Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anizeeee17

skate dziewczyna!

Polecane posty

Gość ryan
sam jeżdżę na desce (dosyć długo - bo 5 lat). mam 17 lat i wcale nie podobają mi się laski skate. Według mnie sa malo dziewczece a ja lubie jak dziewczyna wyglada jak dziewczyna a nie jakis babochlop! jak widze laske w baggy, sneakersach i luznym tshircie to mi sie rzygac chce! nie zeby z nimi sie nie dalo pogadac ani nic, ale po prostu ja i moi kumple nie trawimy ich...i tyle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajcia
kobiety tak po 17 czasami lubią sobie założyć dresy jeżeli np. nie mają sily zakladać rórek albo innych spodnij.Od czasu do czasu można sie ubrać na skate i poczuć się wyluzowanym.Ja osobiście uważam że ten styl jest fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ell.R.A.P
Elo. Moim zdaniem taki styl jest bardzo fajny. Sama się ubieram w takie ciuchy. Szersze spodnie, luźniejsze bluzki itp. Takie ubrania są bardzo wygodne. A poza tym to, że są w takim stylu nie oznacza, że są beznadziejne i nie kobiecie. Np. Endorfina, Coalition, Nikita itd robią bardzo ładne damskie koszulki. Ja np czasami wolę kupować męskie koszulki w rozmiarze S bo mają o wiele fajniejsze wzory. Wcale nie tracę na kobiecości bo oprócz piękna zewnętrznego liczy się też to co jest wewnątrz nas. Jeśli chodzi o chłopaków. Ktoś wcześniej napisał, że nikt nie będzie zwracał uwagi na dziewczyny ubierające się w takim stylu oprócz takich, którzy sami się tak noszą. W moim przypadku innych facetów nie potrzebuję. Sama mam chłopaka, który nosi się tak jak ja, słuchamy takiej samej muzyki i jest ok. Do dziewczyn mających inny styl: Wy się ubieracie w mini, głębokie dekolty i szpilki. W taki sposób wyrażacie swą 'kobiecość. Nikt wam tego nie zabrania ani też nie wyraża na ten styl negatywnej opinii. Wy natomiast macie dużo do powiedzenia na styl skate negatywnie. Każdy ma swój gust. Każdy ubiera się w to co lubi. Nie muszę podkreślać swojej figury rurkami, sukienkami itp. Lilu-Jeansy. Pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sincin
a jak to jest u was ze zwiazkami? czy dziewczyna babochlop moze poprzebierac sobie w facetach czy jedynie u skate macie szanse? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ell.R.A.P
W moim przypadku mogę sobie przebierać w chłopakach. Tylko, że nie korzystam z tego bo mam już odpowiedniego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widze taka dziewczyne
jak wy to opisałyscie to mysle odrazu : Ona jeste lesbijką ":O:O Bo one takie są :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skate x
Skate girl rulez x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ell.R.A.P
lesbijką xD hehehe . dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_lbn
lesbijka? buahahah porabalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poppi
Ja uważam, że każdy ma prawo do właśnego stylu i inni nie powinni wpierdzielać się do tego. Ja mam 17 lat...sama słucham hip hopu, rapu, techno, ubieram się luźnie ale to nie znaczy ze nie wyglądam dziewczęco...i sexi! Pozatym ćwiczę parkour który stał się moją pasją...nie sportem ale stylem życia.Jestem za ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagusz
zgadzam się z skyte-angel i anizeeee17 , [ przepraszam za błedy jak zrobia ] , jeśli Ci się to podoba to tak chodź , moi rodzice się zawsze o to czepiaja , niektórzy mówią , nie za duży ten krok itd , mi tak wygodnie , fajnie się tak czuje wiec każdy człowiek powinien być soba , a drugi powinien go tolerować , jeśli jest z nim blisko lub ma do niego szacunek to powinien go uwielbiać za to kim jest a nie po tym jak się ubiera. a co do anizeeee17 , także chciałabym się nauczyć break'a [może być błąd ;p ] , wielki szacunek dla Ciebie *;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagusz
sory że mom taki zapłon , ale wchodza tu raz na tydzień i potem czytom wszystko i odpisuja ( ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoł
To jest zaje** i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka.
hej ;] ten styl jest mmmm..;] ;p bardzo go lubie bo sie tak ubieram ;] do tej pory do moich skate bluz i bluzek zawsze zakladałam normalne jeansy, czasami dresy ;p;p szukałam, ale nigdzie nie mogę znaleźć luznych spodni ;( pomozecie?? ;] z góry thx ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka.
a i jeszcze jedno co nasz styl ubierania ma wspólnego z lezbami??? wgl jak mozna odróżnić kogos orientacje po ubiorze??? ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 20
sprawdzie 14 i 15 vstronke chodzi i taka postac jak waski i d waskiego co sadzidzie o tych fotach ma ktos z was taki styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tana
