Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pryszczata 30 stka

30 lat i trądzik?!

Polecane posty

Gość o kurczaczek
ja miałam tez problem z tłustymi włosami ( i z łupieżem),miałam łojotokowe zapalenie skóry.Dobry jest szampon POLYTAR AF, do niedawna bez recepty.Ja robie pasemka,więc nie odczuwam tego tak,że mam tłuste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez stosowalam polytar. bardzo fajny. super jest tez kerium z lrp. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skacze do góry
jak nie kangury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi wogóle..
Dz iewczyny teraz to jeszcze jakoś się wygląda ale po lecie znowu zacznie się horror z pryszczami ja narazie nic nie stosuję na twarz ale póżniej to już chyba antybiotyk mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
witam wszystkie. Zosia gdzieś nas opuściła. :) Ja znowu ide do dermatologa,bo miałam się wstawić po 3 tygodniach. Zobaczymy co będzie.Tradzik nie wyleczony ale lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi wogóle..
Jeśli bieżesz antybiotyk to raczej powinno niedługo pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
hej dziewczyny przepraszam ze nie zagladalam, mam prace mgr lada moment oddac ja nadal na unidoxie, ale zaczely sie na nowo pojawiac prychy... moze to od potu? teraz slonce oprzygrzewa, twarz sie poci plus kurz i spaliny... sama juz nie wiem piszcie jak wam idzie z walka z prycholami!!! kurczaczek, pryszczata 30stka!!! i inne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczata 30 stka
Witam wszystkich,u mnie narazie spokój nawet przed okresem nic się nie dzieje a Unidox brałam tylko 18 dni,niewiem czy to dzięki słońcu ale mam nadzieję że to nie tylko to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
dziewczyny sorki ze nie na temat, ale chyba robi mi sie zylak na lydce, zylka jest widoczna i po prostu czuje to na nodze. mozecie polecic jakis dobry zel na nogi? oprocz lioton 1000 ktory u mnie nie dziala... musze chyba isc do lekarza z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
maści może nie polecę ale skoro zaczynasz mieć takie problemy powinnaś łykać tabletki z kasztatowca lub pić wyciąg.Ja mam problem z naczynkami na twarzy i pare pękło mi też na nogach i ja jestem zaopatzrona.Wyciąg jest obrzydliwy w smaku. Teraz z powodu trądzika odstawiłam wszystkie witaminki i wspomagacze,bo moze moja wątroba nie wyrabia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
moze jakis zel z wyciagiem z kasztanowca kupie. ziaja taki ma. dzieki kurczaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczata 30 stka
Ja też mam żyłę na prawym udzie i jak byłam z tym u lekarza to powiedział że to się nadaje już tylko do wycięcia bo żadne maści czy żele tego nie schowają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
o boze.... i co masz zamiar z tym zrobic? slyszalam ze rutinoscorbin lykany codziennie pomaga na zyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga77
witam, też skończyłam 30 lat a pryszcze jak były tak są:(. Ostatnio wyglądam troche lepiej - odstawiłam wszystkie kosmetyki antytrądzikowe, bo skóra jest tak wysuszona, ze cała sie łuszczy. Prywatny dermatolog zalecił mi ostatnio żele do mycia Phisiogel oraz Cetaphil. Cetaphil lepiej działa, stosuje go bez wody. Kremów uzywam silnie nawilżających SVR Xerial 5, Oillatum. Chodze tak czesto jak sie da na mikrodermabrazje. zaleciła mi równiez 2 x w tygodniu differin - ale to srednio pomaga. ogólnie od dwóch miesięcy całkiem niezle wygladam:) Po mikrodermabrazji skóra nabiera blasku, wypłycaja sie blizny. Co do ciała (pleców, dekoldu) idealne nie są, ale bardzo pomaga czesty peeling z cukru trzcinowego. TZN biore zel do mycia ze zwykłym cukrem trzcinowym i nacieram, potym smaruje balsamem - prawie zawsze broązujacym i skóra całkiem niezle wygląda. antybiotyków i hormonów nigdy nie brałam - po prostu się boje powikłań i przebarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczata 30 stka
Do Zośki - narazie nic z tym nie robię bo jak mi powiedział cenę - 1200zł to mi się odechciało ale niewiem jak to będzie dalej , a o rutinocorbinie to też słyszałam ale to chyba tylko pomaga jak się ma pękające żyłki albo nie ma się jeszcze żylaków takich większych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga, jesli moglabym ci cos zasugerowac to na problemy z plecami i dekoltem zrob taki sam peeling ale z sola. sol oczyszcza cialo a cukier odzywia. ja najpierw sie sola pilingowalam i wszystko ladnie sie wygoilo i skora jest bardzo ladna a teraz odzywiam ja cukrem. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga77
rewelacja: a nie obsuszy sie zbytnio skóra od soli? sól zwykła czy gruboziarnista? czy ktos wie czy jak differin mozna stosowac w lato? Bo własnie sie naczytałam i wychodzi ze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diff
differinu nie nalezy stosowac latem ze wzgledu na przebarwienia jakie powstaja w wyniku zetkniecia retinoidu z promieniami UV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga77
