Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pryszczata 30 stka

30 lat i trądzik?!

Polecane posty

Gość o kurczaczek
dzięki za miłe słowa. Postanawiam odstawić wszystkie moje suplementy.Może u mnie sprawdza się powiedzenie ; co za dużo to nie zdrowo. Dobrze,że mój facet jest wyrozumiały i z taką twarza mu się podobam.:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka29__--
A ja mam 29 lat i jestem w ciazy i mnie tak wysypało ze hej!!!!! Az wreszcie poszłam do dermatologa i przepisał mi Aknemycin i Davercin I po stosowaniu ok 2-3 tygodni (codziennie rano ,wieczorem i na noc)trądziku prawie niema wyskakuja pojedyncze małe i sporadycznie i szybko sie goja (w porównaniu z tym co było) sa tylko slady jeszcze ale jak wyjde na słońce troszke to i one znikna. Myslałam ze bedzie lipa bo w ciazy nie mozna zastosowac pełnego leczenia ale jestem bardzo zadowolona z efektu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjj
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
anulka29 nie chcę się wcinać ale czy aby te lekarstwa (antybiotyki) nie są szkodliwe dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczku
to ja pisalam o tej wit. B12. Jesli skladnik preparatu wystepuje w ilosci sladowej to nie ma obowiazku wypisywac go w skladzie. A przyjmowanie kilku preparatow to juz nie ilosci sladowe :( ja sie tak "wzielam za siebie" ze bralam falwit albo falvit, i b complex i omega 3 i magnez z b6 i inne. I nabawilam sie tradziku. Lekarz mi powiedzial, ze jesli mam zroznicowana diete i czuje sie dobrze to nie powinnam brac suplementow. A co do mezczyzn i naszych tradzikow to dzieki bogu, ze sa tacy wspaniali. moj maz uwielbia jak swietnie wygladam i bylam totalnie zalamana jak mi sie to przydarzylo. Ale zapomnialam, ze meski rod nie jest glupi i kocha nie za okladke a za tresc. i fajnie :) chyba wroce do starego nicka tylko hasla nie pamietam. i naprawde dziewczynki polecam krem Biodermine. ja juz przetestowalam mnostwo rzecy przez rok. nie wspomne ile pieniazkow na to poszlo. dzis juz mam chyba fajnie dobrane kosmetyki przy ktorych wracam do formy sprzed tradziku. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
no właśnie może to te suplementy.OD DZIS ODSTWAWIAM! Cesze sie,że możemy się tu wymieniać doświadczeniami odnośnie facetów to ; to dobrze,że miłość jest ślepa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rok temu
odnosnie facetow: hehehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie :) moze wypiszemy tutaj kosmetyki, ktore najbardziej nam pomogly to bedziemy mialy maly leksykon :) lekow na pryszcze dla dziestolatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
ten krem Biodermine jest na receptę??? Czy to jest lekarstwo czy krem pielegnacyjny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
dzięki :) chyba kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop jest tu kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczata 30 stka
Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było i nawet myślałam że ten temat jest już daleko w tyle a tu prosze niespodzianka. A więc ja wybrałam 18 tabletek unidoxu przestałam brać diane 35 i jak narazie nic strasznego się nie dzieje może to dzięki słońcu.Mam nadzieję że będzie tak dalej trzymajcie się papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
hej dziewczynki co nowego? u mnie jakis wysyp, w sumie dziwne bo caly czas biore 2 unidoxy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
u mnie też wysyp nowych :( nie widze poprawy ale narazie trzymam się zaleceń lekarza JA CHCE ŁADNIE WYGLĄDAĆ NA LATO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
Zosiu czym myjesz twarz i pijesz jakieś ziółka?? co robisz oprócz łykania tych tabletek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeeeeeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
gdzie jesteście? już jesteście wyleczone czy macie urlopy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka29__--
hej lekarka została poinformowana ze jestem w ciazy (zreszta juz widać ;-) ) i sama powiedziała ze nie moze mi za duzo przepisac z powodu ciazy i wybrała cos bezpiecznego dla malestwa.Nie strasz mnie. Man nadzieje ze dobrze wybrała, ze sie niepomyliła i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
