Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość NORMA GE

lifting twarzy

Polecane posty

Gość gość
Chciałabym poznać opinie o liftingu u doktora łątkowskiego z kliniki w Polanicy Zdrój. To jest (na szczęście) chirurg plastyk, na jego stronie widziałam kilka zdjęć - efekty imponujące. Jak u niego wygląda operacja? I przede wszystkim: czy są po niej jakieś powikłania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o doktora Łątkowskiego to powiem Ci tak: powikłania mogą wystąpić zawsze. Każda z nas ma inny organizm i inaczej reaguje na tego typu zabieg. Jakikolwiek chirurg nie robiłby Ci tego zabiegu, musisz nastawić się na to, że po nim będziesz miała trochę obolałą twarz. Obrzęk i zaczerwienienie to normalna sprawa. Ja po zabiegu u doktora Łątkowskiego generalnie czułam się dobrze i oprócz wyżej wymienionych objawów, nic mi się nie działo. Aaaa no i po liftingu trzeba bardziej dbać o skórę, ale to chyba rozumie się samo przez się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
Napisz proszę, jak dbasz o skórę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Łątkowski zalecił mi przede wszystkim kremy z silnym filtrem UV - widziałam zdjęcia kobiet, których twarz po zabiegu doświadczyła słońca.... nie wyglądało to dobrze. Nie chcę nawet myśleć, jak długo musiały doprowadzać swoją twarz do jako takiego wyglądu. Co do kosmetyków i czasu po operacji: uczucie "nieczucia" mięśni twarzy może trochę potrwać, ale z reguły nie dłużej niż miesiąc. Tak jak wspomniałam na początku: stosuj kremy z silnym filtrem i maści natłuszczające. Po ok 3 tygodniach po zabiegu (przynajmniej u mnie były 3 tygodnie) zaczęłam blizny smarować maścią Dermatix (to jest maść zalecana na blizny pooperacyjne, poparzenia itp). No i przez ok. 6 miesięcy nie można chodzić na saunę, unikaj opalania (teraz zima jest, więc dobra pora roku na lifting) i wysiłku fizycznego - ja musiałam zrezygnować z aerobicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania123
@Krysia55 - ciekawe, co piszesz o tych niciach hilo, ale mam pytanie - czy efekt jest naturalny? Rozglądam się powoli za jakimś zabiegiem, ale podstawową kwestią jest dla mnie to, żeby nie wyglądać na strasznie naciągniętą, strasznie mi się nie podoba taki efekt, ale nie wiem czy jest jakaś metoda, która daje serio naturalny efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co powiecie o doktorze j. politanskim z wieliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie miałam przyjemności poznać, ale jeśli chodzi o dobrych lekarzy to moim zdaniem jednym z lepszych jest dr Osuch. Prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ILE OSUCH BIERZE ZA LIFT TWARZY I SZYI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak wszyscy zdechniemy, nie szkoda wam kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty co tu robisz, na tym forum, zamiast odmawiac zdrowaski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam zabieg nićmi w Krakowie w Bellissimie i termin mam za parę dni. Powiedzcie moje drogie, jak jest po, czy są: siniaki, zaczerwienienia i nie wiem co jeszcze - niestety muszę na drugi dzień iść do pracy. Czy ktoś tam robił ten lifting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie możesz na drugi dzień iść do pracy. Ja właściwie wróciłam jeszcze na chwilę tego samego dnia, nikt się nie poznał, że coś sobie robiłam. Byłam na niciach w MTTEstetice w Krakowie. Robiłam sobie nici na bruzdy nosowo-wargowe. Rzeczywiście, zgodzę się z innymi dziewczynami, że od razu widać różnicę. Koszt nie jest zawrotny w porównaniu do innych zabiegów medycyny estetycznej. Jedna nitka to około 100 zł, a ja miałam ich 5. Jestem super zadowolona, na bank powtórzę to za dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
