Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DnSs - chlopak inny niz inni

GŁODÓWKA CAŁKOWITA-60 DNI, MOJA DROGA DO WYZWOLENIA.

Polecane posty

Gość asdfglkj
dobre, dobre prowokator w centrum uwagi forum o dietach dla kobiet LOL :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwiecej ..63kg ale to było 5lat temu a tak to 5 lat utrzymuje wage .. z małymi odstepstwami ale staram sie ją kontrolowac ... przwaznie mam 50-52kg ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadajcie na
strone erotiko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozesz porównywać swojego ciała do mojego :P to zupełnie inne proporcje :P ... :D ... w krótkim czasie przytyłam i w 2 miesiace sie tego pozbyłam .. :classic_cool: a teraz mecze sie psychicznie z moją obsesją ale cóż ... taki los:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz bialko zwierzece Cie zabije.....a do tego wlasnie trudno Ci bedzie wyjsc z nalogu slodyczy. Dlatego , ze mieso powoduje zanik smaku....i slodkie..staje sie coran mniej slodki i chcesz wiecej i wiecej. Do tego dochodzi adrenalina...i nieuwolnisz sie. Mozesz jednak wykozystac mieso do zwalczenia nalogu. Przez jakis okres przstac jesc...mieso, powoli odstawiac slodycze....potem zaczac znowu jesc mieso......a odstawic slodycze...kolejna droga to...przejscie na owoce i warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO DOBRA jest 10 MARCA 2007. godzina 00:00 Niewazne co bylo, co zjadlem, co pilem, bylo minelo! Obiecalem cos sobie, ze zmienie swoje zycie , ze bede lepszym czlowiekiem, ze bede swiadomy I ZROBIE TO ZA WSZELKA CENE ! OD Dzis opisuje na nowo tylko zweryfikuje nieco dni i zaraz napisze co i jak ...wszytko bez zmian.....tylko skrocil sie okres z salatkami i wszystko przeunelo o jeden dzien. A wiec do DZIELA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK wiec tak , zadne wieksze zmiany nie zaszly, wszystko tak jak poprzednio z tym ,ze z 10 dni salatkowych na poczatku zrobilo sie rowno 7. czyli wszystko razem wyglada tak: 7 salatki i owoce 7 ziarna 7 soki 21 glodowka 7 soki 7 salatki i owoce DAM RADE teraz to wyglada lepiej. OK wiec, kto sie na mnie zawiodl ma okazje powrocic do obserwacji. Komu sie niechce czytac to niech nie czyta, kto chce komentowac niech komentuje. Wiec....wszystko ruszylo !!!! Bede pisac na biezaco, a teraz ide spac! DZIEN 1 z 56 - SALATKI Pa! Trzymajcie kciuki, ja sie nigdy nie poddaje. PAPA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×