Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EDIA76

szukam przyjaciółki z woj.SlAskiego -Cieszyn,Ustroń..?

Polecane posty

no i znowu musiałam przeprosić te zimowe okrycia,buty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.! Serdecznie Ci dziękuję za info o farbach.Na razie nie kupię,bo jest zimno jak cholera i nie będziemy malować.Pewnie nastąpi to dopiero na początku maja.U nas,jak nie silny wiatr to deszcz.W ogóle powietrze stało się zimne.Dojdzie do tego,że jeszcze opału trzeba będzie dokupić,bo jedziemy na resztkach.:) Słusznie przypuszczasz,nie mam żadnej rodziny w Wiśle,spraw też nie mam żadnych do załatwienia u Was......A Wy musicie wszystkie sprawy urzędowe załatwiać w Cieszynie?Współczuję.🌻 Na razie kończę,później się odezwę. Aha,jak minęły wolne dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, brrrrrr zimno. Az sie spod kołdry nie chciało wychodzić. U mnie weekend minął w szkole tzn tylko pt i niedz. Za to w sobote bylismy na imprezie i jak wracalismy (z kolega i jego dziewczyna) to jacys goscie szukali zaczepki i nie pomogło mówienie zeby sobie poszli. No i jednen popchnał kolege i wywiazała sie bójka w efektcie tego wczoraj bylam z chlopakiem w szpitalu bo mu dlon napuchla okzalao sie po przeswietleniu ze ma zlamana kosc srodrecza i nie chirurg powiedzial ze to jest do leczenia operacyjnego, wlasnie siedzi w przychodni i czekam na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa,ale sie porobiło dobrze że na tym się skończyło-wredne bandziory,łachudry jedne ,strasznie mnie tacy wkurzają,plączą sie zamiast jakiej roboty sie chwycić i ludzi zaczepiają!!! Marketa,chodzi mi przede wszystkim o skarbówkę,komunikacyjny ,bank i pocztę oraz urzad miasta mamy u siebie..no i czasem jakies zakupy jak już wspomniałam Kaufland,plus,biedronka,castorama czy rossman..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Edia masz racje dobrze ze tylko, wiadomo moglo sie o wiele lepiej skonczyc, a jak w szpitalu bylismy to pelno takich ze zlamaniami i do szycia, 2 bylo do szycia glowy a wiadomo jeszcze nawaleni to sie zszyc nie dali, jeden mlody chlopak tez pobity z noga zlamana:O W szpitlu w niedziele to mja roboty po sobocie:D Eeeee własnie sobie przyomnialam ze a ja to bylam w Wisle na wycieczce ale to juz dawno temu a ceny tam sa typowo dla turystow z tego co pamietam, ja bylam tam na ryneczku wWsly (czy jakk to sie tam nazywa:P ) No a chlopak dzwonil ze ma gips zalozony do 29 kwiatnia:O kurcze strasznie dlugo:O Co Ci faceci by bez Nas Kobitek zrobili:D A no i wlasnie sie do niego wybieram bo dzwonil ze glodny a ciezko mu cokolwiek zrobic:) Wiec bede wieczorkiem, buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa,serdecznie współczuję Twojemu chłopakowi.Miejmy nadzieję,że wszystko się prawidłowo zrośnie,tzn.ręka.Z tym chuligaństwem,to jest istna makabra.Zawsze coś tam było,ale nie tak jak teraz.Wychodzi na to,że tylko siedzieć w domu i o zmroku nigdzie nie wychodzić :O Maksa,jak Twoja córka?Przeszło jej przeziębienie?Dlaczego nic nie piszesz? :) Edia,z pogodą będzie jeszcze gorzej.Dzisiaj Marek Omelan zapowiadał,że w CAŁYM województwie temperatura spadnie do zera,albo do - 1 i będzie padał ŚNIEG!Szok :( A u mnie tak pięknie kwitną żonkile.Chyba je zerwę i dam do wazonu.Przynajmniej oko będą cieszyć w mieszkaniu.Bo przy temperaturze minusowej mogą zmarznąć> Dziewczyny,piszcie coś ;) Ja niedzielę spędziłam w domu.Nikogo u nas nie było.I dobrze,bo niezbyt dobrze się