Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*jolie*

topic dla 18tek !!

Polecane posty

idz na to ognisko i zachowuj sie normalnie powiedz mu czesc :) jak chcesz to z nim ogadaj i ucieknij do innego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie taki mam zamiar a on cały czas piszę smsy,ehh... :) Zreszą nieważne, nie mam się czym martwic na zapas :) Kurczę...chyba muszę sie w koncu unieść z tego fotela bo siedze kilka godzin i nie mogę się rozstać z kompem :D Na kolacyjkę za późno...pozostaja przekąski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodobalas sie mu:P a ja niedlugo ide gazetke poczytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! :) Kurde, napisałam wczoraj temu chłopakowi że chyba bede na tym ognisku, on zaproponował ze po mnie wpadnie a ja ze nie. Myślałam, ze się w koncu skapował o co biega ;) a on dzis znowu, czy będę itp itd...ehh. Trzeba bedzie sobie znaleźć jakiegoś wybawcę :D Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzeba bedzie, trzeba;) a ja dzis spotykam sie ze swoim.... mam nadzieje ze cos sie zmieni, ale to tylko nadzieja.. w czwartek jade do krakowa!!! łaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga uwaga: JESTEM Z NIM!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D powiedzial ze on mnie traktuje jako dziewczyne, ale oczywiscie ja pierwsza weszlam na temat niejasnosci, powiedzial, ze on nie zamierzal nigdy poweidziec dziewczynie eej bedziesz ze mna chodzic? ja mowie, ze ja to uwazam za smieszne i dziecinne, ale moglby mi powiedziec chociaz ze uwaza mnie za dziewczyne a on powiedzial ze jesli sie ze mna spotyka ponad miesiac i mowi mi komplementy mile rzyczy, wyraza gestami , to znaczy ze ze mna jest. w sumie racja:) ale chcilaam to uslyszec. :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
no to gratuluje;D:D:D:D:D:D:D i zycze duuuuuuuzzzzzzzzzooooo szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
a dzis mialem dosc pracowity dzien;D teraz sobie siedze odpoczywam i popijam lecha;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
heh rozumiem mały głod i głodzila atakuja;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolie cieszę się razem z Tobą, fajnie że w końcu facet zmądrzał :D Wczoraj jednak zrezygnowałam z ogniska i polciałam z kumpelą na dyskotekę.Ta samą w której poznałam K. ale niestety nie było go.W ogóle zmuła była.Zero fajnych gosci a nawet jeśli byli to porównywałam ich z K. i bladziutko wychodzili ;) Fajna akcja była jeszcze z tym chłopakiem z którym sie spotkałam ostatnio.Ja mu piszę ze mnie nie będzie na ognisku a on to gdzie bedziesz,czy sie spotkamy gdzieś. W koncu napisałam ze sie nie spotkamy jestem zajeta i cześć.Myslałam że sie przynajmniej obrazi a on dzis znowu piszę.Te chłopy... :D Właśnie skończyłam nauke z chemii i głowa mi peka od tych alkinów i alkenów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:) no to ladnie pobalwoalas, wlasnie ciekawa bylam jak sie potocza twoje sprawy sercowe... hm.. szkoda ze nie bylo tego K, ale widzisz, faceci sa strasznie natretni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
nie natretni tylko zabiegaja o wzgledy;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
witam;] potrzebuje pomocy;) co kupic dziewczynie na prezent na 18;> chcial bym zeby bylo to cos ciekawego i oryginalnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest rozkmina. Ja koleżance kupuję stetoskop i zabieramy ją na lody do lanserskiego lokalu - Pędzący Królik - w Warszawie :P To zależy co kogo interesuje... U mnie na termometrze jest 36 stopni C... :D A poza tym nie chce mi się myśleć... Nic mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam 19, moge?,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jestescie w 2 klasie liceum? Ja skonczylam LO w kwietniu, teraz pisalam mature, jeszcze mam ustny z angola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniśka! ja mam jutro ustny z angola i teraz siedze i powtarzam :P ale pisemny zawaliłam :( 3mam kciuki ;) a dla reszty wspolczucie... jeszcze miesiac nauki a maturzysci juz w wiekszosci mają wolne :D i to aż do pazdziernika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, no... To jest dla 18-latek! :P Ja tam rzucam szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osiiemnastek - mp3 albo mp4 :) fajnie - czego szkołę rzucasz?:D dziewczyny maturzystki bedzie dobrze😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Osiemnasto i Dziewiętnasto - latkowie ;) Nie wiem jak inni ale ja wam zuuupełnie nie zazdroszczę.Wole ten miesiac i spokój niż wariować ze zdenerwowania przed wynikami (a znajac samą siebie wariować bedę na pewno ;) ) Niemniej powodzenia Dziewczynki :) Na urodziny...ehh nie mam pomysłu zupełnie :) Koszmarny dzien miałam,zmeczona jestem strasznie.Idę...:D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitk
ohoh to co wy macie to jie sa problemy, mnie zostawil przyjaciolka dla innej!! ui teraz mnie juz nie chce mam sie o nia starac?? coc zrobila mi tyle ohydnych rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×