Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia12347

nasze osiagnięcia- kobietki- 90 kg zdrowe odchudzanie!

Polecane posty

macie racje.. ważne żeby z głową.. bede jadła tyle co do tej pory.. dzięki za sprowadzenie mnie na ziemie..:) buziaki!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się syrop klonowy jest okropnie drogi. Można go kupić w sklepie ze zdrową żywnością. Może ten syrop nie wiele daje, ale za to pieprz pomaga w trawieniu, ten kajane-cajane jest dość ostry. A przecież ostre przyprawy są zalecane podczas odchudzania. Ja natomiast dzisiaj zjadłam 2 jajka na twardo, trochę polendwicy, pół ogórka i troche kapusty. A włąsnie wyczytałam też dzisiaj , że podczas diety lepiej jeść ważywa niż owoce. Owoce spowalniąją proces chudnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki ociągacie sie w pisaniu. Co jest z wami. Ostatni tydzień przed ważeniem a tu nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie w sobote ważenie! ciekawe czy chociaż kilogram spadł:D ja bym strasznie chciała ważyc 81.. miałabym już 10kg za sobą:P buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja tez bym chciała ważyć 81. W sumie kiedyś wymyśliłam sobie, że na urodziny będę ważyła 80kg. Myslę, że do 29.04 dam radę. Drugi cel aby 20 maja ważyć 75 ale to nie za bardzo będzie realne. Ale niby dla chcącego nic trudnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi co to są te ćwiczenia ABS? Jakie to ćwiczenia. Ola jak Ci idzie 6W? Ja od dzisiaj dopiero zacznę ja robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z Wami? Nic nie piszecie, zwiałyście na inny topik beze mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abs to zestaw 8 minutowych cwiczen na poszczegolne partie ciała, brzuch ramiona nogi i pośladki- fajna sprawa:) no ja nie wiem co sie z dziewczynami dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia fajnie ale może jakieś szczegóły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. ciezko tu mowic o szczegolach:P poszukaj na dziale fitness, tam jest tego mnóstwo.. tam dziewczyny podaja linki z ktorych mozesz pociagac te abs i cwiczyc do woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja w pracy nie moge korzytsać z netu, sporadycznie. teraz robi się obiad- mój m smaży filety z kuraka, oczywiscie bez panierki! Co do A6W to ja nawet ne zaczęłam Ewcia, tak mi wstyd, no nie moge sie zebrać... na razie zostaje przy moim fitnessie 2xw tyg.Nie potrafie sie zmusić w domu no! dziś miałam sobie kupić herbatki z serii odchudzających z płytą z ćwiczeniami na brzuch, no ale nie było już w Kauflandzie. mam za to Vitaxa- z tego co tam pisza to niezły skład. Jest tam nawet sławny ocet jabłkowy- jest tu taki topik o jego odchudzających efektach, choć ja nie ryzykowałabym go picie samego. SPadam na obiad, odezwe sie! aha, co do marzen o wadze to moim marzeniem byłoby 75 w sobote.Ale raczje nie realne bo jestem przed okresem a podobno wtedy nawet 2kg wiecej sie wazy bo sie woda zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po bieganiu:) jutro bieganie + trening. acha włączam 2x w tyg aerobik po jednej godzinie:) z kolezanka bede chodzic:) zawsze lepiej niz samej:) w sobote wazenie!:) buziaki:* ja bym bardzo chciala zaliczyc 10kg teraz w sobote.. czyli ważyc 81.. mmm..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia,jak ci zazdroszcze tego ruchu!!!! ty masz mature za 2tyg? gdybym ja nie miała dziecka na pewno miałabym wiecej czasu na aerobik, a pewnie bym wykupiła karnet na siłownie. Kiedyś jak byłam sama to chdoziłam na siłownie i 2 razy aerobik0 było swietnie ale spędzałam na siłowni minimum 2godz dziennie- miałam ją na przeciwko swojego bloku, mogłam w kapciach lecieć. Teraz nie mogę sobie pozwolić na 2godziny dziennie na takie wyczyny:( jeszcze iczyć dojazd to 3godziny by mnie w domu nie było. Ale sobie gdybam ... Kiedyś moją normalną wagą było 73-75kg , dziś 1marzeniem do spełnienia jest taka waga, a potem w dóóóóóóóóóóóóółłłłłłłłłłłł. Ja nie jem dużo, a wydaje mi sie ze nic nie chudne już, wyglądam tak samo, wkurzam sie o to na nie wiem kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dziecko to obowiązek.. ale jakby cie nie bylo w domu na 20 minut.. bieganie- 10minut dziennie da duzo a wcale nie zajmuje tak duzo czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym wieczorem gdy twoje male sloneczko pojdzie spac to mozna porobic troche brzuszków, pompek i bedzie ok:) albo chociaz pobiegac w miesjcu lub wskoczyc na rowerek:) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane moje jak tam po całym dniu samopoczucie?:) ide o 20.30 pobiegac jeszcze:) teraz trzeba sie postarac jeszcze bardziej bo w sobote wazenie moze uda sie jescze ten 1kg zrzucic wiecej:) buzki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Measfe
