Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość Caristia
pogratulować tej pani kultury i wykształconego męża;-) No i powodzenia! Ja to się nawet ucieszę jak urodzę fioletowe dziecko w przyszłości. Może wymyśle jakieś oryginalne imię? ;-) Ile ludzi, tyle opinii, ale ja i tak przy swoim obstawać będę - Polacy to najwięksi rasiści zaraz po Anglikach i Niemcach;-) Mam nadzieję, że ta pani z wykształconym, białym mężem nigdy nie usłyszy na ulicy "Patrzcie, idzie ta, co to przyjechała ze wschodu pieniądze zarabiać w naszym kraju" I wszystkiego najlepszego dla niej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caristo ty chyba świętą chcesz zostać takie tu morały prawisz. Każdy kto jest troche w Uk ma złe zdanie o CIAPAKACH w końcu nie wzięło się to z powietrza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caristo ty chyba świętą chcesz zostać takie tu morały prawisz. Każdy kto jest troche w Uk ma złe zdanie o CIAPAKACH w końcu nie wzięło się to z powietrza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schaetzchen
CHisterycznie to i ja już mogę tupać :P widzę, droga @poniekąd się zgodzę..., że tylko opinia ludzi z ulicy się w życiu liczy, brawo, oj brawo. Jak ludzie będą myśleć tak, jak szanowna Pani, to takie opinie będą mogły wędrować bez końca... nawet naklejka za białe dzieci też może się trafić ('ale sobie dzieci narobiła, sama zasuwa z siatami, gdzie facet'). Zacznij, szanowna Pani od siebie, a nie będzie musiała się Pani przejmować innymi. @Caristio, oby wytrwałości oraz trzeźwego myślenia życzę, chodzi po prostu o odnalezienie się :) Podoba mi się, jakie masz poglądy na świat i oby tak dalej, zawsze bądź czujna. I niech zawsze odzywają się również takie kobiety jak joanna454, przynajmniej mam ten cień nadziei, że są jeszcze ludzie, którzy nie przyklejają nieśmiertelnych nalepek ot tak jak na loterii, nie szufladkują, trzymajcie się dziewczyny obie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was nie rozumie
Ja akurat nie jestem z Pakistanczykiem ale dziwi mnie to czemu wy tu piszecie obrazliwie o nich ze to brudasy akurat tutaj sie mylicie i to bardzo bo zarowno ludzie z Pakistanu jak i Indii bardzo dbaja o higiene . Ja jakos od nich nie czuje smrodu a od niejednego Polaka w UK czulam poprostu smrod nieswiezych ubran i wody . A druga sprawa jest taka ze kazdy jest z tym z kim chce a wam nic do tego czy dana osoba spotyka sie z Pakistanczykiem , Hindusem , Murzynem , Chinczykiem czy Europejczykiem a nawet Eskimosem . A ta wasza krytyka ociera sie o rasizm !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was nie rozumie
mialo byc od niejednego Polaka w UK czulam smrod nieswiezych ubran i wodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bądz głupia
Dla mnie to już śmieszne... jak Cię tak kocha, to zrób mu próbę, powiedz że masz AIDSa i chcesz się z nim jak najszybciej ożenic ale pod warunkiem ze sex przed slubem, jak Cie pakol rzeczywiscie kocha to zaryzykuje. Głupie to Twoje gadanie, sama pochodzę ze średnio sytuowanej rodziny i marzę o poprawie sytuacji, ale ja zrobię to sama. Mam narzeczonego . Jest Niemcem i tak strasznie się cieszę, bo nie ma między nami, a konkretnie kulturą ani jednej jedynej różnicy. On jest ewangelikiem, ja katoliczką a jak sama pewnie wiesz, że obie religie mają podobne dogmaty, Ewangelicy mają ich nawet mniej są bardziej