Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość ..//..
Nosem byloby sprawniej wciagac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka franca
teee azjatycka normalna kobieta mowi "ide na basen" a nie jak ty "ide na basen W BIKINI" mowisz tak codziennie kolezankom muzulicom, szczeka im pewnie opada, co ? pochwal im sie tez ze mozesz jesc razem ze starym przy stole, i to nie lapskami ze wspolnej michy ale sztuccami, pierdoolna z zazdrosci :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a zakladaj, ch*j to kogo obchodzi" x Niuncia sie zdenerwowala. Glasku, glasku ;) xx xx "normalna kobieta mowi "ide na basen" a nie jak ty "ide na basen W BIKINI"" x To chyba jest normalne, ze na basen zaklada sie bikini, nieprawdaz? Ale osobnik typu Frezer wbil sobie cos do swojej malej glowki i teraz siedzi i wymysla mi moje kreacje na basen. Ty jak widac, tez nie zalapalas. Nie dziwi mnie to ;) xx xx "mowisz tak codziennie kolezankom muzulicom, szczeka im pewnie opada, co ? " x Nie mam kolezanek muzulmanek. A to ci niespodzianka, co nie? ;) xx xx "pochwal im sie tez ze mozesz jesc razem ze starym przy stole, i to nie lapskami ze wspolnej michy ale sztuccami, pierdoolna z zazdrosci" x Ah... te teorie spiskowe... ;) No no, juz niunia, rozluznij rozklapcioche, poodychaj gleboko, zlosc pieknosci szkodzi ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka franca
zapomnialam sloneczko ty moje muzulmanskie ze ciebie sie na tym portalu olewa cieplym sikiem, wiec splyn zlotym deszczem, bye , buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zapomnialam sloneczko ty moje muzulmanskie ze ciebie sie na tym portalu olewa cieplym sikiem, wiec splyn zlotym deszczem, bye , buzka" x Jak ja lubie polska mentalnosc ;) Jak sie wypowie i ustawi do pionu Polonie z UK na watku o chlopaku z Pakistanu, to BANK jestem muzulmanka ;) To taaakie polskie myslenie ;) Ale wracajac do rzeczy : Zlotko, ty mnie juz "olewasz" od kilku tygodni i olac nie mozesz, bo wciaz blagasz o atencje ze strony panci. Widac, zyc beze mnie nie mozesz. Spokojnie, tym razem ci wierze, ze mnie "olalas" ;) Na nastepnego "popisania" myszko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka bicz to dziecko
Przeciez azjtycka bicz to jeszcze dziecko,gimbus.No kto normalny konczy kazde zdanie emotikona.Nie ma sensu wchodzic w dyskusje z kims tak niedorozwinietym umyslowo.Skonczcie ja karmic kolejnymi zaczepkami to wtedy zdechnie z glodu smiercia naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna adoratorka ;) tak oczywiscie, jestem z gimnazjum i "udaję dorosła" ;) Te teorie spiskowe na temat tego kim jestem, gdzie mieszkam i kto jest moim mężem. Slodziutka jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka franca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest ekstra!!!!!!!
:D http://i.imgur.com/h1KsOIt.jpg?1 :D Ciapaki jak robaki, obkleili pociag jak muchy gowno, hahahahahahahaha!!! A nasze poleczki dupy daja takim zwierzetom :D Moze ktorys z tych ciapakow to maz jednej z naszych panienek? :D A moze tesc lub inny szwagier, ich tam dosc sporo w rodzinach bo mnoza sie jak szczury :D Hahahahahaha! To te luksusy sa o ktorych nasze zlewiki tak sie obszernie rozpisuja :D Hahahahahaha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka franca
kto sie kloci ? Ja mam niezly ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogÓÓr
....zboruczoną sukę usuwa się ze stada..i nakłada anatemę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"azjatycka zglasza do usuniecia ciekawe linki wiec pobawimy sie troche, zawstydzila sie swojej facjaty ?" x Zabko, a kto ci powiedzial, ze ja cos "zglaszam"? Przeciez ja nawet nie otwieram twoich linkow. Jeszcze mi komputer zasmrodzisz wirusem... ;) Pozdrawiam cie niunia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
co za tepe dzidy. tolerancyjne, dlaczego inni beda im mowic komu dzieci maja rodzic. najlepiej zapytac sie swoich mezow- czy ich siostry, ewentualnie corki maja prawo wybierac komu chca rodzic dzieci czy nie. czy maja prawo byc traktowane tolerancyjnie, czy tez nie. czy maja prawo wyboru religii, czy jednak nie. wszyscy oni glosno wolaja o tolerancje ale tylko w jedna strone, znaczy dla nich i kiedy to oni biora biale kobiety. w druga strone o tolerancji nie ma mowy. i wlasnie za to ich nie cierpie, za hipokrytyzm i lgarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak z zasady
Ojoj tu tez sie awanturuja, wychodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość True story...
