Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mantis

rurki i leggisy to PRZEKLENSTWO!!!

Polecane posty

Gość kallinkaa
a to dlaczego?:D i dla kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satanek
zgadza sie , a dzwony to błogosławienstwo nie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to dlaczego:) bo sa okropne, malo kobiet w nich dobrze wyglada, jeszcze 2 lata temu nikt by ich nie zalozyl, chociaz istnialy, nagle jak cos sie nazywa rurka, to chociazby cuchnelo warte jest kupienia:p tak samo jak leggisy obciskajace nogi, fuj jeszcze dobrze jak ktos ma je szczuple, ale jak nie zostal obdarzony przez nature a w takch paraduje, to po prostu zenada! ale takie sa prawa rynku:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie o czym to świadczy
że nie ma wielu zgrabnych kobiet, wszystki tłuste maszkarony nie moga założyć najbardziej zgrabnych spodni rure. Nie mówię tu o tych obciskających rurkach z lycrą, ale o zwykłych wąziutkich dżinsach. Dziewczyny weźcie się lepiej za siebie, a nie narzekajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się legginsy i rurki nie podobaja choć spokojnie mogłabym je nosić :P nogi to jedyne co Bozi sie udało w moim przypadku :P :D ale nie lubię ich dlatego bo cała masa dziewczyn teraz w nich chodzi i każda wygląda tak samo :O a ja nie lubię podążać za moda :P i wolę moje poczciwe bojówki , mimo,że nie rurki :P :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tych spodniach dobrze wygladaja jedynie, kobiety o chdziutkich nogach, ktore maja powyzej 170cm wzrostu, inaczej zadna dieta nie pomoze:P przede wszytskim dlatego, ze nie okroisz sobie nog z miesni, ani nie zmenisz ich ksztaltu czy tez nie naprostujesz i nie wydluzysz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantis---> mylisz sie ja mam 156 jestem co prawda szczupla ale nogi mam normalne:) i rurki to dla mnie cudo:) rurki nie musza byc maksymalnie obcisle. rurki to poprostu spodnie z prostymi nogawkami. dla mnie dzwony byly przeklenstwem nie lubie tez zwezanych w nogawkach i leginsow;/ wygladam jak koszmarek. dotego maly koszmarek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomnialam dodac ze ja za rurki uwazam te proste z groy na dol a nie zwezane w kostce tak ze tedwo wsowasz noge;/ sama sie juz nie lapie ws sklepach jak prosze o rurki to dosytaje proste a tu czytajac na forum dowiaduje sie ze to sa takie zwezane teraz juz sama nie wiem. jak to jest dziewczyny proste czy zwezane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurkom mowie tak
ja mam 160cm nosze rurki, nie jakies super obcisle ale dopasowane w udach i proste w dol i ciesze sie ze teraz ich jest duzo w sklepach bo wreszcie znalazlam kroj spodni w ktorych wygladam na wyzsza i zgrabniej :) nawet jak moda sie zmieni (ciekawe na co tym razem:D) to rurki zagoszcza w mojej szafie na dluzej. dlatego kupuje teraz poki jest wybor, klasyczne bez zadnych udziwnien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta, to mowa o czym innym:D:D, ja tez preferuje proste nogawki:) to jest klasyczny typ spodni, w takim kazdemu dobrze,tzn. zalezy jeszce od wykonczenia gory. mowa jest o zwezanych, czasami z malym suwaczkiem u dolu, ktore mocno dopasowane sa do nogi:p oraz o leggisach wystajacych spod krotkich spodenek, spodniczek- to mnie przeraza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie nie wiem jak to jest bo jak w sklepach pytam o rurki to dostaje takie proste w necie tez w niektorych linkach znajduja sie proste i tez okreslane sa mianem rurki i te zwezane w nogawcwe tez sa rurki;/ :P:P:P w takiem razie w rurkach wygladam zle jesli to sa te zwezane i tez ich nie lubie:P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka samośka nieznoska