liberalni. A z pakolem w związku byłam- to sami oszuści- maja wszystkich za nic, a sami sa jak robactwo, jak jeden w niemczech zamieszka gdzies w okolicy to mozesz byc pewna ze za rok bedzie tu ich masa, bo wszyscy niemy nie chca z nimi sasiadowac i sie wyprowadzaja! Znajdz kogos z Europy, mi super sie układa z Niemcem, mimo ze rozmawiamy po angielsku, on w ramach prezentu wykupił mi kurs niemieckiego a sam idzie na naukę polskiego- powiedz pakistanczykowi zeby sie uczyl polskiego- nigdy tego nie zrobi bo Polska to dla nich za biedny kraj. Nie marnuj się dla pakola, jestes wykształcona i mozesz sama zdobyc wiele. A jak znajdziesz normalnego faceta, ktory nie kradnie paszportów i chce dla Ciebie jak najlepiej wtedy nie bedziesz miala tyle wątpliwości co teraz. Jesli byłam niemiła, to przepraszam nerwy mną targają jak myśle o pakistańczykach, ale wierz mi chce dla Ciebie jak najlepiej bo widze że jesteś zagubiona, a on to wykorzystuje i nie powinnaś na początku mówic mu co przeszlas, bo on widzi ze jestes z łamana przez zycie i to wykorzystuje. Uwierz mi to tylko chwilowe, za jakis czas krótszy lub dłuższy Ci przejdzie a tak powaznej decyzji jak slub nie cofniesz. Jak on Ci nie zechce dac rozwodu to nie tak łatwo go dostac. Bo nawet jak zechcesz rozwodu ze swojej winy to on moze sie nie zgodzic, dostaniecie skierowanie do poradni i sprawa bedzie sie ciagnac latami jak on tego zechce. A czas płynie i wszystko co zarobisz bedziesz potem musiała podzielic przez dwa i grzecznie zaniesc pakolowi i nie ma ze boli. Nie bądz głupia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona smieszna
najbardziej z tych wszystkich dyskusji smieszy mnie problem wielu zon w islamie...ch..j ktos wie a prawuje..kazda kobieta wychodzac za muzulmanina powinna choc troche zapozanc sie z obyczajami i prawem panujacym w kraju przyszlego meza...a prawa jest taka ze wiekszosc nawet sie tym nie zainteresuje..i nawet nie wiedza, ze mozna a nawet trzeba sporzadzic tak zwany kontrakt slubny...w ktorym mozna wiele rzeczy jeszcze przed slubem ustalic np. w przypadku ponownej chec ozenku meza, obecna zona otrzyma automatycznie rozwod....ktos powie a po co to?..a po to zeby nie byc przed 10 lat walonym w rogi.... sama jestem zona araba...i zanim sie z nim zwiazalam..to najpierw dowiedzialam sie troche o obyczajach i prawie w jego kraju...i wiem jakie mam prawa i obowiazki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caristia
Dziękuję wam dziewczyny za zrozumienie... Tak, przez te wszystkie problemy ciągnące się od grudnia jestem bardzo zagubiona no i straciłam pewność siebie. Napisałam w jednym z postów, że dlatego tak odwlekałam ten ślub, bo chciałam mu się lepiej przyjrzeć. Przecież gdybym była aż tak łakoma na pieniądze, to bym w lutym, po 2-miesiącach znajomości podpisała dokumenty i była mężatką Pakistańczyka! Dla mnie jego zapewnienia o miłości bardzo sztucznie brzmiały, dlatego sprowokowałam wiele sytuacji takich, aby go zdenerwować i sprawdzić jego reakcję. Wiele razy się zawiodłam i wyczułam matactwa. Odkąd skończyłam 1-wszy rok studiów i poznałam mojego ex chłopaka, 33-letniego już Anglika, to wiedziałam, że choćbym miała zamieszkać na Waterloo station to i tak zamieszkam w Londynie, żeby być blisko niego. Przez 1,5 roku tego związku ani razu nie pomyślałam o pieniądzach, wręcz przeciwnie, wszystkie swoje oszczędności