Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska2222222

seks z 50latkiem

Polecane posty

Gość anda71
witam 65......fajnie, ze i Ty tu dzisiaj jestes......pozdrawiam......i tradycyjnie juz chyba CMOK......chociaz fajniej cmoka się takiego 50 latka.....ha ha ha .....tak mi się teskni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
powiedzcie mi prosze co to znaczy jak przy naszym temaciku pisze ost....czy to znaczy, że to juz koniec.../????/buuuuuu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem tak
Witam i ja wszystkich,rowniez CMOK dla WAS... Widze,ze zrobilo sie tu perwersyjnie..... Nie tam zeby mi to przeszkadzalo... U mnie dzis tez juz lepiej,wrocilam do domku i odpoczywam...zrobilam duzy krok do przodu,bo wykasowalam JEGO nr telefonu,by mnie nie kusilo,na weekend zamierzam wybrac sie w gory,naladowac wewnetrzne akumulatory i odpoczac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem tak
Anda i jak Twoj Myszak? Widzieliscie sie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ost- to znaczy ostatnia strona, chyba o to ci chodzi???niestety nie mam czasu , zajrze tylko co pewien czas, bo mnie niezle wciagnela, a teraz coraz ciekawiej, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
powiem tak......dla mnie wykasowanie numeru to żaden sposób na zapomnienie......zawsze znajde jakiegos niewykasowanego sms-a z numerem.. Ja dzisiaj też juz spadam , bo musze jeszcze kilka rzeczy zrobic, a po 19 polecę na chwilke do swojego Myszaka.....chociuaz troszke się boje, bo jest u Niego moj bardzo.....bardzo.....bardzo dobry kumpel....., z którym zreszta kiedys przez troche byliśmy dosyc blisko.....chociaz to taki mlodziak.....tzn. mój rwieśnik......reszte zostawiam do domyslu......milutkiego wieczorku zycze.....pozdrawiam CMOK.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem tak
a ja wykasowalam wszystko i nie mam w glowie jego numeru... Anda...czuje ze bardzo kochasz Myszaka...ja bylam tylko zauroczona... Tez juz zmykam....pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja wszystkich też CMOK:) Myslisz anda,ze mój mąż myśli o jakimś trójkąciku.....zapewne tak...jak większość mężczyzn chyba...ale ja nie zamierzam się Nim dzielić z żadna inną kobietą:) Powiem tak----też bym wykasowała jego numer,jakieś sms-y...podobno czego oczy nie widzą tego sercu nie żal Jaeger----wywołałes temat...a teraz chcesz się wycofać....ja od porannej rozmowy z moim mężem wprowadziłam się w taki nastrój,ze ...w pracy zaczęłam sie zastanawiać kto z kim,trójkąt,czworokąt...albo i inny wielokąt;) chyba wiosna mnie dopadła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaeger...ten sam
No...no...Macocha! Zaczęłaś się zastanawiać? Ostrzegam cię...tak to się zazwyczaj zaczyna...hahahahaha...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnością
przepraszam za wprowadzenie takiego wątku :) bo zaburzyłem Wasz tok rozmowy i juz się nie będe wcinał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ wcinaj się ,wcinaj......nie samymi smutkami człowiek żyje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnością
będę robił za trefnisia? :) rozbawiłem? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnością
miło mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odpowiem za wszyskich---chyba się nie obrażą----nam również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnością
mam jedną wadę kocham swoją zonę byc może z przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
hej CMOK dla wszystkich , jestem z moim cudownym Myszakiem.....maccocha, bo to chyba Ty powiedzialas, niestety nie moge pozwolic sobie na żadną miłość.....ale póki co jest bardziej niż super.....a mam nadzieje, że będzie jeszcze lepiej....był dzisiaj u nas kolega, taki, którego bardzio blisko znałam juz wczsniej, kurcze odżyły we mnie fantazje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty ładnie o Nim mówisz----MYSZAK......:) bawcie się dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaeger...ten sam
ANDA! Uważaj z tymi wielokątami milutka! Chyba,że jestes dobrze przygotowana...nie tylko z geometrii!..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
dzieki moi kochani, ale dzisiaj i tak musze juz wracac do domku.....odezwe sie jutro,,,ale wieczorek mialam naprawde cudowny....CMOK.....tak dla zasady...do juterka, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak..........
I tak to zrobło sie ... INTYMNIE Juz sie lubicie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaeger...ten sam
Tak...lubimy się :). To chyba niekaralne jeszcze w naszym kraju. Z zasady lubię ludzi którzy mają coś interesujacego do powiedzenia i nie szkodzą mi. Tych którzy lubią warczeć - odsyłam na topik:"Nie będę golic cipy!" Wszystko jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam macocha, tez zajrze tu chetnie, wszyscy mamy podobne problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
a ja tez tu będe zaglądać, bo mi się to podoba....i to nawet bardzo.....witam .....pozdrawiam....co slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy tacy grzeczni...az do bólu,ze zaraz nas na życie uczuciowe przeniosą ;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
ha ha ha ....macocha....to dowalmy troche erotyki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze jestes Anda, ale teraz na jakis czas zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×