Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EDIA76

szukam przyjaciółki z woj.SlAskiego -Cieszyn,Ustroń..?

Polecane posty

Maksa,Ty się umęczysz przez te podróże,współczuję Ci. 🌼 Figaa,złamana ręka boli jak diabli,kiedy się nią rusza.Wiem,bo sama miałam kiedyś złamaną.Tzn.jest tak,w chwili złamania boli jak nie wiem co :( Jak sobie ją fajnie ułożysz,to nie boli,ale spróbuj poruszać......Ból powraca.Kruca,ten pracodawca od Twojego chłopaka,to na bank ma coś z głową:O Dziwię się Twojemu chłopakowi,że jeździ,mimo złamanej ręki.Jest to bardzo niebezpieczne! Edia,pytałam o tego pana doktora,bo miałam styczność z nim.Przykre,że zmarł ,pamiętam Go jako bardzo sympatycznego gościa. Swego czasu,operował złamaną rękę,mojemu koledze.Chociaż w tym czasie ten kolega był kimś więcej jak kolegą......... Tak mu ją (tą rękę)zoperował,że uszkodził nerwy i chłopak został niepełnosprawnym :( Teraz to już nieważne,zmarł 7 lutego br.[*} I taka to była \"przygoda\" z doktorem z Wisły. Ja dzisiaj miałam cały dzień zajęty.Jutro prawdopodobnie będzie to samo.Ale to nic:D Myślałam,że śnieg długo nie poleży,ale się pomyliłam :P Jest lekki mróz,a śnieg sypał u nas nawet o godz.15.00 dobrze,kończę mój post :) Życzę Wam spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek koleżanki!! Dzisiaj wybieram się do synka na wywiadówkę-mam nadzieje ze będzie wszystko ok-chodzi głównie o zachowanie bo z nauka młody radzi sobie bardzo dobrze-jest bystrym i inteligentnym dzieciakiem i łatwo mu przychodzi nauka,ale coś z tym zachowaniem to ostatnio przesadza,niby tylko dwie uwagi od września ale jakiś taki nieposłuszny jest w domu,rano dzisiaj miała mnie trafić cholera,tak sie wkurzyłam na niego-ubierał sie 15 minut ociagajaco a czas juz dawno był wyjśc!!!Brakuje mi czasem cierpliwosći !!nawrzeszczałam na niego że jak ciele sie rusza,a teraz mi żle jakoś z tym..ach. Dzień rozpoczął się nerwowo-mam nadzieję ze nie tak też się skończy.. Jedno mnie pociesza,że mamy juz wiosne i śnieżek zaczyna sie juz topić ,za chwile go nie będzie..a moje najulubieńsze miesiące,czyli maj ,czerwiec przed nami..przepięknie wtedy jest u nas. Dobrze pora na kawcię..napije sie któraś..?zapraszam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SłYSZAłYśCIE żE SERIAL\"m jak miłość\" ma się kończyć-to prawda..? Nie wiem jak wy ale ja lubie to oglądać-fakt niektóre postacie denerwują mnie ale wiadomo -tak jak i w życiu przecież różne charakterki.. a ogólnie fajnie się to ogląda,takie samo życie,nie jak \"moda na sukces\" która leci już kilka tysiecy odc.a i tak zwolenników ma-ja akurat tego nie trawię-inny świat,biznes,bogactwo ,sami pięknisie jakby nie było normalnych ludzi..i te ciągłe zdrady,śluby,rozwody..-paranoja wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!🌻 Martwisz się,że \"MjM\" kończą kręcić........Nic podobnego!Ilona Łepkowska zdementowała te plotki.Jeśli chcesz poczytać o tym,wejdź na seriale,jest tam topik na ten temat.Muszę stwierdzić,że wszystkie jesteśmy jednego wzrostu.Ja też dużo nie urosłam.Mam tych centymetrów tyle co Wy:D Nie wiem ile Figaa ma wzrostu?Mam nadzieję,że napisze :) Maksa się skarży,że ma w biodrach trochę za dużo.Ja z kolei uważam,że mam zbyt wąskie biodra.W pasie mam 74 cm,a w biodrach 89.Ważę 50 kg. My,kobiety,zawsze mamy jakieś problemy,nieprawdaż?:D Edia,nie przeżywaj tego tak,że nakrzyczałaś na syna.Po wywiadówce,przytul go do siebie i będzie OK.Tym bardziej,że nie będziesz miała powodów,żeby znowu się na niego zdenerwować(dobrze się uczy).Możesz też mu powiedzieć dlaczego