pakowałam w niego, zamiast odkładać na przeprowadzkę. Moim planem był wyjazd jako au-pair no a potem być może ślub z nim. Nie zdążyłam zrealizować tych planów. Po ukończeniu studiów, gdy otrzymałam dyplom europejski a moje kwalifikacje potwierdził Teaching Council w Birmingham, mogłam od razu wyjechać do Londynu i poszukać pracy w szkole. Jednakże czułam, iż pobyt tam będzie dla mnie oznaczał tylko jedno - wspomnienia, a tego nie chciałam. Z kamieniem na sercu, zdecydowałam się choć na rok zostać w Polsce, ale już wiem że i to był błąd. Rozważam wyjazd, ale tym razem do innego kraju europejskiego. Zbyt wiele wysiłku kosztowało mnie to wszystko. Mieszkam sama, nie mam w nikim oparcia no i dzieciaki z gimnazjum zachodzą mi za skórę... Co do mojego "narzeczonego" i wszystkich innych Azjatów - nie mam nic przeciwko temu, że mieszkają w UK, Niemczech, Polsce....niech sobie mieszkają, to przecież ludzie tak jak my i też szukają swego miejsca na ziemi żeby poprawić sytuacje materialną. Tak jak niektóre panie z tego i innych forów najeżdżają na Azjatów, tak Niemcy, Anglicy, Francuzi najeżdżają na Polaków! Pomiędzy Polakami, Ukraińcami i Azjatami można by postawić znak = Jedna z dziewczyn ma 100% rację - każdy z nas wiąże się z kim chcę i gdybym miała do wyboru uczciwego Pakistańczyka, bez nałogów i z dobrą pracą, a oklętego Polaka, który ledwo szkołę skończył a co drugie jego słowo to k**** , to bym oczywiście wybrała Pakistańczyka... Gdybym miała do wyboru ochleja Anglika, co to dzień w dzień siedzi w pubie i upija się do nieprzytomności a porządnego Latynosa, wybrałabym Latynosa z uśmiechem na twarzy. Ludzie, którzy oceniają innych po narodowości, albo co gorsze, utożsamiają się z opinią innych byle się wtopić w tłum, to dla mnie prostacy; innego słowa nie znajduję... Tak wiele Polek dziczeje za granicą w pogoni za pieniądzem....przykre to, ale prawdziwe. Ja osobiście znam Polkę związaną z murzynem i wyznawcą islamu. Są małżeństwem, on wychowuje jej BIAŁE dziecko z poprzedniego związku (żeby nie było wątpliwości), on na nich pracuje i zapewnia im godne życie w Londynie. Pokażcie mi Polaka, który tak chętnie wychowa i utrzyma cudze dziecko! Nie tyle, że nie podejmie się takiego trudu to jeszcze wyzwie od dziwek! Inna kwestia tyczy się finansów (wiem to wszystko od "narzeczonego") W kulturze islamu, to mąż ma obowiązek utrzymać żonę (ona może pracować, ale nie musi, tak przynajmniej jest w Pakistanie). Mąż daje żonie pieniądze na dom i jeśli ona nie pracuje to na jej drobne wydatki, coś w rodzaju kieszonkowego... Chciałabym zobaczyć minę Polaka, który usłyszał by od swojej żony "Kochanie, ja nie idę do pracy, od dziś ty nas utrzymujesz, no i proszę daj mi kieszonkowe na ciuchy." Chyba by nerwicy dostał! Tak, tak drogie panie (te uprzedzone do Azjatów), może i pochodzą oni z biednych krajów ale maja więcej kultury osobistej i rozumu w głowie niż niejeden Polak... Jest wiele aspektów islamu, które mnie przerażają i od zawsze mówiłam o tym otwarcie. Nie każdy muzułmanin to terrorysta, tak jak i nie każdy Polak chrześcijanin to prawdziwy chrześcijanin... Idziemy do Kościoła, spowiadamy się , a jak tylko przekroczymy próg Kościoła po mszy, to od początku lecą wszystkie k*****, ja pierd**** itp itd.... Czyż nie jest tak w naszym KATOLICKIM kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniekad sie zgodze.....
