Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DnSs - chlopak inny niz inni

GŁODÓWKA CAŁKOWITA-60 DNI, MOJA DROGA DO WYZWOLENIA.

Polecane posty

Gość m_r_u_f_k_a_
Należy również pamiętać, że produkty białkowe powinniśmy jeść rano ponieważ orgabnizm długo je trawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec napisze tak: Zadna herbata zdrowa nie jest. Ziola tak ......ale tylko naturalne...i tylko przez jakis czas....ziola to lekarstwa.....nie myslic z herbatkami ziolowymi bo to bzdura. Wiec jedynym napojem powinna byc woda, pozniej moga dojsc soki ale tylko wlasnej roboty, ewentualnie ziola. Wszystko inne odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy juz zaczniesz jesc, to organizm twoj bedzie mial tendencje do odkladania tluszczu z tego co jesz a ty nei bedziesz na to maial zadnego wplywu, bo wprowadzisz swoj organizm w stan energooszczedny, tzn przestawi sie na przezycie (mowie o tym momencie, kiedy zaczniesz juz jesc) co prawda nie wiem, czemu to robisz, ale jest po to zeby schudnac, to nie wyobrazasz sobie nawet, jaką odwrotność robisz, chcac isc na skroty, powiem tak: jesli robisz to by schudnąc, to niegdy ci sie to nie uda, bo chcesz jak najszybciej, jak najmniejszym nakladem, chcialabys zeby twoj problem zniknąl jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki ale tak nigdy nie bedzie, pewnie masz tendecje do wilczego glodu i nie panujesz nad swoim apetytem i zachciankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"21\" przeczytaj wszystko...a potem pisz prosze....metabolizm na stale sie zmniejszy nie ma czegos takiego jak zmniejszenie, metabolizm to ja mam taki ,ze lepiej nie mowic.....bardzo szybki...szybki metabolizm oznacza sprawnosc calego organizmu.....w czasie glodowki metabolizm tylko zwieksza swoja moc , nigdy nie zmniejsza.....bo gdy niemusisz wykonywac pewnych rzeczy..to masz czasu mniej czy wiecej? proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisana
mam pytanie co do tych soków ze świeżych owoców... one niekoniecznie są tak świeże jak nazwa mówi, bo przecież owoce są spryskiwane i sypane różnego rodzaju nawozami, więc również mogą zawierać różne substancje toksyczne... więc czy to na pewno jest dobry pomysł żeby je pić podczas "głodówki" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE PIJCIE MAR-WITU, TYLKO RAJSKI OGROD NIIIIIGDYYYY NEIIEEEEE KUPUJCIE MAR-WITU!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedlugo zamykaja cala fabryke w polsce i zostaje wycofany, kobieta wyladowala w szpitalu, byla w ciazy, przebadano ja i okazalo sie ze miaala takie nagrobadzenie azotu, ze grozilo to jej zyciu, po przebadaniiu mar-witu odazalo sie ze to ten sok jest sprawcą, ja to slyszalam od siostry, a jak poszlam do pracy, to tez mi o tym mowili, czyli slyszalam z roznych zrodel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..jak ja zjadam jabłko to dosłownie szaleje po 20min !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dostaje takiego strasznego głodu szok .. ..to sie dobzre nie konczy wiec na pewno nie bede jadła owoców i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
ad 21 dlaczego uważasz, że Mar-witu nie powinno sie pić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
już wiem. Jak pisałam to nie widziałam wyjasnienia. Sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisana
DnSs - ja popieram Twoją dietę, chciałam tylko wiedzieć czy można ewentualnie czymś innym zastąpić soki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
To ja chyba wiem cos innego. Jabłek nie powinno się łączyć z innymi produktami, ale zjeść godzinę przed lub godzinę po posiłku. Dla Cienie byłoby dobrze zjeść godzinę przed, a potem właściwe danie, które zaspokoi głód po jabłku. Ale ja juz nic na ten temat nie piszę, bo biedna.....****...... się w końcu pogubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Podobno udowodniono, że jedzenie 2 jałek dziennie zmniejsza ryzyko zachorowania na raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elisana....a czym bys chciala zastapic soki...nie mowie o kupnych, ale jezeli nie chcesz pic sokow to po prostu zjedz kg pomaranczy.....a po poludniu kg jablek wyjdzie na to samo......z tym ze musza byc zachowane odstepy conajmniej 2 godzinnne miedzy posilkami......to samo dotyczy popijania woda. Nie popijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
jabłek *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego do salatek NIEWOLNO DODAWAC SMIETANY ITP. tylko jak juz olej roslinny jak nie masz lepszego......lepszy olej roslinny niz smietana czy jogurt. najlepszym olejem jest olej z pestek MORELI wyciskany na zimno - NIESTETY NIEDOSTEPNY w 99% SWIATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×