wrzeszczałaś na niego. Nie martw się,jutro będzie lepiej.Będzie żwawy jak fryga,a nie jak cielę:D Myślę,że tak pogoda działa na ludzi.Trzy dni temu była wiosna,nagle przyszła zima i organizm sam nie wie jak reagować.Ja byłam taka do niczego prawie cały ten czas,kiedy miała być zima.Nie było,była piękna,można powiedzieć,jesień. Dobrze,kończę na razie.Trzymajcie się,pa 🌻 ♪ ♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam, słoneczko pieknie świeci i chyba się wiosna znów rozkręca:D Co do seriali to ja ogladam MjM, Samo życie, Na wspólnej, Pierwsza Miłość. Mody na sukces też nie lubie , nie wiem jakim cudem im sie opłaca krecić te odcinki. Co do MjM to gdziesz pare dni temu też wyczytałam że mają przestać to kręcić, ale skoro Marketa piszesz że to nieprawda to cieszę się. We wtorek to myślałam zę sie ze śmiechu popłacze jak Marysia kapcioszki dostała:D Kurcze dziewczyny ja to sobie nie wyobrażam jak będę mamuśką i będę chodziła na wywiadówki:D Dziś mi sie śniło po raz kolejny przez ostatnie dwa tyg że w ciąży jestem:D Edia a co do synka to ja oczywiście nie mogę Ci doradzić w tej sprawie, ale małe dzieci szybko zapominaja o smutkach. A mam pytanie czy wy kiedyś zażywałyście tabletki antykoncepyjne? Dziś późno wstałam a to dlatego że położyłam siespać o 2:) A mój wzrost to 162cm, a waże ok 50-52 kg Buziaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że jesteście! Słonko wychodzi i chyba wiosna powraca,ale sie ciesze z tego!! Figaa jesli chodzi o anty,to dużo osób je zażywa i raczej są dość dobre ,ale ja nie,jestem juz 10 lat po slubie ,dziecko zaplanowaliśmy gdy byliśmy 2 lata po slubie i jak na razie udaje sie to bez problemu.Uważam że jeśli nie trzeba to szkoda mimo wszystko sie truć-sa przecież inne metody(np.prezerwatywy) ale jeśli absolutnie nie chcesz dziecka to najpewniejsze sa oczywiscie te piguły inne metody mogą zawieść. Ha ha cóż za wykład się zrobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a są też wkładki domaciczne ale niestety ja mam uczulenie na nikiel a tam moze się znajdować ,musiałabym przeprowadzać specjalne,dokładne badanie a nie chciało mi sie bo znów jeżdzić po pół Polsce..podpytaj swojego gina..?może to być dobry sposób a na pewno mniej niszczący organizm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa-a czy może jeżdzisz latem do Dzięgielowa na TE..? a reszta dziewczyn..z Bielska też bo tam to z całej Polski i poza GRANIC PRZYJEżDżAJą..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletek nigdy nie brałam,nie pomogę :( Tak,wiosna wraca.U nas prawie cały śnieg się roztopił.Bardzo dobrze.I temperatura powietrza się podnosi :) Edia,nie wiem,co to jest w skrócie TE.Podejrzewam,że chodzi Ci o te spotkania ewangelików?Piszę spotkania bo nie wiem jak to poprawnie nazwać :( Jeżeli chodzi Ci o to,to niestety,nie uczestniczę w nich.Jestem katoliczką,a tam spotykają się ewangelicy. Myślę,że jak bym pojechała do Dzięgielowa,to by mnie nie pognali chyba? :P Napisz,jak po wywiadówce u syna🌻 Maksa znowu umilkła...........Może pojechała już do W-wy?:) Póki co kończę pisać,idę oglądać(za parę minut)\"Mamuśki\" na Polsacie. ♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie to pisze który post? Marketa,tak o to mi chodziło z tym ze nie są to spotkania ewangelików a ewangelizacyjne-czyli po prostu dla każdego bez religijnyc rozgraniczeń,bo jak sie kto zwie to nie ma znaczenia ,ważne kim jest i co dla niego ma wartość..w każdym razie zapraszam w lipcu bo na prawdę to bardzo ciekawe spotkania na ogromna skalę,a przyjeżdżają tam