Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość impregnat
zawsze w listopadzie się zbieramy.W grudniu krucho z czasem.:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, macie już wypłatę? ja jeszcze nie mam a u mnie w banku księgują po 15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas 11 listopada bardzo inteligetnie ktos to wymyslil !!!!!!!!!!!!!!! DZIEN WOLNY OD PRACY gdzie sie rodziny spotykaja a ja mam spedzic z deichmanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa wypowiedź 02,11,2013 11:40:48 Twój kierownik jest nie normalny!!!!!!!!!!!!!!!!! jeżeli ty masz rocznie 7,90 % za "2" :0 a cały sklep- 4,5%, no to sorki!!!! ty powinnaś cały czas stać na kasie i podciągać procenty,a dziewczyny niech latają między regałami - moze tam sie bardziej wykażą.Nie trzeba być kierownikiem żeby takie rzeczy wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje glupoty z terminem wigili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha1
u nas sie dostawalo bony za najlepsze srodki,tak wiec jest to prawda,zwykli pracowncy otrzymywali 50zl w bonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka2334
Tak się dziwię z tym, że dobre czy złe ustawienie obuwia. Masakra. Moim zdaniem to jest czysty idiotyzm zamęczać kogoś tym, że kartony stoją krzywo albo źle. Czy to jest ważne? I tak klienci na takie byle co nie zwracają uwagi. Nikt normalny spoza branży na to nie zwraca uwagi, więc po co ludzi takim czymś gnębić? Wytłumaczy mi ktoś? Może, dlatego że w sklepach wkurza wszystkich, żeby czasem sobie chwilę nie usiąść jak nie ma nic akurat do roboty tylko robić coś, co jest bez sensu w koło i łazić nie wiadomo po co. Pieniądze są ze sprzedaży, a nie poprawiania każdego kartonu, bo się o pół milimetra przesunął czy chodzenia, bo kogoś wkurza, że sprzedawca sobie usiądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie czytam i czytam o tych waszych środkach.... a kto mi powie, gdzie w tym wszystkim jest klient????? kilka tygodni temu kupiłam buty i sprzedawca "wcisnął" mi jakiś preparat...po 3 tygodniach buty popękały i się poodklejały, zgłosiłam reklamację i co?????,,,,,reklamacja odrzucona z powodu niewłaściwej konserwacji :( pani w sklepie zapewniała, że preparat jest dobry i przekonywała, że trzeba go używać i inne ble ble ble.... a co się okazało? pani nie ma kompletnie pojęcia o ty co sprzedaje albo firma "leci sobie z klientem w kulki"... człowiek kupuje preparat, rzekomo najlepszy do jego butów, a potem niewłaściwa konserwacja jest powodem odrzucenia reklamacji...o co, ku***a w tym wszystkim chodzi????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie zawsze winny sprzzedawca,jeszcze k...a nie nauczyliscie sie ze teraz wszystko odrzucaja badz tylko naprawiaja i nie liczylabym na wiecej- ,jest tak samo jak w ccc-odrzucaja wszystko .nic nie jest wieczne tym bardziej rzeczy martwe jak obuwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie tu nieraz takie bzdury, że aż wstyd bo jak widać również klienci to czytają. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impregnat
no a o tym,że szef napisał wyjaśnienie dotyczące bonów za "2" to już nikt nie napisze?....może jakieś przeprosiny dla kierowników ,którzy rzekomo mieli zagarniać kasę....Tak ciężko o dobre słowo,piszecie tylko o tym co złe i tak naprawdę z gó...na robicie sensację ! miłej niedzieli życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co bylo w tym wyjasnieniu, ja jestem na urlopie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielę się swoją historią. Jestem byłym pracownikiem firmy. Byłam w szoku tego, jak firma działa, wszystko idealnie! Jest to bardzo uczciwa firma! Dlatego tak bardzo chciałam tam zostać. Fakt, ciężka praca, ale z czasem można się przyzwyczaić. Nie pracowałam wcześniej w większej grupie ludzi, nie wiedziałam nawet czym to grozi. (Jak nie potrafisz donosić na innych lepiej sobie odpuść pracę w tej firmie.) Góra nie wie tak naprawdę jak wygląda współpraca ludzi zatrudnionych w ich sklepach. A szkoda! Jedna Pani z mojego sklepu, była na tyle bezczelna, że nawet po moim zwolnieniu z uśmiechem szczęścia na twarzy zwracała mi uwagę. Robiłam wszystko czego firma ode mnie wymagała. Dziewczyny zapomniały o jednym-obsługa klienta jest tak samo ważna jak to co mają do zrobienia na sklepie! Przy zwolnieniu usłyszałam, że to kierowniczka mnie oceniała (w miesiącu przepracowałam z Nią jakieś 3dni) jak się później dowiedziałam to koleżanki zadecydowały. Bardzo zależało mi na tej pracy i oddawałam się jej w 100% Przykro mi, że tak się stało. Co do firmy nie mam żalu i życzę wszystkiego co najlepsze! