Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość NORMA GE

lifting twarzy

Polecane posty

Gość gość
Nie mogę się zgodzić z tym, że medycyna estetyczna to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Osobiście bardzo cenię sobie dobry wygląd, a nie zdecydowałabym się na operacje plastyczną. Sprezentowaliśmy naszej mamie na 50 urodziny zabieg nici silhouette soft w Consensus med w Krakowie. Jest bardzo zadowolona więc będę polecać wszystkim. Co prawda okres rekonwalescencji to jakieś 3 tygodnie, tak aby całkowicie powrócić do normalności, ale dla takiego efektu warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w końcu robiłaś ? PDO czy ten badziew naganiaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli o mnie chodzi to nie zdecydowałabym się na zabieg chirurgiczny. Są inne sposoby na lifting bezoperacyjny, jak nici pdo, które robiłam sobie jakiś czas temu w alei piękna (http://www.aleja-piekna.pl/). Efekty utrzymują się nawet do dwóch lat i to bez żadnych ingerencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi121
Słyszałam bardzo dobre opinie o liftingu twarzy bez ingerencji skalpela wykonywanym w salonie l'bioline we Wrocławiu na Starym Mieście. Korzystam z ich usług regularnie i jestem bardzo zadowolona, co dziennie mają jakieś kuszące promocje na zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez miałam robiony liftig falami radiowymi, wyglądam i czuję się rewelacyjnie. Polecam panią Magdę w salonie Kaszmir w Rzeszowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiniaW
Nie ma lepszego liftingu jak RF mikroigłowy sama zbieram pieniadze bo zabieg jest dość kosztowny , ale efekty sa zniewalające wiem bo moja kolezanka jeździła az do wrocławia ze wzgledu na cene . u innych koszt tego zabiegu to az 1,500 zł a we wrocławiu płaciła 1.500 ale z trzy zabiegi , efekty ma super a ze miała problemy z broda czy jak tam sie mowi 2 broda to sie zdecydowała i naprawde nie ma juz tej brody 2 a do tego cała twarz jest rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma taki efekt ,że po podciągnięciu twarzy włosy łonowe ma na szyi Acha i zapewnie skóra też jest rozświetlona i takie inne drobnostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze względu na mój wiek od kilku lat korzystam z liftingu twarzy. Ci, którzy piszą, że takie zabiegi są złe itp. po prostu zazdroszczą, że albo nie mają na tyle odwagi albo pieniędzy, żeby sobie na takie coś pozwolić. Proszę, więc nie obrażać tych, które nie boją się być kobiece i pięknę mimo swojego wieku, ponieważ nie wszystkie muszą być typowymi kurami domowymi. Do zainteresowanych ostatnio miałam robiony zabieg wykorzystujący Nici Silhouette w Art Medical Center w Szczecinie. Jestem bardziej zadowolona, ponieważ efekt jest bardzo naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nici są przereklamowane i wcale nie dają dobrych efektow na dłużej. Na ostatnim kongresie medycyny estetycznej zostały już wyśmiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chciałam poddać się operacji plastycznej Poszłam do jednej z wielu na rynku klinik. W trakcie rozmowy w gabinecie (znajomy) doktor z uśmiechem opowiedział mi o tym jak zabieg na twarz odejmie mi kilka dobrych lat. Spytałam czy są możliwe powikłania. '' Zaraz dowiesz się o możliwym ryzyku '' Mam zapłacić 9-14 tys czyli kilkanaście tysięcy złotych za operację. Dowiedziałam się, że 1 na 5 pacjentów poddających się zabiegom tej działki chirurgii plastycznej uznaje rezultaty za niezadowalające, i ma powikłania, a większość pacjentów nawet po udanym zabiegu uznaje, ze więcej nie skorzysta z podobnych operacji. Opowiedział wszystko dokładnie, jakby miał wykonać zabieg swojej matce czy siostrze... Wiesz, że nie mówię tego zwykłemu ''kowalskiemu''. Twoja twarz będzie wglądać jak po ciężkim pobiciu. Sile zasinienia, obrzęki, szwy, najlepiej na wszelki wypadek mocne leki, wiele tygodni rekonwalescencji. W razie komplikacji, ponowne poprawki bardzo kosztowne. Mój entuzjazm zmalał i chciałam zrezygnować, gdy nagle lekarz musiał na zewnątrz odebrać ważny tel. Gdy wyszedł, wzięłam leżący na boku zeszyt z opisem dla chirurgów plastycznych. Przypadkowe