hej kurczaczku przepraszam ze sie nie odzywalam, pisze prace...ehh myje twarz kremem-zelem AA Help do skory atopowej i zaczerwienionej, polecam ziolek zadnych nie uzywam. biore Unidox a na zewnatrz mam krem siarkowo-cynkowy robiony w aptece i staram sie nie gniesc. mozesz polecic jakis dobry krem nawilzajacyy na dzien? ja mam happyderm loreala ale jest kiepski. zastanawiam sie nad ziaja calma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
witam ja tez wczesniej uzywałam tego kremu AA. Nie wiem co Ci polecić, jesli chodzi o kremy,bo sama szukam czegoś dobrego. Przez ten trądzik i maście cera się pogorszyła i ciężko mi teraz dobrać krem. Ja wcześniej używałam półtłustego Dermiki (okres zimowy), teraz mam Iwostin do skóry wrażliwej,atopowej i odwodnionej.(mało teraz nawilża) Mam pełno próbek z apteki i ciągle nie wiem który krem będzie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odeszlam od kosmetykow tradzikowych bo niestety wykonczyly moja cere. teraz mam bardzo wrazliwa. skupilam sie raczej na pierwszych objawach uplywajacego czasu i stosuje kremy przeciwzmarszczkowe. no teraz zrobilam wyjatek bo uzywam biodermine. ale efekty sa cudowne wiec bede go uzywac. bardzo uelastycznia cere. no i musialam zrezynowac z mycia twarzy woda. od razu uspokoily sie zaczerwieniania i zniknely skorki. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
ja nie potrafie nie umyć twarzy wodą, bo mam wrażenie,że nie do końca jest umyta. Moja kranówa pochodzi ze studni, więc zakładam,że nie szkodzi. Ten krem wkrótce kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myslalam ze sie nigdy nie przekonam. i czulam sie brudna przez pewien czas. ale plyn micelarny i tonik to super sprawa i juz sie przekonalam. kosmetyczka z firmy dermedic mnie przekonala, ze skora bedzie czysciutka i od razu znikna podraznienia. i rzeczywiscie szybko tak sie stalo. czasem myje twarz woda jak robie mikrodermabrazje czy maski ale generalnie staram sie unikac wody. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A od jak dawna
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
od dzis biore tylko 1 tabletke unidoxu dziennie zrobilam sobie peeling enzymatyczny calma z ziai, nalozylam krem nawilzajacy AA Help i nadal mam sciagnieta skore!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeje
hej a może ktoś z was urzywał homeopatii w leczeniu trądziku? Moim zdaniem jest to psu na bude warte, ale zaczynam sie zastanawiać, bo może warto spróbować, dlatego chciałabym zasięgnąc opini. jedna pani profesor mi poleciła. Dała nawet nazwy konkretnych "leków" ale ukryłam gdzieś tę kartkę, że niemogę jej teraz znaleść :( koleżanka leczy się z trądziku przez mycie twarzy szarym mydłem, 0 kosmetyków (toników pudrów, czasem krem nivea - ten w płaskim opakowaniu) i pomaga. Ale lekarz kosztuje 120 zeta za wizytę raz na miecha dla mnie to za dużo! mnie niestety skrzywdzono tetracykliną, po miesiącu rzuciłam zanim zmieniłabym się w kompletny wrak człowieka i to draństwo wróciło ze zdwojoną siłą! Jedyne co teraz robie to wysuszam maścią cynkową. Tą panią dermatolog to będę szerokim łukiem omijać! W sumie inną alternatywę jaką dostałam to diana, ale antykoncepcja a trądzik to jakoś nie mogę się przekonać do tego. Nie boję się utycia czy celulitu (bo podobno znika po odstawieniu, a krosty wracają + superowulacja, a jakoś nie mam ochoty na np 6-raczki) Niestety mój trądzik spowodowany jest najprawdopodobniej jakimś zakażeniem (mam go od jakiś 2 lat a wczesniej 0 problemów!). wcześniej miałam drobne krostki i raz na jakis czas grudy takie duuże czerwone opuchniete (bez widocznej ropy). Cerę mam normalną z tendencja do przesuszania (podkład klima no i palę a to ma napewno negatywny wpływ nie tylko na cerę:)) a jeśli chodzi o zmiany trądzkowe, trądzikopodobne podczas ciąży (to gdzieś się w tym temacie pojawiło) to moją inną koleżankę wyleczyła jedna pani dermatolog zapisując jej jakieś papki robione w aptece. może ktoś ma podobne doświadczenia i coś mógłby mi doradzić, ewentualnie jakiegoś konkretnego dermatologa (z Wawy) plizz o kontakt !!!! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
w jaki sposob skrzywdzono Cie tetracyklina?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×