Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość NORMA GE

lifting twarzy

Polecane posty

Gość FiatPanda
Ja nawet byłam u dr Osucha na konsultacjach - co prawda odradził mi lifting twarzy w moim wieku i stanie skóry, ten zabieg daje najlepsze efekty powyżej 50 roku życia, wcześniej można wypełniać zmarszczki np. własnym tłuszczem (pan doktor preferuje ekologiczne metody i chwała mu za to. Zresztą własny tłuszcz to najbezpieczniejsza substancja dostępna w zakresie medycyny estetycznej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma znowu była u dr Kratochwila we Wrocławiu i też jest bardzo zadowolona , wiele rzeczy jej doradził, najpierw próbowali inne metody, a dopiero potem zdecydowali się na lifting, bardzo jest zadowolona i efekty tez są rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeneska
jeśli chodzi o lifting twarzy to ja mogę polecić specjalistów z wrocławskiego Dermamedu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiulp
Bardzo dobrym zabiegiem jest sculptra, czyli lifting twarzy metodą dra Evansa. Znajoma miała przeprowadzany ten zabieg w Bellisanie w wwa i efekt jest świetny. Z tego, co wiem, sculptra sklada się z 2 zabiegów - najpier uzyskuje sie efekt wolumetryczny, a później poprawia napięcie skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupohoholiczka
FiatPanda, mówisz o tym Osuchu z warszawskiego Lasermedu, który występował w tvnie?? orientujesz się jak to wygląda z tym własnym tłuszczem? jak wygląda pobieranie, to wiąże się jakoś z liposukcją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimmmmie
wiesz co chyba najlepiej by było do lekarza uderzyć z tym tematem, żeby Ci wytłumaczył na czym polega ten zabieg, a widzisz namiary na dobrego lekarza już masz więc nic nie pozostaje, jak tylko się umówić na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaaa
hahahaahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvikuska89
W Krakowie w salonie Bona Dea mozna teraz taniej wykonać zabieg SilhouetteSoft. Opłaca sie bardzo, bo cena promocyjna 1 nici- 1000zł Wiec o 500zł mniej niz normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie pozbyć się zmarszczek poprzez lifting czy zabieg Sculptra to polecam gabinet Keramed we Wrocławiu. Państwo Markowicz mają indywidualne podejście do każdego klienta, zabiegi przeprowadzają z wykorzystaniem markowych produktów europejskich. Pan Markowicz przed zabiegiem udziela konsultacji, szczegółowo opisując przebieg zabiegu i efekty. Moja mama zdecydowala się na zabieg Sculptra w tamtym miejscu i jest bardzo zadowolona zarówno z obsługi, jak i efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poddałam się bezoperacyjnemu liftingowi. Zabieg nazywa się NICI APTOS. Wykonywałam go w centrum Elite w Warszawie, akurat trafiłam na promocję -15%. Efekty są rewelacyjne! Naprawdę świetna metoda i nie inwazyjna jak tradycyjny lifting. Moja skóra wygląda świetnie, a ja wyglądam znów na 25-30 latkę (choć mam już 49 lat na karku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklanka z wodą
ja mogę zdecydowanie polecić klinikę Medycyna Urody na Domaniewskiej, tam zrobiłam sobie ten zabieg żeby podnieść łuki brwiowe, nie trwało to długo ok. pół h, a efekt jest natychmiastowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mossskowa
Poki co jest jeszcze bardzo dużo fajnych i bardzo dobrych kosmetyków które można stosowac i dzialają naprawde rewelaycjnie przeciwzmarszczkowo że naprawde nie ma żadych problemów aby siegac po nie , a nie po jakies zabiegi medycyny estetycznej. Szczególnie polecam te na nates.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj sa same reklamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mossskowa
Przestań reklamować to badziewie, na jaką stronę nie wejdę wszędzie te twoje żałosne reklamy. Kobieto, nie możesz sprzedać tego badziewia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w klinice beautymed u dr mirackiego .Zabieg dość szybki i do wytrzymania .Za nici First lift na okolice oczu zaplaciłam po 160zl za nitkę , ale na policzki robiłam co innego - nici silhoutte ( nie wiem czy to się tak pisze :) ) i to był koszt 3000zl .Jest to wydatek ,ale jestem zadowolona z efektu więc było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia55