Nie mowie ze Pakusy to zli ludzie,ca cudowni,uroczy ,wspaniali i niech tacy pozostana,zenia sie wsrod swoich,rozmnazaja wsrod swoich,bo cokolwiek wymyslicie to Polka zwiazana z pakusem,arabem lub innym czarnym sciaga na siebie hanbe i zaniza swoj poziom.Ja sie ich nie czepiam ,was tez nie glupie baby,bo dalyscie sie wkrecic w ich historyjki o wielkiej milosci ktora nie zna granic,powiem jedno szanujaca sie i myslaca kobieta nie zwiaze sie z kolorowym,a napewno nie urodzi mu dziecka,bo zadna matka nie chcialaby w zyciu zeby jej dziecko bylo traktowane z pogarda tylko dlatego ze wybrala mu na ojca gorszy spolecznie gatunek.Bo tak sa postrzegani na calym swiecie,jako gorszy gatunek i nie zmienicie tego.po mordach nie bedziecie ludzi laly,pozostanie zadrzec leb w gore,udawac ze sie nie widzi,nie slyszy i zdusic w sobie zal i gniew...tylko po jaka cholere???po co skazywac sie na zycie wbrew niepisanym regula swiata,jako samotna matka z pol pakistanskim dzieckiem?bo dla was to bedzie kochany Tomus lub Nicolka,a dla reszty swiata biala,Polka,ta co ma dzieciaka z brudasem,pewnie brudas poruchal i kopnal ja w d...TAK SIE O WAS MOWI,i to jest smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem z
pakusiem i kiedys z nim bede miala ''golden babies''!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasza krytyke mam w dupie
Ja tez jestem z tzw. ciapatym ale nie jest to pakistanczyk i wasza krytyke mam w dupie !!! Wole go 100 razy niz ogolonych na lyso Polakow w UK, bezgustownie ubranych, ktorzy dukaja fatalnym angielskim ze az zal ich sluchac , pija prawie codziennie, nie potrafia powiedziec zdania bez slowa kurwa i ogolnie reprezentuja tak niski poziom jakby pochodzili z patologii. Na poczatku pobytu owszem myslalam ze moze poznam normalnego Polaka ale niestety wszyscy ktorych tutaj poznalam sa tacy jak opisalam pozyzej wiec nie ma sie co dziwic ze Polki wola obcokrajowcow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tylko o Was, dziewczyny swiadczy, ze tak sie wyslawiacie o naszych polskich panach, To swiadczy tylko o tym w jakim towarzystwie Polakow sie obracalyscie. No bo jesli znacie tylko takich, ktorzy co drugie slowo wkrecaja przeklenstwo, pija na umor i mieszkaja na kupie, to wspolczuje Wam. Wowczas nie dziwie sie, ze taki 'pakol' ma u Was ogromne szanse. Jesli spotkalybyscie fajnego pana z Polski, ambitnego, kulturalnego, dobrze wychowanego, to zaprawde nie szukalybyscie 'kolorowych'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestanie chranic ze
ciapek jest tak pieknie i gustownie ubrany, wiec powiedzcie mi co jest wspanialego w spodniach spuszczonych do kolan, gzie taki ciapek wyglada jakby sie w te portki zesral czy wlasnie to was baby kreci, bo jesli tak, to mam troche gowna wiec moge odstapic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volvic mineral
Pytanie do Mayor: powiedz mi moja mila, gdzie w Londynie mozna spotkac fajnego Polaka? Chodze na rozne kursy, spotykam sie ze znajomymi, ale jakos do tej pory nie udalo mi sie nikogo fajnego spotkac. Nawet jak koles nie klnie, jest zadbany i ogolnie ciekawy to w 90% jest zasranym materialista! Niedaj Boze udalo mu sie zdobyc w miare dobra pozycje i prace to na innych Polakow patrzy z gory i z pogarda...bylam na paru randkach z wydawaloby sie kolesiami na poziomie...ale kazdy temat rozmowy konczyl sie na kasie i zarabianiu jak najwiecej...ja nie wiem czy wszyscy sa tak opetani przez te pieniadze?na serio stracilam juz nadzieje, ze poznam fajnego rodaka> Do tzw. "ciapakow" mam uprzedzenia bo pracowalam z nimi przez jakis czas i poznalam az za dobrze ich sposob myslenia. Moja znajoma tez ma dziecko z jednym takim i tez kochal wielbil, ale jak zaszla w ciaze to kopnal w d..bo sie okazalo ze rodzinka mu wybrala juz zone w jego kraju...hm..Nie mowie, ze wszyscy sa zli, ale ich kultura jest tak inna nisz nasza i maja zupelnie inne spojrzenie na swiat wiec malo komu udaje sie osiagnac kompromis i byc szczesliwa w takim zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgghjfgjj
