Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małgorzata55-55

Jaką macie wlelkosc wkładek, wpisujcie się -

Polecane posty

Gość małgorzata55-55

Jestem ciekawa jaką wielkośc wkładek implantów silikonowych mają dziewczyny z forum? ja planuje około 400 :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 280ml
małgorzata55-55 albo musisz byc wielka i szeroka albo oszalalas zeby wybrac az 400...nawet chyba doda ma mniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
330 i przeklinam, nie ma ładnych kostiumów, majtki jak na krowy rozpłodowe - barchany, żadnej ładnej bielizny WORKI NA KARTOFLE pokażcie mi ładny kostium na F 85 do D......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeyBaby
A ja mam 600 :D Jak szalec to szalec, mam szczupla klatke piersiowa, 600 to wynik trzeciej operacji. I ciagle mi malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzata55-55
Chce uzyskac F, czyli 75F. Więc to beda spore wkładki czyli coś pewnie koło 400 albo i więcej, to juz Dr zdecyduje. Pozdrawiam was.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja...23
gosiu a nie boisz się ze tak duze piersi będą bardzo obwisłe????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzata55-55
Swietne teksty ja 280 ...... tym którzy pisza ze silikony, wszystkie bez względu na wielkosc są oblesne, od razu rzucacie się do gardeł i staracie się udowodnic ze każdy ma prawo robić co chce aby tlyko czuc się z tym dobrze. A jak ktos pisze że chce F albo inne większe to mu piszecie, ze bedzie oblesny itp......zastanówcie się trochę i więcej tolerancji. Ale skoro tak gracie to czemu mam byc gorsza, wyciagam takie same karty: mi się wydaje że 280 to wyglądają jak rodzynki i są dopiero OBLEŚNE, i co miło Wam(tym którzy w taki sposób wyrażają swoje opinie) teraz??? Takie gadki do niczego nie prowadzą, chyba że to forum ma słuzyć za miejsce do rozładowań napięc z pracy, miłości i innych, i mozna komuś anonimowo "nawrzucać" Jesli ktoś chce duże to ładne są dla niego duże, a nie chce małych. Zrozumcie to i uszanujcie, TOLERANCJA. ja 23 nie bedą obwisłe, tym się roznia silikony od naturalnych że nie są obwisłe nawet przy duzych rozmiarówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziuniaaa
HEj ja chcialam miec duze, i mam 365, ale teraz gdy sie przyzwyczailam ,chcialabym 460, moze wydają sie mi male bo jakas inna rozmiarówka-ja mam firmy inamed wysoki profil-te wypukle, okrągłe.Nosze rozmiar tak d 75.Ogolnie jestem drobna mam 162cm i waze 53kg.Generalnie jestem zadowolona ale jakbym miala troche zbednej gotowki to bym sobie na wieksze wymienila ;] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankakk
to co ja mam powiedziec ja mam 265 i to sa dopiero rodzynki mam pelne b ale to do mojego wzrostu i budowy o wiele zamalo teraz planuje po urodzeniu dzieci nawet 450cc , to jest tak jak sie poslucha doktora -skupina a teraz spac przez to nie moge bo nadal mam kompleks malych cyckow ,jeszcze teraz slysze docinki ze mam male cycki a nosze staniki wypchane wkladkami to wdtey optycznie wychodzi male C, jestem tak zla ze pieniadze wywalilam w bloto bo i tak lepiej sie nie czuje a nawet gorzej nawet mialam duza zalamke po operacji nawet depresje zwiazana z tym bo jak chcialam ubrac cos bez stanika to od razu bylam zla na maksa i musialam stanikl zakladac i inna bluzke!!!!!!tak wiec moim zdaniem 350 cc to juz chyba najmniej do mojej budowy! to miala bym wtedy C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ankakk
A jaką masz budowę tzn. wzrost, obw. klatki piersiowej......itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankakk
ja mam 174cm ,obwod stanikow pod cyckami ok 75-80cm a cycki teraz ok 87cm, waga ok 64-66kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem trochę
niższa mam ok.168cm wzrostu i pod biustem 75 i wybieram 300, wspomniałam też na konsultacji o 250, ale lekarz mi odradził, powiedział, że jak dla mnie to za mało, nie będę widziała różnicy. Zastanawiam się też nad 320, ale obawiam się, że mogą być zbyt duże??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 550 okrągłe mentora wysoki profil uwielbiam duże piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy one Cię
nie pogrubiają? Wydaje mi się, że takie duże piersi jakoś tak poszerzają klatkę piersiową, zwłaszcza jak są oddalone od siebie i mają dużą średnicę i przez to cała sylwetka wydaje się jakby grubsza........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barelka
Jakie wkładki mi polecacie????Mam 164 cm,51 kg,miseczkę A.Czy miseczka C będzie odpowiednia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendiiii
Hej ja ma teraz 330 anatomiczne i czekam na zabieg wymoany na okrągłe 425 nadzieję ze będą z******te tr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wkładke 23 tzn w bucie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salsa_on2
Ja mam 330cc anatomy, medium profile, mentor. Z 75B wyszlo mi 75E. Bardzo naturalnie wygladaja i wcale nie wydaja sie jakies wielkie. Mam 170 wzrostu i 60kg wagi wiec proporcje sa zachowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×