Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pryszczata 30 stka

30 lat i trądzik?!

Polecane posty

Gość zośka27
a co dostalas od homeopaty? jakies tabletki czy syropy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co do UNIDOXU
to ja dostałam na 20 dni po jednej dziennie.Wzięłam 18 i dwie mi zostały ale niewiem czy będę brał więcej bo przy antybiotyku niemożna wychodzić na słońce a ja chcę się opalić bo to mi zawsze pomaga może zacznę znowu brać na jesień jeśli dalej bedą wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu! Przepraszam ,że odpowiadam dopiero teraz. Od homeopaty dostałam krople, aż pięc róznych buteleczek oraz granulki. Poza tym poczatkowao co tydzień, potem rzqadziej robiła mi nakłucia- wstrzykiwała jakies substancje( nie wiem co, niezła jestem) w rózne miejsca - okolice watroby, kolana, pod mostkiem. Jednorazowo to było około 20 nakłuć. Musiałam również odstawić mleko krowie i wszystkie z niego produkty oraz słodycze i cukier. Było naprawdę dobrze. Nietstety od tygodnia coś się dzieje. Muszę jednak przyznać, że odstawiłam sama leki( bo mi się skończyły, ale jestem nieodpowiedzialna) oraz dawno, ponad miesiąc nie byłam na nakłuciach. We czwartek chyba pojadę do lekarki. Dla mnie to cała wyprawa, ponad 60km od domu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
wiesz co ja sie boje homeopatii... juz sie wole truc antybiotykiem wiem troche to glupie ale tak juz mam biore unidox (zaczynam) ciekawe czy pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aananqa
podbijam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydaje mi się
że Unidox powinien pomóc bo mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
hej dziewczynki ide we wtorek do dermatologa ciekawe co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia! A długo juz leczysz się z powodu problemów z cera czy dopiero zaczynasz? Jeśli jeszcze nie brałas antybiotyków na cerę, to pamiętaj po kazdej kuracji krosty wracają jak odstawisz leki. Po pierwszej po dłuższym okresie- np. po 2-3 miesiącach albo dłużej. Potem coraz szybciej. Mi zdarzyło się, że po jakiejś kolejnej kuracji tradzik wrócił w ciągu kulku dni i to większy.To samo podobno jest z hormonami, nie wiem, nie brałam ale dużo na ten temat czytałam.Może w Twoim przypadku będzie inaczej. Już wolę moja homeopatię, to w końcu naturalne preparaty, bez chemii. Tylko,że niestety drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
ja jestem na pierwszym opakowaniu unidoxu mam brac 2 tabletki dziennie' zobaczymy czy pomoze po 3 opakowaniu mam isc do dermatologa po nastepne op. ciekawe jak dlugo mam to brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssssss
mam 26 lat i też nagle po kilku latach spokoju mnie wysypało - tak jak w temacie grudy nie do wycisniecia, długie gojenie, na plecach masakra. To wszytsko po 6 miesiącach od odstawienia plastrów EVRA. kosmetyki nie pomagały. Dermatolog przepisała mi maść Acnemycyn (w moim przypadku bradzo dobra) na noc i żel Duac (bardzo wysusza, ale działa) na dzień. Kazała wrócić do hormonów (biore Cilest) i przepisała antybiotyk (niestety za cholerę nie przypomnę sobie nazwy). Antybiotyk brałam 6 tygodni, ale nie skutkował. Przepisała mi więc Unidox i DZIAŁA!!! najpierw przez 20 dni 2x na dobę. Potem przez 20 dni 1x na dobę, a następne 20 dni raz na dwie doby. Musze przyznać, że widzę poprawę (jestem na początku tej kuracji raz na dwa dni). Stare przyszcze złażą, a nowe się nie pojawiają. Teraz jeszcze smaruję twarz CEPANEM (18 zł w aptece bez recepty), żeby zeszły mi plamy po tamtych przyszczach. dermatolog doradziła mi też żeby pójśc do kosmetyczki i usunąć poskórne białe grudki (mam ich sporo na policzkach), ale powiedziała, że tylko metodą odkurzacza, bo wyciskanie może znowu roznieśc bakterie. Słyszałyście o tej metodzie? Na czym polega? Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszczate nie-nastolatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna! Ja też cieszyłam się jak w trakcie kuracji antybiotykowej, unidoxem albo tetralysalem , pryszcze szybko znikały. Ale niestety to wraca!!!!!!! Wystarczy odstawic antybiotyk. Ja brałam kiedys 3 lub 6 m-cy i niestety po jakimś czasie, jak pisałamjuz wyżej , to cholerstwo pojawia się znowu. Nie chcę Was załamywać ale tak już niestety jest. Poczytajcie inne fora na ten temat, nie jestem odosobniona. A raczej w zdecydowanej większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssssss
no to teraz mnie dobiłaś, a tak ładnie mi się wszystko goi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczata trzydziestka
Dziewczyny ja brałam przez 20 dni po jednej tabletce Unidoxu a póżniej miałam iść do kontroli i pewnie znowu by mi przepisała ale narazie nie idę co najgorsze mi poschodziło a teraz mam zamiar trochę się poopalać.Życzę wszystkim powodzenia w walce z tym paskudztwem a ja pewnie za niedługo dostanę nowego wysypu więc znowu będę tu z wami.Acha ja miałam dzisiaj po okresie wziąść tobletkę Diane 35 ale nie chcę już brać to ciekawe jak moja skóra na to zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30l to nie trądzik
to całkiem inne podłoże,chociaz objawy mogą być podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczata trzydziestka
Ja byłam u dermatologa i to bardzo dobrego i powiedziała że to jest trądzik ale może ty masz większe doświadczenie i wiesz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiem
przeciez inaczej bym nie pisał,a lekarze teraz bardzo błądza w tych chorobach,cywilizacja nawet tu dotarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pryszczata trzydziestka
znawca juz sie wypowiedzial w tym topiku. to podobno 'zachciewajki'... biedak chyba tez ma jakis problem, bo regularnie tutaj zaglada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma ale
to już jego problem,chce niech zagląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada33
hej. jestem na 8 dniu Unidoxu (biore 2 tabletki). jeszcze jedno opakowanie bedzie po 2 tabletki, a pozniej po 1 przez 15 dni. nie wiem czy to wystarczy. poprawa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada33
hej hej jestescie? stosujecie cos zewnetrznie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola/szczecin
nic nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
podbijany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mam 24 lata, urodziłam dziecko...i myślałam, że po porodzie trądzik minie, ale się przeliczyłam...Wiele lat męczyłam się z trądzikiem i wrażliwą skórą, którą przesuszały kosmetyki antytrądzikowe. Miesiąc temu znalazłam sposób na pryszcze i moja skóra wygląda jakbym nigdy nie miała problemu! Radzę używać oleju z jojoba na noc najlepiej i odstawić wszystkie kosmetyki! Myć twarz jakimiś kosmetykami naturalnymi, one nie przesuszają skóry i nie powodują trądziku, w przeciwieństwie do większości kosmetyków dostępnych w sklepach czy aptekach! Jesli się zdecydujecie na ten olej z jojoby to pamiętajcie, że musi on być naturalny ( nie może to być np krem z jojobą, bo to nie pomoże!). Jeżeli Was to inetresuje napiszcie, podam adresy stron z obszernym opisem tego oleju i adresy sklepów gdzie można go dostać. Na wypryski miejscowo najlepszy jest naturalny olejek z drzewa herbacianego- potrafi w jedną noc zlikwidować pryszcza! Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
ups, 24, nie zauwazylam. sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczata trzydziestka
No to proszę nas tu wtajemniczyć w ten olej jojoba gdzie go dostać i ja używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×