http://top1-1.com/ciapaty-wikipedia/ prosze, oto link, poczytajcie o waszych Pakistancach i innych brudach a swoja droga to nie rozumiem dlaczego czasem zezwala rodzina na zwiazek brudasa z polka, a polaka z brudaska juz nie, dziwne moj kolega zakochal sie w pakistance, byli ze soba ze 2 lata, ale w ukryciu, potem sie jej rodzina dowiedziala, on zostanie roslina do konca zycia, z relacji jej znajomych wynika ze zostala ukamienowana, po wywiezienie z UK do Pakistanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humbrarumba
"Ciapaki jedza strasznie ostre jedzenie i nie posiadaja zwierzat domowych . Pies to w ich religii demon a swinia to szatan . Dlatego jak pies dotknie ciapatego pizamy w drodze do ich Meczetu to Ciapak musi zawrocic i pojsc do domu , poniewaz demon pobrodzil jego szaty a do swiatyni mozna wejsc tylko czystym. buhahaha no komedia jakas doslownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEKAWE STRONY
PAKOLE TO RASIŚCI DO BIAŁYCH KOBIET, Polki są wykorzystywane jako dziwki , Pakol nie będzie nigdy dobrze traktował białej kobiety. http://top1-1.com/anglia-rasizm/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humbrarumba
do "fgghjfgjj" Swietna strona i dobry film. Niestety taka jest prawda, ze muzulmanie zadaja aby respektowac ich religie a sami nienawidza ludzi innego wyznania. Rozplenili sie po calej europie i domagaja sie coraz wiecej praw, a durne panstwa boja sie im przeciwstawic. W anglii czy francjii co rusz jakies nowe meczety powstaja a za to w krajach muzulmanskich co chwila pala i niszcza chrzescijanskie koscioly. Ciekawe tez jest to, ze jak kobiety chrzescijanki wiaza sie z muzulmanami to niemal ich obowiazkiem jest przejs na islam a ilez muzulamnow przezlo na chrzescijanstwo po zawarciu zwiazku malzenskiego z chrzesijanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna454
nie wiem o jakich krajach wy tu piszecie ktoz to powiedzia ze pies to diabel rodzina mojego meza ma dwa sliczne biale pudelki i jako nikt nie myja rak po ich dotknieciu a to ze swini jesc nie moga to az tak bardzo was boli a wy jecie np. golebie? nie? a widzicie oni jedzie to ze smakiem kazdy kraj ma swoje obyczaje i kulture. to co od razu po dupie kopac tez wegetarianow oni tez swini nie jedza a nie jedza tez baraniny, wolowiny, kuczaka kuurde zobaczcie ile tutaj jest do zwymyslania...a co do 'poniekad sie zgodze...' uwazam ze nie jestes kobieta... zadna szanujaca sie kobieta nie uzuwa slow ruchac brudas morda spurchac-czy jakos tak, dziw**ki itp bynajmniej ja takich nie znam , mowilas ze masz wyksztalconego meza ja na jego miejscu to bym sie pod ziemie schowala majac taka zone chyba ze ma to wyksztalcenie prezydenckie.... a ktos pisze pakole uwazaja kobiety za dziw***ki wiec moze zacznijcie najezdzac na te puste laski ktore rozdaja na prawo i lewo a jak myslicie co mysla niemcy angole irlandczycy i inne europejskie najce o polkach to samo...niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caristia