Inka, co do luznych spodni to sprawdz tutaj: http://www.convict.pl/iride,k,65,p,1255.html nie wiem czy o takie Ci chodzi :) Pozdr Tana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleka D
tak jakby to jest moj styl. ;] i mi sie to podoba. i nikt nie moze mi zabornic ubierac sie tak d;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkatexD
Umnie w szkole jest pełno skatów m.in.ja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaasobiee
nie prawda ze dziewczyny w wiekszej bluzie czy spodniach sa nie atrakcyjne.... chlopacy czasem nawet lubia gdy dziewczyna nie ma wszystkiego na gorze... wiem o tym bo sama sie przekonalam... ja chodze w bluzach za duuuzych na mnie a czasami mam takie powodzenie ze hoho.... i kazdy moze chodzic w czym chce... to jego decyzja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka.
hej Tana ;] thx za link :* jeszcze mi nie chodzilo o takie spodnie ale strona ogolnie jest fajna sa tam ciekawe inne rzeczy ;] pzdr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOL xD
ja sie z tym zgadzam i mam pytanie ja nosze spodnie rurki,buty skaty i luzne dlugie bluzki....czy jestem skategirl????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzzzia21
ale mi zal poniektórych lasek .. styl skate jest zaje bisty sama nosze szerokie spodnie krótkie bluzki itp. a co mamy wyglądać tak jak wy kiloo tapety na mordzie wypchać see stanik skarpetami , założyć kruka mini szpile i chodzić dawać dupy dla chłopców .. żeby mnie dostrzegli albo wyzwali od sz mat [jeżeli to jest kobiece i wam się podoba to skurw iajce się dalej]. chłopcy teraz b. lecą na normalne laski a nie tapeciary.. dziewczyny nie słuchajcie się tych niektórych pokemonów styl skate jest teraz b. modny . mój chłopak mnie docenia .. i podoba mu się to u mnie . wiec jeśli coś wam nie haloo tapeciary to wypad z tąd STYL SKATE NAJLEPSZY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyzzzia21 ma racje. Ja też jestem dziewczyną i ubieram się w stylu skate. Ja po prostu to lubię, jest to dla mnie wygodne i gówno mnie obchodzi czy to się komuś podoba. Te dupy które mają kilo tapety na ryju i myślą że błyszczą są żałosne. Każdy ma swój styl i każdy jest jaki jest. Nie każdy koleś leci na dupę która ubiera się jak barbie. Styl skate forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... nie no tak czytam i czytam , doczytać się nie mogę . spytam wprost . ostatnio kupiłam sobie szerokie spodnie , szeroka koszulkę . czasem mi wpadają w ucho jakieś kawałki hh , albo rapu , moj przyjaciel rapuje i czesto pokazuje mi swoje teksty. ale nie slucham nałogowo, bron Boze , nie jezdze na deskorolce , ani nie tancze breakdance i wgl . gram na perce , jestem zapalona ewangeliczka i duzo mowie o Bogu , interesuje sie zespolami chrzescijanskimi . od niedawna zaczelam sie interesowac fotografia . i co ? to znaczy , ze nie moge ubierac sie w stylu \'skate\' ? czuje sie wygodnie w takich ciuchach . czy raczej , zeby ubierac tak musze umiec jezdzic na deskor. , czy sluchać nałogowo hh , albo rapu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk8
ja mysle ze to jest suuuuuper !!!!! ja jestem sk8 i pasuje mi to ... ślicznie wyglada i wogole ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackMIlqONA
LUDzie.! Wy chyba niewiecie co to jest wogóle style skate. to nie są tylko ciuchy! ahahaha. żałosni jesteście, Są dwa rodzaje młodziezy sk8 : CI co jeżdzą na desce, i CI co sieznają i sluchaja hip-hopu . RACZEJ NIEMOŻLIWE JEST ABY DZIEWCZYNA KTORA MA BUTY SKATE ALBO JEST UBRANA NA TEN "STYL' [JAK WY TO MOWICIE'] OD GORY DO DOLU ALBO MA FULLCAP, TO ONA NIE JEST SKATE GIRL! AHAHAH niewiadomo co sobie wymyślacie. :\\\\\\\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackMIlqONA
PS. I to że uważacie ze to jest fajne np. ' no ja jestem skate, i to fajnie wygląda' , nie oznacza ze jesteCIE skate. buahaha! to piachu z wami wieśniaczki. ;||| Tu trzeba czuć od środka muze, hip-hop, rap, ale kochać na życie desie , umiec robic tricki albo przynajmniej oliie, a nie przejsc sie z deską po miescie i byc odrazu skate. pfff... ŻAL MI WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łasica-chillout-everbody
Jak czytam niektóre wypowiedzi, to mnie skręca. Czy jestem wystarczająco skate?! No masakra, tak się wyrażę. Przecież skate girl to dziewczyna, która jeździ na deskorolce , a nie nosi słitt skejt butki. To nie o to chodzi by się stylizować na ten styl bo taki jest lans. Sama uczę się jeździć na deskorolce , a wcale nie ubieram się w tym stylu , czy to znaczy ,że nie jestem skate girl?! Przecież te określenie odnosi się do dziewczyn które jeżdżą na deskorolkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×