hehe, wiecie co - ja mam 160 wzrostu i krótkie nogi. Na udach tzw. bryczesy, a łydki,jak patyki - generalnie jestem dość szczupla (49kg) Kilka dni pomyslałam sobie : eee, przymierze w Mango rurki, które w tym sezonie robie taką furrorę i .... rżałam ze smiechu,jak sie w nich zobaczyłam :D:D HORROR! Dupsko kwadratowe,a moje nogunie wyglądały w nich tak komicznmie,że wstydziłam sie wyjść pokazać siostrze. Wstrętnie sie prezentowałam. Były maxymalnie opięte, tak,ze z wielkim trudem wsunęlam stopy. Moze gdyby to było zwyczajnie proste nogawki dżinsów nie tak opinajace, to wygląglądałabym lepiej, ale po tym doświadczeniu póki co nie zamierzam więcej wkładać na siebie modelu pt" RURKI" 😡 :D PS-zazdroszczę wysokim dziewczynom z długimi kończynami, na których ładnie leżą wyżej wspomniane spodnie. Bardzo podoba mi sie ten styl, ale cóz... nie każdy może być mega modny i przy tym wyglądać i czuć się świetnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha---
też ich potwornie nie lubię 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polki ogólnie mają płaskie tyłki, dość krótkie nogi (ale nadal proporcjonalne) i nie za ładnie wykrojone biodra. A rurki tylko potęgują ten efekt - nawet dziewczyna któa w dzwonach wygląda łądnie i proporcjonalnie, w rurkach wygląda jak tluścioszek na krótkich nogach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 156 cm
jestem szczuplutka, mam ładne nogi i noszę rurki, bo najlepiej w nich wyglądam. Nie takie jak Kate Moss, ale proste nogawki, trochę jednak zwężane, bez lycry. I wiecie co jest jeszcze fajnego w rurkach? Noszę je od roku, a w moim mieście do tej pory widziałam w nich może 3 dziewczyny, reszta ciągle nosi ochydne dzwony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzacie
w latach 80- tyc sie tak chodziło i nie było problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belamari
A ja wam powiem, ze wszystko zalezy od kroju rurek - i mam tu na mysli spodnie mocno zwezane. Ja na przyklad mam budowe gruszki, tzn. duzy tylek i niemale uda, a do tego jestem niska. Zmuszona do chodzenia w dzinsach, najberdziej lubilam proste lub lekko rozszerzone. Ale kiedys dla zartu zmierzylam rurki. I co sie okazalo - w jednych wygladalam masakrycznie, tez rzalam ze smiechu - ja = pol sklepu. Ale za to w kolejnych - podobno bomba! Mierzylam je do kozaczkow na obcasie, wiec zupelnie inaczej sie prezentowaly, W dodatku mialy na tylku super kieszenie, tak umieszczone, ze "modelowaly" pupe. Wiec miom zdaniem prawie kazda z nas moze dobrze wygladac w takich spodniach, tylko musie znalezc swoj model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..no i nie może być zbyt gruba
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjabluszkoo
No ja mimo ze mam 175 to nie odwazylabym sie zalozyc spodni rurek prostych jestem bardzo szczupla, nogi mam proste ale szczuple i dziwnie bym sie czula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwedunia
jak zwykle jestesmy o krok za Europa... rurki, legginsy noszone do sukienek (dlugich podkoszulek) itd. byly modne w Skandynawii w zeszlym roku... a obcisle spodnie w zasadzie sa "modne" conajmniej od 3 lat, szczegolnie wpuszczane do kozakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwedunia
niby modne, ale mam mieszane uczucia widzac tak ubrane dziewczyny wszystkie na jedno kopyto... klon przy klonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia_
ja mam 160, i nie figure modelki a w rurkach wyglądam fajnie- noszonych do obcasów... o wiele lepiej niż w dzwonach, które mnie skracają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rado
mi sie wlasnie wydaje ze rurki sa bardziej kobiece i sexy ^^. :P ale to zelezy od gustu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje, ze jak cos wchodzi do sprzedazy sklepowej i jest dostepne dla masowego odbiorcy to nie mozna tego nazwac MODNYM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×