Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropeczka25

Czekac????????????????

Polecane posty

kurcze..dla Twojego spokoju chyba moglby oszczedzic takich szczególów...:o co za facet...,brr😠 ide spac, odezwe sie jutro:) dobrej nocy dziewczyny:) 😘 dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
skoro mu powiedzialam ze juz nie kocham to mowi :O ale nie powiedzial ze to z nia ;) to tylko moje domysly :P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
No i dzis o dziwo tez nie dzwonil co mnie zdziwilo ale nie wiem co sie stalo jestem spokojna i nie meczy mnie to... Jakos nie martwie sie tym i upewniam sie ze moja decyzja najwyrazniej byla sluszna :D Bo faktycznie nie daje znaku znaku zycia nawet glupiego sygnalu mi nie puscil co zwykle robil i to dosc czesto a teraz cisza juz od 2 dni :P Gdyby on sie zachowywal inaczej to pewnie pojechalabym do niego, bo chemia jest i to calkiem niezla ;) Charakter tez ok ale te jego podejscie do zycia lekkoduch z niego i jeszcze glupotki mu chyba w glowie :P Jednak to ja dobra kobieta jestem ;) mniejsza z tym:P Musze wam powiedziec ze jest mi dobrze :D Wiem palnijcie mnie ale mowie szczerze :D Wczoraj spedzialam mily wieczor, dzis popołudnie :D Solka zastanow sie abys nie stracila tego co wazne. Abys nie docenila tego jak stracisz to... Wiec pomysl dobrze :D:D:D A chlopak widac dobry :D a dzis o takiego to ciezko :O Ja tez kocham.... Ciezko masz z nim :O robi Ci przykrosc tymi innymi rozmowczyniami :O On daje sprzeczne sygnaly i metlik w glowie masz :O oj Ci faceci porafia namieszac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
pomarancza super masz ze poznalas kogos w realu :) to przynajmniej nie jest iluzja tak jak to nasze :) a moj daje sprzeczne sygnaly to jest prawda i ja mam powoli tego serdecznie dosc :O i czuje ze niedlugo wybuchne i bedzie koniec !!!!! moze wtedy odkryje co stracil ale wtedy moze byc za pozno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyźni kochają... zołzy
daj mu za sobą zatęsknić - im dłużej czekasz tym gorzej - zaczynasz być kimś powszednim, co ma i nigdy nie straci, a nie kimś wyjątkowym. Przypomnij sobie początek waszej znajomości - jak bardzo się starał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
W sumie to nie poznalam go w realu :P Tylko ze to bylo tak ze on od poczatku cos chcial a ja nie moglam sie zdecydowac, pozniej znow tamten namieszal mi w glowie a wlasnie gdy ten zaczal miec dosc mojej postawy ( az sie jej wstydze :O ) i zobaczylam ze go trace zrozumialam co moge stracic i dlatego zmienilam zdanie. W sumie 2 tak wytrwalego to chyba nie znam :D No mysle ze mozesz miec dosc nie dziwie sie. Jezu malo nie spadlam z krzesla On jest na necie na gg i jest dopstepny!!! nigdy nie byl dostepny i nigdy o tej godz nie byl na necie to SZOK !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
napisal do Ciebie ?????? widzisz moze warto sprobowac ;) moze moj tez sie kiedys ocknie ;) oby ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
no byl przez chiwle ale juz go nie ma :P nie nie pisal nic do mnie:P zreszta ja zawsze w ukryciu :P Ale on nie ma neta w domu wiec nie wiem o co chodzilo ale co tam mam to gdzies hehe:P:P:P No warto dlatego docenilam jego starania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
moze tylko zainstalowal gg u kogos i dlatego sie pojawil na dostepny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Nie wiem co on robil :P Ale jakos sie nim nie przejmuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
i masz racje :P teraz jest ktos inny i nim sie zajmij :) a gdzie sie poznaliscie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
pomarancza bo ja sie pogubilam popraw mnie jesli sie myle czy ten wytrwaly to chlopak z ktorym sie teraz spotykasz czy ten o kotrym pisalas na poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
hahhaah Tez sie poznalismy przez neta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
ale jak przez neta ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Wytrwaly to ten co teraz sie z nim spotkalam a ten co na poczatku to w sumie od poczatku byl kolega pozniej cos sie zaczelo dziac a to tak mysle chyba wynikalo z braku 2 osoby i samotnosci :O Albo moze mial ochote sobie "poswirowac" nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
pomarancza a co jesli ten pierwszy sie ocknie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
daria ale pomarancza ma racje ;) ile mozna czekac az ktos sie ocknie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
ja tez kocham-> ale ja nie z zarzutem Bron Boze;) ja pytam z ciekawosci co zrobilaby pomarancza kiedy zaczalby o nia powaznie zabiegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