Ja za to polecam nici Hilo Lift. Były stosowane podczas mojego zabiegu i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Nici są niewyczuwalne i szybko się wchłaniają. Efekt był widoczny od razu, a z czasem nawet się nasilił:) Najbardziej podoba mi się to, że ma się utrzymywać nawet do 3 lat, więc problem mam na długi czas z głowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaHanna1
Krysia55, te nici Hilo naprawdę pozwalają na utrzymanie efektu przez 3 lata? To brzmi świetnie, mogłabyś napisać więcej o tym zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkockakratka
teraz jest coraz więcej zabiegów, które pozwalają zachować młodość, mnie bardzo ciekawi ten http://www.marekwasiluk.pl/smart-lifting-nici-liftingujace/ myślę, że to też może być dobre rozwiązanie, żeby poprawić wygląd swojego ciała, robiła któraś może sobie taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sposób znalazł już Goethe na wieczną młodość .Poczytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia55
AnnaHanna - tak, efekt ma być widoczny przez 2-3 lata i to chyba najbardziej przekonało mnie do zabiegu:) Sam zabieg polega na wprowadzeniu nici w tkankę podskórną twarzy, może nie brzmi zbyt zachęcająco, ale gwarantuję, że zabieg był bezbolesny (miałam znieczulenie miejscowe). Całość trwała mniej więcej 30 min, więc to też duży plus. Wprowadzanie nici odbywa się bez nacinania skóry, więc nie musiałam się też martwić o blizny. To tak w skrócie, jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo możecie polecić jeśli chodzi o lifting? obiło mi się o uszy kilka nazwisk, ale kompletnie nie wiem, kogo wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wprowadzeniu nitek będziesz sporo lżejsza a efekty jeżeli nie będziesz mieć powikłąń żadne - popatrz na Lisowę w TV myślę że ma nitki - szczególnie widać to na jej prawm policzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemirra
Nie wiem jak wy to widzicie, że ktoś ma zabieg, trzeba mieć wprawne oko :-) Moja sąsiadka zrobiła taki zabieg, z tego co opowiadała to robiła w centrum elite, musiała tez wcześniej zrobić badania, których wymagali. Powiem szczerze, że efekt jest, bo ma dużo mniej zmarszczek i tak jakby jej się zwisająca skóra skurczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam sobie lifting nićmi First Lift w medicaspa w Warszawie u dr.Iwony Fischhof-Śmielak.Robiłam sobie policzki,okolice tzw.chomików,pod oczami i szyję.Od razu była widoczna różnica,szczególnie dla mnie na policzkach i szyi.Ja za 1 nić płaciłam 100zł.Z efektu jestem super zadowolona i jest on jak najbardziej naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miala byc mowa o lifting a same autoreklamy.Jesli masz 20 pare lat to oczywiscie stosuj kremy moze nitki roznej masci;efekt krotkotrwaly, sculptra jest dobra zapobiegawczo,pogrubia skore I lekko ja wypycha,ale Tania nie jest 30 latce potrzebne co najmniej 2 zabiegi 40latce conajmniej 3,ale to nie o wiek chodzi a skore,i budowe kostna,wiec kazda znas sie starzeje inaczej.Nic jednak skory nie podciagnie do gory tak jak to zrobi lifting.Wiec jesli sa ku temu wskazania to po co wydawac na wypeniacze,lasery skoro jest to worek bez dna. Poza tym przeszczep tluszczu to zabieg dla na prawde zamoznych ludzi, bo tluszcz sie wgaja,a po pol roku trzeba zabieg powtorzyc.Poczytajcie na www.realself.com.Tam sie wypowiadaja wybitni specjalisc***owodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie ktoś widzi efekty i działanie tzm medycyny estetycznej .To wypromowane i koszmarnie drogie cuda obiecuje cuda a efekty mniej niż mizerne.Do tego spora ilosc powikłąń.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr.widerkiewicz polecany jako specjlista od lifting,on nie jest chirurgiem plastykiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki lifting jako zabieg chirurgiczny jest bardzo inwazyjny. Lepiej spróbować najpierw jakiegoś lasera. Ja byłam na liftingu laserowym w http://www.naturalnepiekno.eu/ i jestem zadowolona z efektów i przynajmniej po zabiegu nie musisz się chować przed światem bo rany się goją i jesteś spuchnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×