w koncu dojdzie do skutku twoj wyjazd do Naszej TakTak, To w weekend pijemy? T ma urodziny wiec ja na pewno cos przechyle,znowu. Dzis bylam pierwszy raz jak tu jestem u lekarza rodzinnego, przepisal mi tyle recept , ze hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) A ja piję kawe , i pomału sie szykuję do wyjazdu. Mam już bilet w dłoni. TakTak nie ma więc odwrotu :P No własnie tez jestem ciekawa Bling co jest, ze masz taką stertę recept :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to udanej zabawy dziewczyny :) Blinguś - ty chora? ja to rozumiem ciagle w kosciach strzyka ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde jaka jestem wsciekla. Jest takie wietrzysko u mnie ze jak chcialam rowerem pod wiatr jechac to kurde stalam w miejscu. Zlana potem jestem. Wrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej . Landri i Tak tak juz kawusie chyba wypilyscie co? Ach odstawilam anty jakos w lipcu,tzn skonczyly mi sie ,no a ze wylot do Polski nie wypalil to nie mialam jak wykupic. I w sumie stwierdzilam, ze musze zrobic pauze. No i hormony mi cos szaleja. Pisalam wam, ze w niedziele lezalam w lozku. Dostalam krwotoku . T. naciskal zebym szla do lekarza,juz nawet na pogotowie mnie chcial zawozic. No i poszlam. Mam chyba za wysokie ph i przez to tez tak szybko lapia sie mnie infekcje,nawet od glupiego plynu do mycia. Teraz czekac musze na wyniki krwi. Aplikowac jakies czopki, kremy i tabletki. Dla mnie to duzo lekow bo ja zadnych nie biore. Mroweczko na szczescie mi jeszcze nie strzyka ,no ale wiadomo po 30 to juz wszystkos ie czlowieka czepia. Juiii i jak remoncik? Buziaki dla wszystkich laseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×