No to tylko o Was, dziewczyny swiadczy, ze tak sie wyslawiacie o naszych polskich panach, To swiadczy tylko o tym w jakim towarzystwie Polakow sie obracalyscie. No bo jesli znacie tylko takich, ktorzy co drugie slowo wkrecaja przeklenstwo, pija na umor i mieszkaja na kupie, to wspolczuje Wam. Wowczas nie dziwie sie, ze taki 'pakol' ma u Was ogromne szanse. Jesli spotkalybyscie fajnego pana z Polski, ambitnego, kulturalnego, dobrze wychowanego, to zaprawde nie szukalybyscie 'kolorowych'. Ja akurat obracam się w towarzystwie prawników i nauczycieli to czasami aż mi uszy więdną jak moi znajomi, wykształceni radcy prawni, po godzinach pracy upijają się do nieprzytomności i nazywają swoje zony " śmierdzącymi dziw****ami". Byłam świadkiem takich wyzwisk tydzień temu. Co więcej, dwóch moich znajomych z grona tych "lepszych" ma kochanki na boku, no bo przecież maja tyle pieniędzy, że oprócz wydawania na żonę, wydają na inne panny... Oto właśnie wykształceni Polacy... Dziewczyny, wychodźcie za mąż za Azjatów, Latynosów, w ogóle- tych, których kochacie i nie patrzcie na opinie jakichś zacofanych Polek co to żyją jeszcze myślowo w XIX wieku.... Jest mi naprawdę szkoda tych Polek, które to albo nie sa na tyle inteligentne, żeby wydawać opinie na podstawie własnych doświadczeń, tylko postanawiają się wtopić w tłum, albo zatraciły resztki rozumu żyjąc na obczyźnie i mając sie za guru tego świata. Drogie panie- zamiast wydawać krzywdzące opinie oparte na stereotypach, może warto się pofatygować o własne rozważania.... Większość Polek wnioskuje "Skoro 70% Polek twierdzi, że Azjaci to brudasy itp. , to po co mam się wyłamywać z tłumu, będę tym 71% i dzięki temu żadna z moich światowych rodaczek mi nie ubliży." 29% natomiast myśli inaczej " Jestem mądra, mam własne zdanie i guzik mnie obchodzi jakaś inna baba i jej opinia na temat mojego związku" I dla tych pań ogromne brawa!!!! Tak trzymać dziewczyny! Żadna Polak, żadna Angielka czy inna dzieweczka nie będzie nam mówiła co mamy robić i z kim się wiązać, a jeśli uważa, że i tak w oczach Polek zawsze będziemy stracone, to oznacza po prostu że są płytkie myślowo i niezdolne do własnej opinii. Ja życzę powodzenia wszystkim mieszanym małżeństwom;-) Wiem, że macie o niebo lepiej niż niejedna Polka ze swoim polskim mężusiem;-) Ja swój związek z pakistańskim "narzeczonym" zakończyłam z uwagi na jego matactwa a nie kolor skóry, czy religie. Dziewczyny, nie ośmieszajcie się stereotypowym myleniem. Każda z was ma swój własny rozum, a opinia oparta na opinii ogółu jest zazwyczaj błędna. Jestem w 100% pewna, że żadna z was nie chciała by usłyszeć od jakiegoś Anglika na ulicy " Idzie polska k****, co to przyjechała do nas karierę robić. Wracaj dziw**** do swojego kraju." Moja "mądra" znajoma usłyszała i od tego momentu zmieniła opinię na temat wszystkich nacji szukających lepszego życia w UK, no i nawet przestała używać słowa "ciapaty";-) Skoro jej się udało, to jest i nadzieja dla innych, płytko-myślących Polek;-) Pogratulować odważnym,a współczuć ograniczonym;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caristia
p.s w pierwszych kilku linijkach poprzedniego postu cytuję wypowiedź jednej z uczestniczek...żeby nie było, że to moja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszne
