Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pryszczata 30 stka

30 lat i trądzik?!

Polecane posty

Gość jojoba
Trzydziestko oferuje Pollena Aroma, Primavera, mozna tez go kupic w http://www.ecospa.pl/ wazne, zeby to byl olej nierafinowany. o tym i innych olejach b. duzo pisano w topiku Natura gora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelina jolie to ja
jakiego uzywacie kremu do twarzy przy tradziku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczata 30 stka
Ja używam z Garniera do trądzikowej bo taki dostałam od mamy alejest taki sobie więc nie używam go reguralnie czasami też krem dla dzieci Bambino pielęgnujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelina jolie to ja
a bambino nie jest za ciezki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczata 30 stka
Ja używam go czasami jak czuję że mam za suchą skórę ale są dwa rodzaje Bambino jeden jest faktycznie tłusty i się nie nadaje ale jestteż taki z pantenolem ,delikatnie nawilża i pielęgnuje ten jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelina jolie to ja
widzisz ja mam skore z tradzikiem, a zarazem przesuszona na wior po lekach, co wiecej az mnie ciągnie jest tak sucha a za godzine sie swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin32
www.wiecznezycie.celebs.pl----naturalne preparaty , kosmetyki i rewelacyjny sprzet Polecam medycynę naturalną Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin32
ja wyleczylam trądzik w wieku 30 lat --Kapsułkami piękności Lan Yan , które oczyszczaja wątrobe i krew , Spiruliną , Biocynkiem.Stosowałam je przez 4 miesiace i efekt jest bardzo dobry. Jesli masz biale grudki to efekt rozregulowanych hormonów z róznych przyczyn , polecam wtedy naturalny izoflawon sojowy --Kanli, który stanowi jednoczesnie profilaktyke nowotworów narządów kobiecych. Pozdrawiam cieplutko Justyna gg2774030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
ja sie boje i homeopatii i medycyny naturalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do justi
reklamowalas sie juz w tym watku. moze wystarczy juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtsewzdfghd
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
heeeeeej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
jutro lece po 4 opakowanie unidoxu wiecie co nie chce zapeszac ale jest nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oodfg
jakie leki bierzecie lub bralyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
dostalam 3 op. unidoxu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
ide znowu do lekarza,moze dostane tabletki.Wyczytałam,że tabletki np.izotek są okropnie drogie. Dałabym takie pieniądze, gdybym miała pewność,że pomogą. Wkurze się jak znowu wydam kasę bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
hej kurczaczku i jak tam wizyta u dermatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
dostałam doustnie antybiotyk Tetracylinum,na noc Metronidazol, jakąś maść robioną w aptece i miejscowo Duac. Jestem pełna nadzei :) Jakby ktoś się wypowiedział czy komuś te lekarstwa pomogły, byłabym wdzięczna.\ Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdko
no u mnie duac wyleczyl tradzik w 4 tygodnie. byl tu caly topik w ktorym opisywalam ale pod innym nickiem cala historie mojej nieszczesnej przygody z tradzikiem. polecam goraco krem apteczny Biodermine z firmy Biocodex. Rewelacja. Ale trzeba go czesto zamawiac bo apteki nie maja na stanie. bez recepty. okolo 20zl. Malenka tubka ale warto. I jeszcze krotko bo nie chce mi sie rozpisywac (topic: Kto stosowal DUAC; albo podobny tytul), dziewczyny uwazajcie na preparaty witaminowe. Ja dostalam ni stad ni z owad tradziku w wieku 29lat. To bylo koszmarne. A najgorsze to to, ze przyczyna byla wit. B12. To bardzo pozyteczna witamina ale u dojrzalych kobiet, moze powodowac tradzik. Mozna o tym poczytac w necie. Preparaty typu centrum, B complex, falwit i wiele wiele innych ja zawieraja. Ona jest magazynowana w watrobie i w wiekszym stezeniu moze wywolac tradzik. Wiekszosc witamin z grupy B ma dorgocenny wplyw na nasze zdrowie i cere ale B 12 moze (nie musi) spowodowac tradzik. jesli chcecie poprawic cere to nie stosujcie B complex tylko oddzielnie PP czy B6. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
kurczaczku wiesz pytalam dermatologa o Tetralysal (to tetracyklina), moja kolezanka go dostala wlasnie razem z duac. nie pomogl jej, zle wyglada, chyba jeszcze gorzej niz zawsze. duac okropnie wysusza, łuszczy skore.ale mam nadzieje ze Tobie pomoze, przeciez kazda z nas jest inna. Lekarz mi powiedzial ze nie da mi tetracykliny a unidox (doksycyklina), bo ma on szersze spektrum działania. tez mam krem metronidazol, ale jeszcze nie uzywalam. na noc sie smaruje plynem robionym, siarkowym. wywalilo mnie na policzku, chyba od slodyczy, ostatnio wcinam na młyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracając do kremów używałyście SVR Lysanel Active. Ja właśnie go kupiłam, bo podobno jest rewelacyjny, ale chętnie dowiem się Waszych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocna rzecz
Lysanel to mocna rzecz. musisz sumiennie smarowac sie filtrami, bo slonce niezle przygrzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
znowu się podłamałam :( zastanawiam się co mogło mi zaszkodzić z moich połykanych tabletek ale chyba nie skrzyp i pokrzywa.Łykam to pare lat po 2 tabl. dziennie.Nie widze tam wit B12. Magnez i wapń pewnie też nie.Nic innego nie przychodzi mi do głowy. Staram się nie jesc przetworzonej żywności ale nie można odstawić wszystkiego, bo nic nie zostanie w lodówce. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
kurczaczku trzeba czasu przy tetracyklinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
dostałam tabletki na 3 tygodnie aż w aptece zabrakło.Zaczynam od 6 dziennie. Spoglądam do lusterka i mam na twarzy wszystko ; przebarwienia słoneczne, popoękane naczynka, zaczerwienienia, grudki,zaskórniki,plamy, schodzącą skóre i pierwsze zmarszczki.Nawet nie mogę przykryć tego pudrem. Może zainwestuje w maske albo przebiore się za arabską kobietę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
:( jestem z Toba nie przejmuj sie, moze w koncu ten trad minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×