czułam.Mam lekki katar,ale myślę,że przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem w koncu.:D Spicie juz? Marketa dziekuje. No tak jak juz wczesniej pisalam ma gips nosic do konca kwietnia. Dlugo bardzo. Dzis sie przyzwyczjl do robieni wszytkiego lewa reka, ale z butelka piwa sobie radzi:D:P I tak jak piszesz teraz to masakra wyjsc gdziekolwiek, jeszcze tu na miom osiedlu to znam wszytkich chocby z widzenia wiec sie tak nie boje ale gdybym tu nie mieszkla to bym sie tu bala wyjsc po zmroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie śpię,ale Ty i miłe koleżanki,na pewno tak. My parę lat temu też mieliśmy \"bliskie spotkanie\" z łobuzerią.:( Nic przyjemnego.Ja miałam odwrotną sytuację,niż Twój chłopak.Ledwo mi zdjęli gips z nogi(po 2 miesiącach).Łaziłam jak paralityk,a tu jeszcze ci dranie.Trzeba było szybko iść,a ja miałam problemy.........Nie chce mi się nawet tego wspominać :( Napisz jak się czuje chłopak.A wiecie kto to był?Chodzi o tych chuliganów. :O Maksa się coś nie odzywa.....Ma nas dość?:O Mam nadzieje,że napiszecie coś jutro?Nie zapomnicie o naszym topiku:D Życzę dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa no wiemy kto to byl. Ogolnie moj Ł i kolega znali go i tego co zacząl. I jeszcze ten co zaczal to straszyl nas ze po kogos tam zadzwoni na Nas ale jak powiedzial po kogo to Nasi faceci (moj i kolezanki kotra byla z nami) zaczeli sie smiac bo znaja go tak troche no a tam ten chyba kape zalapal i popchnal kolege. I sie zaczelo. No a ze zdrowiem spoko w sumie mowi ze go troche boli, ale oby sie dobrze zroslo. Wogole pytalam chlopka czy chce cos z ty zrobic ale mowi ze klopoty mu nie potzrebne w sumie tyle co temten goscu dostal to dobrze, a wiesz oni tez nie chca sie tak mieszac w takie chuliganskie sprawy bo znamy duzo osob u nas chociazby na osiedlu kotre mialy problemy z policja przez takie bijtyki. W sumie dobrze ze sie policja nie pojawila przypadkiem bo by Nas zgarneli:D ale by byly wtedy jaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie forumowiczki. Wczoraj nie dalam znaku zycia bo tyle pracy maialam ,ze czasu braklo. Dzis moz bedzie lepiej w kazdym razie wyjde dzis wczesniej z pracy mam ochote przejsc sie po sklepach mimo tego sniegu...bbbuuuu...za co tak zimno. Ja weekend sobota przy porzadkach niedziela do poludnia bylam z mezem przejechac sie na motorze suuuper bylo zdarzylismy przed deszczem,potem u szwagierki na obiedzie bylismy wiec jakos dzionek zlecial. Moja mala zdrowa, no prawie na basen wczoraj nie poszla na wszelki wypadek to bardziej mnie zarazila.Ale jakos sie trzymamy.W zasadzie zyje juz sobota jedziemy do Wa-wy na targi Motocyklowe..i to mnie kreci kupie sobie nowy kask. Na razie tyle moze zgladne w ciagu dnia .Trzymajcie sie cieplutko mimo zimna Maksa POzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksa TY TO PRAWDZIWY CYKLISTA JESTEś!!, moi meżczyżni tez maja fioła na punkcie motocykli-zwłaszcza tych krosowych-synowi podobają się takie skoki poprzez różne wertepy,przeszkody...i być może za kilka lat będziemy mu musieli jaki motorek kupić-mąż tez by skorzystał,mnier az tak to nie kręci,choc gdyby był to pewnie i ja bym sie przejechała..ale jajca by były.. U nas to jest biało-normalnie powrót zimy,a mieliśmy w tym tygodniu wylewki robić.. Jakoś taki dzisiaj flegmatyczny dzień,mało ludzi sie kreci,nudy okropne,wolę jak jest wiekszy kocioł,bo i czas szybciej leci i o jedzeniu z nudów się nie myśli,a tak..tu coś-tam coś..ajjjjj 