Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość yujytujhjkhjk
Co azjatycka meza zaprosilas do obrony :D:D i jeszcze jedno scierwo to twoja matka urodzila!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie! Wy sie Boga nie boicie! Ze tez macie czas i energie tak na tym forum sie klocic caly czas. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujytujhjkhjk
azjatycka szczeka morda do wszystkich wiec oddalam jej z kultura jak bys becwale nie zauwazyl :D a teraz morda psie i do budy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujytujhjkhjk
ulzylo ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujytujhjkhjk
i co jeszcze?? uu poplacze sie za chwile przewin do poacztku moich wypowiedzi buraku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie jedno,ze bronicie czlowieka,ktory tylko krytykuje innych nic wiecej .Przeciez z ta kobieta nie da sie rozmawiac normalnie ,ludzie :D A pzuniej sie dziwicie ze tamt schodzi na psy...kiedy zaczynal sie o kolorowyuch kredkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujytujhjkhjk
masz racje,ladnie sie okresliles- z zerem nie ma co nawet pisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam maly problemik....
red dragon she ale o kim ty piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam maly problemik....
frazio ty jeszcze bana nie dostales cioto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto niby miałby dawać te banany. Może ty co ? Buehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam maly problemik....
nie ja ale modka debilu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modka :D :D :D To ją zawołaj, bo jakby tutaj był jakikolwiek mod, to nie byłoby takiego burdelu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujytujhjkhjk
zapraszalam na forum gdzie jest lad i porzadek,to wymiekli :D tutaj samowolka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam maly problemik....
red dragon no dziwne ze jakos nie widzisz rasistowskich wyzwisk od innych a nagle azjatycka ci przeszkadza. mi nie. widac ze sarkastycznie podchodzi do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj co ta kobiecina wypisuje,moze i robi czasem sens,ale czy nie mozna dyskutowac z ludzmi -zamiast ich wiecznie krytykowac i ponizac?? Sorry ale ja widze ta osobe w tqaki sposob,i nie mowie tylko o tym temacie :) Gdyby obyla w porzadku do ludzi ,nikt by sie nie odnosil do niej w taki sposob.A to przeciez nie pierwsza wojan tutaj z ta osobka , wiec nie ma o czym nawet gadac. Poza tym to jest tylko forum , nie myslicsz ze jakis dystans by sie przydal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam maly problemik....
ja tam bym chciala zeby te rasistowskie komentarze wobec dziewczyn sie skonczyly (nie, nie jestem z zadnym pakistanczykiem, hindusem itd). ilez mozna to czytac? akurat azjatycka mi tu ie przeszkadza, bo wchodzi i sie nabija z tych oszolowmow ktorzy nie potrafia sie jakos kulturalnie wypowiedziec. a teraz ide cos zjesc bo mi smaka narobiliscie na watku o restauracjach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfhh
rfghfgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nOOs
jak chÓÓj tureckiego anioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..//..
frezer dobrze pisze, a ta azjatycka cierpi na chorobe psychiczna, wszystkie po paru latach z ciapkiem maja te przypadlosc, pranie mozgu zostawia skutki w psychice do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..//..
hehe ajak sie pochwalila ze pojdzie w bikini na basen, to ci sukces ze nie w kiecce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo ci zylka peknie jak to mowi azjatycka madrala" x Widze, ze szybko sie uczysz. Grzeczna dziewczynka ;) xx xx "Co azjatycka meza zaprosilas do obrony" x Tak! A nawet dwoch mezow ;) Masz z tym jakis problem? xx xx "azjatycka szczeka morda do wszystkich wiec oddalam jej z kultura jak bys becwale nie zauwazyl a teraz morda psie i do budy" x Ale nonszalancja. A podobno to ja "szczekam"? Co oczywiscie jest prawda, ja wszystkich obrazam, groze, ponizam itd... ;) Jaaasne ;) xx xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja pisalam o tej,przez ktora zawsze sa klutnie tutaj- czyli Azjatyckiej" x Oczywiscie, ze zawsze przeze mnie sa tu klOtnie ;) Bystra jestes ;) xx xx "Poczytaj co ta kobiecina wypisuje,moze i robi czasem sens" x Robic sens? Hmmm coz za kolokwializm ;) xx xx "ale czy nie mozna dyskutowac z ludzmi -zamiast ich wiecznie krytykowac i ponizac??" x Zlociutka, ale na tym forum sie nie da dyskutowac ;) Przyganial kociol garnkowi ;) xx xx " Gdyby obyla w porzadku do ludzi ,nikt by sie nie odnosil do niej w taki sposob.A to przeciez nie pierwsza wojan tutaj z ta osobka , wiec nie ma o czym nawet gadac" x Ja sie nie spinam forum i tym kto mi co napisze, tak jak ty, zlotko ;) Poza ty, tutaj kazdy sie obraza nawzajem, wiec... w czym problemik ;) xx xx "Poza tym to jest tylko forum , nie myslicsz ze jakis dystans by sie przydal" x Proponuje zaczac od samej siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"frezer dobrze pisze, a ta azjatycka cierpi na chorobe psychiczna, wszystkie po paru latach z ciapkiem maja te przypadlosc, pranie mozgu zostawia skutki w psychice do konca zycia." x Ale ja nigdzie nie pisalam skad jest moj maz ;) To tylko emigracjuszki z forum glowia sie nad tym i tupia nozkami, bo im nie pisze nic o swoim zyciu prywatnym ;) xx xx "hehe ajak sie pochwalila ze pojdzie w bikini na basen, to ci sukces ze nie w kiecce" x Dla takich jak ty pojscie na basen to "chwalenie sie", a dla mnie codziennosc. Nie widze w tym nic nadzwyczajnego. ale jak nie chcialo sie nosic teczki, trzeba nosic woreczki ;) xx xx "hahahaha, azjatycka na basenie" x Tak, oczywiscie to ja! Rozgryzlas mnie ;) Jutro zaloze sobie jednak kozuch na basen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..//..
a zakladaj, chuj to kogo obchodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×