Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martinella

Pamiętacie te stare dobre telenowele....

Polecane posty

Gość misiaaa888
ja też oglądałam wiele z tych telenowel o których piszecie ale pamiętam jeden taki serial chyba produkcji amerykańskiej tam był taki facet opalony brunet (nosił włosy związane w kitkę) i kobieta chyba też ciemnowłosa oni byli partnerami i tropili przestępców on często nosił takie hawajskie koszule przynajmniej ja coś takiego pamiętam a na początku leciała taka taneczna muzyka chyba kubańska albo hiszpańska coś takiego ten serial leciał na polsacie wieczorami ok. 1998/99 roku czy ktoś z Was wie jak się ten serial nazywał???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z tego Januszka niezły drań wyrósł........A matkę jego grała jakaś Rosjanka,nie pamiętam jak się ta aktorka nazywa." Aktorka miała na nazwisko Szukszyna. (Jakim cudem pamiętam?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... "Nigdy cię nie zapomnę" z ta piosenka młodego Iglesiasa... grała w niej dziewczyna z twarzą wielbłąda, no to był niesamowity efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak rzeczywiscie to jest ten tytul... a glowna aktorke poznalam osobiscie jakies 8 lat temu, tylko nie pamietam jak sie nazywala... ...racja, to zar tropikow z Robem Stewartem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joke
telenowele pogniotły . Żar młodości Niewolnica Isaura Luz Maria Pamela Fiorella Zbuntowany Anioł Cud Miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally214
witam wszystkich!:) ostatnio ogladalam na youtube czolowki kilku telenowel ktore byly emitowane w Polsce dobrych pare lat temu...ojj, lza się w oku kręci jak wspomina sie te czasy, naprawdę..potem zaczęlam sobie przypominać te dawne telenowele i przypomnialam sobie taką, ktora leciala bodajże na 3, wieczorkiem chyba kolo 21, akcja dziala sie chyba na przelomie 19 i 20 wieku, przewijal sie motyw jakichś walk czy rewolucji, glownym bohaterem byl chlopak ktory pokazywal sztuczki w cyrku (o ile dobrze pamietam), i byla tez dziewczyna - taka blondi o kręconych wlosach, czesto chodzila w czerwonej sukience...Wiecej szczegolow nie pamietam ale ta telenowela caly czas chodzi mi po glowie...No i nie mogę sobie przypomnieć tytulu...:( Wie ktoś może co to byl za serial???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczqa19922
pamietacie moze z tvp2 taka telenowele ktora lecie moze ze 2- 3 lata temu byla o takiej rodzinie ze facet umawial sie z inna laska .. dokladnie nie pamietam wiem ze tytul mial chyba dwa wyrazy i zaczynal sie na s... ale nie pamietam wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Ally ta telenowela miała tytuł Niezapomniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a n u e l a
MANUELA-czy ktoś mógłby dokładnie opisać jak się tam po kolei akcja toczyła? oglądałam to będąc dzieckiem. bałam się Isabell w masce i ta przerażająca muzyka....nie pamiętam jak to się skończyło.wie ktoś? czy Francesco dowiedziała się ,że Isabell żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackFalconik
Tak. W ostatnim odcinku chciala do niego wrocic, nastraszyla go podczas burzy, ale matka ja zabila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a n u e l a
dzięki.a czy nadal miała oszpecona twarz czy się wyleczyła? i jak w ogóle wyszło na jaw ,że Isabell żyje? czy Manuela i Francesco widzieli ją w masce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimi
ja też uwielbiałam te seriale, szczególnie te na TVP3 od kilku dni męczy mnie jedna telenowela, której nie mogę sobie skojarzyć tytułu, nie pamiętam dokładnie o co chodziło, ale czarnym charakterem była ruda kobieta z włosami do ramion. w jednym odcinku wypadła z wierzowca i niby umarła, poźniej się znów pojawiła ( i chyba jeżdziła na wózku ale nie kojarze napewno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamomila
Super temat:) Tez bardzo lubilam te stare telenowele, mialy zupelnie inny klimat niz te nowe po2000 roku.Wogole kiedys bylo ich wiecej i byly fajniejsze. Pamietam Niewolnice Isaure, Luz Marie i milion innych. Do moich ulubionych naleza: -Niebezpieczna- pierwsza telenowela jaka ogladalam;) -Maria z przedmiescia -Manuela -Zbuntowany aniol, pamietam, ze jak sie zaczynal, to u mnie cala rodzina sie zbierala przed telewizorem;)) -Paulina -Serce Klarity? /Luz Klarita? jakos tak -Bialy welon -En amor arte/mlodziencza milosc I byla kiedys na naszej tv albo tvp3 telenowela pt.Wiezniarki, o kobietach, ktore byly w wiezieniu. juz jej wlasciwie nie pamietam, ale swojego czasu mi sie podobala. Pamieta ja ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackFalconik
Ma ktos linki do "Bialego welonu" PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telenowelak
Najlepsze telenowela latynoskie to 1.Posłaniec szczęścia 2.Cud miłości 3.Cena marzeń 4.Brzydula (Kolumbijska) 5.Przyjaciółki i rywalki 6.Krople miłości 7.Oraz Gorzka zemsta Przykażdym tym serialu płyneły mi łzy , szczególnie w cudzie miłości gdy za równo Raquel jak i Lucrecia poniosły zasłużoną kare . Czarne charaktery to te które mi najbardziej wpadły w głowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telenowelak
Co sądzicie o czarnych charakterach w serialu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
błagam o pomoc .od dłuzszego czasu poszukuje piosenki,która przewijała się przez którąś telenowelę.spokojna,ale raczej dynamiczna.śpiewała kobitka,głos podobny do glorii estefan.dodam tylko,że w serialu na wspólnej można ja było usłyszeć kilkakrotnie jak maria zięba ogladała tv.wiec pewnie telenowela też była puszczana na tvn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam zgodnie z wiedza
misiaaa888 oczywiście., że pamietamy to "Żar tropików":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyiua
Ma ktoś na dvd telę Primer amor a mil por hora z Anahi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma ktoś takie telenowele jak
Cud miłości czy gorzką zemste na DVD wszystkie odcinki . Mógłbym odkupic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA PAMIETAM NAJLEPIEJ
OGLADALAM WSYZTSKIE : POCZĄWSZY OD : Esmeralda Rosalinda paulina Paloma cristina posłaniec szczęśćia zbuntowany anioł Fiorella Porywy serca Angela Luz Maria Manuela W niewoli uczuć Biały welon Cena marzeń Gorzka zemsta grzesznica Kobieta w lustrze Marina Zdradzona miłość i wieleeee wieleee innych o ktorych tak naprawde już zapomniałam :) szkoda że TVN nic juz nie emituje strasznie mi tego brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA PAMIETAM NAJLEPIEJ
jeszcze sobie przypomniałam o dziki księżyc amor latino nigdy cię nie zapomnę valeria labirynt namiętności Cud miłośći W niewoli uczuć virginia brzydula maria celeste luz clarita Daniela i przyjaciele Cud miłośćizakazana miłość i wielee wiele innych , mam wielki nzeszyt nwyklejony plakatami i zdjeciami nosob z tych seriali oraz kturkie notatki z gazet o aktorach i aktorkach hehehe kiedys szalałam na tym punkcie :) na dodatek mam wszyskie odcinki Kobiety w lustrze- la mujer en el espejo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telenowelka
Super temat, stare dobre czasy... Dawno temu na tvp3 leciał taki fajny serial, pamiętam tylko, ze główni bohaterowie to Elisa i Luis Fernando, on miał brata księdza i jeszcze jeden, nie mogę sobie przypomnieć tytułu. Sonya Smith grała taką biedną dziewczynę, miała coś z nogą bo kulała i zakochał się w niej Roberto Mateos i nie mogli być razem, bo on sie musiał mścić, czy coś takiego. Ktoś to pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesuu
cud miłości, to był calkiem do rzeczy serial, z tego co pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszeczek
z tego co wiem na pulsie leci telcia z aktorka,ktora grala glowna role w Cudzie Milosci ,a tytul telci to Meandry Milosci serial dopiero sie rozkreca bo leci od niedawna,a moja ulubiona telenowela ktora teraz ogladam to Zorro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×