Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajna********************

jak zmienic swoj image???

Polecane posty

Gość fajna********************

siemka, jestem osoba, ktora raczej nie wyroznia sie z tlumu, ale chce to bardzozmienic, moze ktos mi cos poradzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) , kiedy wracałem po pracy autobusem MZK to na przystanku wsiadła młoda kobieta do autobusu i miała długie rozpuszczone na ramiona kruczo-czarne włosy , jednak najbardziej wszystkich facetów zachwyciło , że miała na sobie bardzo któtkie spodnie , prawie pośladki było widać , cieliste rajstopy i białe kozaczki na szpilce , zrobiła wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna*****
sugerujesz mam sie tak ubrac??? no nie wiem nie jestem za wysoka, bo mam 174 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta dziewczyna miała podobny wzrost , więc zawsze możesz spróbować z tymi krótkimi gatkami :) Będziesz kusić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna***********
a ikle miala latek??? a ile Ty masz latek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna*****
na kretynach mi niezalezy, ale na fajnych kolesiach i szpilki to nie w moim stylu, mini owszem ale do tego balerinki, a nie szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko podpowiadam i opowiadam co widziałem. Moim zdaniem bardzo fajnie jest , jeżeli kobieta ma swój styl i według własnego wymyślonego stylu pokazuje się publicznie. Czy to będą białe kozaczki lub czarne albo czerwone to chyba kobieta potrafi dopasować sobie resztę stroju , tak , celowo podkreślam słowo STROJU . I nie chodzi o to aby kobieta założyła na siebie byle co i byle jak , kobiecy wygląd niech świadczy o tym, że kobieta ma klasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie wymyśliła, czyli ta kobieta ma swój styl i wygląda inaczej niż pozostałe w tłumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki , oki ale ona wyglądała inaczej niż inne kobiety ubrane na szaro i dlatego wyróżniała się z tłumu , odważnie się wyróżniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna*********
jestem tolerancyjna, wiec nie bede wysmiewac opinii innych, chociaz moje zdanko na ten temacik jest inne,mam pytanie do facetow, czy jakbym sie ubrala w mini dzinsowa, bluzke bialą z jakims fajnym nadruczkiem , rurki czarne i adidki np. nike, wyroznialabym sie??? i wlosy krecone czy proste, bo ja mam dlugie, z natury sa krecone ale je codziennie prostuje, wiec jakie sa lepsze??? a i jeszcze jedno rozpuszczone czy spiete???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jesteś oryginalna i jedna na milion , skoro masz długie i kręcone włosy, oczywiście tylko rozpuszczone powinny być i podpowiem coś jeszcze , hoduj te włosy , czyli zapuszczaj , być może kiedyś zechcesz zrobić eksperyment przy swoim facecie i włosami zakryj swoje nagie piersi, zobaczysz że podskoczy z radości na Twój widok. :) Jasne, że zakładaj miniówkę lub spódnicę przed kolana i polecam , nigdy się nie gniewaj na szpilki lub czułenka, zawsze kobieca noga w takich butach będzie wyglądać elegancko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
może i będziesz się wyróżniała (choć rurki to teraz nic oryginalnego), ale nie każdy facet na to poleci. niektórzy lubią spódniczki i wysokie obcasy, jedni dżisny i bluzy z kapturem, a jeszcze inni powiedzmy styl old-school i jakieś zakręcone ciuszki. ubieraj się tak, żebyś Ty się w tym dobrze czuła i podkreślaj zalety, tuszuj wady. co do włosów- z moich obserwacji wynika, że faceci w zdecydowanej większości wolą długie, rozpuszczone włosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna*****************
dzieki za rady, rurki to nic nowego, dobrze wiem o tym, ale zadbam o zajebiste dodatki, wiec musi byc superowo, a tak w ogole moze ktos ma jakis jeszcze pomysl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HARRY-
JESTEM AMERYKANINEM I MUSZE POWIEDZIEC ZE BARDZIEJ PODOBA MI SIE TUTAJ CZYLI W POLSCE BO KOBIETYU DBAJA O SIEBIE, A W AMERYCE TO NIE PRZYWIAZUJA DO TEGO UWAGI, MINI JAK NAJBARDZIEJ WIDZIANA, A DLUGIE WLOSKI SA SUPER, WIEC DO DZIELA KOBIETO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutek00000
mnie osobiscie najbardziej zafascynowala kobieta ubrana w ciemne spodnie w kant, biala bluzka z jakimis bufkami przy rekawach czy jak to sie tam mowi i szelki, a na ramieniu zakiet od kompletu, do tego duze okulary bizuteria ale nie za duzo i wlosy rozpuszczone, brunetka, wygladala super, bardzo mi sie podobala, buty miala na wysokich obcasach chyba czarne a na czubkach wystawaly pomalowane na czerwonbo paznokcie, a i miala jeszcze czerwona torbe, wygladala super, wiec jak chcesz skorzystaj z takiego zestawu, gdybym Cie zobaczyl bys mi zawrocila w glowie i kto wie moze bym do Ciebier podszedl bo do tej nie moglem miala faceta ale kto wie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka435435
lubie styl sportowy, mini, bluzeczka fajna i adidki sa na pierwszym miejscu w mojej garderobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×