Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martinella

Pamiętacie te stare dobre telenowele....

Polecane posty

Gość Merlinamujer divina
Kupić pewnie część można,ale ja nigdy nie miałam takiego zamiaru,więc dokładnych namiarów nie mam,ale na różnych polskich forach ludzie wymieniają się lub kupują docinki telenowel tych starszych.Naprawdę starych,to pewnie nie dostanie się,chyba,że ktoś nagrywał wtedy na video. Można dać swoje ogłoszenie też w "Świecie seriali",może ktoś będzie miał jakieś tytuły. Z tych nowych to zawsze można sobie ściągnąć przez torrenty,ale to też zależy,czy dany tytuł jest popularny. Niektóre polskie fora umieszczają odcinki nowych telenowel typu:"Kobieta w lustrze","Prawo pożądania". Co do Natali Oreiro ,to się zgadzan,zawsze jest taka sama.Chociaż na zdjęciach wychodzi ładnie,to dla mnie w jej grze jest coś,co mnie nie przekonuje. Nie wiem,dlaczego też prawie zawsze gra proste,niewykształcone bohaterki,które właściwie się nie zmieniają w telenowelach,nie dojrzewają psychicznie.Chyba to się podoba w Argentynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przydaloby sie kupic i objerzec:) naparwde niektore warte sa przypomnienia... pamietasz jakies jeszcze telenowele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamiętacie POKOLENIA miał być ciąg dalszy ,ale nigdy go nie widziałam ,a minęło chyba grubo ponad 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaauli
Siemka!! Chciałabym dowiedzieć sie, czy pamiętacie taką telenowele, w której taki stary dziadek latał balonem?? Jak wiecie to napiszcie jaki to był tytuł!! Szukam i szukam i znaleźć nie moge :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Stary dziadek latający balonem,--nie kojarzę,ale takie zwariowane pomysły mógł mieć dziadek Ze z telenoweli brazylijskiej "Złote marzenia"("Sonho meu",1993),którą kiedyś emitowała TVP2. Daę link do jej entrady: http://www.youtube.com/watch?v=DrWw9mQDCx4&NR=1 Chociaż to mogło być w braz. t. "Alvaro"("Era uma vez..",1998) z Polsatu,póżniej powtórka na TV4 ,dzieciaki też miały tam dziadka Pepe ,wynalazcę z takimi pomysłami. Daję link do jej czołówki: http://www.youtube.com/watch?v=1s_UEvS2LG8 Może te czołówki Ci pomogą sobie przypomnieć,o którą telenowelę chodziło. Jeżeli ta telenowela była inna niż brazylijska,to teraz sobie jej nie przypominam. Może pamiętasz z jakiego była kraju? Pamiętam mnóstwo dobrych telenowel,moimi ulubionymi są: z meksyk. Televisy "Dziedziczka"(1995),""Angela"(1998)- obie z Angelicą Rivera, "Kłamstwo i miłość"(1998) z Kate del Castillo "W niewoli uczuć" (200/01)z Aracely Arambula "Zakazane uczucia"(1996) z Yolandą Andrade i Carlosem Ponce( jeden z moich ulubionych latynosów) "Miłość i nienawiść"(2002) z Susaną Gonzalez Z wenezuelskiej RCTV: "Za wszelką cenę "(1999) z Roxaną Diaz i moją ulubioną Catherine Correia "Gorzkie dziedzictwo"(1997) ze Scarlet Ortiz Z brazylijskiej Globo: "Słodka trucizna"(1999) z Glorią Pires "Tajemnice piasków"( 1996), też z Glorią Pires "Po prostu miłość"(1997) z Gabrielą Duarte i Reginą Duarte Z wenezuelskiej Venevision: "Niebezpieczna"(1994) z Rosalindą Serfaty "Maria Celeste"( 1994) z Sonyą Smith Z argentyńskiej Telefe "Dwa oblicza miłości"(1996) z Grecią Colmenares Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nic nie chciałam pisać więcej o tej Natalii Oreiro, bo myślałam, że będę odosobniona w swojej opinii, ale widzę, że jednak nie :D Też zauważyłam, że