Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*jolie*

topic dla 18tek !!

Polecane posty

Gość alabaster1990
wiecie co dziewczyny... jestem mlodsza wiec pewnie bede uznna tutaj za gowniare ale po prostu smiac mi sie chce...przeczytajcie troche waszych rozmow... macie chłopakow, ale nie szanujecie ich ciagle ogladajac sie za kims nowym.. a potem zostajecie same i rozpaczacie ze nikt was nie chce.. nie przyszło wam do glowy ze chlopacy nie sa slepi i nie maj ochoty byc niczyja zabawka??!! nie chwalcie sie tu swoimi podbojami bo tak robia dziewczyny w gimnazjum! ciesze sie zse mam zupelnie inne podejscie do zycia niz wy... i jestem szczesliwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem szczęśliwa i z tego co pamiętam nie pisałam, że sie rozglądam za innymi chłopcami, bo tego nie robię. I nie chwalę się \"podbojami\", bo to nie wojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprosiłam K. na studniówkę :) (K.to ten którego poznalam niedawno).A z Kochaniem nie idę dlatego, ponieważ on ma taką pracę że nie bedzie mógł mieć wtedy akurat urlopu żeby przyjechać.Myślę że będę się z K. świetnie bawić.Nasza znajomość nadal na koleżenskim stopniu,chociaż ostatnio on zaczyna pisać mi trochę dwuznaczne smsy,które niby są zupełnie koleżenskie ale jednak cos chyba mają w przekazie.... Znowu się zagadałam o facetach :D Czemu się Dziewczynki nie odzywacie?Nieeładnie :P W szkole ciągla matura,faki itp itd, no i ostatnio nagrania studniówkowe.W ogóle jazda ze studniówką,za 2 tyg mamy podać imię,nazwisko,adres,nr.tel,prace/szkołę osoby towarzyszącej...to troche przegięcie ale cóż, możliwe są pózniejsze zmiany oczywiście. A wasze przygotowania do studniówki? Co w ogóle u Was słychać? :) Pozdrawiam!!! =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... przez tydzien byla u mnie holenderka...wymiana miedzyszkolna...bylo super, dzisiaj odjechali, jest mi strasznie smutno, tesknie za nimi....juz nigdy ich nie zobacze:(:( a nie pojade tam do nich bo 10 kwietnia jest wyjazd a ja mam mature za miesiac...wiec nie pojade:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...poznałam go 4dni temu. Wczoraj poszliśmy do klubu. Przesiedzieliśmy razem około 3h. Piliśmy piwo jedno, paliliśmy papierosy. Było miło. Rozmawialiśmy na wszytskie tematy...w pewnym momencie wziął mnie za rękę...powiedział, że mam delikatną, i fajnie się ze mną siedzi trzymając mnie za rękę...Głaskałam jego rękę, powiedział mi że jak go dotykam to od czasu do czasu przechodzą mu dreszcze...Spytał mnie czy my nic złego nie robimy (trzymaliśmy się tylko za ręce) powiedziałam że nie. pozniej spytal czy uprawialam sex z moim ktoryms chlopakiem odpowiedzialam mu ze nie... Nagle powiedział mi : \" choćmy spać, chciałbym się koło Ciebie połozyć...\" ja na to, że ja chciałabym dużo rzeczy, a on spytał jakich? wtedy pocałowałam go w policzek. pozniej powiedzial zebym go znowu pocalowala. Zgodzilam sie, ale dodalam ze to bedzie buziak znienacka. Po jakims czasie znowu go pocałowałam. Poprosilam go zeby scisnal mi reke i zeby od czasu do czasu robil to... Później zaczął kierować jego usta do moich ust. robil to dlugo, ok. 6min...w koncu pocalowalismy sie...stwierdzil ze nie moze, ze to by za duzo znaczylo, ze znamy sie tylko 3dni. Później znowu, doszlo do pocalunku i znowu powiedzial ze nie może, ze nie umie. Spytalam czy kiedykolwiek calowal sie z dziewczyna, powiedzial ze to bylo dawno i juz nie pamieta. No i wkoncu pocalowalismy sie, długo sie calowalismy. Przerwalam i spytalam czy bylo az