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"maja do zrobienia" nie mialysmy... Obsługa to niestety nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się osobą, która opisała swoją historię... Nie umiesz się podlizywać do kierownictwa to masz przechlapane. Nie liczy się to, że wypełniasz swoje obowiązki w 100%... A "góra"... Moim zdaniem wie.. Może nie wszystko, ale wie.. tylko woli udać, że jest wszystko ok... Bo najłatwiej jest zwolnić pracownika, ponieważ każdy powód będzie przecież dobry... A my sprzedawcy co możemy? skoro kierownik "zawsze" racje ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym sklepie kierowniczka ciągle narzeka na sprzedaż środków sama ma tylko ok 3%, a jeszcze lepszy jest 1 zastępca nie dość że nic nie robi tylko lata na papieroska lub siedzi na zapleczu i rozmawia sobie przez telefon z koleżankami, ciągle wyręcza się innymi osobami, nikt nie lubi z nią mieć zmian tylko żadna z nas nie może tego powiedzieć Pani kierownik bo to przecież najlepsze koleżanki,a o staniu na kasie nie ma mowy bo sprzeda parę butów i jeden środek i więcej na kasie się nie pojawi bo przecież procenty spadną. Co do naszej Pani kierownik to nie jest zła pracuje na sklepie jak każda z nas, potrafi nawet na 8 rano przyjechać do pracy jak jest dużo do zrobienia robi za siebie i swoją najlepszą koleżankę, która ma wszystko gdzieś. Mamy wielki ubaw w naszym sklepie bo wygląda na to że Pani kierownik daje z siebie 100% a 1 zastępca 0. Pozdrowionka dla wszystkich pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu całego forum stwierdzam że przeważają negatywy. Wcale się nie dziwię. Ponoć zatowarowanie sklepu: Porównanie do roboty budowlańca. A przecież to stanowisko: Sprzedawca. A nie budowlaniec.... Budowlańcowi więcej płacą! Gdzie się człowiek nieobruci to karton albo drabina albo coś jeszcze. A to 1/4 etatu to śmiech na sali. Dlaczego ludzie się na to godzą. Masakra. Wyzysk! Wyzysk! za grosze.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa powyżej: Godzą się na taką pracę, ponieważ ciężko jest znaleźć pracę. A w każdej pracy znajdzie się kabel kierownika, ale niestety tak ci ludzie się podbudowywują, tracąc innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always_honest
IMPREGNAT górą ! :D . Racja co napisałes ;). Możemy być zadowoleni z tego, że firma próbuje jakoś zmobilizowac prawconików do lepszych wyników poza tym te osoby są nagradzane. Za to trzeba firmę pochwalić. i nie są to jakies małe pieniądze, bynajmniej w naszym okręgu . Bardzo ładna postawa z wyjaśnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
Wszystko fajnie tylko co to za dziwne nagradzanie, jeden okręg coś daje drugi nic, i jaka tu sprawiedliwość ? nikt nic nie wie ! a opieprzają pewnie wszystkich tak samo. A wszędzie tak samo ludzie stają na głowie żeby tylko te procenty mieć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta praca ma swoje wady i zalety, ale przede wszystkim większość to wady... nie przeczę są sklepy, w których pracuje się wspaniale, kierownik i zastępcy na odpowiednim stanowisku, wiedzą co to znaczy stanowisko kierownicze i w żaden sposób tego nie wykorzystują ale niestety większość sklepów to tylko wyzysk i nie sznowanie pracownika... nie dziwie się wcale osobom, które piszą negatywnie bo w pełni ich rozumiem, sam wiem przez co przechodziłem... a propo sprostowania od prezesa, owszem miłe to z jego strony, że takie wyjaśnienie napisał ale dobrze patrząć skoro kazdy z RKS-ów dostawał kasę aby wynagradzano pracowników za osiągnięcia lub za inne zasługi, to tylko pytanie sie wysuwa gdzie te pieniądze w tych regionach gdzie nie wydawano tej kasy na nagradzanie... w każdym sklepie powinna jakas osoba coś dostać a nie tylko wybrane sklepy ale też żeby nie było tak, że przez 12 miesięcy ciągle ta sama osoba dostaje "bon" a inni nic, każdego pracownika powinno się za coś zmotywować... prócz leserów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam ze trzeba traktowac ta prace...robote zwał jak zwał... jako etap w znalezieniu lepszej pracy. Ludzie miejcie swoja godnosc! Pieniadze to nie wszystko! a za takie grosze i takie narażenie życia i zdrowia i siły naprawde nie warto. Nazwalabym stanowisko Sprzedawca inaczej. Zapier..dalacz. alejesli juz nie ma innego wyjscia tylko ta praca nam zostaje to co do kasy 2000 zl to powinna byc podstawa. i na pewno nie 1/4 etatu. ! powinno byc przynajmnej 1/2. ech te polskie realia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impregnat
kurde blaszka Zamkowy!co Ty wypisujesz! przecież tych pieniędzy nie dostają" wybrane "sklepy,tylko te, które maja najlepsze środki.tak bynajmniej jest u mnie w okręgu (dziesięć najlepszych sklepów).i nie konkretnie jedne osoby, tylko cały sklep.przecież wszyscy zapieprzali aby ten procent był.nasz sklep nie dostanie -zabrakło parę dziesiątych % i nikt z tego powodu nie ubolewa,cieszymy się ze i tak jesteśmy wysoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impregnat
my mamy chrapkę na SPA :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię o tych regionach gdzie nie był ten budżet wcale wykorzystywany na te cele... dobrze, że w nich nie jestem :P mam nadzieję, że tam gdzie nie było to się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impregnat
to już się zmieniło :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba zaraz mnie trafi!!!! "zamkowy" ogarnij się_co za bzdury wypisujesz!!! ...każdy pracownik powinien coś dostać... nie wnikam i nie oceniam ale chyba kiepsko z Twoja matemetyką!!! skoro każdy RKS ma 5tys na region w roku a średnio jest po 55 sklepow w regionie to niestety ale ROCZNIE na sklep to jakies 90zl a na miesiąc to ok 7,57zl!!!!!! Gratuluję pomysłu na motywacje , mnie wystarczy w takim razie dobre slowo:)))) i nie rob z siebie "wujka" Macierewicza takimi wypowiedziami!!!! Miłego dnia -idę sie szykowac na II.:}}}}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co z pieniedzmi na swieta, pewnie znow na ostatnia chwile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech Cie trafi :D nie podoba się to przestań się wypowiadać, proste i logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×