15 -tego miałam zapisać się do gina i oczywiscie zapomniałam,tak teraz muszę znowu miesiąc czekać,postanowiłam dbać o siebie i od czasu do czasu wybrać się na takie wizyty..jeszcze dentysta by się przydał,ale tak to wyglada,że do tych dpbrych specjalistów to tylko w jeden dzień w miesiącu zapisują na miesiąc następny więc często kilka miesięcy minie nim uda sie coś umówić..takie to jest.. Piszcie moje drogie co u was żeby nam ten topic nie zjechał ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałam dodać że jak wszystko dobrze pójdzie i uda nam sie ten domek wybudować to wszystkie was do siebie zapraszam \" na parapetówę\" ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne,że przyjadę na parapetówę,masz to jak w banku :P Ty się wybierasz do lekarzy tak,jak ja....:O Muszę się zebrać i pozałatwiać te wizyty.Chodzisz(mam rozumieć)prywatnie?Dużo biorą u Was za wizytę? Dobrze,że macie wszystkie potrzebne urzędy na miejscu,w Wiśle.Tak dojeżdżać do Cieszyna to by było męczące.Ale do Urzędu Pracy,to chyba trzeba jednak do nas? Figaa,jakbyś miała styczność z policją,zdobyłabyś nowe doświadczenie :D Ale tak na poważnie.Z jednej strony szkoda,że policji nie było.Może ci dranie byliby ukarani,ale z drugiej strony,skoro twierdzisz,że nie chcecie mieć nic wspólnego z policją,to chyba wiesz,co mówisz i co jest dla Was lepsze.Pozdrowienia dla chłopaka :) Maksa,dobrze,że u Ciebie wszystko w porządku.Życzę przyjemnej wycieczki do Warszawy.Jedziecie na te Targi z myślą,żeby coś kupić,czy tak tylko pooglądać?Swoją drogą podziwiam Waszą pasję.Ponoć jazda motocyklem,to jest to:D Omelan się nie pomylił.Śniegu u nas napadało,że ho,ho.....I jeszcze pada.Ale myślę,że długo nie poleży,jest ciepło :) Miejcie się na razie,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wstalam w koncu:D Witam 🌻 Ale nam sie pogoda zrobila:( 🌻 Marketa, no wiesz wracalismy z imprezy i kazdy mial tam jakies % alkoholu wiec nie wiem czy policja byla by dobrym rozwiazanie. A i dziekuje za pozdrowienia. 🌻 🌻 Maksa ja tez lubie motocykle ale tylko je ogladac, blbym sie wsiasc na taki:P Za to moj Ł to by chcial miec taki motocykl ale to jak kazdy facet chyba. Ale ogolnie jest zakochany w samochodach tirach, no mowi ze po prostu cudne sa:D 🌻 Edia no doladnie z tymi wizytki u lekarza. Jak dla mnie to najgorzej jest sie dostac do dentysty, a przydalo by mi sie do niego wybrac. A domek to swietna sprwa. Wychodzisz kiedy chcesz, i jak chcesz ubrana, dzieci nie bawia sie w zafajdanych przez pieski piaskownicach:P I w ogole fajnie jest miec domek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marketa-jesli chodzi o gina to mamy akurat taka super lekarkę ,pracuje w Cieszynie w szpitalu,p.Buczko-może ją znasz? i ona u nas w ośrodku przyjmuje bezpłatnie,a dentysta niby na kasę chorych gabinet ale za tą światłoutwardzalna plombe bez leczenia to ok.80 zł sie płaci,a jak kanałowe to koło 300 zł!!normalna paranoja!!jeden zabek ,tak że przynajmniej za te \"babskie\" sprawy sie nie płaci jak na razie,choś przypuszczam ze gdyby coś powazniejszego wyskoczyło to już jakieś opłaty pewno są ..ale póki co -profilaktyka drogie panie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak UP to do Cieszyna-na szczęście nie pamiętam kiedy tam uczęszczałam..chyba jakieś 7 lat temu ..póki co praca jest i byle tak dalej. swoją drogą nie wyobrażam sobie nie mieć pracy ,tak latami jak to niektórzy-chyba bym zwariowała..naprawdę ja musze coś robić i miedzy ludzi