tak strasznie nic nie powiedzial, znowu zaczelismy sie calowac. Pozniej musialam juz isc do domu, i kiedy wychodzilismy na schodach zatrzymal mnie i znowu mnie pocalowal...Kiedy tylko wrocilam do domu wyslalam mu sms \" \" nie odpisal...nie ma nic na koncie...Dzis go widzialam, niestety nie na dlugo, wyminilismy kilka zdan na inny temat, powiedzial mi tylko czesc, na koniec kiedy odchodzilam tajemniczo sie usmiechnal, tak jakby przypomnial mu sie nasz pocalunek... to wszytsko. chcialam sie tylko wygadać... bardzo chcialabym zeby cos z tego wyszlo, nawet nie wiem czy ja sie jemu podobam... Wiem jedno, nigdy sie tak nie czulam jak wczoraj. bylo tak romantycznie i powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to calowalam sie z holendrem...ale to nie o tym co pisalam wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaskrawa --> nie nic. ale nie rozpaczam, nawet sie ciesze:) poznalam nowego....jutro ide znim na polmetek, jest o 1 mlodszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam,do tego roz.Jakos poszło chociaż ani Sienkiewicza ani Zeromskiego nie czytałam ;) A wam? Jutro angooool-powodzenia :) A w piątejk zdajecie 2 czy 1 przedmiot? Ja 2-oczywiscie roz :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek można tylko jeden u mnie. Mam już sukienkę na studniówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelus18
Hej dziewczyny! mam nadzieje ze moge sie do Was przylaczyc ;> dopiero dzisiaj zauwazylam ze ktos nareszcie stworzyl topik dla Nas :D widze ze u Was w szkole tez matury ja jutro zdaje wos i malo umiem wiec zobaczymy jak to bedzie ;) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo Dziewczyny ja siedze tu tyle czasu i dopiero teraz was zauważyłam :D Moge sie przyłaczyć? Jak tam matura? Z czego jutro piszecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siatkarka 90
Cześć :) ja dzisiaj pisałam rozszerzony francuski a jutro podstawowa matma :) To tyle na temat matur :) Jestem rok młodsza ale poszłam rok wczesniej do szkoły i zawsze miałam znajomych rok starszych więc mam nadzieję że mnie tu przyjmiecie :) Co do chłopaków to ja nigdy nie miałam u nich szczęścia. Zresztą nigdy mi nie zależało, zawsze na pierwszym miejscu był sport. Jaki chłopak miałby cierpliwość żeby czekać do mojej wolnej niedzieli albo znosić moje kaprysy po męczącym treningu codziennie? :) No ale teraz zaczynam się rozglądać za takim co by to zniósł, bo mi trochę smutno samej. Tym bardziej że jakoś z głupiego powodu pokłóciłam się z dobrą przyjaciółką i nie zanosi się na pogodzenie :( Jest jeden chłopak, trenuje ze mną na tej samej hali, ale pewnie zanim się poznamy to ja już zdążę sobie trzy razy wmówić że nic z tego... no i tak w końcu będzie. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisalam dzi shistorie i stwierdzam ze byl bardzo trudny:( angielski luz, spoko, a polski w miare:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelus18
wos troche mnie zaskoczyl najpierw spanikowalam jak zobaczylam tematy wypracwoan ale jakos poszlo zobaczymy jak beda wyniki :/ a skoro tyle mowicie o chlopakach to mnie chlopka zostawil na wakacjach po 14 miesiacach bycia razem i teraz staram sie o nim zapomniec i byc z kims nowym ale nei jest to za latwe niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemaneczko a jaki byl temat na wosie u was??? Ja też pisałam his ale podstawową. Tyyyyle zadań było... Aż 32 :O Angielski lajcik :) Polak... hmm... Z jakich miast jesteście? Ja mieszkam w Lublinie. Macie już pomysły na sukienki na 100??? Moja