wszędzie gra podobną postać - roztrzepaną dziewuchę, nadpobudliwą i pozbawioną klasy ... Kiedy na nasze ekrany wchodził \"Zbuntowany anioł\" taka postawa głównej bohaterki była czymś nowym w telenoweli i może nawet bawiła przez pierwszych kilkadziesiąt odcinków. Później przestawało bawić jej zachowanie i zaczynały denerwować \"wzloty i upadki\" - ciągłe powroty i rozstania z Ivo i do tego ta koszmarna, prostacka mowa ... Jednak nie ma to jak Maria, albo Paulina - dobre, uczciwe KOBIETY (a nie dziewczątka), z klasą. I ta atmosfera tajemnicy - w przypadku \"Pauliny\" - wokół Paoli Bracho, w przypadku Marii też wokół kogoś była taka aura, ale nie pamiętam, wokół kogo, albo wokół tej babci -arystokratki, albo wokół kobiety - czarnego charakteru (była tam taka ... Soraya?). A tak w ogóle to w którym serialu Andrea Del Boca miała w swoim pokoju takiego wielkiego pajaca? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Tem pajac,to był w "Antonelli".Bohaterka poszukiwała mordercę siostry i podejrzewała nie tego kuzyna,który naprawdę był winny .Oczywiście zakochała się w swoim podejrzanym,grał go Gustavo Bermudez.Ten aktor ma taką samą fryzurę od prawie 20 lat,ale fajnie gra. W "Marii z przedmieścia" z Thalią ,to faktycznie Itati Cantoral w roli czarnego charakteru była genialna.Telemundo z Argos nakręciło nową wersję tej telenoweli pt."Marina"(2006/07). A Itati od sierpnia będzie na TV Puls we "Wdowie w bieli" , ma tam główną rolę Alicii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Bohaterka Itati w "Marii z przedmieścia" nazywała się właśnie Soraya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos pamieta
byl taki serial o dzieciach co znalazly informacje gdzie przechowywane sa egipskie skarby i wybraly sie na ich poszukiwanie i je znalzly, dzialo sie to w Niemczech i szli jakimis piwnicami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Pewnie,że pamiętam Manuelę,jej siostra przyrodnia Isabel nieżle namieszała w jej życiu. Przez większą część telenoweli Manuela była w ciąży,bo grająca ją Grecia Colmenares naprawdę wtedy oczekiwała dziecka.Telenowela była na Polonia1,a klika lat póżniej na NaszaTV. Prawdziwa matka Isabel służąca( pamiętam,że grała ją nieżyjąca Rosa Maria Gallo) ślepo wierzyła w córkę mimo,że ta ją poniżała . Wydaje mi się,że scenarzyści trochę zapożyczyli historię z książki i filmu "Rebeca"(książka autorstwa Daphne de Murier),ponieważ jako druga żona Manuela cały czas żyła w cieniu tej pierwszej mimo,że Isabel dla wszystkich nieżyła. Pamiętam,że była taka scena z obrazem Isabel,który po jej śmierci został schowany,a Manuela namówiona przez tą matkę Isabel uszyła sobie sukienkę jak z tego obrazu i pojawiła się w niej na przyjęciu,a że była z wyglądu młodszą kopią Isabel( o czym długo nie wiedziała),to jej mąż wpadł we wściekłość jak ją tak zobaczył ubraną.Zaszła w ciąże,ale jej mąż myślał,że go zdradziła,ponieważ Isabel kiedyś okłamała go ,że jest bezpłodny,a to ona nie mogła mieć dzieci. Był jeszcze ciekawy wątek matki Manueli,która po śmierci męża związała się z młodszym od siebie malarzem( to on namalował portret Isabel).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
