Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość NORMA GE

lifting twarzy

Polecane posty

Gość gość
A czy ktoś słyszał o zabiegach ulthera? Czym dokładnie jest ta maszyna i jak działa? Ktoś tego probował i opisze mi efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robiony zabieg liftingujący PQAGE - efekty rewelacyjne: czoło gładsze niż po botoksie, uniesione i napięte policzki, bruzdy wygładzone. Cała skóra młodsza, jaśniejsza, o wiele mniejsze pory. Zabieg odmłodził moją skórę o kilka lat! Polecam gabinet Beauty Premium w Poznaniu, który wykonuje te zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, mysle, ze lepiej pojsc do kliniki sprawdzonej, o ktorej sa jakies opinie na necie... zamiast oddawac twarz w rece chirurga, ktory przypadkowo wyskoczyl w googlach ;) swoj lifting robilam w Medicover. decyzje podjelam na podstawie wrażen ( i efektu na twarzy) kolezanki oraz konsultacji- chirurg mial ogromna wiedze, potrafil odpowiedziec na moje pytania, wszystko wytlumaczyl z niemal anielską cierpliwoscia. z zabiegu jestem zadowolona. efekt jest taki, jaki chcialam uzyskac. subtelne poprawienie urody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, warto robić lifting twarzy. Chociaz ja ostatnio przerzuciłam się na nieinwazyjną metodę - zabieg ulthera. Efekty widoczne gołym okiem, zabieg nie wywołał u mnie większego dyskomfortu. Efekt trzymał 2-3 miesiące :) Polecam klinikę Team Beauty w Warszawie gdzie to robiłam, znają się na swojej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, warto zrobić lifting twarzy. Ja sama wybrałam nieinwazyjną metodę - zabieg ulthera. W Warszawie robiłam to w klinice Team Beauty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jak ktoś chce mieć gwarancję powodzenia takiej operacji i dobry efekt to warto iść do jakiegoś znanego doktora z dobrą opinią. Sama byłam u dra Łątkowskiego w Polanicy i od pierwszej wizyty czułam się komfortowo i bezpiecznie, właśnie dzięki pozycji i doświadczeniu doktora:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zacząć od mezoterpaii, a później jak będziesz starsza stosować mocniejsze zabiegi. Ja chodzę regularnie do Well Derm, tam zaczynałam od peelingów, później inne zabiegi, ale teraz mam już prawie pięć dyszek na karku więc potrzebuję raz w miesiącu się przejść na serię dobrych zabiegów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na zabiegi do gabinetu medycyny estetycznej www.piotrromanczuk.pl w Stargardzie i mogę go polecić. Jestem bardzo zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Emilia88
Nici PDO lub lifting wolumetryczny - ostatnio zyskuje na popularności i jest naprawdę skuteczny. Na pewno takiemu zabiegowi można poddać się w Warszawie u dr Podgórskiej, bo widziałam ofertę na jej stronie. Jakby ktoś był zainteresowany to odsyłam do niej - http://elesthetic.pl/index.php/medycyna-estetyczna/lifting-wolumetryczny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juulaa
Może zastanów się nad nićmi liftingującymi. Udało mi się w końcu zlkwidować "chomiki" na twarzy, skóra jest fajnie napięta. Po zabiegu twarz trochę się goi bo 2-3 tyg, ale warto bo efekt się utrzymuj***ardzo długi czas. Gdybyś szukała miejsca w Wawie to polecam klinikę Viva-Derm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co ja sobie zrobiłam zamiast operacyjnego liftingu :) Najpierw serię dermapenem z amułkami liftingującymi: co 2-3 tygodnie zabieg, zależy jak miałam czas (często wyjeżdżam) a potem jeszcze serię zabiegów RF z laserem biostymulującym. Wyglądam teraz kilka lat młodziej, nikt nie daje mi tyle lat co mam. W pracy mam młodsze koleżanki i muszę się jakoś prezentować. Polecam zabiegi w Beauty Premium w Poznaniu www.beautypremium.pl - jestem bardzo zadwolona zabiegów i z tego, że mogłam normalnie porozmawiać i dowiedziałam się jak o siebie dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Gabinet Medycyny Estetycznej w Bielsku Białej. Jestem stała pacjentka dr. Wojciecha Żarowa i dr. Elżbiety Rutkowskiej. Najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie, nie spotkałam bardziej życzliwych i konkretnych lekarzy! Robią świetny lifting twarzy i wspaniałe usta❤❤❤serdecznie polecam! To ich strona www.dermatologiabielsko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny poradnik: empik.com/lifting-bez-skalpela-trening-miesni-twarzy-gugler-christa,p1099466740,ksiazka-p . Polecam przeczytać zanim podejmie się decyzję o zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem 10 dni po liftingu twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solumed. Byłam tam kiedyś,jakieś 6 lat temu-zabieg laserowy,wypełniacze.Lekarz,który tam pracował-dr.Kruk-cudny,zabieg dobrze wykonany,ale klinika-syf,brud ! A po śmierci doktora nawet na stronie kliniki kondolencji nie złożyli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 2 tygodnie po liftingu twarzy u doktora Knakiewicza i zaczynam czuć się zadowolona. Opuchlizna musi jeszcze zejść, ale efekt będzie oszałamiający!