jescze nie dobranoc, bo jeszcze Magda M.! Ja właśnie wróciłam od znajomej z pracy, z pokazu aloesowych produktów.Niezłe,ale troche drogie... no i po raz 1 od ponad miesiaca zjadłam coś niedozwolonego- kawałek ciasta ze śliwkami i kawa ze śmietanką- aleto było o 19i od tamtej pory nic nie zjadłam i dopiero jutro coś zjem. Nie mogłam odmówić koleżance, jużnie wypadało. no już oglądam Magde! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blee.. ja nie lubie takich tanich telenowel, co mózg rysują:P hehe dobra spadam do szkoły:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zależy które telenowele, ale za Magdą M nie przepadam. Może dla tego , że tylko jeden odcinek oglądałam:) Dzisiaj mam strasznego lenia nic mi sie nie chce a to dopiero początek pracy. Ja jakoś sie diety swojej trzymam. Zielenina i wędlinka, od czasu do czasu nabiał. Ostatnio nie grzeszę, w zeszłym tygodniu miałam chwile słabości. Ale będę \"twarda\" myślę ze do konca kwietnia jakieś 10kg jeszcze zrzuce. w sumie to 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się dzieje z zielonym kapeluszem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem,że tak lubie się oderwać od świata rzeczywistego i swojego życia i popodglądac inne- lubię ptarzeć na ten wielki świat warszawki-podoba mi się ten klub fitness który pokazują, taki z prawdziwego zdarzenia. Lubię popatrzec na ładne stroje.. no ja wiem,że to jest wymyślone wszystko ale lubie popatrzeć. Z przyzwyczajenia -to się przyznaje bez bicia- oglam tez Mjak Miłość i jak jestemw domu to Klan (!!!!!!!!)- ten ostatni to calkowita porażka, ale co ja mogę za toze ja dorastałam z Klanem, a z Agnieszką lubicz 9lat temu pisałam mature:) Poza tym, to zobaczyłam już wszystkie jakie dotąd były w USA odcinki Prison Break, Desperate Housewives, Friends. A co do diety to dziś jogurt musli Diet z Lidla, pitny z lidla i pół kostki białęgo sera, pół ryby wędzonej. Zobaczymy co dalej wymyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja tez oglądam M jak miłość:p Ola Ty jesteś 79 rocznik? Ja 80-ty:) ALe ja jeszcze nie mam męża ani dzieci. Mam chłopaka ale nie chcę się jeszcze wiązać tak na stałe na całe życie.Myslę, że swoja szansę zaprzepaściłam jakieś 4 lata temu na udany związek. Fakt nigdy nie byłam sama dłużej niż 2 tygodnie :p Ale jakoś u mnie bywa, że jestem 2 3 lata i coś mi nie odpowiada. Coś?! czyli zauważyłam , że faceci po tym okresie nie dbają o siebie a to mnie drażni. Tego mojego mam problem od roku aby wysłać do dentysty czy do głupiego fryzjera.Nic nie dba o siebie.Zrobił się taki \"laczek\" :p Ale ja okrutna jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie zapomniałam o najważniejszym. Dzisiaj jak na razie zjadłam sałatę z pomidorem. Miałam kawy nie pic, ale to silniejsze ode mnie. Miałam się zapytać ta herbata slim figura zawiera senes? Jak tak to nie dla mnie nienawidzę zapachu senesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola co do toksyn to mój były po prostu robił sobie lewatywę od czasu do czasu. On był przewrażliwiony na punkcie swojego zdrowia. W Tombaku wyczytał, że właśnie lewatywa jest dobra na pozbycie sie tego świństwa z organizmu i utratę zbędnych kilogramów. I powiem Ci szczerze, że schudł po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny musicie jesc czesto ale wiecej, bo przeciez wtedy sie nie chudnie gdy nic sie nie je.. trzeba jesc zeby metabolizm cal para pracowal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, ale mnie choroba bierze. Już gardło w nocy bolało, po pracy tym bardziej- pracuje w szkole i nie da sie nie wysilać gardła. Nochal cały zapchany i spać mi sie chce, a mojego m. nie ma bo dziś do 19 w pracy i nie ma szans na położenie się. Ewa, masz racje jestem 79! jak miałam 24 zaszłam w ciąże i tuż po 25urodzinach moich urodziłam Mikołajka. Co do facetow, to ja miałam dłuuugie momenty kiedy byłam sama i włąsnie wtedy, jak już pracowałam miałam mnóstwo czasu na siłownie i fitness i to dawało mi wiele radości i staysfakcji. A lewatywy sobie nie zrobie bo miałam raz w życiu-przed porodem i bardzo dziekuje, już wole sie oczyscić tabletkami. Własnie wsunełam suszone śliwkii batnona musli zLidla- Lidl ma fajne te produkty dietetyczne. Idę sie choć na chwile połóżyc póki młody ogląda Hefalumpy! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×