będzie taaaaka śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam sukienkę i buty. Pisałam podstawową matmę i poszła mi beznadziejnie, ale zwisa mi to ;) Od jakiegoś czasu nie myślę w ogóle o miłości i takich tam, bo przez mojego M wszystkiego mi sie odechciewa :O Ale skoro tyle już z nim zniosłam to się nie poddam tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bijou18 dzieeewczynoooo!! fajnie jest w tym lublinie??? :p w końcu kogoś znalazłam w moim wieku, bo tam jest uczelnia na którą chciałabym startować i mój wymarzony kierunek [lingwistyka stos.] gdzie indziej też jest ten kier ale zazwyczaj to są uczelnie prywat;/ a to mi sie nie uśmiecha...albo coś mi nie odpowiada i jakoś kurde bojje sie aż do lublina ;/ tak daaaleko:( [jestem z wielkopolski] ............. napisz coś :p motywującegoi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ((( ))) Fretko, hmmm.... czy Lbn jest fajny??? No życie studenckie to na pewno tu istnieje :D Radze unikać studentów fizyki UMCS- byłam z nimi na andrzejkach i szczerzemówiąć to było najmudniejsze ever w życiu spotkanko przy bro :O Oczywiście niektórzy ludzie byli całkiem do rzeczy:) Z akademikiem czy mieszkaniem dasz rade, nigdy z tym problemów nie ma, tylko trzeba je oczywiście załatwiać pewnie przed wrześniem. :) Hmm no a tak pozatym Lbn to dla mnie taka prowincja gdzieś daleko na wschodzie... porównując z takim Poznaniem czy Wawą to raczej blado wypada. Gdyby nie było tutaj wydziału prawa, to bym wyjechała do stolicy. Mnie poprostu ciągnie w daleki świat :D Ale mimo wszystko to miasto ma coś w sobie co przyciąga i są tacy, co je bardzo lubią. W końcu klimat tworzą ludzie :) A jaką uczelnie wybrałaś? Umcs??? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bijou - ja jestem z okolic lublina :) myslaam zeby jechac do plazy po kiecke na studniowke, ale slyszalam ze drogie sa. ja chce krtoka, turkusowa.... :) ja skladam do lublina na kul i do warszawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo turkusowa :) Bardzo ciekawy pomysł :) Byłam wczoraj w plazie żeby coś na impreze sobie kupić ale nie widziałam takowego cacka. Może ty wiesz że ona jest w konkretnym sklepie. :) No ale byłam w tej plazie i kupiłam sobie super cień. Srebrny błyszczący, i jaki jeju, jakby rozgrzane siekłe srebro. Jak tafla wody. W zaufaniu powiem wam że wydałam na to 26 pln :O Aha i co sie ostatecznie okazało: nie pasuje mi ten cień, zmniejsza oczy :O A myślałam żę do zielonych bedzie ekstra pasował. A moja sukiemka będzie żółto- waniliowa :) Bez pleców, z tyłu dłuższa, a z przodu krotsza, Też sliczna. A z jakiego miasta jesteś *jolie* ??? Wracam do nauki. Wstałam godzine temu po imprezie a przez weekend nic nie zrobiłam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak wyniki matury? ja zdałam wszystko ale wos i gegra kiepsko,polak roz-50% a angol-83% to jeszcze spoko.Poza tym już prawie świieeta a ja nadal nie mam planow na sylwestra konkretnych ;) A suknienke tez dopiero po swietach wybieram :) piszcie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wyniki (wszystko na poziomie podst, nawet historia, bo mi sie wysilać na razie nie chciało :P) ang: 89 % pol: 55,7 % his: jakieś 75 % Ehhh zawsze mogłoby być lepiej... A ja nawetn ie wiem co z moją sukienką... Zostawiłam materiał w zakładzie krawieckim, krawcowa powiedziała, żę mam przyjść 4 stycznia na przymiarke. A 12 mam bal. Ja nie wiem ale ona chyba będzie to po nocach szyła... Oj zakochałam sie chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×