Napisz jakie miałaś nici?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie czy któraś z was robiła nitki na podniesienie brwi, i czy jest jakiś efekt? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Główny efeky to lżejsza kiesa Ot i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy piszesz z własnego doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BajaKah
@Stefania123 - efekt jest świetny i właśnie bardzo naturalny! bardzo mi na tym zależało, chciałam wyglądać tak, jak kilka lat temu, a nie jak naciągnięta na siłę ;) nie wiem jak jest z innymi nićmi, ale mi od razu polecali Hilo właśnie ze względu na ten efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BajaKah
w sumie pytanie nie było do mnie, ale mam nadzieję, że moja opinia też się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynazet
lekarz medcyny estetycznej do ktorego chodze odradzil mi nici. powiedzial ze tyle komplikacji moze po tym wystapic ze nie jest to zabieg warty takiego ryzyka, a koszt wysoki. polecil mi zebym zamiast nici zrobila sobie zabiegi termoliftingu. znajoma chodzi do salonu Estetica na ul. sławkowskiej przy rynku w Krakowie. maja tam dwie alternatywy. albo zabieg Titan albo od niedawna nowosc CoaxMed RF. mialam i jedno i drugie i moge polecic. po coaxie zrobila mi Pani jeszcze Intraceuticals z kwasem hialuronowym i musze przyznac ze nigdy moja twarz nie wygladala tak dobrze. ja bym radzila sporbowac od czegos mniej inwazyjnego a bardziej pewnego. warto sporbowac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzynazet, czego ty jeszcze nie wymyślisz - w kółko reklamujesz ten zakład. A ile ty pod iloma nickami piszesz? zacznijmy od 20 w górę..... :) Reklama, reklama, reklama.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są równie skuteczne i mniej inwazyjne metody niż lifting, ja robiłam zabieg nitkami liftingującymi w klinice MTTEstetica w Krakowie, po zabiegu od razu mogłam normalnie funkcjonować, a efekty (czyli mniejsze bruzdy i zmarszczki) zauważył nawet mój mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak efekty Twojego zabiegu w Bellismie? Sama rozważam. U którego lekarza miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziutka, spadaj z tym twoim dr Mireckim, dosyć mamy kiepskiej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie jeszcze inne badania oprócz tych wymienionych na www.optimum.pl/medycyna-estetyczna/procedury-chirurgiczne/chirurgia-plastyczna-twarzy-lifting należy wykonać? Coś jeszcze, przy ewentualnych np. problemach z ciśnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za pomocą tego zabiegu uzyskuje się naprawdę fajne efekty. Moja siostra miała taki zabieg w Artclinique: http://www.artclinique.pl/pl/centrum-urody/medycyna-estetyczna/nici-first-lift-happy-lift/ Wygląda teraz bardzo dobrze. Jej skóra jest podniesiona, zmarszczki mniejsze po prostu wygląda młodziej. Siostra już dawno chciała zrobić sobie lifting ale bała się klasycznego zabiegu liftingu. Dzięki tej metodzie wszystko odbyło się bezinwazyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda, te nici to wyrzucenie pieniędzy w błoto, jeżeli chcesz naprawdę się odmłodzić to, jednak warto pójść pod przysłowiowy nóż, a efekt będzie powalający. Jeszcze jedno, klinika art.Clingue , reklamuje te nici, wręcz wciskając je pacjentką - jena wielka nachalna reklama i nic poza tym.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algimorskie
ja wiem, czy to wyrzucanie pieniędzy w błoto? No nie mogę się zgodzić, sama robiłam dr Magdaleny Tyc - Tyki taki zabieg nićmi PDO drugiej generacji i jestem z efektów bardzo zadowolona, twarz jędrna, widocznie młodsza i naturalna. Więc jak dla mnie to jest bardzo dobry zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też myślę, że warto jednak jak jest dobrze zrobiony, to efekty są naprawdę super. Tylko dobrego specjalistę od takich zabiegów trzeba znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×