Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropeczka25

Czekac????????????????

Polecane posty

Gość ja tez kocham internetowo
to jeszcze cos dodam ;) ja tez mysle ze wszyscy faceci tylko o jednym :O nasze rozmowy oseksie zaczely sie po dlugiej znajomosci ;) on najpierw badal teren (sam sie do tego rpzyznal :P) a widzac ze ja dobrze reaguje to zaczelismy normalnie o tym gadac ;) Solnitska mi caly czas mowi ze jestem swintuchem :P ale wiem ze to wiekszosc jest na zarty wiec sie nie martwie ;) teraz juz serio mowie DOBRANOC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszłam na swiat aby kochac
pozartowac tez lubie ale tak delikatnie no bokserki itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Monyc a Ty nie bylas u niego?? A on u Ciebie?? Daleko macie do siebie?? Ja tez kocham---> My tez tak zartujemy ale to sa delikatne zarty zaden ciezki zart ;) Rozmawiac powinno sie o wszystkim to jest znak ze dobrze sie z kims czujemy i nie ma zakazanych tematow. Oczywiscie w granicach rozsadku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszłam na swiat aby kochac
pomaranczka:P wiem, własnie o tym mowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
swintuchem heheh zboczkiem :D takie miano dostalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
ze mam to w oczach hahaha glupoty gada :P:P:P Przyszlam na swiat :D:D:D wiec jest ok :D DObrze to ujelas z ta romantyczna noca :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszłam na swiat aby kochac
naprawde? jestem w szoku:P te zarty o tym topki szukamzony były super te oczka itp rozbaiwły mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszłam na swiat aby kochac
no widzisz bo ta pani poznała Go;) i widzisz On siebie nie docenia;) ale ona odebrała go jako czułego, romantycznego on taki jest:P moze sie tam sparzył,kwiatki nosil i potem veto zrobił:) ale prawdziwie ja nie da sie zabic:P czyli te jedna noc mogl z nia miec romanic night;) moze chciala miec takie wspomnienia:) a nie jakis hard:P romantyczki tak maja platki, ksiezyc, splot dłoni, patrzenie w oczka, a nie..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
no ja tez bylam:P A pewnie romantyczna noc to przeciez nic zlego nie trzeba od razu hard robic ;) przeciez to nie o to w tym chodzi. choc uwazam ze sex jest istotny w zwiazku nie ma co sie oszukiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyka1
pomarancza -> no wlasnie chodzi o to ze on w dublinie a ja tutaj wiec jesli mialoby cos byc to ja musialabym wyjechac ale takie gadanie jest zdecydowanie na wyrost bo co on tak naprawde mysli to ja nie wiem zobaczymy jak wroci czekam cierpliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
monyk no tak w dublinie sorki zapomnialo mi sie :) Widzisz to masz w sumie tak jak ja. Bo tez musialabym wyjechac do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiter1
scos mi tu smierdzi tamit bo jak czytam jej wypowiedz to cos ten nie teges

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
kogo wypowiedz??? Dobranoc Spij dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz Ty Kropeczko! ciesze sie:) jeszcze tylko looknelam i taka wiadomosc:) super, napisz jeszcze kiedys co słychac, bo teraz pewnie bedziesz zaabsorbowana innymi\"sprawami\";) masz moj mail jakbys chciala bo jestem bardzo ciekawa dalszych Waszych postepow:D osti@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiter1
przyszlam na swiat aby kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
dziewczyny tylko nie uciekajcie na maile:( ja i wiekszosc tutaj zapewne chce was czytac kropeczko pisz nam tutaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uciekne na @:) Dziewczyny narazie jest wszystko jak w bajce....Mam nadzieje ze tak bedzie juz zawsze:) Jestem coraz bardziej zakochana i nie zaluje ze wszystko dla niego zostailam.... kasiorka23@wp.pl to jest moj @ jakbym sie nie odzywala to piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) =>Kropeczka wszystko tzn. co? prace? znajomych? to zostawilas. jesli jestes szczesliwa to nie masz czego zalowac:) gratuluje odwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
Witam :) Ja wlansie wrocilam z uczelni :) wczoraj nie rozmawialismy, bo mi sie nie chcialo jakos wlaczyc skype, bo bylam strasznie zmeczona :( ale dzis juz czekam z niecerpliwoscia na wieczor :) Kropeczko napisz cos wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja to fajnie dziewczyny ze jestescie szczesliwe:) ja dzis jestem nieszczesliwa bo dostalam @ i brzuch mnie strasznie boli..:o ale co tam, to tylko pare dni. A co u Ciebie Ja tez kocham ...? zblizacie sie do siebie? jest dobrze?:) sciskam miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
solnitshka niestety nie zblizaamy sie do siebie :( wydaje mi sie ze teraz to juz tylko musze czekac az sie spotkamy, bo ja juz wyczerpalam wszystkie swoje mozliwosci. jedna rzecz ktorej nie zrobilam to przestac sie odzywac, zeby zrozumial ze mu zalezy bardziej niz mysli, ale do tego jestem chyba za slaba psychicznie :O na razie zyje dniem dziejszym i nie zastanawiam sie co bedzie dalej i tak jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj słonko nie mozesz snuc od razu zlych mysli..ja jestem w tym mistrzynia i wystarczy;) musisz myslec ze bedziie dobrze, i spotkajcie sie szybko bo na prawde szkoda czasu. Wiele osob mysli..a moze za rok, moze za pare miesiecy, ale serio, szkoda marnowac tego czasu. Dlatego niczym sie nie martw ale i tez dąż do Waszego spotkania ktore na pewno rozwieje wszystkie watpilwosci:) bede trzymac kciuki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
i to jest wlasnie dowod ze jesli komus na kims zalezy a jest bardzo zmeczony to moze mu sie nie chciec wlaczyc skype czy tez napisac smsa nawet . Przyklad "ja tez kocham internetowo" bo my czesto myslimy ze nawet jesli ktos jest zmeczony, a zalezy mu to powinien odezwac sie pomimo zmeczenia;) No Kropeczko mam nadzieje ... a co z Twoja szkola i co bedziesz robic tam w angli czy masz juz upatrzone jakies zajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ale puuustki! puk puk! gdzie jestescie? tu czerwony kapturek, mam w koszyczku same pysznosci!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Ale tu dzis cisza.... Ja nadal nie wiem co i jak... Ale chyba jednak nigdzie nie jade. Juz sama nie wiem 😭 kropeczka super ze jestes zadowolona :D:D:D na stale oooo widze powaznie sie robi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
ja sledze topik caly czas, ale jestem zajeta troche rozmowa dlatego nie pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×