Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość Karena 73
P Agnieszka - a dlaczego chcesz sprzedać????????? Widać nie działa więc chcesz odzyskać kaskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Karena 73 rozczaruję Cię troszeczkę bo działa i jest prawie nie używane, a dlaczego sprzedaję możesz dowiedzieć się z poprzednich moich wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Karena 73 a gdybym chciała odzyskać kasę to bym reklamowała bo jest na gwarancji ale Ty oceniasz widocznie kogoś po tym jak sama postępujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staniczek
Cześć!! Widze, że wam to ogolnie rzecz biorąc pomaga - tyle, że ja mam od jakiegoś czasu Orbitreka, z którego jestem bardzo zadowlona, jednakże nie widze poprawy w wewnętrznej części ud :( Myślicie, że bez treningu z kasety tylko samych wykopach na Leg Magic uda mi sie usunąc tłuszczyk z tej częsci ciała? Czy też mam odpuścić i czekać na działanie Orbitreka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy87
Hej dziewczyny:) czytałam wasze posty o leg magic...sama zastanawiam sie nad kupnem. mam już w domku gazelle freestyle i w polaczeniu z dieta dało świetne efekty ale problem jest taki że strasznie głośno chodzi i przesuwa sie po całym pokoju razem z dywanem:P. Tylko jedna z Was pisala ze leg magic z allegro robi duzo halasu. A jak to jest z tym oryginalnym?a moze znacie jakis inny sprzet tego typu ale cichy? pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilecka
'lucy87' myśle że LG oryginalny robi tyle samo hałasu co ten z allegro, bo działa na tej samej zasadzie. Ten hałas nie jest aż taki głośny, do wytrzymania, możesz ćwicząc oglądać tv, słuchać muzyki.. może trochę głośniej będziesz musiała nastawić odbiorniki ale do się przeżyć;) Pozdrawiam;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaczek
witam:) ja wlasnie sobie zamowilam Leg Magic przed chwilka na Allegro za nie cale 200 zl ;] mam nadzieje ze mi tez troszke pomoze chodz nie jestem strasznie gruba :P ale mam boczki :P i moje nogi wogole nie sa umiesnione:P jak byscie mogly dziewczyny to piszcie o swoich rezultatach;] pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaazi
Przeczytałam calutkie forum od deski do deski i zdecydowałam, że kupuję!! Raz się żyje :-) A co mi tam :-) Teraz z drżącym sercem będę czekała aż kurier przywiezie mi to narzędzie tortur a potem jazda do przodu. To nic, że w pracy na drugie piętro będę wchodziła pewnie po kolanach :-) Byle tylko starczyło mi wytrwałości bo ja w przeciwieństwie do wielu dziewczyn mam nogi jak...........no grubiutkie są :-( a że planuję latem szalone wakacje to czas coś z nimi zrobić. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny i proszę o to samo. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaag
No i od dzisiaj dołączyłam do grona dziewczyn ćwiczącym na Leg Magic :) Będę z zapałem ćwiczyć i czekać na efekty. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emip
jesli ktos jest z lodzi i ma do sprzedania LM to prosze o kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaczek
juz od dwoch dni cwicze na leg magic:D:D jest troszke ciezko ale daje rade ;D jak narazie zakwasow nie mam, moze dlatego ze zaczelam stopniowo na tym cwizyc a nie odrazu duza dawke;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krynia100669
Witam wszystkie ćwiczące Dziewczyny na Leg Magic od wczoraj zaczęłam ćwiczenia! Włączyłam kasetę i trochę się przeraziłam! Wymiękłam na 2 ćwiczeniu! Kondycja moja jest beznadziejna! Dziś odczuwam lekki ból nóg ale myślę, że dam radę nadal ćwiczyć! Dziewczyny proszę o radę ile ćwiczyć na Leg Magic żeby osiągnąć rezultaty! Czytałam żeby zwiększać każdego dnia o 60 sekund? Poradźcie! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimi
ja kupiłam ten przrzad całkiem niedawno co prawda ale jedno mogę powiedzieć już teraz: napewno ćwiczą te mięśnie które są w reklamach podawane,bo to po prostu czuć podczas ćwiczeń(i przez pierwsze dni podczas chodzenia również;) - po prostu bolą, a to znaczy że się ich używa:)). Nie kupowałam w TV Market tylko w sklepie sportowym (produkcja czeska lub słowacka) i jest w/g mnie wykonane solidnie, pracuje cicho a zapłaciłam 190 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaczek
mam pytanie, czy was tez tak kregoslup boli ? bo ja ledwo co sie obracam ;( i strasznie szyja tez boli ;/ a nogi minimalnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krynia100669
Do nesiaczek: Kręgosłup mnie nie boli tylko okropnie nogi! Wczoraj Ćwiczyłam drugi dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaag
mnie nie boli kręgosłup, a dzisiaj ćwiczę juz trzeci dzien. Nogi dopiero dzisiaj zaczęły mnie pobolewac,ale tylko troszkę. A czy wy teraz też macie jakiś taki twardszy i jakby większy brzuch? Bo ja zauważyłam, że jakoś tak mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku to normalne, tez mialam w pierwszych dniach wrazenie ze nogi mam grubsze ale to minie, a plytke robie calutka razem z ta pania :D, spoko spoko tez dojdziecie do tego ino pomalutku, pamietam dzien kiedy mi przywiezli LM, wymiekłam po jakis 30 sekundach takze dziewczynki, nie od razu rzym zbudowano, jestem z wami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
nesiaczek- ja tak miałam na początku ze bolał mnie kręgosłup w części lędźwiowej i to przez jakiś miesiąc ale zagryzałam zęby i potem samo z sie tak jakoś przeszło. Musze sie przyznać że lenie sie od 3 tyg i nie ćwiczę :( nie mam czasu i ochota tez jakoś odeszła. Chyba musi mnie ktoś w dupę kapnąć :P. Pozdrawiam laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaczek
czyli nie mam czym sie przejmowac:PP mam nadzieje ze to minie:) dzisiaj juz czwarty dzien cwicze i nogi mnie wogole nie bola:PP oby tak dalejD:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
nesiaczek - kurcze tylko żeby potem nie było na mnie. Ja Ci napisałam co było u mnie, ale nie chce też żebyś całkowicie lekceważyła jeśli Cie boli. Po prostu pilnuj tego i jak zauważysz, że przechodzi w miarę ćwiczeń to dobrze, a jak nie to nie wiem może jakiegoś trenera sie poradź, może coś źle robisz. Mnie przestało boleć, ale jestem ciekawa jak zacznę teraz ćwiczyć co będzie :P. Po takim czasie lanista pewnie będę pewnie jak świeżak obolała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaczek
Jak tylko bol sie nasili to odpuszcze sobie na pare dni, teraz jest jeszcze taki do zniesienia wiec spokojnie moge wskakiwac na LM :) dzieki za porade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaazi
No i mam sprzęcicho!!! Kurier przywióz mi go dzisiaj, więc od razu rzuciłam się do rozpakowywania. Stoi to teraz na środku pokoju i czeka aż na to wlezę a ja czekam aż dziecko pójdzie śpać, żeby ze śmiechy nie umarło jak matka po 30 sekundach padnie na pysk :-) Na załaczonej płytce pani szwrgocze po niemiecku i cały czas cudownie się uśmiecha, ale ja nie sądzę, żeby mi było do śmiechu. No cóż - zobaczymy jak to będzie. Zaczynam od dzisiaj. DO BOJU DZIEWCZYNY :-) Jutro napiszę jak poszło :-) Chyba, że zakwasy nie pozwolą mi doczołgać się do komputera :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannamtoja
Jestem użytkownikiem LM od stycznia i moim problemem byla glosna jego praca. Wiem, ze macie podobny problem. Ostatnio to sie zmieniło, bo mój maż nasmarował płozy W5 carcare universal Silicone Oil kupionym w Lidlu. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaczek
ja tez ostatnio moj leg magic nasmarowalam olejem ale zwyczajnym ;D i teraz swietnie chodzi, moze nie calkowicie cicho ale prawie wogole jest nie slyszalny;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka27
Jaka jest różnica pomiędzy LEG MAGIC a LEG MASTER. Tego drugiego jest prawdziwy wysyp na allegro. I jak oba te produkty z allegro maja sie do tego z TVmarketu. CO powinno wejsc do kompletu nowego LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaag
dziewczyny a czy wam zeszczuplało też wasze mięsko w kolanach? mam na myśli ten tłuszczyk po wewnętrznej stronie kolan.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulka 28
Cześć dziewczyny, ja też mam leg magic, ćwiczę uczciwie 4 razy w tygodniu,po 15 min, ale nie wiem czy to nie za mało. Dołożyłam do tego jeszcze dietę, powiedzcie kobitki, czy można na tym urządzeniu pozbyć się boczkow z brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaczek
ja cwicze jak narazie osmy dzien i wogole nie widze zadnych efektow:P no ale wszystkiego odrazu nie mozna miec:P mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie sie cos chociaz troszke zmieniac :P a co do wczesniejszej wypowiedzi o boczkach to mysle ze sie da tylko trzeba sobie zafundowac pas neopreonowy i cwiczyc bez trzymania:D nie jest trudno;] ja juz w pierwszy dzien bez trzymanki dalam rade 30 sekund:D a pas tylko wspomorze w zniknieciu tego tluszczyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
nesiaczek to ty jakaś chyba superwoman jestes bo ja jakoś bez trzymania nie dam rady cały czas Treaz sie lenie już dłuższy czas, ale przedtem ćwiczylam codzienie po 15 min i nie bylo szans na "jazde bez trzymanki", ale może ja jestem jakieś chuchro czy cuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×