Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia12347

nasze osiagnięcia- kobietki- 90 kg zdrowe odchudzanie!

Polecane posty

no ja tez jem praktycznie same produkty z lidla.. te jogurty dietetyczne, jogurty pitne, wafle ryzowe, brokuły, batony musli.. uff dzisiaj tyle zjadlam niby same rzeczy dietetyczne, ale czuje sie najedzona, że hoho:) o 18.30 na trening ide:P buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia zgadza się trzeba jeść często, małe posiłki i do tego chude. Wtedy przemiana jest o wiele lepsza. Ola ja jestem po pedagogice i socjologii. W sumie mam licencjata z pedagogiki a mgr z socjologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja sie nie przejmuje:) acha zapomnialam dodac ze dzis mialam bilans czyli wazenie i mierzenie.. no i jest upragnione 81kg czyli waga spadła o 10kg w 2 miesiące:) jestem strasznie szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no podajcie juz wage zobaczymy jak ktorej sie udało!:) teraz muszę dosiegnac 21.05- 75 kg.. musi się udac!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no nieźle. Ja rano wazyłam 82.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziwnie.. zważyłam się rano i było 83-84kg.. wiecie co.. wycofam stopke i zwaze sie w sobote:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jak bym siebie słyszała. Wczoraj rano było 82 a dzisiaj rano jest 83. Ale ja akurat mam dla siebie wytłumaczenie. Okres mi sie zbliża. A wiadomo w tych dniach waga troche skacze do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I doe tego wszystkiego dzisiaj mnie strasznie głowa boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) mozecie na mnie nakrzyczec, niby mam diete niby nie. mam tak malo czasu na wszystko, ze az strach:/ w poniedzialek mialam pierwszy egzam w tej sesji (zdalam na 4,5), później opijanie, wczoraj jedne urodziny we wtorek inne... a ja sobie piwka nie moge odmówić:/ niby jem malo ale jakieś nie zdrowe rzeczy... pamietam o wazeniu. moze sie bardziej zmobilizuje bo mi bedzie wstyd przy was:) w sobote laseczki ide na wesele. jestem w szoku. wczoraj kupilam full ciuchow w rozmiarze na mnie czyli 44/46. i naprawde ładne rzeczy. ładne i modne. caly czas mam zakwasy w nogach, mam teraz tyle spraw, ze caly czas biegiem. masakra... mam nadzieje ze nikt o mnie nie zapomnial na tym topiku, postaram sie regularniej wpadac pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu pewnie , ze nikt nie zapomniał. Nawet ostatnio się pytałam dziewczyn co się z Tobą dzieje. Zrób fotki w nowych ciuszkach i sie nam pokarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 21 maja to ja się nie zważę.Wyjeżdżam na wystawę z psem do Czech więc już od piątku 18-tego nie zajrzę na topik :(. Też bym chciała 75 ważyć, ale czy się do tego czasu uda nie mam pojęcia. W końcu to będzie 8kg do zrzucenia w ciągu miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wczoraj byłam po prostu nie do życia- fatalne przeziębienie mnie wzięło, gardło dalej boli (obawaim się zapalenia, zimą przechodziłam takowe i było straszne, ból jak nigdy w gardle, nie taki zwykły no i dopiero antybiotyk pomógł. Dziś gradło dalej boli, ale ja nie chce marnować kasy i pójde dziś na mój aquaaerobik a jutro jadę na szkolenie do Katowic i po nim tez prosto na aerobik- mam nadzieje,że zdąże! Dziś wdpełam na wage i pokazała troche ponad 76... ciągle stoi w miejscu a ja chce mniej!!!!!!! Idę napić się herbatki slim fix czy coś z Vitaxa. odezwe sie wieczorem, jak młody pójdzie spać, mam nadzieje ze któas bedzie z naszej czwórki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecałam sobie, że jak już bede ważyc 70kg będzie idealnie:) jeszcze jakies 2-3 miesiące i bede szczesliwa!:) bede szczupła i piękna studentka:D hehe buziaki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech 70 to już będzie coś... oby tak do lata. Juz jestemw stroju kąpielowym i zaraz bede sie zbierała na basen. kasia, a co byś chciała studiować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuly_wojtek
oczywiscie ze wiedze o brontozaurach i wyprawach kosmicznych do pierscienia ksiezyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuły_wojtku ja myśle, że to nie forum dla Ciebie.. planuje awf, ale zobaczymy jak sie to ułoży:) właśnie jestem po aerobiku:) coś niesamowitego:D ide się kapac.. buzki!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jużpo aqua aerobiku- zrezygnuje z tego po tym miesiacu bo nie spełnia moich oczekwian i raczej to co proponują to gimnastyka dla starszych pań a nie prawdziwy aerobik - moja znajoma, właścielka fitness klubu, instruktorka instruktorów powiedziała mi,że to co prowadząnie powinno sie nazywac aerobikiem a po proawdziwym aqua aerobiku to czuć że sie coś robiło, mówi,że nawet instruktorom aerobiku po pokazie jaki im zrobiła w wodzie na następny dzień ciezko się było ruszyć. Dlatego zostane przy lądowym aerobiku 2 x w tyg i poczekam aż ktoś profesjonalnie poprowadzi. Jem teraz orzeszki laskowe i nie moge przestać, pomocy! Gardło mnie tak boli,że w poniedziałek wyląduje u lekarza, o ile nie w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Fajnie macie na tym aerobiku. Ja jak mówię którejś z moich koleżanek abysmy poszły to nie chcą. Za to mogę powiedzieć z czystym sumieniem , że moja waga to 82kg. Tak sobie myślę, że do końca kwietnia jeszcze z 1kg spadnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze muszę zacząć tutaj zaglądać wieczorami, bo rano to Was nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja mam o tyle dobrze, że w pracy mam dostęp non stop do internetu:) I moge tutaj zaglądać. A w domu powiem szczerze, że juz mi sie nie chcę. Od czasu do czasu zajrzę i to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola w książce Tombaka znalazłam temat Oczyszczanie jelita grubego(kefirem, sokiem jabłkowym, surówkami z warzyw) Pierwszy dzień: wypić 2,5 litra kefiru w 6 dozach wraz z sucharkami z czarnego pieczywa(nie spożywać żadnych posiłków) Dzień drugi: wypić 1,5 litra do 2 soku z jabłek w 6 dozach wraz z sucharkami z pieczywa czarnego. Sok powinien być świeżo przygotowany, jabłka powinny byc słodkie( nie spożywać żadnych posiłków). Trzeci dzień: w ciagu dnia jeść tylko słatki z gotowanych warzyw( buraki, marchew,ziemniaki, można dodać kiszone ogórki, kiszoną kapustę, cebulę, olej roślinny, wraz z sucharkami z czarnego pieczywa). Stosować dwa razy w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) ja zwarzyłam się już dzis poniewaz jutro impreza i mogę nie mieć czasu. Moja waga wykazała 86,7 czyli w tym miesiacu schudłam 3,5 kg:). Pewnie jakbym się bardziej przyłożyła to bybyło wiecej ale dobre i to:) Czy moge juz zmienić stopke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×