Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*jolie*

topic dla 18tek !!

Polecane posty

Aaa! Do kurwy nędzy, mam wszystkiego dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik89
hej! ja miałam dziś jedną godzinę w szkole . moje problemy: nieśmiałośc, brak chłopaka i jeszcze jedno: jak skasować historię z googli? tzn.żeby się nie wyświetlało to , co kiedyś wpisałam,czego szukałam , czekam na ODPOWIEDŹ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik89
hej! ja miałam dziś jedną godzinę w szkole . moje problemy: nieśmiałośc, brak chłopaka i jeszcze jedno: jak skasować historię z googli? tzn.żeby się nie wyświetlało to , co kiedyś wpisałam,czego szukałam , czekam na ODPOWIEDŹ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik89
hej! ja miałam dziś jedną godzinę w szkole . moje problemy: nieśmiałośc, brak chłopaka i jeszcze jedno: jak skasować historię z googli? tzn.żeby się nie wyświetlało to , co kiedyś wpisałam,czego szukałam , czekam na ODPOWIEDŹ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik89
jak założyć własny temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik89
jak założyć własny temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaką masz przeglądarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj rocznik89 :)start-panel sterowania-polączenia sieciowe i internetowe-opcje internetowe-usuń pliki cookie.Ale pewna nie jestem czy to tak sie robi :) I to chyba usuwa zawartość paska adresów :) A historie usuwaj normalnie prawym przyciskiem myszy klikajac na dany dzien i opcja usuń.Ale nie jestem informatykiem i to są rady jak najbardziej amatorskie :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tyle mu dalam do rozumienia ze chodzi mi o to zebysmy byli razem, powiedzialam ze brakuje jednej rzeczy aby bylo wszyystko idealnie, on mowi ze nie lubi niejasnosci, jejku, do niego to chyba nigdy nie dotrze! ja musze mu powiedziec wszytsko wprost, on sie nie domysli, jest tepawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-- sobie
widze ze tu odcvhudzanie tez:) tez sie odchudzam mam 168 i 54 kg. bylo juz 50 ale jojo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
a moze on juz uwaza Cie za swoja dziewczyne;P i faktycznie nie kumaty co jest;/ kurcze jutro w koncu trzeba do szkoly zajrzec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
dla mnie pierwszy i ostatni;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
a bo w tym tygodni ani razu jeszcze do szkoly nie zajzałem;p ale jutro sie na bank tam wybiore;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ladnie:D ja w tym tygodniu opucilam tylko 1h:D w tamtym tygodniu, zadenj:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolie-dziewczyno uzupełniaj braki w waksach :D Dzis juz postanowiłam odwiedzic szkolny przybytek ;/ Ale nie wiem czy to jest dobra decyzja ;) Wczoraj miałam spotkanie z nowo poznanym facetem,fajnie było ale....;) I tu pytanie do Was-całujecie sie na pierwszym spotkaniu? Wiem ze to zależy od tego czy facet sie podoba itp itd ale tak ogólnie :) Lecę do szkoly,miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaskrawa Szarość - szalejesz :] :) nie, no ja jeszcze nigdy tak nie mialam ze sie calowalam na pierwszym spotkaniu... !ej, no mialam:D poznalam go an dyskotece wiec sie calowalismy no i pozniej na kazdym spotkaniu tez, wiec tak, mialam raz taki przypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj!Ja nie szaleje-to on szaleje :P Ja mam raczej też opinię że to srednio fajnie ale wiadomo-to zalezy od faceta,od tego czy sie podoba.Zobaczymy co z tego wyjdzie :) Co z A. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli rozumiem, ze juz masz chlopaka?:) z A... wiesz, ja ciesze sie na sama mysl o nim.... ja tak bardzo chcialabym z nim byc, ale on nic, kompletnie nic:( mowi do mnie moj skarbie i w ogole... dlaczego on mi nie moze powiedziec ze mnie traktuje jako dziewczyne?:( wkurzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam żadnego chlopaka!!!Ja tego faceta prawie nie znam,pierwszy raz sie spotkaliśmy a od tego do chodzenia to jeszcze ulala :D A zresztą raczej bym nie chciała,nie pasujemy do siebie,mimo że jest sympatyczny.Ach....zazdroszczę Ci tego uczucia, że sie spotykacie i w ogóle ale rzeczywiscie facet by się mógł zadeklarować jakoś ;) W koncu weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ale on jest dziwny ten moj... :D aaa.... no. to juz sie z nim calowalas?:P niezle nizle:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja napisałam że się z nim całowałam? :P Właśnie dlatego sie was pytam co sadzicie o całowaniu na pierwszym spotkaniu,bo ja mam do tego stosunek że raczej nie a on wręcz odwrotnie :D I chciałam poznać opinię publiczną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa. sorki:) zle zrozumialam :) no mnie sie to nie podoba i jestem przeciwko, oj facet to facet, moze nie moze sie oprzec?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko :) Facet facetem a oprzec sie musi :D Ale nudny wieczorek sie zapowiada, były jakies plany ale chyba nic nie wypali. A Ty co porabiasz? A.? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i moj nudny, ale ja chce byc ppbyc sama czasami, i zrobic cos dla siebie:) obejrze film, wypije wino, zrobie porzadek z zpaznokciami a jeszcze wczesniej, przyszyje guziki do kurtki mojej:) A jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mam problema :D Ja to jakaś problemowa jestem ;) Kompela mnie zaprosiła na ognisko ale ten chlopak wczoraj poznany tam ma byc (tzn.kumpela zapytala czy chce zeby był a ja powiedziałam ze to jej ognisko i jak chcę to niech go zaprosi).A poza tym ma być jeszcze sporo facetów (podobno fajnych i wolnych-o cudzie! ;) ) Ten chłopak fajny ale nie chcę chyba kontynuować tej znajomości (tzn.kontynuować w sensie umawiać sie i spotykać regularnie) i nie wiem czy iść i jak sie zachować jak go zobaczę.Chyba powiem cześć i nie będę zbytnio sie do niego zbliżać :D A co! :P Głupio,bo ona mi napisała, ze ja mu sie podobam itp itd. Ale co tam,nie będę sie martwic na zapas ;) Ale z tą problemową to prawda,caly czas jakieś historie mam nie z tej ziemi,tak jak z tym numerem telefonu.I jak tu z tym pechem poznać w końcu \"tego\" faceta? :D Musiałam się wygadać :P Buuuzkam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×