Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropeczka25

Czekac????????????????

Polecane posty

Gość Trele morele dudtki
a podobno tylko wyjatki potwierdzaja regule...nie, nie chce byc upierdliwa, tak jak juz pisalam, masz duzo racji, tylko za bardzo forsujesz i moze o ciut za duzo w Tobie pesymizmu, ale to moze wiazac sie z Twoim zawodem, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trele morele dudtki
takich naiwnych i rozmarzonych kobiet tez trzeba, co by zrobili Ci Panowie ktorzy przez niska samo ocene boja sie asertywnych i silnych kobiet, a tak...kazdy ma na co zasluzyl;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
tzn ja sie ciesze ze trudno wierzyc tutaj pisze bo dzieki temu moge poznac tok myslenia faceta przykre jest to , ze prezentuje obraz faceta w tak smutnych barwach ale zgadzam sie z Daria nie moze wrzucic kazdego do jednego wora. Przyznaje nie ladnie panowie postepuja w sensie milcza nawet bardzo nie ladnie ale ja zamierzam dowiedziec sie o co w tym wszystkim chodzi tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
A mnie sie juz nie chce wypowiadac najnormalniej w swiecie ... przede wszystkim dlatego ze ja nie mam tego problemu i "moj" odzywa sie coidziennie wiec te wszystkie Twoje argumenty trudno uwierzyc sie mnie nie tycza :P :P I ja sobie nic nie musze udawadniac i mnie do niczego nie przekonasz, bo skoro by mu nie zalezalo to by sie nie odzywal od tak dlugiego czasu codziennie, jak sam napisales skoro sie nie odzywa to nie zalezy. czyli jak sie odzywa to zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
ja tez kocham internet -> a ty badz spokojna bo jesli facet rok czasu non stop pisze to zalezy mu na 100 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk333
k.u.r.w.a. jaki ten trudno uwierzyc to debil!! dno totalne. A spier...stad, czy ktos chce z toba rozmawiac?! a swoje smutki mozesz w jaskini Platona sobie wyrzucac, Va fanculo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
daria1 wiesz ja nie mam zadnych watpliwosci ze mu zalezy na przyjazni ;) ale wiem ze rowniez nie kocha ;) i wiem ze nikt mojego zdania o nim nie zmieni,bo juz mi wielleeeee razy udowodnil ze mu zalezy i ze jest prawdomowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno uwierzyć
To nie jest punkt widzenia faceta nawet, bo w sumie płeć nie ma znaczenia... moja kolezanka z pracy kręci chyba z 4 roznymi facetami, oczywiscie zaden nie wie, że są jacys inni... Ja po prostu radzę byscie nie oddawaly sie całymi drugiej osobie, nie inwestowały uczuć w cos tak niepewnego, jak internetowa miłość.. a co Wy zrobicie, to juz Wasza sprawa... to nie ja będę potem miał depresje... I drogie moje Panie, wyleczcie się z tych XIX wiecznych poglądów... to, że facet przez rok czy dłużej nie ma żadnej babki, to nie jest normalne... choćby tylko fizjologicznie rzecz ujmując świadczy o tym, że coś z gościem jest nie tak... Dlatego też pary widujące się kilka razy w roku, bo jedno z nich pracuje za granicą są skazane na orażkę i jesli nadal trwają, to dlatego, że po prostu jedno z nich nie dowiaduje sie o tym, co robi drugie... Odległość "leczy" z każdego uczucia... Brak codziennej bliskosci drugiej osoby po pewnym czasie staje się nie do zniesienia i kazdy zacznie szukac jakiegos ukojenia... i to nie dlatego, że jest zły, takie jest po prostu życie... A Wy widzicie jakis czarno-biały obraz świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno uwierzyć
To nie jest punkt widzenia faceta nawet, bo w sumie płeć nie ma znaczenia... moja kolezanka z pracy kręci chyba z 4 roznymi facetami, oczywiscie zaden nie wie, że są jacys inni... Ja po prostu radzę byscie nie oddawaly sie całymi drugiej osobie, nie inwestowały uczuć w cos tak niepewnego, jak internetowa miłość.. a co Wy zrobicie, to juz Wasza sprawa... to nie ja będę potem miał depresje... I drogie moje Panie, wyleczcie się z tych XIX wiecznych poglądów... to, że facet przez rok czy dłużej nie ma żadnej babki, to nie jest normalne... choćby tylko fizjologicznie rzecz ujmując świadczy o tym, że coś z gościem jest nie tak... Dlatego też pary widujące się kilka razy w roku, bo jedno z nich pracuje za granicą są skazane na orażkę i jesli nadal trwają, to dlatego, że po prostu jedno z nich nie dowiaduje sie o tym, co robi drugie... Odległość "leczy" z każdego uczucia... Brak codziennej bliskosci drugiej osoby po pewnym czasie staje się nie do zniesienia i kazdy zacznie szukac jakiegos ukojenia... i to nie dlatego, że jest zły, takie jest po prostu życie... A Wy widzicie jakis czarno-biały obraz świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno uwierzyć
"wielleeeee razy udowodnil ze mu zalezy i ze jest prawdomowny" bo mówił, że jest prawdomówny i jego kolega to potwierdził? :P:P oraz - jesli macie kontakt codziennie, to oczywiste, ze mu na kontakcie zalezy.. a przynajmniej lubi z Tobą rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno uwierzyć