tysiące ludzi z całego w sumie swiata,jest bardzo fajna atmosfera,ale to być żeby wiedzieć więc zapraszam-nie masz daleko przecież? Na wywiadówce dobrze młody same piatki ma i szóstki,ale z angielskiego załapał dwie jedynki za brak zeszytu i za brak zadania!!!! ale poza tym jest ok. Figaa a jak u Ciebie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ Ale pogoda brrrr :O Deszcz u mnie pada caly czas. Kurcze a ja nie moglamzasnac do godz 4 nad ranem :O no i wlasnie niedawno wstalam. Mam pytanie wiecie cos moze o wyjazdach so niemiec do opienki nad starsza osoba? Moja mama zna jezyki i w tym niemiecki i chcialaby wyjechac za granice, tylko potrzebuje jakijs pewnej sprawdzonej oferty. A co do tabletek ja je zazywam w sumie dwa lata. Tzn trzy lata lemu zaczelam pozniej przerwa rok i teraz znow od roku. No i tak jak myslysz teraz absolutnie nie chce miec dziecka :) tzn gdyby sie cos przytrafilo to bym nie plakala ale chcialabym narazie zajac sie studiami. A Edia no i zdolniacha z tego teojego synka:) Pewnie po mamusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edia a co do postu. Jesli masz nasz topic w ulubionych np to po lewej stronie sa numerki teraz jest 103 jak npiszet tego posta bedzoe 104.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK PROBLEM W TYM żE JA ZAWSZE TEMATY moje wrzucam do zakładek,a jak się to daje do \"ulubionych\"-jakoś nie doszłam do tego,a wiem że jest takie coś,jak sie to zakłada? Wiecie co dzisiaj strzela mnie w korzonkach i kurde ruszam się jak kobieta w 9 miesiącu z trojaczkami..ale ból,zjadłam jakąś mocna tabletke-ketonal,ale i tak cos ciągle strzyka-może macie jakieś sposoby na to sprawdzone,nie wiem jak jutro wstanę,bo 2 lata temu miałam też ten problem-na wiosne oczywiscie i wogóle wstać rano do roboty musiałam a tu praktycznie ruszyć się nie dało..szok jak to boli i krępuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn.ja tak sama sobie myślę ze to korzonki ale u lekarza nie byłam,dzisiaj zadzwoniłam czy można przyjść ,to pani doktor ma juz wizyty umówione ,ewentualnie czekać jak na zbawienie czy by mogła z łaski przyjąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,Edia współczuję Ci.A do lekarza idź,może to nie są korzonki,a coś innego?A zresztą,korzonki też trzeba leczyć.Sama mówisz,że się nawet ruszać nie możesz........Może masz w domu jakąś maść rozgrzewającą?Jeśli tak,to smaruj bolące miejsce.Ostatnio bardzo modna(?)jest końska maść.Mama mi mówiła,że moją bratową też tak strasznie bolało.Brat ją wysmarował i przeszło jej. W każdym razie,nie lekceważ tego bólu i maszeruj do lekarza🌼 Jeśli chodzi o Dzięgielów,to faktycznie,daleko nie mam.Dzięki za zaproszenie.Ja nic nie obiecuję,do lipca daleko.Nie wiem,co będzie.:) Na razie kończę,później jeszcze dopiszę,pa ♪♫♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że straszne pustki tu........:O Ja też idę zaraz spać.Późno już.Wy pewnie wszystkie w łóżeczkach...... Śpijcie,kolorowych snów ♪♫♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim.. U mnie w miarę dobrze nawet jakby przeszło z tym bólem,maści i tabletka-mam nadzieję że się to nie wróci. W poniedziałek i wtorek mam urlop,jeszcze zaległy do wybrania I zamierzam sobie porobić gruntowne porządki,okna pomyć. W środę może uda mi się s synkiem na basen wyskoczyć,to też dobrze zrobi-rozlużni mięśnie (stare obolałe haha) .Widze że nikogo nie ma a Marketa to pewno jeszcze sobie śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Fakt,o ósmej jeszcze spałam,obudziłam się o 9.10.Krótko spałam,zważywszy,że o trzeciej łaziłam jeszcze po polu,szukając kota:D Dobrze,że Ci przeszły te bóle.Może to kręgosłup?Jeszcze raz napiszę,musisz koniecznie iść do lekarza! Figaa,pewnie śpi jeszcze:D Podejrzewam,że wczoraj zabalowała....;) I dobrze,niech dziewczyna korzysta z życia 🌻 Maksa się nie odzywa,ciekawe dlaczego?:O A Ty,Edia,jesteś w pracy?Do której pracujesz? ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dia co do dodawania tematów do ulubionych to: Jak masz strone głowna forum to pod spodem jest \"wiecej świeżych\" klikasz i masz wszystkie tematy i poaniej jak znajdziesz nasz temat to klikasz obok tego tematu po prawej stronie na taki + i automatycznie zapisze ci sie ten temat w \"twoich tematch\" a potem jak bedziesz chciala wejsc na nasz temat to na stronie glownej forum po tematami jest: moje tematy przejdz do wybranych tematów Ja sobie zapisuje tam wszystkie temty ktore mnie interesuja:) No i mam nadzieje ze to jednak nie korzonki moj tata kiedys na to chorowal i to byl okropny ból. Marketa ja to wstalam kolo 10:) A wczoraj nie balowalam , bylismy tylko u znajomych na piwku ale o 9 bylismy juz w domu, chlopk przyszedl do mnie na noc i o 5 mialm pobudke bo musialam zamknac za nim, i pomoglam sie ubrac bo mu ciezko z ta reka. Ale mowi ze jeszcze popracuje tam do konca nastepnego tygodnia, bo wczesniej facet mu powiedzial ze skoro ma reke w gipsie to dostanie polowe wyplaty, a i tk wylat u niego jest smiesznie mla. A pracuje w hurtowni wazyw i owocow jako kierowca no i na hali tez towar przenosi. Wiec duzo na tym nie ma. No dzis moze sobie na piwko z chlopakiem pojdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,mogę coś dopisać.Porobiłam sobie trochę i mogę posiedzieć parę minut na kompie. Edia,gratulacje!Zdolnego masz syna,same piątki i szóstki,możesz być dumna z niego,a te jedynki z angielskiego,jakoś poprawi.Swoją drogą,nigdy bym nie pomyślała,że za brak zeszytu,można \"zarobić\"jedynkę:O Figaa,dzięki,że wytłumaczyłaś Edi,jak to jest z tymi postami.🌼 Pewnie teraz jesteś na piwie z chłopakiem,w jakimś pubie i oglądacie mecz...Wypij za nasze zdrowie:D Mnie też się wydaje,że Twój chłopak,podejmie słuszną decyzję,rezygnując z pracy u tego faceta.Niech wyleczy rękę do porządku i szuka pracy gdzieś indziej. A tak swoją drogą,to On niech uważa na tę swoją rękę.Ma złamaną,ona(ta ręka)powinna teraz mieć spokój i się goić tzn.zrastać.Jak będzie nadwyrężał,to mogą być komplikacje,czego mu nie życzę:) Jak u Was z porządkami świątecznymi?Edia,będzie sprzątać po niedzieli,to wiem.A pozostałe panie?Ja też biorę się ostro zaraz w poniedziałek.Czas ucieka,a święta tuż,tuż........:) No,i znowu bym zapomniała......:P Figaa,nie znam żadnych sprawdzonych agencji,które załatwiają pracę za granicą.Przykro mi:( Może wejdź na dział \"Dam pracę\" ? Na Gazecie.pl też jest mnóstwo ofert.Może tam coś będzie? Pozdrawiam Was wszystkie.Życzę miłego spędzenia czasu 🌼 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam Was wszystkie. Nie odzywalam sie poniewaz w piatek mialam urlop i zalatwialam zalegle sprawy domowe typu .pity ,urzedy, podatki..i inne rzeczy na ktore na codzien nie mam czasu. W sobote wyjechalam do Warszawy o 3.30 na targi motocyklowe.Pogaoda do jazdy byla super cieplutko i wogole.Wrazenia jak zawsze po targach niesamowite!!!Tyle fajnych sprzetow , odziezy i wszystkich roznosci.BNie powiem przyjechalismy z zakuopami kaski ,spodnie ,rekawice..oj fajnie bylo. Za to w niedziele oczywiscie jezdzilismy na motorze bylam w Wisle na petli beskidzkiej ,suuper.Moze przyszly tydzien