"Manuela",s prod.argentyńskiej,1991,odc.193. Wyst: Grecia Colmenares( Manuela/Isabel),Fernando-Jorge Martinez. Pełna obsada na : http://www.imdb.co/title/tt0224914 Opis:Isabel jest kobietą przyzwyczajoną,że otrzymuje wszystko,co zapragnie,dumną ze swojego arystokratycznego pochodzenia.Wychodzi za mąż za bogatego Fernanda Salinas,który nie widzi świata poza nią.Jednak nie wszystko jest takie na jakie wygląda.Isabel w rzeczywistości jest córką służącej, Bernardy,która oddała swoją córkę bezdzietnemu małżeństwu i została w ich domu jako służąca.I tak matka była blisko córki,która wyrosła na zepsutą dziedziczkę.Nie może mieć dzieci,ale przekupuje lekarza,który wmawia Fernandowi,że to on jest bezpłodny. Los bywa przewrotny,w tym samym kraju mieszka Manuela,młodsza przyrodnia siostra Isabel.Nie wiedzą nic o sobie nawzajem,ale do czasu. Fernando mąż Isabel udaje się w podróż służbową do Europy,tam spotyka Manuelę,bliżniaczo podobną do jego żony.Żony,która przez kilka lat małżeństwa zmieniła się i i nie jest już tą beztroską dziewczyną jaką poślubił.Fernando nie wie,że Isabel cierpi na tajemniczą chorobę skóry i w obawie przez odkryciem tego odsunęła się od męża. Manuela przypomina Fernando dawne szczęście z Isabel i rozkochuje ją w sobie ,niebacząc na fakt,że jest żonaty.Isabel dowiaduję się przypadkiem o romansie męża i niszczy ten związek.Fernando jest pewien,że Manuela go opuściła,wraca do żony.W czasie wspólnej podróży jachtem Isabel wypada za burtę i zostaje uznana za zmarłą. Fernando ponownie spotyka Manuelę ,którą bierze ślub.Manuela nie mówi mu,że była z nim w ciąży,którą poroniła na skutek wypadku na skuterze. Małżeństwo Fernanda z Manuelą budzi niezdrową ciekawość u znajomych i rodziny pana młodego.Nie bez przyczyny.Wszyscy sądzą,że Fernando ożenił się z Manuelą tylko dlatego,że jest podobna do jego zmarłej żony Isabel. Zaczynają się ciężkie czasy dla Manueli, musi walczyć z ludzkimi językami,podstępnymi działaniami Bernardy ,matki Isabel,która zostaje jej służącą.A przede wszystkim musi walczyć o miłość męża. Gdy Manuela ponownie zachodzi w ciąże ,jej mąż przekonany o zdradzie wyrzuca ją z domu. Teraz życie Manueli będzie polegało na udowodnieniu swojej niewinności i ukazaniu niegodziwości popełnionych przez Isabel,która nie zginęła w wypadku,ale strasznie oszpecona z ukrycia steruje rozwojem sytuacji w domu rodziny Salinas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Teraz link powinien się wyświetlać. http://www.imdb.com/title/tt0224914 Pozdrawiam.Jak ktoś chce to mogę opisać też "Marię" z Grecią Colmenares lub inne jej telenowele wyświetlane w Polsce. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłabyś opisać Marię, bo ledwo już pamiętam, o co tam chodziło :) Wielkie dzięki za szczegółowe opisy, powinnaś je wrzucić na filmweb !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
"Maria"( "Maria de Nadie"),s.prod argentyńskiej,1985 r.,odc.220. Wyst:Grecia Colmenares(Maria),Jorge Martinez(Juan Carlos) Pełna obsada na : http://www.imdb.com/title/tt0224917 Opis: Młoda dziewczyna Maria po śmierci ojca decyduje się przenieść do miasta i zacząć nowe życie.Początkowo pracuje jako kelnerka w nocnym klubie.Tam poznaje i zakochuje się w Juanie Carlosie Arocha.Dzięki przypadkowi rozpoczyna wkrótce nową pracę w domu państwa Arocha.Nie zdaje sobie sprawy,jak bardzo zaważy to na jej życiu. Przeszłość Marii kryje mroczną tajemnicę,której wyjawienie spowoduje wiele komplikacji.Miguel Acosta-adwokat,który pomaga jej poradzić sobie z kłopotami,okazuje się jej prawdziwym ojcem. Jednocześnie,chcąć chronić ją przed rodziną Arocha,krok po kroku rujnuje im życie i doprowadza do całkowitej separacji dwojga