Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska2222222

seks z 50latkiem

Polecane posty

Gość anda71
bo czuje , że zupełnie źle mnie odebrałeś......czuje sie jak taka napalona gówniara.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
a może własnie chciałam tutaj, na tym topiku dowiedzieć sie czego tak naprawde pragna mężczyźni w Twoim wieku.....o czym marzą.....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnością
wiesz co mi sie spodobało w tym topiku?, że nikt specjalnie nie pisze o ciele wyglądzie w grę wchodzi dojrzała miłość, namietność czego młodzi ludzie nie bardzo rozmieją bo duży biust, kształtna pupa i wielkii przyrząd to szczyt marzeń, zresztą kształtuje ich internet, prasa, film zycie jest bardziej dla nich szare i nie umieją odnaleźć kolorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnością
Czyli to moja wina? nieźle zaczynasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuuuuuuuuuuuuuuuiiiiiiiicccc
a ja jestem ciekawa czy 50- latkowi jeszcze staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnością
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
ale ja nie chce rozmawiać o milości.....nie moge pozwolić sobie na nią w obecnej sytuacji......wszystko tylko nie miłość...niestety....fascynuje mnie erotyka.....pragnienia....marzenia.....bo wiem, ze dopiero teraz zaczynam realizować i poznawać to wszystko o czym kiedys tylko marzyłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnością
dalej nie mogę pojąć Twojej złości na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuuuuuuuuuuuuuuuiiiiiiiicccc
faci w tym wieku kojarza mi sie z Lepperem i smrodkiem,....sorry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnością
musisz zmienić poglądy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnością
ja nie generalizuję ale są faceci którzy na plaży prezentują się lepiej niż niejeden 20-sto latek, co do zawartości czaszki są poza konkurencją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
ok, spoxik....bo nie chce byc przez Ciebie źle postrzegana.....lubie rozmawiać o zyciu.....o tym co lubie....co mnie pociaga fascynuje...dlatego jestem na tym topiku...zacząłeś mówić o pragnieniach, moze o fantazjach Twoich, Twojej zony.....pociagnęłam odrobine temat, jednak Ciebie to najwidioczniej zirytowało.....a ja sie głupio poczułam......stąd moja zlośc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
z przyjemnościa......czy Twój ostatni post byl do mnie????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
hjuuuuuuu........ a z czym kojarza Ci sie 30 - 40 latkowie.......????? moze Giertych.....?????? dosyc trafnie....gratuluje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnością
nie nie do Ciebie :) ale to dziwne przerzucanie odpowiedzialności na za siebie na druga osobę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnością
gratuluję wyczucia skoro wiesz juz co mnie irytuje, w jaki sposób to odgadłaś? czy usmiech jest oznaką irytacji? może timbr głosu?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnością
zresztą skończmy bo to nie na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
dobra spadam do łożeczka, bo robi sie malo przyjemnie......dobranoc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnością
sądząc po niku nie rozmawiałem z małolatą? :):) miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
oczywiście, że dobrze sądzisz.....nick mam nie przypadkowy....myśle, ze jeszcze będziemy mieli okazje wymienic kilka mysli......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do -z przyjemnoscia- nie ryzykowalabym spelnienia tych fantazjii, mogloby sie zonie bardziej spodobac niz myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnością
zdaję sobie z tego sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnością
ale też wiem, że ze mną nie udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam 20 lat partnera , z ktorym wiodlam szczesliwe zycie, tak mi sie wydawalo, wlasciwie bylo dosyc nudne i ubogie ale ze mialam wiecznie duuuzo pracy nie zauwazalam ze jest marnie, bylo jak bylo. Teraz mam przyjaciela, poznalam swoje mozliwosci- odkrylam nowy swiat mimo wczesniejszych doswiadczen, nie radze ci ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nigdy nie udawalam, myslalam ze jest mi dobrze zanim nie odkrylam ze moze byc o niebo lepiej, roznica nie do opisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnoscia- mysle ze chyba nie zaryzykujesz , skoro bylo wam dobrze to mysle ze to co juz zrobiliscie bylo bledem, teraz obudziles w zonie ciekawosc, moze cos wiecej, pozdrawiam i chyba juz dobranoc, widze ze dlugo teraz bedziesz nad tym myslal, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
witam wszystkich, jeżeli juz ktoś tu dzisiaj jest...pozdrawiam...życze milutkiego dnia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Ja tylko na chwileczkę....praca 65-----dziękuję....nie mam wyboru,muszę tą kobietę codziennie widywać...chciałabym ,aby nasze stosunki były przynajmniej pozytywne....ale ona nie chce...ja bym chyba nie mogła żyć tyle lat z urazą do kogoś,nie potrafiłabym... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opisalam ci co przeszlam, nigdy nikogo tak jak jej nie potraktowalam, ale przegiela, kulturalnie do niej nie docieralo taki prymityw, mam teraz wzgledny spokoj, wie ze jej sie nie dam do konca manoipulowac, nie wiem co masz na mysli - pozytywne stosunki- nie radze wzajemnie zaczac sie odwiedzac, jak dasz jej mozliwosc, wykorzysta to tak jak zechce, ja mojemu przyjacielowi powiedzialam ze nie jest prawda ze ze wszystkimi musze sie przyjaznic a na pewno nie z kims, kto mnie przesladowal, ale traktuje ja z szacunkiem takim jak innych obcych mi ludzi, grzecznie ale z dystansem, juz ona wie ze do mnie sie nie zblizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaeger...ten sam
do Z PRZYJEMNOŚCIĄ Ciekawe to co powiedziałeś o trójkacie czy czworokącie. Zwykle jest to ulubiona fantazja męska,która rzadko bywa ujawniana przed partnerką.Okazuje się że twoja widzi się w tej roli! No...nieźle...nieźle:) Pytasz czy zrobić krok dalej...czyli pomysleć o realizacji. Jeśli znajdziecie odpowiednia parę...to dlaczego nie? Jedyne poważne przeciwskazanie to łamanie oporu jednego/jednej uczestniczki tego wielokata... Jesli chodzi o mnie jest to moja ulubiona fantazja której nigdy nie spełniłem.Oczywiście zawsze w wariancie trókata z udziałem jeszcze jednej kobiety.Dlaczego taki wariant?Ponieważ zadna z wielu moich partnerek nie była autentycznie zainteresowana innym męzczyzną do wspólego towarzystwa. Inna fantazja z tej serii to dzielenie się kobietą z moim najlepszym przyjacielem...kiedy oboje ją obnażamy...oglądamy...dotykamy a nastepnie pozwalam jemu nasycić się nią...do woli!...:) Podkreślić chcę,że zawsze to ja inspiruję te historyjki i nigdy żadna z moich partnerek nie była aktywnie zainteresowana pójciem krok dalej.Uczestniczyły tylko biernie w tej fantazji często bardzo ekscytując się...ale bez chęci realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×