Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska2222222

seks z 50latkiem

Polecane posty

Gość anda71
ha ha ha ...macocha....to dowalmy troszke erotyki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
kurcze sorki puściłam dwa razy to samo......myślałam, że nie poszlo. Ja tez teraz jestem tylko na meleńką chwilunkę.....i zaraz znikam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo erotyki, to nie bede sama, narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no dobrze ,to moze wieczorkiem...jakis miły 50latek do nas dołączy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
macocha we dwie.......????? nie.....ble.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
tak mam nadzieje, że nasi...mili 50 latkowie nas nie zawioda i dołaczą do naszej milutkiej rozmowy.....wszak to ich tyczy temacik....do wieczorka zatem.....albo moze do popoludnia....pa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anda---nie musimy sie na siebie rzucać w miłosnym uscisku....mozemy porozmawiać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
macocha....o czym mówiła 65....hmmm.....zastanawiające.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
oj macocha, żebys Ty wiedziała jak bardzo mam ochote na ten milosny uścisk.....pewnie, ze niekoniecznie z Toba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie się przytulać...a ostatnio to mi pies pozostaje.... mam nadzieję,ze 65----powoli zacznie się układać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
to zależy tylko od Niej samej.....a głównie od tego jak bardzo mocno emocjonalne związana była z NIM......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
heh....przytulac to ja się lubię i to bardzo......nie ma nic przyjemniejszego dla mnie teraz jak móc godzinami, bez zbędnego pośpiechu przytulać sie do mojego Myszaczka...a Ty ju z tez niedługo będziesz mogła.....jeszcze troszeczke.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, nic czego byscie mi kobietki mogly zazdroscic, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50latek
Witam, no widzę, że tematy się Wam pomału kończą. Wiec rzucę pytanie: CO SĄDZICIE O SEKSIE Z 50LATKĄ? Pytanie do Pań - jak sobie wyobrażacie wasze życie erotyczne gdy będziecie miały 50 lat? Pytanie do Panów (niezależnie od wieku) - czy uważacie, że kobieta 50-cioletnia może być pociągająca i sexowna? Ciekaw jestem Waszych opinii i doświadczeń. Jak pisałem mojej Pani niebawem też styknie 50-tka. Sam oczywiście też coś napiszę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam serdecznie
gdzie się podziała założycielka topiku ???,ciekawska2222222 ,wie ktoś ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50latku, fajnie odwrociles pytanie, mysle ze, mi jeszcze troche brakuje do 50 ale mam nadzieje ze az tak sie nie drastycznie nic nie zmieni, a kobieta 40 jest w najlepszym okresie jesli o erotyke chodzi, tak ze proponuje troszke wiecej np.70, co zle sie juz kojarzy???? oczywiscie interesuje mnie to ze wzgledu na przyjaciolke pana w ktorym tak naiwnie sie zakochalam, mimo wieku jw. trzyma forme, jest wysportowana, szczupla, elegancka, wrecz czasami podejrzewam ze ciuchy podciaga wnuczce, w typie Jeny Fonda z reklamy, co ty na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze zachowuje sie bardzo prowokacyjnie, podkresla jak moze swe walory- mini, rozpieta koszula z pod ktorej widac czarna koronkowa bielizne itd, mysle ze z wiekiem erotyka nie umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaeger...ten sam
65ka...masz rację zupełną! Z wiekiem nic tu nie ubywa...jesli juz ktos ma ten dar...czyt.... ŻAR! Moja sąsiadkę(emerytke typu moherowego) odwiedza codziennie mężczyzna sporo po 70ce!Zagadujemy do siebie od czasu do czasu.Wiem,że ją regularnie ciupcia! :) Moherowe berety tez nie stronią od uciech cielesnych...okazuje sie.:) No 65ka...nie wiedziałem że masz taka konkurentkę! Przedstawiłaś ja wczesniej jako bogu ducha winna kobiecinkę...a to może byc dla tego faceta tzw. " dobra dupa" :) Tym bardziej że są już zżyci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem tak
Witajcie.... No wlasnie,ja czesto zastanawiam sie jak to jest z kobieta ,gdy jest juz dojrzala ,doswiadczona ,po 40... Ja niedlugo mam 30 jak wczesniej pisalam i czasem martwie sie,ze z wiekiem kobieta ma mniejsza ochote na sex? Ale z tego co sie tutaj dowiaduje "w miare jedzenia apetyt rosnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno ogladalam reportaz o paniach miedzy 60- 80 lat- amerykanki,niemki- na zachodzie kobieta w tym wieku jest sprawna, chodzi na fitnes, kosmetyczka itd, nasze mochery 50letnie nie dorownaja tym 70letnim zachodnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaeger, gdyby to byl jakis berecik - nie zastanawialabym sie nad rola tej pani w zyciu mego przyjaciela, od poczatku widzialam w niej raczej cos wiecej i sadzilam ze po jakims miesiacu, no trzech on sprobuje ta znajomosc zakonczyc badz sie zdystansowac, jednak on twierdz ze przyjaznie sa dla niego na cale zycie i swiete i nic nie zmienil, wiec uznalam ze dystansowac to sie bede ja w takim razie, bo jak juz pisalam -nie lubie resztek , a trojkaciki wczesniej omawiane -moze ale na pewno nie z 70tka jako konkurencja , poczulam sie idiotycznie, ciagle walczy o mnie i nie jest mi latwo tak od razu zerwac znajomosc, postawilam kilka warunkow i zobacze jak bedzie sie staral, zawsze jestem zdania ze nalezy dac szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaeger...ten sam
65ka...ty jesteś chyba zazdrośnica niepoprawna :) Istnieje cos takiego jak ...time shareing ! Ty noce a ona dnie np. Ty cały tydzień...a ona weekendy. To tylko przykładowe rozwiązania.Mozna wymyslić inne. :) Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem straszna zazdrosnica, boje sie ze to juz chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale konkurencji z babka 30 lat starsza nie przewidzialabym, przyznasz ze ciekawe zestawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejak
"JĘDRZEJ POGORZELSKI Z VB Z SP6 Słupsk TO SZMATA!!!! (umiesccie to wszedzie, gdzie możecie)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnością
Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
witam wszystkich .....pozdrawiam cieplutko.....kurcze Jaeger wbijasz mi dzidę w serce....mój Myszaczek miał spotkać sie dzisiaj ze swoją taka eks ( pisalam kiedys, że zaczepia mnie na gg )....byli ze sobą pare ładnych lat.....cos się wypalilo, cos pękło...czasami rozmawiamy o tym ale ja staram się nie prowokowac. Wiem dobrze, że ona nie może pogodzić się z tym, ze to niestety koniec między nimi......że On z kims sie spotyka.....poprosiła Go o rozmowę.....Ale wracając do tematu, który Ty poruszyłeś.....ona jest Jego rówieśnicą.....ma własnie pięćdziesiątkę......i cóz....kobieta wydaje mi się sporej klasy.....zadbana...fajnie ubrana.....absolutnie nie wygląda na swój wiek....ale seks.....erotyka...????? tego juz chyba nie było między nimi.....tylko nie wiem czy z powodu nudy i rutyny.....czy po prostu nie miała takiej potrzeby.....chociaz wiem tez, że wcześniej byli świetnymi kochankami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaeger...ten sam
Masz rację...jest to dość niezwykłe,biorąc pod uwagę TAKĄ róznicę wieku.Poza tym...ty jesteś NOWA więc tym bardziej atrakcyjna powinnaś być dla niego. Musi cos mieć w sobie,że go trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×