Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pryszczata 30 stka

30 lat i trądzik?!

Polecane posty

Gość paulinkaaa19
a bralas jakies leki na tradzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulamejka
paulinka, jeżeli pytanie było do mnie, to odpowiadam, że nie biorę tabletek anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana79
Mam podobny problem o was z ta roznica, ze u mnie jest to moja wlasna wina...moze ktoras z was mi potrafi pomoc, chociaz chyba nie ma dla mnie ratunku...Stworzylam osobny topik o tym przez pomylke, nie zauwazylam waszego tematu...A teraz do rzeczy: Mam 28 i problemy z tradzikiem...Hm, w sumie nie tyle z tradzikiem ile z wyciskaniem...W kolko to robie, co wieczor, czesto nawet w ciagu dnia, w pracy...i PRZEZ to mam tradzik...I wiecie co wyczytalam wlasnie w necie...ze to choroba psychiczna...Boze, to straszne, ale musze spojrzec prawdzie w oczy: JESTEM CHORA PSYCHICZNIE! Tradzik taki nazywa sie tradzikiem z zadrapania, neurogennym lub przeczosowym i naprawde jest spowodowany przez wieczne "grzebanie" przy twarzy. Wszystkie te nazwe okreslaja to samo...Probowalam przestac to robic, ale rezultat zaden...Szukalam w necie info jak z tym skonczyc i wiecie co znalazlam: jedynymi rozwiazaniami sa leki uspokajajace i wizyty u psychologa, poniewaz nic innego tu nie pomoze...I w przypadku tego cholernego drapania i nalogowego wyciskania sa one konieczne, poniewaz moga przeksztalcic sie w silniejsza psychoze i ciezka depresje...Boze, normalnie straszne co tu pisze, ale to prawda...Czy ktoras wyszla z tego bez psychologa? Jak ja mam sobie z tym dac rade? Prosze nie piszcie o tym, ze mam unikac luster i taie tam, ja juz wszystkiego probowalam....mi juz nic nie pomoze chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaaa19
lulamejka ale czy bralas np jakies antybiotyki (unidox, tetralysal) lub masci, kremy na recepte????? ja biore unidox, mam krem metronidazol i 2 robione specyfiki wczesniej: differin, davercin, zineryt, hascoderm i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie. Ten trądzik to tzw. zachciewajki. Jak będziecie sie więcej udzielać to wam przejdzie bez żadnych kuracji. Po prostu wasz organizm ma deficyt pewnych substancji, ktore faceci mają w nadmiarze, co dla nich często też jest problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaaa19
Bywalec1 - to nam zaserwowales diagnoze!! heh no nic, trzeba brac sie za kuracje ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze, jesli slyszalyscie cos o tym cholerstwie, o ktorym napisalam poradzicie prosze cos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooozza
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
pisałam wczoraj,że zastosowałam brevoxyl i dzisiaj rano zobaczyłam poprawę (tzn brak nowych), stare takie podgojone.:) przypomnę,że mam prawie 31 lat i duży łojotok. Zaczełam pić zioła, łykać witaminy(głównie wit B6,- można drożdże), do tego mineralka,herbata zielona, tran, tabletki ze skrzypem i pokrzywą i coś tam jeszcze. DUŻO TEGO ALE ROBIE CO MOGĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulamejka
ja nie brałam żadnych tabletek i żadnych antybiotyków na trądzik i nie sądzę by coś takiego mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
do zalamanej ja kiedys pare lat tak sie wyciskalam a potem mialam wyrzuty sumienia.Uwielbiam to robic. Niedawno wygralam z tym, bo robilam sobie duzo szkody. Unikam ogladania sie w dobrym swietle. Jak nie widze to mnie rece nie "świerzbią" :) Zmien zarowke w lazience :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
do zalamanej przesada z ta swoja ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aacsv
lekarka mi przepisala krem robiony cynkowo-siarkowy ciekawe czy pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam trądzik różowaty, byłam zaskoczona diagnozą, a jednak... Najpierw myślałam, że to jakaś alergia. Za pierwszym razem dermatolog przepisał: metronidazol maść i tabletki, wit.PP, tatracyklinę, vitella ictamo maść i jeszcze jakieś odczulające tabletki, ale nie pamiętam niestety nazwy. Po kilku dniach pojawiła się pewna postępująca poprawa. Minęły 2 miesiące i mogę wreszcie bez skrępowania wyjść na ulicę. Następna kuracja ostatnio przepisana to: wit.PP, flonidan, tetralysal, elidal krem, vitella nutrilotio U. Oczywiście to nie koniec kuracji, jak mnie pocieszono... Pryszcze przestały być moim problemem, ale skłonność do rumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
trądzik różowaty to jakby dopiero pojawia się po 30 roku życia.Tak wyczytałam ale pospolity to raczej problem młodszych od nas. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola/szczecin
do załamanej-ja też wyciskam na twarzy jak mnie najdzie, a na plecach nie wyciskam, nie drapie,smaruję i jest okropnie-buzia w porównaniu do pleców wygląda znośnie. A słyszałyście coś o leczeniu trądzika dietą warzywno-owocową dr Dąbrowskiej lub homeopatią, acha mam 29 lat i trądzik od 16 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja biorę już
ponad dwa tygodnie Unidox i muszę powiedzieć że wszystkie syfki z dekoldu mi zeszły,z twarz tak sobie ale mam teraz okres to może jak mi się skończy to wszysko się uspokoi.Najgorsze jest to że niemogę się teraz opalać przez ten antybiotyk a tak bym sobie poszła na solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
a jak dawkujesz unidox????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aphrodesia
dziewczyny jak macie duży łojotok to kupcie sobie piankę do mycia twarzy z avonu "pure zone".Naprawdę świetnie oczyszcza twarz.Jest też taka maseczka z sorayi "czysta skóra" czy coś takiego, ona ma taki delikatny rózowy kolor.Te dwa kosmetyki ekstra poprawiają skóre.Skąd wiem?Używałam tego a od jakiegoś czasu już nie, bo nie mam dostępu do tych kosmetyków(mieszkam za granicą)No i okrpnie mnie wysyfiło w ostatnim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
no prosze co z tym unidoxem???? chce zaczac to brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unidox biorę
raz dziennie wczoraj wzięłam 18 tabletkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
a na ile masz przepisany? ile czasu masz brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaa
podbijany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
podnosze............ u mnie znaczna poprawa,jestem bardzo zadowolona.Mój sposób walki opisałam wyżej. Brevoxyl zastosowałam chyba z 3 razy i odrazu popawa ale skóra wysuszona totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa
upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
to jak to jest z dawkowaniem unidoxuuuuuuu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem po 30 i tak jak autraka topicu mam trądzik- takie bolace guzy na brodzie. Najadłam się antybiotyków - zawsze powracał. Njlepsza metodą okazzała się homeopatia - krople+ nakłuwania. Nieestety przestałam to robic po pół roku i widzę ,że zaczyna się znowu. Mniej tego znaczniena brodzie,ale też niestety kilka małych pryszczy na policzkach. Wcześniej tego nie było!!!!!! Mam juz dość . Chyba czas znowu udać się do pani doktor- homeopaty i wydać kolejna spore pieniądze. Ale wolę to niż tony antybiotyków czy roa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×