Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*jolie*

topic dla 18tek !!

Polecane posty

Gość osiemnastek
a ten problem;p to dziwna spr;] chodzi jak zawsze o dziewczyne ale narazie nie pisze nic o tym;) a imprezy sie robia coraz ostrzejsze az sam sie boje;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) wlasnei zagladnelam na ten topik bo mi niedawno stuknela 18:) i mam takie pytanie bo zbieram sie by zniesc wniosek o dowod i nie wiem czy do niego trzeba tez dolaczyc skrocony akt urodzenia????????????????????????? ktos moze wie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
nie jestem dziewczyna ale odpowiem;D tak trzeba ten akt i 2 fotki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie skladalam
skroconego aktu ur... tylko jesli urodzilas sie oza miejscem zamieszkania czy masz inne zameldowanie? nie pamietam.. ale ur sie w BB, mieszkam i zameldowana jestem w tym samym miejscu i nic takiego nie musialam robic.. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po mojej osiemnastce. Mama i brat się upili :o Jejku, mam wszystkiego dosyć. Muszę się tyle nauczyć... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytskiego naj :D a co musisz sie nauczyc?? a ja wlasnie wrocilam z piwa, z kolezankami...jakos rozpalona jestem... wypalilam za caly tydzien!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to co - biologii się muszę uczyć. Dzisiaj od 10 do 16.30 się uczyłam, z przerwą na papieroska :P Dzięki za życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś nie paliłam. i nie będę :o dziś, rzecz jasna :] za niedługo przyjeżdża mój luby. jeszcze nie mój, ale \"...\" :D a niech się ta cholera spóźni....to po nim :[ cmoki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustka?;) Fajnie jak tam nauka?Kiedy egzamin?Będziemy trzymać zbiorowo kciuki :) Jolie co tam,jak tam? Z tym lubym? :) Ja chyba jutro znowu wyjeżdzam,to tak jakby mnie nie było przez dłuższy czas:) Zeby znowu nie wyszło ze o was zapomniałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie uczę się ok. 7 godzin. Egzamin mam 30 sierpnia o 10 rano. Nie-dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie 2 dni, to jedna wielka przygoda. CIagle pijemy i w ogóle.. Impreza, impreza... :D Mój A, jest dalej nie \"mój\" :o gdyż.... jest troszkę taki powolny. Nie wiem czy coś z tego będzie... Yh. Może kiedyś :) Może on chce mnie poznać bardziej. Nie chce się decydować na coś, co może być nie trwałe. On taki właśnie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem co z nim. Tęsknota rozdziera mi serce, a on znowu milczy tydzień. Chyba żyję złudzeniami, że jeszcze coś z tego będzie... Albo po prostu nie ma dla mnie czasu, albo ma czas, ale dla kogoś innego. Mam to gdzieś, też mam swoje życie. Nie to nie. Poza tym ostatnio poznałam gościa, który był na Woodstocku z kolesiem, który kiedyś proponował mi \"posadę\" gitarzystki solowej w jego zespole. Jaki ten świat jest mały :) I ten gość opowiedział mi co mu się przytrafiło. Otóż jest on perkusistą i kiedyś grał w jakiejś motocyklowej knajpie. Zespół ma swoich fanów i fanki. Fanki zabawiają się w groupies i taka jedna zaciągnęła go po koncercie do kibla. Była bardzo miła etc. Zrobiła mu w kiblu loda, a potem pozwała do sądu za gwałt - albo kratki, albo odszkodowanie. Ale udało mu się wygrać sprawę, bo miał świadków. Ludzie są głupi, że się posuwają do takich rzeczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez życze wam wszystkim wszystkiego najlepszego:* ja tam 18stkę miałam w kwietniu....stara dupa jestem,nie ma co:P a nie odzywałam się bo byłam nad morzem;) fajnie było...i się skończyło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale imprezuje, imprezuje i jesczez raz imprezuje :P mam chlopaka :) Fajnie - jak komis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj A juz sie dobę do mnie nie odzywa. a to pech. szkoda, na prawde szkoda. juz 2 dzien wyje. ale powiedzialam sobie bierz sie w garsc! dzis nie odezwal sie, jutro nie czekam. o nie! o 18 mam randke z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęsknie jak cholera :( :( :( Czekam na początek roku,bo ten tydzien w domu to koszmar,siedze i mysle o Nim :( Nawet ze znajomymi nie chce mi sie wychodzic,wszystko takie szare ;/ Mam nadzieje ze jak zacznie sie buda to mnie to wszystko zajmie na tyle zebym mogla normalnie funkcjonować,do tego ta matura...Oddałabym bardzo dużo za spotkanie z Nim ale nie ma takiej możliwosci :( Ehh...zamieniam sie chyba w jedną z tych uzależnionych od facetów lasek ;) Ale na szczęscie on o tym nie wie,zna mnie raczej jako Zołze :D Choć jak mówi \"najcudniejszą,najczulszą\" itp tid,typowe meskie teksty ;) Ciesze sie ze przynajmniej przez tel i smsy mozemy sie kontaktować no i licze dni...jeszcze strasznie dużo.Moze dzis na dyskoteke wyskocze,mam taka nadzieje bo zwariuję spędzajac ten wieczór w domu.Co tam u Was?Jolie,odezwał się?Fajnie jak tam komis? Pozdro ;* ;* ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesknoty, ach tesknoty :) nie odezwal sie, wczoraj bylusmy na jednej imprezie, nawet nie przywital sie za to ja z twarza przywitalam sie i pozegnalam, kulturalnie. dzis sie dowiedzialam paru rzeczy i mi przeszlo. dajcie spokoj, to palant, wlasnie nie wiem co z Fajnie...czy zdala komis...yh...moze gdzies wyjechala:( ja wrocilam wlasnie z picia. lecze kaca wodka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Nie chce mi się czytać, bo nie mam czasu -już muszę fizy i matmy się uczyć. Zdałam biologię, ledwo, wszystkim opowiadam jak było, a Wam powiem tylko, że nikomu nie życzę i to było jedno z najgorszych, o ile nie najgorsze, przeżyć w moim życiu. Poza tym znowu jestem z M, moja impreza osiemnastkowa była zajebista, byłam na zajebistym koncercie Łony i mama może dostanie zajebistą pracę, a w ogóle to rodzice się już nie kłócą. Poza szkołą i pogodą jest super. Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka ;) wiecie co mam 18 lat i jestem napalona na mego instruktora od prakwa....wszyscy ze jestem nie normalna an tym topiku mi gadają ale po prostu tak mam gdy jestesmy razem, a on tez jednoznaczy nie jest;p pozro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szkole tak sobie. mam 3 z historii i 3 z wosu, 1 z matmy, 1 z francuskiego. zaczynaja juz nas obkladac kosami. od 1szego ide na fakultety. czasu nie bede miala na nic. moj chlopak dzikuje, nie rozumiem go, kocham go ale musze sobie odpuscic. :( jestem zla. a co u WaS? FAJNIE jak tam?a gdzie jaskrawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×