Jestem zmęczona, przekonywaniem mnie, że islam to religia pokoju, kiedy każdego dnia czytam historie muzułmanów, którzy zabijają swe córki i siostry dla ich rodzinnego „honoru. O muzułmanach, którzy krwawo odpłacają za zniewagi; muzułmanach, którzy zabijają chrześcijan i żydów, ponieważ wierzą inaczej; muzułmanach podpalających szkoły dla dziewcząt; muzułmanach kamieniujących na śmierć ofiary gwałtów za „cudzołóstwo; muzułmanach dokonujących wycinania części narządów rodnych młodych dziewczynek; wszystko w imię Allaha, Koranu i szariatu. Jestem zmęczona przekonywaniem mnie, że ze względu na „tolerancję dla innych kultur mamy pozwalać Arabii Saudyjskiej i innym krajom muzułmańskim fundować za pieniądze z naszego paliwa meczety i szkoły koraniczne głoszące nienawiść w Europie, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Ameryce i Kanadzie, podczas gdy żadne z tych krajów nie pozwala na zbudowanie kościoła, synagogi czy religijnej szkoły w własnych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku..
Drodzy Polacy... (kieruję tą wypowiedź w szczególności do mężczyzn) Czy kiedykolwiek zastanawialiście się dlaczego tak naprawdę Polki wiążą się z obcokrajowcami? Czy wina leży, jak to mówicie... w ich głupocie, czy może to z Wami jest coś nie tak? Czy kiedykolwiek, któryś z Was zadał sobie to pytanie? Nie sądzę. Byłam w związku z niejednym Polakiem... w krótszym i dłuższym. Niestety, z żadnym mi nie wyszło, bo: Pierwszy z nich ćpał i upijał się. Ponadto, miał problemy z prawem za sprzedaż narkotyków. Drugi zdradzał mnie z koleżanką z osiedla i kłamał mi prosto w oczy. Trzeci miał problemy z samokontrolą, był agresywny i potrafił mnie uderzyć. Czwarty, wykorzystał mnie i zostawił. Natomiast chłopak mojej kuzynki, ukradł jej ojcu 10.000 tyś złotych i uciekł. Kolejny przykład - chłopak innej kuzynki, mieszkał u niej w Londynie, za darmo, karmiła go, załatwiła mu pracę, a jak się później okazało... facet miał w Polsce żonę i dziecko, a jak moja kuzynka to odkryła, to powiedział jej "fuck off". Wdzięczność, nie ma co. Pomimo tych wszystkich złych doświadczeń z Polakami, wciąż nie mówię, że każdy jest zły, ale czy tego chcecie czy nie, dziś jestem szczęśliwą żoną Pakistańczyka (ale wmawiajcie sobie, że jest inaczej, bo przecież wiecie lepiej ode mnie). Żyjemy w UK, ale nie zamierzamy zostać tutaj na stałe. Planujemy zamieszkać w kraju muzułmańskim. W Pakistanie już byłam. Rodzina na początku miała do mnie sceptyczne nastawienie, ale po kilku miesiącach się do mnie przekonali. Na dzień dzisiejszy, traktują mnie i kochają, jak swoją własną córkę. Mój mąż nie okazał się oszustem, tyranem czy jak to mówicie - brudasem. Udowodnił mi, że zawsze mogę na nim