Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek83

WRZESIEŃ 2007

Polecane posty

Gość ju10
Jesli chodzi o wybuchowy balon to rozmawialam z dziewczyną która dekoruje salę i mówiła, że do otworu tego dużego balona wkłada rurę z pcv czy jakąś plastikową o odpowiednim otworze i przez wkłada te małe nadmuchiwane baloniki. Ja też myslę kupić ten balon i nie mam pojęcia czy dam radę go zamontować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chciałam taki balon ale u nas nie wolno dekorowac sali:( taki wymóg:( bo juz jest udekorowana. A durga rzecz to jest ta sala bardzo wysoka i nie wiem jak trzeba by tam wejsc zeby to zamontowac. ale balon to fajna rzecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju10
Ja jeszcze nie kupiłam tego balona ale mam nadzieję że ma dość długi kabelek!!! :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedora
powem ci ju 10, ze to dobry pomysl, bo zastanawialismy ise na wszystkie sposoby ale na ta rure bym nie wpadla , dzieki za pomysl..a w jakich kolorach bedziecie miec dekoracje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju10
Sala w kolorze łosoś, krem i troszeczkę złota.. chyba będzie ładnie bo juz widziałam tak ustrojona salę. A wy jakie kolorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedora
my w niebiesko,granatowo,bialo-na poczatku myslalam ze bialo-czerwono ale wygladaloby to jak zlot samoobrony,;-) i kiedys ogladalam w internecie niebiesko-granatowa dekoracje i ona mi sie spodobala,tylko dmuchanie tych 3000balonow mnie przeraza.kupilam tez serwetki bialo-granatowe, do tego chce bukieckiki z niebieskich roz na stolach,mysle ze bedzie ok:-) 08.09.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Byliśmy dzisiaj u księdza pozbierał wszystkie dokumenty, dał nam do przeczyutania książkę (to w ramach nauk...w ten sposób zaliczymy dwa brakujące nam tematy) i... kazał przyjść miesiąc przed ślubem spisać protokół :( Kurde, a ja już się nastawiłam, że będziemy mieć to dzisiaj za sobą. No ale cóż, trudno. A co do dekoracji. Ja będę mieć w kolorach kremowym (albo jak kto woli ECRU) i herbacianym . Myślę że będzie to wyglądało ładnie. Wódkę już mamy - Maximusa, szampany również, ale nie wiem jakie. Lista zaskupów od kucharki przywieziona... Jakoś wszystko narazie pomalutku i spokojnie leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie wiem jaka dekoracja bedzie u nas - pewnie lokal się już tym zajmie. Napewno nie chce balonów i gołąbków na ścianie. W ten piątek wracamy do domu narzeczonego i już na miejscu bedziemy ustalać wszystko i z salą (placenie zaliczki, wybieranie menu, do kiedy trzeba powiedzieć ile bedzie gosci itp.) i ze sprawami kościelnymi. Jak narazie jestem na etapie dawania zaproszeniem i już prawie moja cała rodzina jest zaproszona, została rodzina narzeczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśmy na dzisiaj się umówili na spisywanie protokołu u księdza, dokumenty mamy ok, bo jak byliśmy się u niego umawiać to sprawdził nam. :) A propos kolorów sali to my mamy w restauracji, mamy się dogadamy z szefem w sierpniu, Ale nie mamy za wielkiego wyboru złoto albo bordo. I to w zależności w jeden dzień taki kolor a w drugi inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju10
No to super sprawa meć możlwość wybrania koloru w jeden dzień takiego w drugi dzień innego! Przy moim niezdecyzdowaniu przydałaby się taka możliwość! Dziewczyny prosicie już gości na wrzesień????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju10 my mamy część zaproszeń rozdanych, ale to ze względu na pracę mojego P., jest wiecznie w delegacji i baliśmy się że nie zdąrzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju10
A wiecie że 8 w r z e s i e ń to bardzo dobra data na ślub i prawdopodobnie szczęsliwy dzień - bo to jest data urodzin Maryji !!! Ksiądz nam tak powiedział..a jak wybieraliśmy termin to nie byliśmy tego świadomi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju10
To dobrze wiedzieć, że już ktoś chodzi prosić bo ja chcialam zacząc w tą niedzielę, ale mama mi rozradza twierdząc, że za wcześnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez zaczynam w niedziele na 15.09. mysle ze im wczesniej tym lepiej. A jak ktos sobie urlop rezerwuje teraz i wycieczke zamawia za granice gdzies?? albo jakikolwiek inny wyjazd?? moze sie okazać że po prostu juz nie rady odwołać. Tak uważam ja i czesc osób w mojej rodzinie. Poza tym ja wole miec wszystko łądnie poukładane wiec wolę zacząc prosić wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja rodzinka i znajomi od dawna wiedzą o ślubie i się na niego szykują, więc napewno nikt nie zaplanuje nic innego. Zaproszenia to będzie tylko formalność. Narazie jedziemy do starosty w tą niedzielę, później powysyłam przyjaciołom i rodzince z zagranicy, a w połowie lub pod koniec lipca pewnie zaczniemy prosić resztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju10
Dziewczyny jak u was z zapowiedziami? "Spadłyście już z ambony"?? w tą niedzielę u mnie w parafi pierwsze moje zapowiedzi :-| jak na 8 września trochę wcześnie Jak to u was jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zapowiedzi mają formę nazwisk wywieszanych na tablicy przed kościołem przez około tydzień, ale to pewnie za jakieś 2 tygodnie mnie czeka bo jeszcze nawet nie mam papierka z USC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zapowiedzi są wygłaszane 3 razy: 3 niedziele przed ślubem. Tyle wiem. Może lista też jakaś jest, ale nic o tym nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! a ile dałyście \"na zapowiedzi\"??? \"co łaska\" czy był cennik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było cennika. Nasz ksiadz nigdy nic nie chce, więc nawet go nie pytaliśmy, tylko M. odrazu wręczył mu kopertę. Do środka włożyliśmy 500 zł. A Wy? Ile dajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja również biorę slub 15 września, właśnie jesteśmy na etapie załatwiania tych wszystkich nauk i papierków, też już bym chciała mieć to z głowy....:) Pozdrawiam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle za wszystko. A Ty Madziniuck ile dajesz? Moje 500 za zapowiedzi i za ślub - razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku ale sie przestraszyłam... u nas pewni wyjdzie tez z 150 (zapowiedzi 50 zł, msza ślub 300 zł,organista 100 zł) no i osobno kwiaty 150 zł pod ołtarz.. razem 600 zl pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nasze 500 tak jak pisałam za zapowiedzi + ślub. Organiście mamy płacić osobno. A jeśli chodzi o kwiaty w kościele, to mam się tym nie martwić, bo to ma być część prezentu ślubnego od chrzestnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny....nie macie trochę pietra przed tą wielką uroczystością?, bo ja troszkę tak, w sumie to cieszę się, że wychodzę za mąż za mojego \"Miska\", ale nie wiem czy poradzę sobie z nerwami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedora
powiem wam dzieczyny ze im blizej tymbardziej sie denerwuje a co dopiero w dzien slubu:-( 08.09.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj dziewczeta a ja sie teraz tak kłóce z mym przyszłym męzem ze sobie nie wyobrazacie!! cały czas zła jak osa chodze, sama nei wiem dlaczego :( nawet na sex nie mam ochoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×