Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DnSs - chlopak inny niz inni

GŁODÓWKA CAŁKOWITA-60 DNI, MOJA DROGA DO WYZWOLENIA.

Polecane posty

Gość m_r_u_f_k_a_
Soja to chyba białko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz jest blad....zobacz . pomidor swiezy niegotowany to weglowodan. pomidor gotowany to BIALKO. Zmienia sie sklad chemiczny. Dlatego na jednym z forum tutaj setki osob truja sie smazonymi pomidorami, uwazajac to za rewelacje....wprowadzaja do organizmu wielkie ilosci bialka....a mysla ze jedza weglowodany. Soja jest bialkiem....przy czym bardzo stezonym....wiec niezdrowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec :classic_cool: napisze wam co mam do jedzenia w lodówce a wy mi napiszecie co mogo zjeść :D - 1papryka..:P 1 pomidor , 2 pomarancze , jabłka -masa słodyczy :classic_cool: z 10 czekolad , kilka paczek ciastek - szybki chude -ser żółty 1/2 kostki twarogu -jajka -otreby -kotlety sojowe :classic_cool: -pieczywo chrupkie to by było na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Ale chodzi Ci o to co z czuym możesz połączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrufka brawo. Caly widz polega na tym by jesc okolo 80% weglowodanow i 20% bialek i to wszystko pochodzenia rozlinnego. bo taki jest sklad chemiczny naszego organizmu. i to sie sprawdza. Glowna zasada 80% surowego.....a gdy juz cos gotujesz, to uzywac jak najmniej wody, pod przykryciem , w skorce i mozliwie krotko. NIGDY NIESMAZYC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Najlepiej jest gotować na parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Najlepiej zjedz chude szybki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Ja zaczęłam pić zieloną herbatę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60 dniowa glodowka jest niedorzeczna. nie chce sobie nawet wyobrazac, jak mocno ci sie na stale metabolizm zmniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×