teksty i zdjęcia pacjentów skutecznie zniechęciły mnie do dalszej rozmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kazdym poscie marne reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lifting twarzy to tylko laserowy – przynosi najlepsze efekty i nawet najlepsze zabiegi u kosmetyczki takich nie dadzą. Najważniejsze żeby robić to w sprawdzonym miejscu !. Ja swój miałam w salonie kosmetycznym Marosz www.agnieszka-marosz.pl i jak ktoś jest ze Szczecina to naprawdę polecam. A no i taki zabieg zupełnie nie boli bo wiem że niektórzy się tego obawiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patalos O
Ja z Wrocławia znam tylko Centrum Estetyki Princesse, gdzie kuzynka tam mieszkająca zaciągnęła mnie na endermologię, jak u niej byłam, a ona robiła sobie "wampirka"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy mógłby ktoś polecić klinikę chirurgi plastycznej ze Szczecina? Wolałabym nie iść do salonu kosmetycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Art Medical Center w Szczecinie: http://www.artmedicalcenter.eu/ . Spotkałam tam bardzo dobrych specjalistów, najbardziej podobało mi się ich podejście do pacjentów. A jeśli chodzi o lifting to efekt końcowy naprawdę oszałamiający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, moim problemem były mocno widoczne chomiki i wiotka skóra. Nie zdecydowałabym się na operacje chirurgiczna, moja koleżanka miała zrobiony lifting w jednej z Szczecińskich klinik i pozostały jej okropne i bardzo widoczne blizny, bardzo się boje tego typu skutkow, nie chcialam zeby bylo widac ze mialam cokolwiek robione. Zdecydowałam się na laser Scarlet. W szczecinie znalazłam klinikę ktora go posiada, czytalam o nim duzo dobrego i pokazano mi zdjecia efektow przed i po (na ich pacjentach) dodatkowym atutem jest brak okresu rekonwalescencji, tak faktycznie było. Po zabiegu miałam czerwoną twarz która po paru godzinach wrociła do normalności, zabieg nie był bolesny, twarz byla znieczulona. Jestem juz 2 miesiące po zabiegu i skóra odzyskała elastyczność oraz twarz odzyskała dawny kształt - tego najbardziej chcialam. Polecam spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, w Szczecinie mogę polecić Karboklinikę, mają doskonałe zabiegi (nie tylko chirurgiczne) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poddalam się zabiegowi przy użyciu nici liftingujacych, które sa wprowadzane pod skore i napinają ją. Pani doktor mi gwarantowała, że będę wyglądała naturalnie a nie sztucznie przy jednoczesnym wyraźnym ujędrnieniu i tak się stalo;] od razu po zabiegu był efekt! Jakby ktos chciał wiecej na ten temat to: http://www.kn-estetic.pl/zabiegi/nici-barb.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu miałam robiony lifting twarzy przy pomocy nici liftingujących. Na zabiegu byłam u dr www.piotrromanczuk.pl w Stargardzie. Jestem bardzo zadowolona z rezultatu, moja twarz odmłodniała, lepiej wygląda. I ja dzięki temu znacznie się lepiej czuję w swojej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałyście o peelingu PQAge? Zastępuje mezoterapię a efekty liftingu są widoczne od razu po zabiegu. Koleżanka z pracy miała robiony ten zabieg w Poznaniu w gabinecie Beauty Premium, jest już tydzień po i nadal wygląda swietnie. Też się na to zapisałam, ale jestem ciekawa czy macie doświadczenia jak dlugo po takim zabiegu wygląda się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skórę ma pewnie rozświetloną i gęściejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest sporo bardzo fajnych zabiegów, które sprawiają, że twarz będzie wyglądała młodziej mnie wystarczyła korekta powiek górnych, którą wykonał dr Piotr Osuch i przyznam, że twarz odzyskała młody wygląd. Warto też pytać lekarza o nowości, bo się może okazać, że aktualnie pojawiają się jakieś zabiegi, które dla nas będą idealnym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Baśka Baśka
A nie lepiej zamiast sięgać od razu po pełną plastykę, dowiedzieć się co może ci zaproponować odpowiednie studio kosmetyczne? To nie będzie zdrowsze? Może zadzwoń i się zorientuj do wrocławskiej Princesse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×