Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość NORMA GE

lifting twarzy

Polecane posty

Gość Ariadn_a
Nie jestem przekonana do chirurgii plastycznej. Wychodzę z założenia, że nie należy poddawać się operacjom, nie mając ku temu wyraźnych przesłanek. Nie chcę przez to powiedzieć, że zaakceptowałam zmarszczki. Pragnę cieszyć się młodym wyglądem, dlatego poddaję się zabiegom z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Jeśli efekt nie przypadnie mi do gustu, to po pewnym czasie wypełniacz ulegnie rozkładowi. http://www.zadbajosiebie.pl/kwas-hialuronowy-a-kosmetyka-estetyczna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również mam obawy przed dużą ingerencją w organizm,dlatego zdecydowałam się na bezoperacyjny lifting twarzy i szyi w tej poradni www.chirurgnaczyniowykatowice.pl doktor użył takich specjalnych nici. nie było powikłań,a z wyglądu moje twarzy po zabiegu jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bałam się tej „operacji”,ale okazało się to nie takie straszne. Miałam robiony lifting twarzy w klinice http://www.drchecinski.pl/pl/ i wszystko przebiegło pomyślnie. Teraz czuję się o wiele bardziej atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a któraś z Was robiła taki zabieg w Poznaniu? Jakoś cofając się wstecz nie trafiłam na taką informacje, a chętnie bym skorzystała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio te nici nie są warte? kurcze mnie się wydawało, że to jest super opcja, sama się nawet zastanawiałam nad takim zabiegiem, a tu proszę, jak tak piszecie to muszę się jeszcze zastanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nitki są odpowiednio dobrane do problemów pacjenta to wówczas są efekty... niestety nie zawsze są one implantowane ze wskazań estetycznych i często zbyt dużo się od nich wymaga. Prawda jest taka że nie zastąpią liftingu chirurgicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam zabieg na twarz laser mikroiglowy vivance w Lublinie a w Szczecinie nazywa on się infini , minęło trzy tygodnie i czekam na efekt :-) jeśli jakiś wogóle będzie! Czy może ktoś jest dłużej po tym zabiegu i może coś na ten temat napisać ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Węgrzyn, Ziębicka, Rataj i chyba Knast i to cały znany mi dobry lifting w pl. Uważaj bardzo na Kraków bo tam potrafią popsuć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z opadającymi kącikami ust? Bo jakoś nie chce wstrzykiwać sobie kwasu zastanawiam się nad fotoodmładzaniem, a dokładnie nad delikatnym liftingiem skóry. A gdzie tam pod nóż... Sądzę, że trzeba być mocno zdesperowaną osobą by kłaść się na stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moim problemem trafiłam do kliniki www.kurban.com.pl zdecydowałam się na zabieg liftingu nićmi PDO First Lift te nici rozpuszczają się w ciele. pomogły skutecznie wygładzić moje zmarszczki i odmłodzić twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al_karia
Hm nie znam za bardzo tego zabiegu ale odczekaj te 2 tyg - nie martw się na zapas ;) ja z kolei robiłam lifting termiczny (dermamed, jakby ktoś się interesował) i jestem zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ci powiedział . Wal śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nici są przereklamowane. Nie ma jak dobry lifting falami radiowymi, żadnych siniaków i od razu można wyjść do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co teraz działa: z nieinwazyjnych Ulthera i dobry RF (thermage, emax) z inwazyjnych - nici, dobre wypełnienie Gdzie iść - poszukajcie same / sami :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem ze lifting twarzy robia w siemianowicach slaskich w euro-klinice http://www.euro-klinika.pl/ Moja mama byla tam na wygladzaniu blizn i moze polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMuminka1