kochających się ludzi-Marii i Juana Carlosa,którzy będą musieli pokonać wiele przeszkód,aby znowu być razem. Po rozstaniu z Juanem Carlosem Maria rodzi syna,który znika w tajemniczych okolicznościach po porwaniu przez chorą psychicznie matkę Juana Carlosa. Wkrótce też Maria prubując sobie na nowo ułożyć życie jako aktorka,zostaje oskarżona o umyślne postrzelenie swej rywalki, filmowej, jak i do serca Juana Carlosa. Maria trafia do więzienia na długie lata,w tym czasie Juan Carlos opiekuje się sparaliżowaną od postrzału na planie filmowym Jessicą. Maria oddała strzał ,nie wiedząc,że służąca rodziny Arocha zakochana w Juanie Carlosie podmieniła naboje ze "ślepych" na ostrą amunicję. Po wyjściu z więzienia Maria będzie poszukiwała swego zaginionego syna ,w czym będzie jej pomagał ojciec chłopca Juan Carlos. Odnają syna jak i dawne uczucie ,które nigdy w nich nie wygasło. Jessica odzyska władze w nogach i zwiąże się z zakochanym w niej reżyserze. Po ślubie Maria i Juan Carlos zamieszkają w dawnej rezydencji Arocha ,którą odzyskał jej prawowity właściciel Miguel Acosta,ojciec Marii. Dawne winy zostaną przebaczone,aby można było budować przyszłość. Co do sugestii,to muszę się nad tym zastanowić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzellaa
i nikt mi nie odpowie na pytanie??:(( czy film o którym pisałam to jest moze historia de amor?? właśnie z reginą durante??tu znalazłam notkę o tym filmie:http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://novnet.zip.net/images/histpr.JPG&imgrefurl=http://novnet.zip.net/&h=235&w=300&sz=14&hl=pl&start=34&um=1&tbnid=Gif8tPzkNZQs4M:&tbnh=91&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3DRegina%2BDuarte%26start%3D18%26ndsp%3D18%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DN nigdzie nic na jego temat nie ma, nawet ni filmweb.. pamieta ktoś ten film???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzellaa
taaaaak wreszcie znalazłam na youtube - to historia de amor..... mogliby to jeszcze raz puścić.... a Wy pamiętacie??oglądaliście??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
zuzellaa,nie załważyłam kiedy po raz pierwszy pytałaś się o telenowelę "Historia de amor"( 1995). Leciała kiedyś na TVP3,oglądałam ją i mi się podobała. Telenowele z Reginą Duatre są zawsze dobre,bo ona będąc gwiazdą w Brazylii wybiera sobie tylko najlepsze scenariusze i ludzi do współpracy. W "Historia de amor"("Historia miłości) podobała mi się zwłaszcza rola Pauli ( grała ją śliczna Carolina Ferraz),która przegrała walkę o serce głównego bohatera ze starszą od siebie o jakieś 20 lat rywalką Heleną ,graną właśnie przez Reginę Duarte. Była jeszcze trzecia zakochana w Carlosie kobieta lekarka Sheila,trochę niezrównoważona psychicznie. Jest ktoś zainteresowany opisem tej telenoweli po polsku? Jeśli tak,to mogę go tu zamieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzellaa
ojej na TVP 3 ???to pewnie była powtórka którą przegapiłam:(( ja nie pamiętam na czym właściwie oglądałam ją pierwszy raz wydawało mi sie że to chyba nie 3 wiec nie wiem Polsat może?? oczywiście, że chcemy opis:)) 🌼, ja już nie pamiętam wszystkich wątków, ani rozstrzygnięcia historii:( pamiętam tylko, że strasznie zazdrościłam bohaterom, że mieli taką super plaże pod nosem:P, pamiętam też oprócz głównego wątku jakiś wątek z jej córką, i drugi z pilotem helikoptera ( ale nie wiem czy to ten film) to wszystko:) a czy teraz w TV są jakieś brazylijskie nowelki??te lubiłam najbardziej więc nawet bym sobie na coś spojrzała przez wakacje. no i podoba mi sie w nich język, coś innego od tego otrzaskanego hiszpańskiego, który z racji szerszego występowania w Ameryce Łacińskiej jest w każdej telenoweli...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
