Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pryszczata 30 stka

30 lat i trądzik?!

Polecane posty

hej, ja stosowalam lek homeopatyczny na tradzik w kropelkach. Niestety u mnie zupelnie sie nie sprawdzil. Ale nie oznacza to, ze innym nie pomoze. Nie pamietam nazwy tych kropelek. milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
wiecie co dziewczyny, chyba jednak dieta ma istotny wplyw na cere... jak nie zarlam slodyczy i tlustego smieciowego zarcia i tyle nie doilam piwka to mialam owszem problemy ale nie az takie guzy i plamska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeje
samym tym że ją brałam i tym co ona robi z organizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
no wiesz kazdy antybiotyk szkodzi na watrobe itp ale boli Cie cos? ja bralam 20 dni 2 unidoxy, teraz przez 30 dni bede brac 1 dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuję
zbadać hormony, podwyzszona prolaktyna powoduje problemy ze skórą, badanie kosztuje ok 25 zł, chyba że lekarz da skierowanie, robi się w 1-3 dn. cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
bralam cilest, harmonet i oczywiscie diane i nic nie pomogly (przez 5 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeje
nie chodzi o watrobe (zdąży się zregenerować), ale o inne (kumulacja w kościach, zębach, nerkach, głuchnięcie itp), nie boli mnie nic ale jesli istnieje inna alternatywna możliwość to chetnie się skuszę. Najgorsze co może być to narażanie się na długotrwałe działanie. Zastanawia mnie to, że lekaże znając skutki uboczne dlaej to przepisują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
widocznie niektorym pomaga tetracyklina, ja jej nie stosowalam myslalam o niej gdyby unidox nie podzialal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
witam wszystkie kobitki. u mnie poprawa.Może chwilowa ale jest lepiej. Zostają tylko czerwone ślady po krostach i to mnie martwi. Może coś polecicie. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
mi na plamy dermatolog dal hascoderm ale nie uzywam go, na razie lecze prychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na te plamy
czyli blizny po trądziku najlepsze są zabiegi u kosmetyczki kwasami ale to robi się jesienią kiedy niema słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
na kwasy to chyba się nie zdecyduje, bo się boję. Dzisiaj ładne słońce i z powodu antybiotyku cały czas odwracam się tyłem do słońca.Nie przyzwyczajona jestem do takiego zachowania :) Zosiu a ten specyfik to na receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
z tego co wiem to hascoderm jest bez recepty, kosztuje jakies 2 dychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka29__--
A mi własnie tabsy anty Diane bardzo pomogły. Inne tabletki antykoncepcyjne nie sa do walki z pryszczolami tylko Diana.mi przepisał je ginek gdy zaczełam miec za duzo pryszczoli (a juz od dawna stos. harmonet) o i zaczełam brac diane i zabezpeczały normalnie przed ciaza i stan skóry bardzo ,bardzo sie poprawił.Potem zaczelismy planowac druga dzidzie i musiałam odstawic Diane ze wzgledu na ten składnik do walki z pryszczolami i dostałam na 3 moech cilesit i juz wtedy zaczał mi pogarszac sie stan cery (tu i owdzie wulkaniki :-( ) a jak wogóle odstawiłam tabsy i jak zaszłam to była maskra. Ale teraz po Aknemycine i Davercin jest juz w miare ok. nie tak jak bym chciała ale naprawde niema porównania, no i pewnie te moje hormoniska sie juz troche uspokoiły bo to juz 5 miesiac. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
widzisz a na mnie diane wcale nie dzialala... co potwierdzil lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi Diane 35
też pomogło chociaż po 2 latach brania zauważyłam że znowu zaczyna mnie wysypywać pomimo tego że stosuję Diane więc przestałam brać niebiore już miesiąc i jest jak narazie nieżle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
hej dziewczyny co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
jeśli chodzi o mnie to bez zmian.Codziennie nowe niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
dziewczyny nie wyciskajcie sie tylko.Ja wyciskałam i teraz mam potworne czerwone ślady.Jak nigdy.Inie goją się.Codziennie jakby bardziej czerwone, bo próbuje wysuszać maściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaris
ja też staram się nie wyciskać chyba że jest bardzo biały to go trochę poduszę a na to tribiotic albo coś innego z antybiotykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
dziewczyny jakiego kremu nawilzajacego uzywacie przy tradziku? uzywala ktoras ziaja calma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
wszystkie chyba juz wyleczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja juz pisalam, ze uzywam biodermine i jestem bardzo zadowolona. Natomiast skore nawilzam generalnie od wewnatrz bo pije bardzo duzo wody i jem sporo warzyw. Zachecona opiniami dziewczyn zakupilam wczoraj kapsulki z Gala do zewnetrznego stosowania. Nie bylo z wiesiolka tylko z koenzymem q10 i wiesiolkiem i wit. E i musze przyznac, ze sa rewelacyjne. Jedna wystarcza na twarz, szyje i dekolt. Slicznie pachna i chronia skore przed utrata wody. Dzisiaj odpbieram z apteki te z wiesiolkiem i je rowniez wyprobuje. Ja nie nawilzam skory kremami lecz raczej chronie ja przed utrata wody stosujac olejki. Jednoczesnie skora sie normalizuje i w rezultacie mniej przetluszcza. kasia Bosacka mowila kiedys, ze to nailzanie w kremach to troche sciema bo czasteczka wody jest za duza aby przejsc przez nasza skore. A np. wody termalne jesli nie sa po chwili osuszane chusteczka badz recznikiem papierowy, przyczyniaja sie do wysuszenia skory bo wilgotna skora zaczyna parowac oddajac wode nie tylko ze swej powierzchni ale i z glebszych warstw. Polecam ogladac salon pieknosci bo mozna sie tam wiele dowiedziec o roznych cudenkach typu kolagen (nabijanie ludzi w balon) MIlego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym tygodniu w salonie pieknosci jest mowa o wadach i zaletach maseczkek domowych i kupionych w sklepie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
masz linka do biodermine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
hej dziewczyny! co u Was? u mnie lepiej :) ostatnio zastosowałam sobie dietę i może to z tym też jest związane. Moje czerwone blizny smaruje alantanem i są coraz jasniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczata 30 stka
a ja jestem już miesiąc bez Diane 35 którą brałam na trądzik i też jestem przed okresem , wyskoczyły mi może ze dwa nowe pryszcze ale zato skóra zaczeła mi się przetłuszczać okropnie ,ciągle się świecę i mam tłuste włosy boję się że teraz przyjdzie pora na wysyp na twarzy a niechcę narazie brać antybiotyku bo wtedy nie można wychodzić na słońce.A wy jak sobie radzicie ze swoimi syfkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczata 30 stka
zośka 27 a jak ty dalej na unidoxie ?,jest jakaś poprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×