od czsu do czasu wyjść.. Mam kumpee która tez jest po 30 i w sumie to w swoim życiu pracy stałej nigdy nie miała,na utrzymaniu rodziców cały czas ,jedynie co to czasem dorywczo gdzieś posprzata za pare zł. i to wszystko!!!ale to jest jedynie wina samego siebie,bo robotę zawsze jakaś idzie znależć-fakt ze płace często zniechecaja ,ale przynajmniej ma sie swój \"grosz\" a nie czeka na manne z nieba!! i narzeka na cały świat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy dziewczyny ile płacicie za te wizyty? ceny podobne ..? JESZcze wczoraj kupiłam sobie spodnie,mam 170 cm a zawsze muszę nosić do krawca żeby skrócił i znowu dycha więcej!! nie wiem co to szyja -niby wysoka jestem a wszystko wielkie jak cholera dłógie-fakt ze chciała bym mieć dłóższe nogi ale nie przesadzajmy-same dłógonogie modelki są w naszym kraju,że tak szyją te gacie..kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ze spodniami to zazwyczaj mam problem, tak na 20 par to sie zdarzy ze trzy beda w sm raz bez skracania. Ja mam 162cm. malutka:D a co do cen wizyt u lakarzy to za gina nie place, tan chodze do przychodni. Jak bym tak miala placic za wizyte u gina to bylaby masakra bo chodze do niego raz na dwa misiace po tabletki anty i biore recepty na dwa opakowania. A za opakowanie place ok 35 zl (no i dwa opkowani musze wykupic w ciagu miesiaca, poki recepta wazna) A co do dentysty to moja chlopak placil za kanalowe u jednego 170 zl a u innego zaliczka 50 i do tego pozniej 160zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie tzrymacie ,bo ja padam dzisiaj -chyba sobie kawę znowu walnę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edia no pogoda taka do kitu z nic tylko spac:D A moj chlopk poszedl do pracy i szef kazal mu jezdzic samochodem a wiecie w sumie majac tylko dwa palce wystajace z gipsu troche ciezko jest prowadzic i biegi zmieniac:O Niestety pracuje na czarno teraz wiec nic nie zrobi :O Kurka ale pogoda. Tez bym sie moze kawki napila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksa,współczuję,że masz tak dużo pracy.Może dzisiaj będzie lepiej?🌻 Edia,ja też chodzę do przychodni.Na prywatnego żal mi forsy(gin):P Jeśli chodzi o dentystę,to niby jest na kasę chorych,ale dopłacać trzeba:O Niestety,tej pani doktor Buczek nie znam.W ogóle pierwszy raz słyszę to nazwisko. A Ty znasz może doktora Watułę(Wantoła)z Wisły?Chirurg.:) To już będzie starszy gość.Może nawet na emeryturze. Figaa,ten pracodawca Twojego chłopaka,to on ma wszystko w porządku z głową?Bo nie wydaje mi się......:O Jak sobie dał radę z jazdą? 🌻Dzisiaj mamy pierwszy dzień astronomicznej wiosny,a u nas zima:D Tego się obawiałam.Zamiast wiosny,przypomniała sobie o nas Pani Zima:( Mimo to,życzę Wam wszystkiego dobrego,z okazji nadejścia wiosny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać o spodniach...Edia,nie przejmuj się,ja tylko raz(!) kupiłam spodnie,które były dobre na długość.Wszystkie inne,do położenia.Z tą długością to faktycznie przesadzają.