Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martinella

Pamiętacie te stare dobre telenowele....

Polecane posty

Gość Tamcia
jesli chodzi o PAULINE to nie dali chyba na tvn tego odcinka specjalnego,ktory nakręcili juz potem,jak Paulina miala dziecko z Carlosem D. (chyba nie pomylilam postaci ;), jak miała schizy ze Paole widzi...czytalam gdzies o tym ale nie pamietam gdzie... jesli ktos bedzie znal tytul tej telenoweli ktorą opisalam w poprzedniej wypowiedzi to z gory dzieki za odp. Nie daje mi to spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdaada
o czym było to serce klarity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackFalcon
Czy ma ktos linka do polskich odcinkow "Corki ogrodnika"? Bardzo mi na tym zalezy, a mam tylko kilka ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezekielek29
hej:-) mam pytanie pamięta może ktoś tytuł telenoweli która była emitowana w polsacie. Chodziło w tym o to że w pierwszym już odcinku był ślub i wszyscy goście weselni zostali zamordowani na przyjęciu a panna młoda została zgwałcona i potem urodziła dziecko gwałtu. Chciała sie zemnścić na tym zbrodniarzu....proszę o pomoc jak ktoś wie o który serial mi chodzi...z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajski789
super temat por amor rządzi ale reszta też niezła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarita**
Serce Klarity było o dziewczynce (Daniela Lujan) z sierocińca, która przygarnął bogaty koleś (w tej roli Cezar Evora) żeby jego córka Mariela miała się z kim bawić. Ale Marielę buntowała jej guwernantka Brygida i ta robiła na złość Klaricie. Klarity mama straciła pamięć, pracowała w sierocińcu ale nie pamiętała córki. Na koniec mama Klarity-Soledad i ojciec Marieli wzięli ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetina
Santa Barbara-pamięta to ktoś? serial leciał w latach 90tych, chyba na dwójce...a powtórki nigdy nie dali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetina
aaa teraz przeczytałam, że już ktoś tu wcześniej o Santa Barbarze wspomniał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia_agunia
Oj było było. Ja pamiętam coś " W kamiennym kręgu" czy jakoś tak. Babcia głośniej oddechnąć nie pozwalała jak to leciało. Jakaś Wirginia tam była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xavi
ezekielek29 Ta telenowela nazywala sie Cud Miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina24l
Witam serdecznie!Mam pytanie nie wiem czy ktos z Was pamieta telenowele ktore lecialy na łódzkiej trojce lub w telewizii regionalnej nie moge przypomniec sobie jednego tytulu grala tam taka ladna dlugowlosa czarnowlosa aktorka prawdopodobnie Scarlet Ortiz ona pracowala w jakiej chucie nie pamietam dokladnie akcji pomozcie prosze bo nie daje mi to spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj ..ka
Gorzkie dziedzictwo ze Scarlet Ortiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_89
Mam pytanie: czy ktoś pamięta tytuł takiej telenoweli (chyba na tvn leciała) o takich dzieciach? Pamiętam, że była tam taka dziewczynka, która śpiewała, miała chyba zespół czy coś takiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackFalconik
"Daniela i przyjaciele"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_89
Chyba tak:) dziękuję BlackFalconik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj ..ka
Wcześniej juz napisałam,że chodhilo o "Gorzkie dziedzictwo", Pio Heres,król żelaza,to ojciec LLovizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AneAne
pamiętam, pamiętam... "Cristina", "MariMar", "Maria z przedmieścia", "Fiorella"..... itd, itp... niestety nie umiem sobie przypomnieć tytułu telenoweli, którą oglądałam jako małolata.... matka i córka urodziły dzieci w tym samym czasie... dziecko tej córki zmarło i matka podmieniła je... film skończył się melodią z pozytywki dla dzieci, którą zawsze puszczał zły charakter... tyle pamiętam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbb
AneAne-> wydaje mi sie ze chodzi Ci o "Por amor" czyli "po prostu milosc" nadawanym na Polsacie swego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia7982
Telcia Por amor - telcia brazylijska leciala na polsacie... bardzo by ja chciala miec byla swietna.... :) Rosalinda , Paulina rowzniez super oraz nigdy cie nie zapomne i w niewoli uczuc gdzie gral Fernanado Colunga io nie zapomniana nasze Maria z przedmiescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AneAne
dokładnie... !! to "Por amor"... dziękuję ;) a pamiętacie może taką telenowelę o trzech siostrach (uprzedzam to nie "Gorzka zemsta")... jedna z nich wstąpiła do zakonu, jedna była szalona pod każdym względem, a trzecia była bardzo ustatkowana i zakochała się w dziennikarzu.... wszystkie trzy przeżywały miłości... pamięta ktoś??,......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaabbbbbbbbb
AneAne-> chyba mowisz o "Z głową w chmurach". Ojciec tych trzech córek Otavio obudzil sie po 20 latach ze spiączki. Świetna telenowela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AneAne
podziwiam pamięć.... a ta telcia była genialna..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AneAne
dzięki.... ;) już odnalazłam te clipy... szkoda, że nie ma całych odcinków "Z głową w chmurach".... "Gorzka zemsta" jest wrzucona cała... ale ja już zaliczam do tych "nowszych" telenowel.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoo-zoo
najlepsza jak dla mnie to "por amore" czyli poprostu miłość i z tych nowszych rubi czyli "cena marzeń" to jedyne z kilku które oglądałam które moim zdaniem były najfajniejsze i chciałabym by póscili powtórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hej! ja szukam tytulu telenoweli meksykanskiej, ktora leciala chyba w 1999 albo 2000 roku i w ktorej tytulowa piosenke spiewal enrique iglesias... z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackFalconik
"Nunca te olvidare" - "Nigdy Cie nie zapomne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×