Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*jolie*

topic dla 18tek !!

Polecane posty

Więc super:) Ale ja niedługo tez się będę zbierać bo przesiedziałam tu całe popołudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak....kafeteria potrafi przytrzymac ;) a ja mam tyle nauki :o 4 dni nieobecnosci i tyle zaleglosci :/ no to sie pouzalalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ale lipa.. byl ten kolega, i w sumie nic ciekawego nie bylo.. :( eh.. wchodze na gg, a tam moj byly jak widac swietnie sie bawi.. przyjaciolek ni ma a ja samotna, wiec weszłam tu.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Nie zmutkaj sie *jolie* :) Mój były sie odezwał,czy możemy sie zobaczyć.Odmówiłam i jestem z tego dumna ;) Bo zawsze sie zgadzam a potem załuję,bo on znowu mówi o zwiazku :( Dobranoc Dziewczynki i pamiętajcie o zmianie czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj byly baluje.. no ale to nic:) i na mnie przyjdzie kiedys kolei:) do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa-ko-sama
Czesc, zgłasza sie kolejna 18;) Mam chłopaka, chociaż nie wiem czy jeszcze długo, mam kolezanki ale żadnej przyjaciółki. Wolę byc ostrozna i nie nadużywac tego słowa, bo jeszcze nie spotkałam osoby, która by zasługiwała na to miano. Źle - wydawało mi się, że spotkałam ale sie przeliczylam. I od tej pory zyje sobie ostrożnie, jestem towarzyska ale przyjaciółki nie mam. To chyba jakaś plaga naszego rocznika;) A ja świetuję w maju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnemosyne 🖐️🌻 a ja przeciwnie...mam kilku naprawde cudownych przyjaciol, ale za to nie moge spotkac kogos, w kim moglabym sie prawdziwie zakochac ehh...tez jakos smutno mi sie zrobilo... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem brygada 🖐️ Mam ten zaszczyt przywitać się dziś z wami pierwsza:P Ja już się wyspałam, nawet z ukochanym się już widziałam bo był zanim pojechał do szkoły:) Zegarki przestawione?? Wstawać śpiochy... Mnemosyne witaj u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dziewczynki :) Witamy Mnemosyne :) Taki fajny dzień a ja pewnie będę siedzieć w książkach...Albo zaraz panownie usnę ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zaraz biorę za lekcje:) Tylko najpierw się wykąpię.. Zrobię na bóstwo... Ale łądna pogoda:) Może gdzieś się dzisiaj w plener wyskoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ja juz wstalam, ogladalam troche \"Dzien dobry tvn\" a teraz wpadlam tutaj zobaczyc co sie dzieje ;) U mnie tez slonce wyszlo, a ja chyba bede dzisiaj w ksiazkach siedziala, jak Wy :( Mam przed soba angielski, niemiecki i matme powinnam zaliczac a nic nie umiem :/ O! I jeszcze powinnam przeczytac \"Ludzi bezdomnych\". Tez macie taki nawal lektur w 2 klasie? Mi tez jakos smutno, ta moja przyjaciolka zachorowala, teraz nie widujemy sie, nie odzywa sie od piatku... chyba mi sie zepsuje humor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) U mnie dzisiaj ładna pogoda, chociaz jeszcze nie jest bardzo ciepło. Lektur tez mam masę dlatego pędzę z czytaniem, bedziemy dopiero brać \"Śluby panieńskie\" i \"Ojca Goriot\" a ja już je zaliczyłam, teraz jestem w trakcie \"Potopu\":) Lubie czytać to przynajmniej nie narzkam;) Jak u was wyglada zwykły dzień? Bo ja przerabiam ciągle schemat dom-autobus;)-szkoła-autobus-dom, a w domu oczywiście nauka. W szkole z wysokim poziomem trzymaja nas kruciutko, dlatego nawet na tę trójczyne muszę z siebie flaki wyprówać a ja tu mam ambicję na piątki;) Myślałyście juz o maturze i studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam!:) witam nowe 18tski, witam was : mimoze, patrzaca, jaskrawa szarosc, pechowa szarosc :* ach, stesknilam sie za wami :) ja niedawno wstałam, jeszcze siedzę w koszulce:) hmm.... piękna pogoda, aż chce sie wyjsc.. ale niestety dzis nauka.. :[ słodko mi coś, idę na śniadanie:) zawsze jak wstaje muszę zjeść coś słodkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, słodkie:) Ja bym nachętniej zjadła teraz pucharek lodów z bitą śmietana i owocami... marzenie ciętej głowy:( Zostaje mi tylko jogurt naturalny, trzeba się zacząć odchudzać bo już mi źle w swoim ciele:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z kościoła, śliczna pogoda,polecam spacer :) Poprawia humor natychmiastowo :) Ja mam teraz \"Mendel gdański\",to prawda lektur dużo ale ja tam lubię czytać,choć akurat niekoniecznie takie książi jak \"Kordian\" czy \"Dziady\" ;) Strasznie duzo zajeć na dzisiaj a nic się nie chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tezx wlasnie wrocilam z kosciola, swietny dzien na spacer - racja :) ja ide sie uczyc francuskiego i angielskigo :-( buuu... nie chce mi sie za bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewuszki :* 🌻 widze, ze nie tylko mnie czeka dzis dzien w ksiazkach? ehh..chetnie bym sie wybrala na spacer, ale jestem po chorobie i nie pozwalaja mi jeszcze wychodzic z domu :( oczywiscie jutro bede musiala isc - spr. z matmy :/ ale mi z nosa leci ... biegne po chusteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×