zalicze Dokoncze za chwile..pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz przeczytalam ..co napisalam alez tam literowek jest.No coz wszystko szybko i jest efekt. Wiec w niedziele sobie pojezdzilam w wasze stronki , przyszly tydzien pojade do cieszyna i tam sobie troszke pojezdzimy. Rany oby tylko byla pogoda.Moja mala byla u babci tez zadowolona bo rzadko tam bywa i cieszyla sie strasznie. W koncu z nami do Wa-wy nie pojechala i dobrze pewno bo 5 godzinach chodzenia by sie znudzila. W sumie dlugo bylismy na samych targach nie przypuszczalam ,ze tyle czasu nam zejdzie liczylam tak 3 godzine, nogi mnie troche bolaly. Super ,ze topik sie rozwinal i juz mamy 4 stronke. serdeczne pozdrowionka dla Was babeczki-maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to sie napisze. Edia 76 co do ubierania sie to znam ten temat .Moja mala jak rano ubierasie do przedszkola to czasem i pol godziny dlatego budze ja zaraz po 6 rano aby zdarzyc,ale dziecia nie maja poczucia czasu.Moze i dobrze to jest dziecinstwo i poczucie beztroski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Maksa,fajnie,że wróciłaś.Cieszę się,że wycieczka do Warszawy była udana i wróciliście zadowoleni🌻 Dobrze zrobiliście,nie zabierając córki.To na pewno by było bardzo męczące dla niej.Po prostu jest za mała.A tak?Odwiedziła babcię,babcia pewnie była zadowolona,nie wspominając,że Wasza córeczka też się cieszyła.:) Pogoda się robi coraz ładniejsza.W sam raz na wycieczki,także motocyklowe. Fajnie tak poodwiedzać okolicę:D Edia,jest łatwiejszy sposób na dodawanie tematów do \"ulubionych\". Otwierasz jakiś dział na forum,np.\"Po 30-tce(Życie dojrzałe)\" i wybierasz temat,który Cię interesuje,np.nasz,tzn.\"Szukam przyjaciółki.......\",klikasz na krzyżyk(po prawej stronie) i temat automatycznie,dodaje się do ulubionych. Ja osobiście mam takich tematów 6.Z różnych działów. Pisałaś,że dzisiaj robisz porządki...Miejmy nadzieję,że się nie przemęczysz i wrócisz na topik w dobrej kondycji:D Figaa,co u Ciebie?Pewnie jeszcze dzisiaj na uczelni jesteś?Jak minął weekend?🌻 Jeśli chodzi o Urząd Skarbowy,to my mamy już za sobą złożenie PIT-u. 12 marca,chłopeczek składał.Ciekawe jak długo będziemy czekać na zwrot,nie ma tego dużo,bo tylko za neta,ale to zawsze coś....:) Na razie kończę.Może coś dopiszę później.Mejte se hezky 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widac czas mam tylko z reguly z samego rana jak przychodze do pracy, potem zaczyna sie mlyn i nici z mojego pisania. Mam nadzieje ,ze taka pogoda sie utrzyma na dluzej. Wczoraj bylam z moja mala na basenie -chodzi sie uczy plywac z instruktorem i po 4 lekcji juz fajnie, dzieciaki puszczaja na krotki odcinek bez desek-nie ma co jestem z niej dumna do wakacji napewno nauczy sie plywac. Co do mnie ja zaczelam tez chodzic na fitness po ostatnim czwartku to do soboty mialam zakwasy..ale warto. A w pracy same problemy klopoty i tyle -jeszcze jakas bestia mnie okradla...!!!Teraz bede splacac-okropienstwo!!!!! Na razie dla Was wszystkich dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... Widze ,ze cos Topik osłabł i straszna cisza. Co u Was słychac?? Dajcie znac pozdr Maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Faktycznie,nasz topik osłabł.Nie wiem dlaczego go dziewczyny zaniedbują:O Ja wczoraj miałam dużo pracy,a dzisiaj od rana ciągle wyłączają prąd.Zaraz muszę,ja,wyłączyć kompa,bo nie chcę żeby mu się coś przytrafiło:) Jak się sytuacja ustabilizuje,odezwę się.:) Na razie,pa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×