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio wysłałam mamę na zabieg usuwania zmarszczek w Krakowie w klinice Bonadea. Polecano mi różne kliniki, ale wybrałyśmy ten i nie żałujemy. Bardzo jest zadowolona. Efekt super, personel miły, Pani dr Pospieszałowska też dobra w swojej dziedzinie. Najlepsze i najskuteczniejsze metody. Dbajcie o siebie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki99
Przy redukcji chomików to fajnie się spisał lifting wolumetryczny w moim wypadku. Zabieg dobrała właśnie stricte pode mnie dr Agnieszka Ledniowska. Bardzo fachowa osoba, nie wmawiała mi na siłę jakiś zabiegów które tak naprawdę w mojej sytuacji byłyby bezsensu. Zawsze wszystko tłumaczy, wyjaśnia, opowiada jak będzie zabieg i gojenie się wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy sama zdecydowałabym sie na zabieg laserem. Pewnie bałabym sie tego,że zabieg zostawi mi na twarzy brzydkie blizny. Których za bardoz nie da się zakryć oraz które będzie bardzo widać. Poza tym obecnie wcale nie trzeba iść pod nóż aby fajnie zliftingować sobie twarz.Poczytajcie sobie o plexr: http://new-life.com.pl/plexr/ Jest to technologia z zastosowaniem lasera. Zdecydowałam sie na taki lifting w New LIfe na Kluczborskiej w Krakowie. I efekt naprawdę super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same reklamy !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo900
Jest na Duboisa dobra lekarz, która zajmuje się medycyną estetyczną, mam na myśli Aleksandrę Sobczyk – Smereczyńską. Chodziłam do niej na lifting i bardzo jestem zadowolona. Z resztą to nie tylko moja opinia. Córka, czy siostra też bardzo chwalą, że efekt jest naturalny, że w zasadzie nie widać, że była tutaj jakaś większa ingerencja itp. Gabinet pani Aleksandry nazywa się Imeiaa. Łatwo znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie polecam liftingi nieinwazyjne. Świetny jest Zaffiro i teraz ostatnio wypróbowałam nowa technologię SonoQueen (ultradźwięki o wysokiej częstotliwości) . Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu. Bardzo fajny zabieg, polecam! http://estivance.pl/zabiegi/dermatologia/sonoqueen/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello, a słyszała któraś z Was o SonoQueen? Wg opisu to niechirurgiczna, bezinwazyjna metoda liftingu, której rewolucyjny efekt polega na pobudzeniu do pracy włókien kolagenowych w głębokich warstwach skóry. Dodatkowo zabieg trwa około 30 minut, jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Jestem umówiona na konsultację do Mtt Estetica i jestem bardzo ciekawa tego zbiegu. Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie z nim związane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani dr Majcherczyk z Dream-Med jest genialna jeśli chodzi o tego typu zabiegi. Do tego jest sympatyczna i konkretna podobno. Mojej mamie w zeszłym roku zafundowałam lifting twarzy i mimo obaw mojej mamy na szczęście wszystko się udało i wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja sobie zafundowalam na 40te urodziny Ulthere, we Wro, bez podbródka, bo jeszcze nie mam na szczescie obwislego, choc pewnie niedlugo ;) Jestem 4 tyg po zabiegu, efekt juz zaczyna byc widac policzki siępodniosly i ladnie napieły, czolo i lwia od razu sie wygladziły, podobno pelny efekt po 3 miesiacach, czekam zatem cierpliwie, dam znać, co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatajott
Nici PDO są fajne bo nieinwazyjne, a można bardzo szeroko zastosować. Miałam je robione na skórze twarzy, ale też dekolcie. Pięknie się skóra wygładziła, jest dużo bardziej elastyczna. Co do gabinetu to ja jeżdżę do dr Agnieszki Ledniowskiej. Sympatyczna osoba, pracuje na najlepszej jakości materiałach a nie na taniźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogła dr Agnieszka Ledniowska. U niej miałam jakiś miesiąc temu robiony lifting wolumetryczny i jak na razie skóra zachowuje się bardzo ładnie. Nie opada, jest owa twarzy zachowany, świetnie się w tej swojej nowej skórze czuję – 10 lat młodziej to spokojnie ;-) Polecam panią doktor bo jest fachowa, nie uznaje czegoś takiego jak bylejakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×