Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DnSs - chlopak inny niz inni

GŁODÓWKA CAŁKOWITA-60 DNI, MOJA DROGA DO WYZWOLENIA.

Polecane posty

jesli jestes rozsadnym chlopakiem a nie niedorozwinietym, ograniczonym oszołomem, to powinienes isc do lekarza i skonsultowac to. Mimo dobrych checi, nie zachowuj sie tak, jak bys zjadl wszystkie rozumy, bo są na tym swiecie bardziej doswiadczeni. Mowie to w dobrej wierze, niedobrze jeli ktos porywa sie za cos, nie znając sie dobrze nadanej materii. Mam nadzieje, ze chociaz sie wczesniej dietetyka interesowales i pare podreczników akademickich przecyztales. Jesli nie studiujesz dietetyki i nie jestes samoukiem, zasiegnij rady specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zasade ktora stosuje i bede stosowal. Brzmi ona: Gdyby lekarze wiedzieli co czynia i jak doradzaja swoim pacjeta, sami zyli by 100 i wiecej lat. Lekarz jest dla mnie jak studencik po studiach......skonczyl , papierek ma i mysli ze jest najmadzejszy na swiecie. Jestem samoukiem, czerpie doswiadczenie od ludzi ktorzy zyja juz tak 2000lat i CIAGLE ZYJA 120lat. Wg lekarzy to niemozliwe! Pozdrawiam. Moimi lekarzami sa; plemiona, Plutarch, Einstein i inni mniej znani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK ! START !!! 10.03.3007 DZIEN 1 z 55 ! planowane posilki: 1.5 l wody salatka, ryz brazowy z sosem ze swiezych pomidorow kasza gryczana z sosem ze swiezych pmidorow 2-3 jablka Nie jem po 20:00, nie pije w czasie posilkow i bezposrednio przed i po nich. Ides spac max. 22:00 spie 8 godzin. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez komentarza.....
oszołom jakich mało :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DnSs - co myślisz o zupie pomidorowej z ryżem i piersi z kurczaka duszonej w jarzynach ? Czy to dobre p[ołączenie. P.S. Nadal jestem przeciwna Twojej głodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on powie że to źle
bo jarzyny to węglowodany a kurczak to białko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoba po wyzej ma racje co do tego co powiem, kazde polaczenie miesa z warzywami i owocami jest nioodpowiednie. A pomidory po ugotowaniu staja sie bialkiem wiec...... polaczeniem bylo by dobre dakie cos: ryz brazowy z sosem pomidorowym, zupa wylacznie z jarzyn, kurczak jezeli juz musisz to mozesz ewentualnie ugotowac go w tej zupie......ale zjesc osobno. Kazdy posilek w odstepach min 2 godzin,To by bylo znacznie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
Idz do psychiatry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
bo dieta niełączenia mówi o tym, że warzywa można łączyć z białakami lub z węglowodanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO AUTORA
dokładnie, konsultacja psychiatryczna konieczna skąd się biorą takie oszołomy? zresztą nie ma się co przejmować, bo na głodówce to Ty wytrzymasz maksymalnie tydzień, zaręczam poza tym zastaawiam się gdzie są Twoi rodzice, nie widzą co wyprawiasz? przecież Ty nie osiągnąłeś jeszcze nawet pełnej dojrzałości fizycznej, a jak dalej będziesz wyczyniał te cuda to jej z pewnością nie osiągniesz, bo dopadną Cię zaburznia i choroby metaboliczne naprawdę ześwirowałeś, lecz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
A Ty powinieneś przyswoić choćby podstawy biochemii i fizjologii człowieka a nie ciemnotę wciskasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×