Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

ja znów cierpie na @ ale znalazłam już nowego lekarza i ide w poniedziałek. Tak, Taku impreza udana to super. Landrynko 3 mam kciuk. Widziałam jakie cuda robisz, zazdroszcze tych zdolności. Maja Gratulacje, cieszę się, że masz dobry humor. Bling zycze Ci zdrówka przeysłam buuziaki dla reszty szukam obiadu, chciałam zrobic makaron z tuńczykiem z puszki ;), pomidorami i serem jakimś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez szukam pomyslu na obiad. Mam ochote na zupe ale taka klarowna nie gesta i nie wiem wlasnie jaka to by mogla byc :O Dostalam propozycje zeby pomidorowa ale to jedyna rzecz ktorej nie umiem gotowac :/ Bling czemu bylas u lekarza?? Landrii tzrymam kciuki. Ja dzis od rana zaliczylam taka wpade ze normalnie nie bede wam opowiadac jaka ale wstyd mi bylo jak juz dawno nie. Normalnie spocilam sie w jednej sekundzie i zjaralam buraka jednoczesnie. Baaa ale to byla wiocha. Ale nie powiem co bo az mi o tym myslec wstyd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kciuki mocno trzymalyście, bo dostalam prace;) Zaczynam... 24 grudnia, w samą Wigilie :O No, ale cos za cos ;) Wazne, ze jest :) I to pewniak, chyba ze w miedzyczasie coś wpadnie lepszego i za lepsze pieniadze :P TakTak no napisz, czume spiekłas buraka , jaką szopkę dziś odstawilas ? ;) Ja mam dziś na obiad wałsnie zupe pomidorową i do tego na słodko ryż zapiekany z jabłkami :) Katarzynku no fajna perspektywa, oby tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Ja dzis mam trche luźniejszy dzień, później musze sie troche pouczyć do tego testu :) no i chcę zrobić porządki w szafie :) Właśnie zamowiłam mojemu L bluze na święta, już dawno mi mowił że chce tą włąsnie bluze, że fajna by była na treningi i mecze no to mu zamowiłam jak przyjdzie to schowam i dostanie na święt, przynajmniej jeden prezent z głowy:) Oczywiście znowu mamy dylemat co z wigilią czy u mojej mamy czy u rodziców L, jakbyśmy juz mieli to mieszkanie to bylby problem z głowy wszystkich byśmy do nas zaprosilii a tak doopa przetarg dopiero bedzie koniec grudnia/początek stycznia. Landrynka gratuluje :) Katarzynku fajnie,że jestes zadowolona z pracy :) i duzy plus że chcą Ci studia zasponsorować :) Tak taku ja to zawsze mam prooblem co zrobic na obiad zeby wszystkim smakowało :P mrowka jak zwykle zabiegana :) Bling co sie stalo ze na ostrym dyzurze bylas ?? Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jest.... minus na dworze, dlatego serwuje gorącą kawusie lub herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej, ja tez sie maleduje juz po kawusi. Na 11 mam dentyste wiec smigam sie malowac. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie dziś zrobilam kawę tzw sypaną :) . Boje sie czy czasami nei dostanę jakiegos delirium po niej :P Ale tak mi się chcialo jej, ze uchhh :P A w ogóle to mam dziś dzien gdzie mam ochote na wszystko co jest zakazane i niemoralne :P Nie wiem tylko od czego zacząc ?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka i tak właśnie zrobiłam :P Wstawialm na fejsa fotkę bombki, którą zrobialm niedawno. Mam ja dla kogos w prezencie, ale musialam wstawic na FB, bo byc moze zrobie jeszcze parę na specjalne zamówienie i bede miec z tego kasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Landri 🌼 tak trzymaj Taktak a ja myślałam, że to ja tylko wstydzę się czasem za siebie ;) w niedzielę też coś odwaliłam, że sama się sobie dziwiłam. Nie przyznałam się nikomu jaka ze mnie idiotka. A w poniedziałek przeszłam sama siebie. :O Oczywiście też zachowam dla siebie, bo wstyd nawet myśleć a co dopiero opowiadać :( Ale nie ma tego złego... M skorzystał przy okazji :) Na szczęście pech minął i skończyłam z gafami Lecę na fb obejrzeć bombkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAndrynka - Ty to masz zdrowie ;) mnie interesuje jednak gdzie można kupić takie wieszaczki do choinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania :P ;) Ciekawa jestem czy przebilabyś w stanie przebic gafę Taktaka ? ;) Ale to już nieistotne ;) Mrówka w sklepie wszystko po 5 zł, kupowałam swieczniki takie smieszne. Te stojaki sa od tych swieczników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać nie mogę Zapraszam na kawę (_) Miałam mieć wolne w środę, nie wyszło, miałam mieć wolne dziś, z wyboru uciekam do pracy, żeby nie siedzieć na chacie Wczoraj po pracy z Młodą pojechałyśmy na zakupy. Byłyśmy w Lidlu, Marcpolu i zachciało nam sie do kauflandu po mix pomorski, bo tam najtańszy. Pojechałyśmy Kiedy parkowałyśmy auto tyłem, z przodu wyjeżdżało audi z impetem, zauważyłam, że wyjeżdża i mówię Młodej, Młoda za kierownicą trąbi, żeby zaczekał a ten chyba głuchy i ryms w nasz przód. Skubany miał hak z tyłu i rozbił nam lampę. Młoda z auta i do niego, ja za nią. Dorwałyśmy faceta. Wysiadł, chciał nam dać 5 dych na zgodę, nie chciałam. Dzwonie do M. Ten kazał mi wziąć od faceta dane, to potem zadzwonimy do niego i powiemy co i jak. Jak już byłyśmy w sklepie M dzwoni i pyta, czy facet oświadczenie napisał. Niby jakie i skąd miałam wziąć papier? Odechciało mi się tych zakupów na jakis czas. Wróciłyśmy do domu, M od razu na dwór oglądać swoją pieszczochę. Wkurzył się na maxa, bo to był zbity halogen i po ciemku nie zauważyłyśmy, że lakier też zdrapany i gdzieś jakieś wgniecenie. Kurde, kierowcy w autach wożą takie oświadczenia do kolizji ale nie mój mąż , on jest ponad tym a teraz się czepia, że nie załatwiłyśmy tak jak trzeba. Następnym razem wystukam 112 i będzie po sprawie. Katarzynku z nimi tak jak z nami, źle a bez nas i bez nich też nie za bardzo. Nudno samemu. A tak sama wiesz coś się dzieje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka Wolę nie wiedzieć kto kogo przebił 🌼 Mam dość wrażeń jak na ten tydzień, a tu jeszcze do niedzieli trochę czasu zostało ;) Spadam powoli sie stroić. Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, nie wiem jak w Polsce ale tutaj wlasnie jak jest stluczka albo cus to sie wypelnia formularz i z tym pozniej do ubezpieczyciela. jak mnie wtedy babka w lipcu w d...wjechala, to sprawa jeszcze nie zostala zamknieta!tyle to trwa.... W zeszlym tygodniu mialam wizyte u lekarza sadowego i teraz czekam na zakonczenie. Rano dzwoni do mnie moj, ze z poczty dzwonili w sprawie reklamacji....ze sprawdzili i faktycznie mamy racje, no ale prosze reklamacje w Polsce zlozyc, czaicie? Najpierw mowia, ze ok, ze mozna tutaj to zalatwic a teraz do Polski odsylaja. po pierwsze musze w ogole sprawdzic w jakim terminie od nadania mozna skladac reklamacje; po drugie zawracac glowe bratu. Ciagle cos i to przez nie wiem sama, widzimisie poczty, brak kompetencji...? Normalne to to nie jest. Inne takie kwiatki sie dzieja, ale juz sie wkurzac nie chce... A! bylismy wczoraj w kinie na tym film filmie, i przez sekundke, moze 2 przeszlam :D moj rozczarowany, az mine mial :D :D No ale jak tlumaczylam, ze moze wcale mnie nie widac, ze moga wyciac scenki, to nie.... Faceci.....ja bym ich w kosmos puscila i tyle, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wlasnie wrócilam ze szpitala. Bylam z ojcem na badaniu okulistycznym. Wyszlismy przed 8 , a jest która ? Ach at nasz kochana słuzba zdrowia :O:O Kania ja jzu jakby mi facet zapropnowal 50 zl , to od razu dzwonilabym na policję . Normlanie bezczelnosc z jego strony :O Poza tym , ja mam w samochodzie napisany przez meza taki wzor oswiadczenia ,na wszelki wypadek jakiegokolwiek wypadku lub stluczki . A nawet jak tego nie masz to na drugi raz wystarczy zwykly kawałek kartki i spisac dane goscia , jego podpis i już masz podkladke . Obys wiecej nie musiala z tego korzystac , ale przygotowac sobie mozesz cos takiego :) Julka a ja myslałam, ze tylko u nas są "takie kwiatki" :P A faceci ? jak to faceci, konstrukcja ich jest prosta jak cepa , nic dodac nic ujac ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynku na to masz jeszcze czas :) Poksztalć sie troche , tym bardziej ze masz ku temu zdolnosci a w dodatku nie bedzie Cie to kosztowac. za 4-5 lat mozesz brac sie za rodzinę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze Landrii..jaka Ty jestes fajna! Normalnie przepiekny ten Twoj tekst. chyba go sobie gdzies napisze i bede cieszyc oko, kiedykolwiek bede w potrzebie! :) Katarzynku, widzisz.....potrzebny Ci taki "cep" ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki. Na ostrym dyzuze bylam poniewaz chcialam zeby mnie obejrzal ginekolog, bo tu tylko sie chodzi do lekarza rodzinnego. Wrocilam po kilku godzinach czekania , lekko zawiedziona i lzejsza o kilka stowek. Juz jest ze mna lepiej, chociaz ciagle jestem na lekach. Kolezanka do mnie wlasnie napisala ze przyszlo pismo z urzedu pracy, wyrok albo mnie wypisali z kursu i dadza spokoj,albo kaza po zwolnieniu na niego isc, a w najgorszym wypadku zabrali prawo do zasilku. Musze to odebrac i sie rpzekonac. Odpisali mi na jedno cv, ze duzo ludzi chetnych i mnie nei wybrali, i tak dobrze ze ktos cos odpisal . Bo wyglada ze ini to nawet si enie pofatyguja zeby podziekowac za cv. Spadam na stronke urzedu . Buziaki. W sumie to niedawno wstalam, przyszlam do T o 12 i do 15 zrobilam sobie drzemke bo w nocy spalam znowu tylko 3 godzinki. Dobrze robi taka drzemka, szczegolnie w uscisku kogos bliskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co kraj to obyczaj inny, tutaj podobno zeby pojsc go gina tez najpierw do rodzinnego....chyba, ze prywatnie. Mam nadzieje, ze sie wykurujesz szybciutko i skutecznie i skoncza sie te "przeboje". Trzymam kciuki. Ja dzis sie krzatam nieprzyjemnie....jakos za nic konkretnego zabrac sie nie moge. I w ogole od kilku dni boli mnie lekko glowa, tylko po jednej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wróciłam i zapodaje herbatke, miałam dziś maraton poza domem, a na zakończenie zaliczyłam wywiadówkę u PAwła i stwierdziłam ze chyba jestem złą matka bo jak niektórych ambitnych matek to sie już nie odzywałam, czy dzieci w zerówce to juz muszą czytać, tak się pytam bo może ja nie jestem w temacie i faktycznie powinnam dosiąść ze swoim dzieckiem w domu i go uczyć :/ najlepiej powiedział jeden z ojców że w zerówce nauczą się czytać i pisać a w szóstej klasie już będą uprawiać seks ;) :P oczywiście jego wypowiedź w kontekscie tych napalonych matek które wręcz wymogły na nauczycielce żeby zadawała dzieciom lekcje do domu zabrzmiała naprawdę śmiesznie ;) :) tymbardziej że klasy są mieszane i są tam pięciolatki i sześciolatki - no ale moze ja się uwsteczniam a trzeba isc do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling to ja czegos nie rozumiem . Nie chcesz pojsc na kurs ? I dlaczego ? Moze pomogł by Ci potem w znalezieniu jakiejs stalej pracy ? U nas to sie o kurs trzeba niezle wyprosic . Ja włąsnie na poniedzialek mam spotkanie z UP z doradca i jak się uda to moze zalapie sie na jakis kurs :) Julka ja dzis tez zrobilam sobie dzien wolnego od wszystkiego. Mnie co prawda glowa nie boli, ale czuje się jakas wypalona i nic mi się nie chce:O Myślę, ze to wina pogody . A w ogóle to co u Was tam sie dzieje ? Tobie nie grozi powódź ? Mrówka i dobrze gosc powiedzial. Nie rozumiem tych matek. Obarczają dzieci już w tym wieku dodatkowymi obowiazkami , zamiast dziecinstwo im zapewnic normlane. Dawniej dzieci uczyly się czytac i pisac od 1 klasy i uwazam, ze znacznie lepiej wplywalo to na rozwoj dzieci. Teraz dzieciaki majac 12 lat mają juz zawansowaną nerwicę , depresję a potem się dziwią, ze sa malo odoprne na stres i nie mogą udzwignac ciezaru zycia codziennego:) Nie daj sie zwariowac i nie patrz na te głupie baby. Wystarczy ze dopilnujesz Mikolajka w tym co ma robic na bieząco , tez wyrosną z niego Ludzie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×