dzięki - oczywiście lakarka zapomniała mi powiedzieć:/ Czy juz nalezy przestac go stosować? Czy dopiero za miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga77
jeszcze apropo dermatologów - w 90 % beznadzieja. zapisuja leki nie robiac zadnych badań. Nie umieja wyleczyc grzybicy, nadpotliwosci, tradziku - niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga, sol z oliwka na mokro nie wysuszy skory :) moze byc zwykla sol kuchenna ale moze byc i inna. ja uzywam gotowego z sola. jest jakby mocniejszy niz cukrowy bo sol jest drobniejsza. musisz tylko uwazac zeby nie zastosowac go po depilacji bo bedzie pieklo :) po takim peelingu ladnie samoopalacze tez biora, rownomiernie, o ile ktos stosuje. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do differinu to ja bym stosowala jak juz to tylko na noc z raz w tygodniu. mi tak zalecal dermatolog. wczesna wiosna a teraz to juz na calego slonko przypieka :) i na dzien koniecznie filtr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga77
mi moja dermatolog kazała stosować poczatkowo raz w tygodniu, następnie 2 razy w tygodniu. Mówiła ze w czasie ciazy nie można go stosowac, ale o słońcu juz zapomniała powiedzieć. Co ciekawe prowadzi klinike razem z męzem. Do męża chodziłam na laser erbowy - ktory ma mi usunąc blizenki. Co śmieszniejsze ten juz miesiąc temu powiedział ze wiecej nie bedzie mi robił zabiegu bo dostane przebarwień, a o differinie mi nie powiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diff
nie stosuj teraz jestem derma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga77
ok, nie stosuje:) a poradz w takim razie jeszcze krem na dzień? ostatnio mam oilatum, ale moja skóra strasznie szybko sie przyzwyczaja i musze zmieniać. Słyszałam że Iwostin jest dobry - ale który wybrać? zeby miał filtry itp? Jak juz pisałam dermatolog zaleciła mi Oilatum , xerial 5 i jeszcze xeraline - ale to juz przesada bo 60 zł kosztuje, a tyle to nawet ja nie dam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga77
i jeszcze przy okazji - jaki krem pod oczy wybrac w wieku 30 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diff
krem z filtrem jest konieczny, co najmniej 30 dobre opinie wsrod pacjentek ma xeraline, filtry z dermedica i iwostinu. popytaj o probki bo kazda skora jest inna, musisz trafic na cos co nie zaostrzy Ci objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seszenka23
Witam wszysktie kobietki z tym paskudnym problemem jakim jest trądzik. Mam 23 latka... leczę się od...13...czyli już się uzbierało 10lat...aż nie mogę w to uwierzyć. Brałam już chyba wszyskto, Unidoxy, Tetracykliny, Differiny, itd itp, wszelkie maści, kremy, miałam lasery, a nawet 2,5 roku temu brałam Roaccutane, pomogł...na pól roku...pozniej dostałam drugą dawkę mniejszą Roaccutanu ,a wlasciwie polskiego odpowiednika Isotek. Nio i pomogło...miałam spokój...niesetety na rok moze troche wiecej...w kazdym razie od tegorocznej zimy 2006, chyba od listopada, a na pewno od grudnia, bo swieta miałam zepsute przez te syfy i sylwestra:( nio w kazdym razie długa droge przeszlam...mialam prawie 2 lata spokoju dzieki Roacutanowi. Wtedy w koncu moglam cieszyc sie w pelni zyciem, nie martwilam sie ze ktos na mnie krzywo spojrzy...albo cos...Teraz niesetty znow sie pojawily wypryski, rozne..małe duze... codziennie gdzies cos mi wyskoczy, a jak mam dzien spokoju, to na drugi wyskoczy mi za te dwa dni razem;) makabra. mozna sie załamac. widocznie bede sie z tym meczyc do konca zycia...w co nadal uwierzyc nie moge i wole o tym nie myslec bo sie zalamuje:( biore teraz 3 miesiac cilest...nie wiem czy pomoze. acha, w listopadzie wycieto mi migdalki...laryngolog obiecal ze juz nie bede miala wypruyskow i problemow...jaaaaassssne...pomylil sie bidulek... nio wiec bez migdalkow jestem ale za to z syfkami... :(:(:( nie wiem juz co robic. jest troskzu, ciut ciut lepiej, bo nie mam az tak silnego tego tradziku jak wczesniej...ale i tak wyłaza... a co gorsza to mam blizny na policzkach:/ czas bylby cos z nimi zrobic a tu znow syfy sie pojawily... a juz mialam cos robic z tymi bliznami, bo mialam sliczna buzie po Roacutanie. Gladka, czysta, i anwet blizny takie mniej widoczne byly, nie byly takie czerwone, zrobily sie mniej widoczne...zadowolona bylam ze ho ho...a teraz od pocatku musze z tym walczyc... co robic ??? ach..b.rak słów:(((( pozdrawiam was goraco moje kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczata 30 stka
Saszenka 23 naprawdę ci wsółczuję , ja w twoim wieku to nawet nie bardzo wiedziałam co to pryszcz a dopiero jak miałam jakieś 27 lat to mi się zaczeło ale wydaje mi się że narazie nie jest tak żle może to tak na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
wkurzylam sie!!!! jestem od kwietnia na unidoxie, byla znaczna poprawwa, ale od kilku dni mam wysyp ze boje sie rano w lustro spojrzec!! do cholery co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×