"Historia miłości" na 100% leciała tylko raz na TVP3.Główna bohaterka miała nastoletnią córkę z problemami. Pilot helikoptera był w innej telenoweli z tą samą aktorką Reginą Duarte "Po prostu miłość" na Polsacie i ta była powtarzana. Opiszę teraz "Historię miłości",mam też opis "Po prostu miłość",ale tą chyba można znaleźć w internecie,bo była w Polsce później emitowana.Jeśli nie znajdziesz nigdzie ,to też mogę kiedy indziej napisać.A "Po prostu miłość" to moja ulubiona brazylijska telenowela. "Historia miłości"( "Historia de amor"),s.prod.brazylijskiej,1995 r., w Polsce wyemitowano 100 odc.wersję. Wyst: Regina Duarte (Helena),Jose Mayer(Carlos Alberto),Carolina Ferraz(Paula),Lilia Cabral(Sheila) Pełna obsada na : http://www.imdb.com/title/tt0149470 Opis: Opowieść o miłości trzech kobiet:Heleny,Pauli i Sheili do jednego mężczyzny doktora Juana Carlosa Moretti.Ten niecodzienny czworokąt stanowi oś wokół,której obracają się pozostałe wątki telenoweli. Juan Carlos ,szarmancki,czarujący lekarz,endokrynolog,od 10 roku życia wychowywany przez babcię,nigdy nie zaznał ani rodzicielskiej miłości,ani ciepła domowego ogniska. Być może dlatego przez wiele lat nawet nie w głowie była mu jakakolwiek stabilizacja. Pewnego dnia zapragnął jednak założyć rodzinę.Wszystko wskazywało na to,że wkrótce poprosi o rękę Sheilę, swą wieloletnią przyjaciółkę i zarazem partnera w pracy. Tak się jednak nie stało.Juan Carlos zakochał się zw wzajemnością od pierwszego wejrzenia w Pauli,znacznie od niego młodszej i to ona została panią Moretti. Szybko jednak okazało się,że młoda żona jest chorobliwie zazdrosna o byłą kochankę męża Sheilę,co doprowadziło do kryzysu w małżeństwie doktora. Jednak to nie Sheila okazała się najgrożniejszą rywalką o serce Juana Carlosa,ale Helena. Wspaniała kobieta o gołębim sercu,którą życie ciężko doświadczyło okazała się miłością życia Juana Carlosa. Helena jednak walczy z miłością do żonatego mężczyzny,ma też problemy z nastoletną córką ,która została samotną matką,ale nie chce zajmować się dzieckiem i to na Helenę spada ta odpowiedzialność. Jednak cierpliwość Heleny zostaje nagrodzona,córka godzi się z nowymi obowiązkam i ojcem dziecka, staje się kochającą matką. Prawdziwa miłość mimo przeciwności losu musi także zwyciężyć,co staje się faktem w przypadku Heleny i Juana Carlosa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzellaa
"Historia miłości"( "Historia de amor"),s.prod.brazylijskiej,1995 r., w Polsce wyemitowano 100 odc.wersję. tzn to były wszystkie czy nie?? po prostu miłość jakoś mniej pamiętam więc chyba mnie aż tak nie zachwyciła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