Żeby to było do obcięcia jakieś 2 cm,to by było nic.Ostatnio chyba z 10 cm musieliśmy obciachać.Ja mam maszynę w domu,to mi odpada krawcowa.Sama ( z pomocą mojego faceta :D) sobie podkładam na odpowiednią długość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widze ,ze topik sie rozwinal i to na dobre. Dzisiejsza wiosna wprost urocza.bbuuu,zimno auto trzeba odsnierzac -wiosno wroc. Ja wczoraj wyszlam z pracy o 15 ,wiec polecialam na miasto z zamiarem sobie czegos kupienia i niestety nic nie znalazlam. Chyba jestem strasznie niewymiarowa-wiekszasc spodni dlugie niesamowice przy miom 158 wzroscie, pas nie jak u modelki wrecz przeciwnie troche sie uzbieralo w boczkach...no coz zycie. Do warszawy na targi bardziej na zakupy jedzimy musze miec nowy kask i porzadne spodnie motocyklowe.Ja mam motor turystyk do dalekich wypraw..)))v-strom suzuki...naprawde jazda to wielka przyjemnosc.Czegos takiego nie da sie porownac z niczym inny ,ten wiate..i wogole inne doznania, to cos szczegolnego, niesamowitego.Trzeba sprobowac aby wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ws w pierwszy dzień\"wiosny\"..? znowu auto rano zasypane jak zimą ale cóż w marcu jak w garcu podobno. Marketa-ten dr.Wantuła,znam,bo moim troche dalszym sąsiadem był,ale on już zmarł-jakieś 10 lat temu..był dość dobrym chirurgiem. Maksa,fajne przeżycie na pewno taka przejażdżka,tak daleko,ale jest dosć zimno ,nie boisz sie że was przewieje,bo fajnie ale tak w piekny słoneczny dzień ,ale tak..? No to dobrze że nie tylko ja mam takie problemy z wymiarami..fakt tez przydało by sie troche ubyć-zwłaszcza w pasie..wczoraj zaniosłam spodnie do tej krawcowej 10 zł skasowała a będą gotowe dopiero 29 marca!!! tyle ma roboty.. w ogóle fachowcy zwłaszcza budowlani to sa tak zajęci że problem kogoś do roboty złapać..-za granice część wyjechała i to dlatego-a my potem musimy płaciś podwójnie,bo ci co zostali to już sie tak cenia że hej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksa-to pozdrów ode mnie W-wę,bo bardzo podoba mi się nasza stolica a niestety byłam tam tylko w podstawówce na wycieczce ,albo przejazdem..a wy zostajecie tam na nocleg czy jedziecie w ten sam dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Do wawy jezdze czasem sluzbowo, wielki tlok ,korki nawet do 2 godzin koszmar po powrocie cenie sobie nasze male miasteczko Bielsko.W wawie nie oplaca sie spac ceny powalaja na ziemie szkoda kasy.Zawsze jade kolo 4 w nocy bo spotkania mam kolo 10 rano teraz tez tak wyjedziemy ,oczywiscie nasza cora tez jedzie.Moze po targach jak bedzie ladna pogoda pojde z nia na starowke zobaczymy. Co do mojego odchudzania diet nie stosuje ale od pazdziernika do konca stycznia chodzialam na fitnes ,potem mialam tyle roboty w pracy ze fizyczny wysilek byl mi zbedny, teraz zaczynam , moze jutro pojde . Nawet nIe robie tego aby jakos strasznie schudnac PONIEWAZ chudniecie trwa wieki ale mam po tym lepsze samopoczucie i wiare w siebie ,ze jedak robie cos dla swojego cialka. pOZDR NA RAZIE POTEM PEWNO JAK NIC SIE NIE WYKLUJE ZAGLADNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mnie przeraza brak myslenia niektorych osob.Chodzi o prace,moje chlopaki do bystrych nie nalaza..okropnosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, 🌻 No i snieg za oknem :O Marketa no wlasnie chyba zgupial ten jego pracodawca, kaze mu do pracy przyjsc na tyle samo godzin co wczesniej i kaze samochodem jechac (jak wczoraj jechal to moi ze go wtedy dlon boli) a mowi do tego ze skoro m jedna reke niesprawna to dostanie o polowe mniej wyplaty. Ciekawa jestem ccy on mysli ze Ł jezdzi jedna reka samochodem? :O No ale to robota na czarno narazie wiec nie ma co sie stawiac,ale i tak mysli o zmianie pracy bo ta taką mozna powiedziec przejsciowa jest, i poszedl do niej zaraz po wojsku a teraz sie w miedzyczasie rozglada za czyms innym. Narazie zmykam do biblioteki, do pozniej kochane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×