polegać. Jesteśmy razem już bardzo długo i gdziekolwiek pojedziemy, traktuje mnie z szacunkiem. Nigdy mnie nie wyzwał, ani nie uderzył. Nie pije, nie pali, ma świetną pracę, nie musimy liczyć na państwo, bo i bez benefitów sobie świetnie radzimy. Jak widzicie, nie każdy jest zły. Nienawidzę takiego generalizowania. Co do Polaków, którzy się tutaj wypowiadają... Właśnie dlatego, czasami wstyd mi się przyznać, że jestem z Polski... z kraju, który jest znany ze swojej nietolerancji w stosunku do inności, rasizmu oraz braku kultury osobistej. Poziom waszych wypowiedzi, świadczy o tym, że pochodzicie z jakiejś zapyziałej wioski/miasta/rasistowskiej rodziny, pewnie skończyliście zaledwie zawodówkę, jakimś cudem wyrwaliście się do UK (bo ktoś z rodziny przygarnął lub w ciemno się pojechało), pracujecie na budowie lub na jakiejś taśmie, ewentualnie na zmywaku w restauracji, której managerem jest Pakistańczyk, no i gdzieś musicie wyładować swoją złość. Wiem, że jesteście zazdrośni o to, że część Polek woli związać się z obcokrajowcem, niż wyjść za Polaka, który nie będzie potrafił zapewnić rodzinie podstawowych środków do życia + zamiast spędzić czas z żoną i dziećmi, to będzie siedział przed telewizorem z piwem w ręku lub ganiał po wiosce/mieście/melinach z kolegami. Podróżując londyńskim metrem czy autobusem, miałam okazję się Was naoglądać i nasłuchać. Co drugie Wasze słowo, jest przekleństwem. Do tego, poziom waszych wypowiedzi, jest zaskakująco niski. Już z daleka czuć odór piwska i papierosów. Ręce brudne, ubrania w sumie nie lepsze. Wy się zastanówcie, co w ogóle mówicie. Czy tak bardzo przeszkadza Wam, to, że rodaczki wybierają sobie na mężów Pakistańczyków? Nie powinno, ponieważ jesteśmy wolnymi ludźmi, a każdy wolny człowiek, ma prawo sam decydować za siebie. A komu urodzę dziecko, to jest tylko i wyłącznie moja sprawa. Ponadto, większość Polek związanych z muzułmanami nie mieszka w Polsce. Wolą mieszkać w innych krajach europy, bardziej tolerancyjnych, niż Polska. Tak bardzo Wam przeszkadzają Azjaci w UK? To dlaczego tutaj mieszkacie? Możecie wynieść się na jakąś wioskę w Polsce, gdzie nie uraczycie widoku Pakistańczyka. Możecie spotkać, co najwyżej, cygana. Mówię to wszystko jako osoba, która skończyła psychologię i miała do czynienia z tym tematem. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaa
Nie powiem,ze nie masz racji,ale jak jak na osobe,ktora która "skończyła psychologię i miała do czynienia z tym tematem"jestes za bardzo jednostronna ...I bazujesz sie na wyjatkowo negatywnych doswiadczeniach osobistych z rodakami...I Cygan pisze sie z duzej litery,tak samo jak piszesz Pakistynczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku..
