Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DnSs - chlopak inny niz inni

GŁODÓWKA CAŁKOWITA-60 DNI, MOJA DROGA DO WYZWOLENIA.

Polecane posty

Gość m_r_u_f_k_a_
Kochana jak Ty ic nie jesz to ja sie nie dziwię, że nic Ci sie nie chce. Lepiej zacznij uprawiać jakiś sport. Nawet jeżeli mieszkasz na za---piu to możesz jeździć na rowerze, biegać lub ćwiczyć w domu. Przecież są kasety z różnymi ćwiczeniami. to naprawdę dale kopa. Człowiek po takim wysiłku o wiele lepiej się czuje i ma chęć do życia i działania, bo jego organizm jest pobudzony. A jak Ty nic nie robisz tylko siedzisz w domu i w dodatku bardzo mało jesz Twój organizm jest w letargu. To samo do DnSs - Twój organizm też by się oczyścił, gdybyś zaczął uprawiać sport i wypocił toksyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Ja mieszkam w mieście i na szczęście niedaleko znajduje się las, kilka zbiorników wodnych - oczywiście sztucznych - gdzie można pojeździć na rowerze, pospacerować i odpocząć na łonie natury. Tutaj zgadzam się z DnSs. Żeby żyć nie potrzebne są knajpy, dyskoteki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mrufka...masz racje , a jesli o mnie chodzi ja codziennie jezdze 10km na rowerze i nietylko wiec......nie zarzucaj mi letargu, bo w miom przypadku - to zle okreslenie. Jak bys zobaczyla jak jezdze na rowerze to tylko bys mnie uznala za debila co smierci sie nieboi....wiec ja na brak ruchu nienazekam. napisz co ty robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
To dlaczego nie chce Ci się żyć nie rozumiem. Chyba jesteś młoda. więc skąd ta apatia. Może to osłabienie wiosenne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zdanie odnosnie dyskotek, knajp itp. Wszedzie gdzie czuje zapach nikotyny, mocnego alkocholu, browara......mnie odrzuca......natura ma piekniejsze miejsca do zaoferowania, a jak ktorakolwiek z was widziala wschod slonca w gorach ...to wie o czym mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Ja też jeźdźę na rowerze, chodzę codziennie na nogach z pracy i do pracy, czasami wpadam na siłownię, a systematycznie 3 razy w tygodniu chodzę na aerobic. Odkąd zaczęłam się ruszać mam o wiele więcej siły i chęci do życia oraz lepszą kondycję. Ale nie zawsze tak było. Jak zaczęłam pracować to: do pracy jeździłam samochodem. Pracę mam siedzącą, więc 8 godzin na stołku. Nie mam rodziny, więc jak przychodziłam to obiadek ciepły stał już na stole. Zjadałam go i ...siadałam i tak do wieczora. Potem, gdzieś wyskoczyłam lub ktoś przyszedł, ale ja prawie bez przerwy siedziałam. Efekt był taki, że na nic nie miałam siły. To było zamknięte koło: im mniej robiłam, tym mniej mi się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
Jeżeli chodzi o odżywianie to staram sie jeść zdrowo: warzywa, owoce, ciemne pieczywo, z nabiału: maślanka, kefir, jogurtów raczej nie bo większość zawiera dużo cukru. Wolny cza lubię spędzać aktywnie. Choć czasami mam dni kiedy mam ochotę nic nie robić i posiedzieć w domu. Jestem raczej tolerancyjna, ale na pewne tematy mam swoje zdanie i staram się go bronić. Myślę, ze wiele rzeczy nie rozumiem, ale większość akceptuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najprostszy przyklad to....jajecznica jest bialkiem...gdy zjesz ja z chlebem.....zmieszasz to z weglowodanem...wtedy organizm nie wie co robic i rozklada wszytsko przy uzyciu kwasu.....co powoduje zatrucie i odkladane sie w naczyniach bialka i tluszczow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×