W Brazylii zawsze na swój lokalny rynek kręcą długie telenowele ok.180-250 telenowele,a za granicę sprzedają któtsze wersje. Np. "Barwy grzechu" miały 185 odc. w Brazylii,a zagranicą ,w Polsce również wyemitowano 160 odcinkową wersję. Dłuższych niektóre kraje by nie kupiły. Możesz sprawdzić na stronie o wszystkich nakręconych w Brazylii telenowelach,że u nich są dłuższe o kliladziesiąt odcinków,po prostu w tych krótszych są wycinane niektóre mniej znaczące wątki,ale reszta jest taka sama. http://www.teledramaturgia.com.br Kliknij na ordem alfabetica, wybierz literę c, potem tytuł "Da cor do pecado"( czyli "Barwy grzechu"). Możesz też sprawdzić inne brazylijskie telenowele po oryginalnych tytułach. Piszę to na wszelki wypadek,bo może znasz tą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Przepraszam,chodziło oczywiście ,o literę d -od "Da cor do pecado".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzellaa
oj dzięki nie strony nie znałam... nie wiedziałam tez, ze tak skracają seriale...no cóż wytrwali w tej Brazylii skoro jeszcze dłuższe tasiemce wolą... szkoda, że obecnie nic brazylijskiego nie emitują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Niektóre brazylijskie są bardzo dobre.Ja bym chętnie obejrzała sobie coś z konkurenji Globo,czyli wytwórni SBT,np. nowe brazylijskie wersje meksykańskich lub wenezuelskich telenowel "Esmeralda","Cristal" i kilku innych nie emitowanych w Polsce,ale znam fabułę i są bardzo dobre,bo w większości to scenariusze słynnej Deli Fiallo,tej od "Luz Maria","Kassandra" '"Esmeraldy","Fiorelli" czy Ines Rodena od "Marii z przedmieścia","Pauliny","Dziedziczki","Marimar". Ja za bardzo nie lubię długich telenowel,ak jakaś ma powyżej 130 odc. to zaczyna mnie trochę nudzić i oglądam wybiórczo pod koniec,chyba,że właśnie wtedy są najlepsze akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz cios ciekawego w tv le
ci?>chetnie bym sobie jakas nowa telenowelke zobaczyła i porownała do tych starych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Obecnie emitowane są nst. telenowele latynoskie: TV Puls.07.30-"Wieczny płomień miłości"( ranna powt.) TV Puls.08.30."Kobieta w lustrze"( ranna powt.) Tele5.12.55-"Zbuntowana",tel.z Grecią Colmenares( była kiedyś na Polonia1) TVN7.14.10-"Gorzka zemsta"(była wcześniej na TVN),lubiłam ją TVN.15.20-"Prawo pożądania"-może być( tylko tą oglądam) TV Puls.16.00-"Wieczny płomień miłości"-była dobra na początku( kończy się w połowie sierpnia) Tele5.16.55-"Ty albo nikt"-tel. z 1985 z Lucią Mendez TV Puls.17.00-"Kobieta w lustrze"-dobra jak ktoś lubi wątek z magią,kończy się 8 sierpnia. TV4.19.00-"Jesteś moim życiem"-tel.komediowa,dziś się kończy,po niej nowej latynoskiej nie będzie. Na TV Puls od 15 sierpnia polecą 2 odcinki "Wdowy w bieli" z 2006/07 z Itati Cantoral,czyli Sorayą z "Marii z przedmieścia". Oczywiści też na Zone Romantica jest klika telenowel. 06.00,20.00-"Dziedzictwo Luny",świetna tel.,gra Christian Meier z "Luz Marii" 07.00,12.00,23.00_"Perła"(była kiedyś na RTL7) z Silvią Navarro 08.00,13.00,16.00,21.00-"Dlaczego właśnie ja"-beznadziejna tel.komediowa 09.00,14.00,18.00,22.00-"Śnię o Twojwj miłości",taka sobie 10.00,15.00,19.00- niewypał Telemundo, nakręcili tylko 20-kilka odc. 11.00,17.00-"Niewolnica Isaura",nowa wersja,średnia Najlepsza telenowela dopiero będzie na Zone Romantica"Zemsta,moja miłość"od 30 lipca z Sonyą Smith z "Marii Celeste' i "Cudu miłości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Ten niewypał z Zone Romantica to "Nastolatki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merlinamujer Divina - jak będziesz wiedziała o tym, że wkrótce ma się zacząć jakaś nowa telenowela godna uwagi to daj tutaj znać. Chętnie zaczęłabym coś oglądać, ale od początku, bo potem bywa, że nie kumam niektórych akcji i strasznie mnie to denerwuje ... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×