Najeżdżacie na Polaków tak, że widze w was dziweczynki które wiązały się tylko z blokersami albo komiksów się naczytały. Jest tyle super chłopaków z Polski, miałam paru mężczyzn w swoim życiu i żaden Polak nigdy mi nie odmówił kieszonkowego na nowe ciuszki czy wypad ze znajomymi. Mimo że mamy obydwoje pracę, mój chłopak zawsze poświęca coś ze swojej pensji na moje buty, torebki etc. I nie są to grosze. Dla niego tak właśnie wygląda model rodziny, że kobieta chodzi do pracy, zarabia, ale przyjemnoś jej "należy" zrobic i tak bylo nie tylko z tym facetem a z każdym jak wy to mówicie "polaczkiem". Prawda jest taka, że TO WY WYBIERACIE ŁAMAGI ŻYCIOWE WYKORZYSTUJĄCE WAS I PONIŻAJĄCE czy to polak czy ciabaty. Tak was beda ludzie traktowac jak wy sie traktujecie. Jak facet sie upija i nie umie sie zachowac to TRZEBA GO RZUCIC a nie wypisywac na forum aby dodac sobie otuchy ze pakole w porównaniu z polakami sa lepsi- BO NIE SA. Jak zadajecie sie z marginesem to i oczywiscie, ale ja jakos mam wspaniale 2wspomnienia o kazdym chlopaku z polski. ale do tego trzeba czasu bo nie odrazu dostaniesz kase na siebie od faceta ktory cie szanuje, to musi byc jak w malzenstwie a to wymaga czasu, a jak pakol albo inny marginesiak chce cie zdobyc to juz na pierwszej randce kupi ci buty albo jeansy- tak tak dokładnie jak w filmie galerianki. Chcesz zeby ktos sie z toba dzielil pieniedzmi ale i sercem? to podejdz do zwiazku powaznie a tak bedzie. albo bierz łatwą kase od pakola i się sprzedaj jak tania k***a na drodze ekspresowej. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGSDY5RD
co za pierdolona polska kurwa, nie dziwne ze Anglicy sie smieja z Polakow, jak widza tae kurwy z takimi syfami, nie dosc ze syf z pakistanu, to jeszcze pierdolony wyznawca huja allaha, wypierdalaj szmato jebana JESTES NIKIM, ZEREM !!!!!!!!!!!!!!!!!ZEREM SLYSZALAS KURWO!!!!!!BITCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszne
mężczyźni z pakistanu mogą wiązac się z kobietami z europy, ponieważ dzieci i tak będą muzułmaninami, kobiety z muzułmańskich krajów nie mogą- ponieważ religię dzieci dzidziczą po ojcu. Dżihad to nie tylko bomby i terroryści, oni mają swoją świętą wojnę i chcą zasiedli i zdominowac europę spokojnie... w Europie ludzie mają 2-3 dzieci a muzułami 10-15... taka jest prawda, oni mają swój cichy plan i go w życie wprowadzają. a polki są łatwym celem, ponieważ ostrą krytyką dotykają europejczyków za przewinienia jednostek. Ale tak działa psychologia. Jedna z moich przedmówczyń dobrze to powiedziała-może trochę zbyt wulgarnie- ale poprawnym tokiem myślenia- na forum czujesz się bezpieczniej wiesz,że jak setny raz powiesz że polacy to pijaki i używają wulgaryzmów a pakistańczycy i inni nie- nie jest to prawdą, JEŚLI TAK MYŚLISZ TO ZNACZY ŻE NIE ZNASZ ICH JĘZYKA,pakistańczycy strasznym wulgarnym językiem się posłujgują. Znam pakistański i codziennie na ulicy słyszę ten ich "literacki" język rodem z rynsztoku. Raz pamiętam sytuację gdy dotarł do mnie miły szept. Pakistańczyk recytował coś co w dzwięku brzmiało jak nasączony romantyzmem wiersz, a polka do której była kierowana deklamacja była jak zahipnotyzowana... ale nie wiedziała co on mówi, myślała ze wyznaje miłoś, tymczasem było to coś tak plugawego, takie słowa do niej mówił ze wstyd mi nawet cytowa. Klną do niej po pakistańsku a ona z otwartą buzią zachwycała się myśląc że to wiersz... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepeunkt widzenia
i to jest święta prawda!!! brawo "śmieszne" !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urega
'Smieszne' ma racje niestety. To co wyprawiaja muzulmanie to zaczyna przechodzic ludzkie pojecie. Oni maja w dupie integracje z miejscowymi, swoje dzieciaki do szkoly puszczaja bo musza, zabrali by im te bachory a to w koncu czysta kasa co miesiac :O Trzepia benefity na te dzieciary jak diabli. Ja pakoli nie znosze, to wredni ludzie. W zyciu z pakolem bym nie mogla byc, porzygalabym sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×