alaaaaaaa, w tej chwili nie jestem, ani w pracy, ani nie przeprowadzam żadnej rozmowy z moim "podopiecznym". Przedstawiłam tylko własne doświadczenia oraz fakty. A niby jest inaczej? To, jak się pisze cygan, zależy od kontekstu. Chrome nie podkreśla cygan, jako błąd, natomiast Pakistańczyk z małej litery, jest podkreślane jako błąd. ;) To samo tyczy się słowa Romowie pisanego z małej litery. Poza tym, czepiasz się o pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej w szoku
Ty to nie psycholog,a glupia baba.I jak odpisujesz dziewczynie wyzej,to potwierdza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdcba
Do pani psycholog,ktora sie chromem zaslania: Cygan z duzej litery zawsze,kiedy mowimy o narodowosci. Z malej,kiedy chcemy powiedziec o kims,ze jest kretaczem,wloczykijem-tak dla przykladu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa Bona
hmmm Ta pani wyzej i w szoku,napisala,ze mowi jako psycholog,a potem sama sobie zaprzecza.Jest moze dyzurny psychiatra? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestem w szoku
Wyglada na to,ze w szoku pozostaniesz do konca zycia ... Swoja droga,jakie ty musisz miec problemy z soba sama,psycholozka,zeby byc w zwiazku z 4 facetami o takich charakterystykach:pijak,narkoman i dealer,klamczuch i zdrajca,agresywny i bijacy,wykorzystujacy i porzucajacy! wow!A teraz planujesz zamieszkac w kraju muzulmanskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
wlasnie takie z patologicznego polswiatka wpadaja w obmierzle lapy pakistanca czy innego brudasa :) To regula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta psychologiczna bida
zwiazana z pakistancem tylko potwierdza regule - z nimi wiaza sie dziewuchy glupie, pochodzace z patologii, majace za soba zwiazki patologiczne itd. A oni potrafia spiewac dokladnie to, co panna chce slyszec. Oczywiscie, jak juz maja wize to zaczynaja wlasne rzady. Panna jednak nie da nogi tak jak udalo sie to kiedy zwiazana byla z: 1. narkomanem i upijajacym sie dealerem narkotykow :D 2. zdradzjaacym patologicznym klamca, ktory wraz z kolezanka panny robil ja w konia :D 3. bijacym psycholem tzw: karkiem bez szkol :D 4. cwaniaczkiem, ktory bide mentalna oszukal. Teraz zwiazana jest z kims w rodzaju numeru 4 tyle, ze bajka jeszcze trwa. Show must go on.....dopoki pobyt ukochanego, ciemnoskorego Pakistanczyka nie zostanie zalegalizowany :D Panna pochodzi ze srodowiska bardzo prostego, gdzie kuzynki wiaza sie ze zlodziejami i cwaniaczkami. Tamta kuzynka, podobnie jak autoreczka za mile slowka tez pupke dala, tyle, ze miala wiecej szczescia bo kochanie sie wynioslo. Facet jest cwany jak widac. Czeka sobie w UK na staly pobyt, potem wywiezie niunie do swojego kraju, zostawi z mamuska :D i reszta rodziny i wroci do Europy - juz bez zbednego balastu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ha ha ja nie moge
No co Wy sie czepiacie? :D Dziewczyna probowala pisac skladnie, no coz, ze nie wyszlo? Pani psycholog. ;) Oj, powiela sie schematy, powiela. Skoro miala samych partnerow z nizin spolecznych, to teraz taki muzulmanin to jakby sroka zlapana za ogon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahakj
No tak macie racje.... rzeczywiscie ta dziewczyna podajaca sie za psychologa to pustak.... I patologia. Lepiej nogi rozkladac przed 42 lernim Polaczkiem z budowy, ktory pije i pali i gniezdzic sie z nim w jednym pokoiku. Byla juz tu taka gwiazdeczka na innym watku :D Ale nieeeeeee..... to nie jest patologia, bo tamten lump jest Polakiem wiec git. Sa fajni :D Poza tym co wy tak z tymi wizami? Teraz juz bardzo trudno dostac wize a slub wcale tego nie gwarantuje. To nie jest jak np. 5-6 lat temu. Teraz trzeba sie wykazac ze zwiazek naprawde istnieje i ze sie kochaja. Jak UK wyjdzie z Unii (mam nadzieje ze tak) to wy tez bedziecie potrzebowac wizy i masowo bedziecie rozkladac nogi przed Brytyjczykami (tak jak to bylo przed 2004 rokiem). Zapomnial wół jak cielęciem był, co nie? Poza tym napisala, ze chca zamieszkac w kraju muzulmanskim wiec w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietonie
@up ''Poza tym napisala, ze chca zamieszkac w kraju muzulmanskim wiec w czym problem?' A w tym ze ta laska nie ma nawet pojecia jakie zasady panuja w krajach muzulmanskich. Tam zwierzeta maja wiecej praw niz kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my name is slim shady
niziny spoleczne heh wasz jedyny i ciagle przytaczany argument. A same reprezentujecie poziom wlasnie takich nizin. Zalosne poleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×