moim zdaniem najlepiej gdyby o tym w ogole nie myslala ;) teraz jest ktos inny i finito :P jak ja kogos innego spotkam to tez bedzie finito :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
przez gg Na poczatku strasznie mnie wkurzal ogolnie nasza 1 rozmowa to klotnia byla i pozniej strasznie mnie wkurzal smieszna historia. Lecz caly czas trzymalam dystans. Co bedzie jak sie ocknie ? jak? Nie wydaje mi sie on lubi swoje zycie tam daleko z kolegami. Dla mnie chyba tam nie ma miejsca poza tym ja nie chce byc jego zabawka do lozia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
hehe moja pierwsza rozmowa a NIm tez byla klotnia ;) potem nie gadalismy ze soba dwa miesiace a potem on sie odezwal bo sie dowiedzial ze ja sie boje do niego odezwac ;) i tak juz zostalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
idem spac :) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Daria on nie jest chyba zdolny o powazne zabieganie. Nie wydaje mi sie by byl do tego zdolnny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Ja tez kocham ... dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyka1
macie racje niech pomarancza skupia sie teraz na tym ktory okazuje jej swoje zainteresowanie...w sumie " moj wyjasnil mi dlaczego nieraz dluzej nie pisze , dlaczego sa dziury w naszych kontaktach .Postanowil maxymalnie skupic sie na pracy bo wlasciwie nic go nie trzyma w domu.Chcialby sie dorobic teraz by w przyszlosci zyc godnie wiec haruje dzien i noc co zreszta mu nie przeszkadza bo lubi to co robi. Tzn inaczej lubi to co robi ale zauwazyl ze samotnosc mu doskwiera i cos trzeba z tym zrobic. Ale jakos nie bardzo dziala w tym kierunku niby zaproponowal spotkanie mielismy je wczoraj uzgodnic ale pewnie byl zmeczony i nie zadzwonil bo juz przed wczoraj kiedy rozmawialismy mowil , ze usypi a na stojaco. On chyba musi byc z kims tak na powaznie zeby zwolnil tempo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
A ja odinstalowalam skype :P zachowuje sie w tym momencie jak chamscy faceci ktorzy znikaja bez slowa :( po pierwsze mam tego dosc !! mam dosc kazdej japonki chinki i teraz ruski :O mam dosc tyk wszystkich ktore niby go kochaja a odzywaja sie do niego co tydzien :O a on im wierzy :( mam dosc tego ze jak poznaje jakas nowa to tak sie nia fascynuje a mnie za kazdym razem to bli :( powiedzialam mu ze juz nie kocham, a on chyba glupi uwierzyl :O mam dosc !! ciekawe ile dni wytrzymam bo jak znam siebie to juz jutro zainstaluje z powrotem :P nie rozumiem jak mozna zniknac bez slowa, ja tak nie potrafie, a moze trzeba by czasami bylo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
ja tez kocham internetowo-> sorki ale Twoj facet jest niedojrzaly i nie szanuje Twoich uczuc co to wogole za rozmawiania z setkami dziewczat ? piszecie sobie zażyle tzn, ze cos was łaczy wiec niech sie na tym skupia i bedzie fair , a nie rani cie slowami nie wiem czy celowo Ci o tym opowiada czy nie w kazdym razie nie byloby mi milo gdyby opowiadal jak go kochaja jakies panienki no wybacz:/ bardzo mi cie szkoda bo wyobrazam sobie jak sie czuje niby to tylko slowa a jak bardzo moga dotknac wiem to i rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
No to widze ze kazda ma jakis problem :P Mam nadzieje Monika ze sie spotkacie i to niegdlugo. Albo moze on sie obawia spotkania i dlatego to odwleka??? Ja tez kocham... oj widze ze poszlo po calosci skype poszedl do kosza :P Ale nie dziwie sie ze nie masz sily tylko czemu on Ci opowiada o tych dziewczynach:O A dzis kolejny dzien ciszy... Tylko ze ja juz nie czekam na tel ale wiem ze sie odezwie predzej czy pozniej nie zniknie przeciez. Ale to i tak nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
daria to nie tak jak to odebralas ;) z tymi kolezankami to jest tak ze on sie cieszy zawzxze hna poczatku znajomosci z kazda, a potem te znajoimosci sie urywaja i to najczesciej z jego winy :O on ma strasznie trudny charakter ktory ja zaakceptowalam i tylko ze mna rozmawia tak dlugo, one sa a potem mijaja, a ja jestem caly czas :) a to z tym kochaniem to ja sie kiedys nabijalam ze japonka mu powie ze go kocha bo mu napisala ze musi z nim koniecznie porozmawiac i potem zapytalam czy to mu powiedziala a on ze tak no i ja sie nabijalam :P a poza tym on mi opwiada o nich w bardzo waskim zakresie ;) on wie ze mnie tym rani dlatego mi nie opowiada ile z nimi gada itd, najbardziej na mnie dzialala ta japonka :O teraz z nia juz gada rzadziej, to jest inna :O wiem ze ona tez minie ... a on sie tylko cieszy, ze kogos poznal i ktos go polubil, bo strasznie nie wierzy w siebie :( on mowiac to nie zdaje sobie sprawy ze mnie rani tym, a poza tym powiedzialam mu ze juz nie kocham !! wiec moze mowic co chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×