"k.u.r.w.a. jaki ten trudno uwierzyc to debil!! dno totalne. A spier...stad, czy ktos chce z toba rozmawiac?! a swoje smutki mozesz w jaskini Platona sobie wyrzucac, Va fanculo" podoba mi się poziom wypowiedzi na tym forum... już sie bałem, że podobnie jak na innych forach ludzie korzystając z netowej anonimowości będą wypisać wyzwiska i wulgaryzmy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
"oraz - jesli macie kontakt codziennie, to oczywiste, ze mu na kontakcie zalezy.. a przynajmniej lubi z Tobą rozmawiac: Nareszcie cos pozytywnego :P :P Podam Ci przyklad co uwazam ze jest to dowod ze mu zalezy . Kilka dni temu rozmawialismy na skype i on mi mowi ze idzie na kolacje i ze wroci potem, okazalo sie ze mam siadla do kompa i nie mogl on wiec napisal mi smsa ze mam jest przy kompei i ze bedzie za godzinke a za godzinke dostalam kolejnego smsa ze mu przykro ale mam dalej siedzi przy kompie i nie wie czy jeszcze wejdzie Wydaje mi sie ze gdyby mu nie zalezalo to by sie nie wysilal na bank na pisanie smsow bo po co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
trudno uwierzyc-> w takim razie jesli to nie zalezy od plci to jak uwazasz od czego? ano od osobowsci od czlowieka samego wiec nie ma co wciskac tym dziewczynom ze akurat ten facet jest be bo to ona z nim rozmwia i ona najlepiej wie do czego ten facet jest zdolny . Moze nieco zagalopowalam bo w sumie nigdy do konca nie wiemy kto kryje sie za monitorem . Dlatego moim zdaniem to temat rzeka bo mozna sobie gdybac i pisac na tysiace roznych sposobow a kluczem jest rozmowa miedzy nia a nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno uwierzyć
Ale mozna założyc, za zaden normalny facet, nie bedzie przez rok interesował sie innymi kobietami, zachowując wiernosc... dziewczynie z internetu... chyba, że jest kompletnym nieudacznikiem życiowym albo wygląda jak których z braci K :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
ta rozmowa nie ma sensu bo ja potrafie Ci podac wiele przykladow ze mu zalezy ale Ty i tak bedziesz mowil swoje wiec po co ??? On nie ma zadnej dziewczyny i wiem o tym, moze jest nieudaczniekiem :P :P ale wole nieudacznika niz takiego ktory leci na kazda cizie byle tylko posuwac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno uwierzyć
znasz tylko dwa warianty? tzn nieudacznikow i dmuchających wszystko co sie rusza? sex uwazasz za wymysł szatana i pewnie twierdzisz, ze jest on nieistotny w związku d/m? Ps I napisałem Ci juz, że jesli gadasz z nim codziennie, to chyba logiczne, że facet Cie lubi i zalezy mu na kontakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
ale ja wiem ze mu zalezy na kontakcie :P I wcale nie uwazam ze seks nie jest wazny w zwiazku wrecz przeciwnie jest bardzo wazny :) tylko sa faceci ktorzy potrafia zyc bez seksu gdy nie maja dziewczyny, a to Ty takiej grupy mezczyz do siebie nie dopuszczasz i mowisz ze skor tak jest to sa nieudacznikami. ja wcale nie uwazam ze on jest nieudacznikiem poprostu dla niego seks bez zwiazku nie istnieje, nie mowie tu ze nie istnieje dla niego seks bez milosci bo tu bym powiedziala za duzo, ale uprawia seks tylko ze swoja dziewczyna a skoro jej nie ma to nie ma tez seksu logiczne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
no wlasnie on w to nie wierzy a duzo jest porzadnych i wartosciowych facetow tak samo jst z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno uwierzyć
ale co jest wartosciowego w facecie nie uprawiajacym sexu przez rok i dłużej? To cecha pożądana u zakonnika, ale nie u zdrowego mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
ok facet ktory to robi jest wartosciowy w takim razie dziewczyny powinny byc happy botrafily na ogiera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno uwierzyć
"ale uprawia seks tylko ze swoja dziewczyna a skoro jej nie ma to nie ma tez seksu logiczne???" ale tylko wg kobiecej logiki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
jesli ja moge wytrzymac to czemu on nie mialby zreszta chyba sam sobie umie ulzyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
zreszta to kwestia sumienia jesli facet je ma to nie bdzie tak robil jesli za krzty sumienia nie ma to bedzie mu obojetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
jesli dla ciebie jest to czyms normalnym ( seks z inna ) i dla facetow i esli mialoby to byc zjawisko powszechnie normalne to niby dlaczego piszesz ze ci faceci olewaja te dziewczyny przeciez wg ciebie wszystko jest w najnormalniejszym porzadku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
przyłączam sie do życzeń solnitshka i wszyscy piszący tutaj radosnych Świąt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
I ja sie przylaczam do zyczen :) moze watek sie jeszcze rozwinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno uwierzyc zepsuł topic, fajne dziewczyny pouciekały i smutno tu teraz... Moze kiedys nastapi reaktywacja...bo jestem ciekawa jak tam sprawy sie potoczyły...pozdrowionka i buziaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Rzeczywiscie jakos smutno sie tu zrobilo..... Hmmm.... Moje sloneczko przyjechalo:) I wiecie co? Jade do Angli:))))) Wiec jesli chodzi o mnie to warto bylo czeac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×