Zgadzam się, Ulthera to jeden z najlepszych nieinwazyjnych sposobów. We Wrocławiu możesz z niego chociażby w Dermamedzie skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powteirdzam, sa efekty widzialam juz niejednokrotnie u roznych osob, sporo znanych ludzi z tv robi sobie zabiegi np Secret RF działa na zasadzie Bi-polarnych fal radiowych RF podobno bardzo skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam fale radiowe, pod warunkiem, że są bipolarne. Jestem po kilku zabiegach na twarz, szyję i dekolt i powiem Wam, że wyglądam i czuję się rewelacyjnie. Polecam salon Beauty Premium w Poznaniu, w ktorym sprzęt działa tak jak powinien a obsługa jest kompetentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja byłam w Amaryllisie na poradzie bo juz w lustro nie mogłam patrzeć, tylko zmarszczki, zmarszczki pełno zmarszczek, masakra, pani doktor zaproponowała mi lifting wampirzy inaczej regeneriss, zaryzykowałam i poddałam sie temu zabiegowi w ten sam dzień, teraz jestem przeszczęsliwa że trafiłam na ta klinike i tą lekarke, efekty rewelacja, skóra po prostu wyglada o 5 lat młodziej, kwitnaco, polecam wszystkim!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łania_KRK
Nie zdecydowałąbym się na zabieg chirurgiczny. Za to prawie rok temu moja koleżanka namówiła mnie na lifting z niciami First Lift w klinice MTTEstetica u dr Tyc-Tyki i efekt jest genialny. Sam zabieg nie trwa długo, ale po trzeba się przygotować na dyskomfort, twarz trochę ciągnie i trzeba unikać gorących dań i śmiechu, na szczęscie trwa to góra pare dni . Ale po klasycznym liftingu ze skalpelem to musi być pikuś. Warto się poświecić dla efektu, który trwa podobno nawet do dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Moim zdaniem to nie jest wyrzucanie kasy w błoto. Te zabiegi wbrew pozorom są bardzo skuteczne - skuteczniejsze niz drogie kremy. Sama zastanawiam sie nad pójściem na ten zabieg http://estiyoclinique.pl/kwas-hialuronowy/hydrolift-nici-kwasu-hialuronowego-efekt-liftingu-twarzy Pojawiają mi się już pierwsze zmarszczki i chcę się ich jakoś pozbyć. Same kremy i dobre geny nie zawsze wystarczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po liftingu twarzy u dra łątkowksiego i efekt był piorunujący. Mialam dosc spore zmarszczki na policzkach plus skora zwisajaca niemiłosiernie a mam w sumie dopiero 51 lat;) operacja robiona rok temu, czuje się super, doszlam do siebie bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o dermatologię estetyczną jest do wyboru wiele możliwości ale osobiście chyba biorąc pod uwagę zabiegi estetyczne zdecydowałabym się na endermologię, który moim zdaniem działa jak lifting a na pewno daje podobne rezultaty. Na pewno uelastycznia i poprawia wygląd skóry (http://www.beauty.com.pl/pl/endermologia-lpg-twarz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobne zdanie, że zabiegi z medycyny estetycznej to nie jest wyrzucanie pieniędzy w błoto. Tylko trzeba dobrze dobrać zabieg i wybrać się do możliwie najlepszego lekarza. Jeśli chodzi o lifitng twarzy myślę, że warto jest zainteresować się tym zabiegiem http://www.marekwasiluk.pl/hifu-lifting/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam - Dr Dominik Gródecki. Zgłosiłam się do Niego na konsultacje w celu liftingu twarzy. Pan Doktor bardzo dobrze poradził jaki zabieg najlepiej wykonać (chodzi o nici First Lift). Po zabiegu pojawiły się małe siniaki i opuchlizna, która zeszło po ok 4 dniach. Po miesiącu widać efekt zabiegu. Twarz wygląda naturalnie i młodo, o co najbardziej mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też lifiting poprawił jakość życia, choć na początku było ciężko i skóra głównie w okolicy szyi i uszu bolała, ale lekarz polecil mi mesoteraphy gel z - pozabiegu.pl i dał sobie świetnie radę z wszystkimi objawami po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSZEDZIE, TYLKO nie do gabinetow, ktore tu sie reklamuja. to sa oszusci polujacy na kase!!!!!!!!!! wejdzcie na forum beautywpolsce, tam sa PRAWDZIWE pacjentki, pisza relacje, daja zdjecia na bierzaco, doradzaja itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×