Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
wiadomo ze kierownicy i wyzej postawieni sa najwazniejsi a my nie mamy za duzo do powiedzenia. grafik jest ustalany pod kadre a jak chce sie wziac wolne w sobote to wielkie rzeczy bo przeciez ktos musi pracowac. calych weekendow wolnych tez nie mamy, pracuje 2 lata i mialam moze 1 wolny o ktorego nie prosilam wiec szok troche nigdzie sie nie wyjedzie, urodziny imieniny przepadaja z reguly. stawka jest okej ale te umowy powinni zmienic! co mi da 1/4 etatu skoro jak mnie zwolnia to nie mam zabezpieczenia i nie dostane kuronia bo przeciez nie zarabiam caly czas najnizszej krajowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jakby pielęgniarki na forum wypisywaly, że tak ciężko pracują za marne grosze,a pan/pani doktor przyjdzie na chwilkę na oddział, stetoskop przyłoży , resztę dnia "przebimba" w pokoju lekarskim i ciężką kasę za to bierze. Jakie to niesprawiedliwe..... Nie marudzą-bo wiedzą,że nikt im nie zabronił zostać lekarzem. Uczą się, doskonalą umiejętności i biorą sprawy w swoje ręce-by mieć lepiej-i wcale nie muszą się przespać z ordynatorem. Nam też nikt nie broni zostać kierownikiem. Są ogłoszenia-aplikujcie. Z nieba manna nie spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej jak sie aplikuje a nie ma żadnej odpowiedzi bo kiero boi zostac się sam bez dobrego pracownika i nie chce go wypusicic a sam oczywiście został wypchniety na kiero bo koleżanka byla oksem. Porównanie do pielęgniarki i lekarza nie jest tutaj odpowiednie, ponieważ mimo wiedzy i chęci nie każdy moze zostac kierownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pielegniarki to moze nie wypisuja na forach bo one tylko protestuja na ulicy. kazdy chcialby miec wiecej i wiecej kasy wiec nie porownujmy tutaj lekarzy i pielegniarek do sprzedawcow. oni maja wiecej kasy ale i wieksza odpowiedzialnosc. kazdy moze sobie ponarzekac a komu ma sie zwierzac jak kolezanki w pracy podp...rzaja sie nawzajem i donosza, tu kazdy moze wyrazic swoje zdanie a takie gadki typu 'to tak jakby porownywac....' czysta glupota, nie wiem po co wchodzisz w takim razie na takie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do aplikacji na stanowisko kierownicze, nie kazdy sie nadaje, nie kazdy zostawi rodzine dla stanowiska bo nie oszukujmy sie to wymaga poswiecenia. moja kierowniczka z tego co widze slysze i mysle to nie ma swojego zycia, jej zycie to deichmann to jej dziecko jej maz i rodzina. zdarza sie oczywiscie taki kierownik ktoremu nie zalezy na byciu na pierwszym miesjcu w rankingu sklepow a co za tym idzie jest normalny i nie spina sie zeby przypodobac sie oks rks. musi oczywiscie robic wszystko co do niego nalezy ale bez przesady. zdarza sie ze jest paru chetnych na kierownika i co wtedy. tak jak w kazdej pracy zycie moze sie ulozyc zupelnie inaczej. nie kazdemu bedzie dane byc kierownikiem ale za to moze zalozyc rodzine a nie brac udzialu w wyscigi szczurow. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tez
Do gość 22.17 odpowiem na to co zostało napisane : 1.aplikować wyżej zawsze można ,można mieć wyższe wykształcenie i nie pójdziesz wyżej jei masz swoje zdanie.Nawet jeśli jesteś ambitny ,pracowity liczą sie Ci ,którzy zgadzają się z wszystkim .. 2.jeśli jesteś przyjacielem ( olka ) OKS to wskoczysz na asystentura i nawet szybko dostaniesz sklep jest taka sytuacja w pewnym okręgu, 3.będąc starym pracownikiem będziesz pracował do bólu mięśni i głowy i tak jest źle ,młody przyjdzie zostanie do roku odejdzie nie będzie się przepracowywal się w takich warunkach. Tylko pretensje są do starego pracownika ,że tak mało zrobione ! 4.TK ankieta. pracownicy są tacy źli ,że leży audyt o tajemniczym .Nie pracownicy są źli ,źle przygotowani oni zajmują się innymi pracami jeśli na zmianie jest w niektórych sklepach 2/2.Klienci sami się denerwują jeśli nie ma pomocy od sprzedawcy .Odchodzą ,gdzie indziej !! Nie trzeba geniusza by wiedzieć jak kończą się " chore oszczędności "!!!!! 5.Kwestia bezpieczeństwa jak można ustrzec się przed kradzieżami jeśli jest 2/2 lub czasami jeden pracownik na sklepie... 6.Kwestie zdrowotne pracownicy chorują i wiedza o tym kierownicy OKS i RKS na co : stawy ,nadciśnienie ,sprawy neurologiczne banalna odpowiedz przepracowanie stres !A Ty piszesz ,że pracownicy są roszczeniowi... 7.Jest stara zasada kija i marchewki skloca się pracowników ten leniwy ten chorowity ten ...bo inaczej padnie firma z oszczędności.Godziny można dodać lub nie .Wiadomo marchewką są godziny, bo umowy większości sa na 1/4 etatu.Mimo ,że było mówione na początku roku ,że będą zmieniane na inne 8.Kończę " kwiatuszkiem" z pewnego sklepu pewny OKS zatrudnił swoje dziecko w sklepie w swoim okręgu.To jeszcze nie byłoby nic dziwnego tylko dziecko zostalo przyjęte jako bezrobotne zrefundacja UP.Jeśli ktoś chce sprawdzi c czy to prawda sprawdzi.Stwierdzi ,że to prawda.Oglądając takie " kwiatki " pracując w takich warunkach naprawdę pracownicy NIE SA ROSZCZENIOWI.Oczekują prostych zasad szacunku,jeszcze raz szacunku za swoją pracę. !Wystarczy by nie było takich niezdrowych układów,które nie wiem czy są zgodne z etyka firmy .No jak napisano z wartościami chrześcijańskimi wyznawanymi w firmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz to jednak kilkanaście lat musi sie uczyc, żeby leczyć. Kierownicy nie koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może niech gość z 22.17 nie porównuje pracy pielegniarek I lekarzy na naszym forum , bo to się ma nijak do naszej sytuacji .Nie mieszamy w to służby zdrowia , ona ma swoje niedoskonałości i swoją patologie, każdy kto jest pacjentem doskonale o tym wie . Teksty typu , możecie aplikować, nikt Wam nie zabronił być kierownikiem i weźcie się do roboty, to zdarta płyta i odświeżane kotlety, to odpowiedź kiedy nie wie się co odpowiedzieć. A te 7 punktów rzeczywiście trafia w sedno, krótko , rzeczowo i na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 8.27 super zostało to ujęte.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc z srodowiska
Do gosc Dobra Rada 22.17; nie wypowiadaj sie o srodowisku lekarsko-pielegniarskim.Jesli nie znaz tego zycia nie pisz.Wierz mi lub nie 1/3 pielegniarek na oddziale [czy to szpital uniwersytecki czy powiatowy ] szuka mozliwosci zostania "nowa ordynatorowa lub doktorowa". Jesli zostanie" nowym modelem " doktora lub ordynatora jest jej latwiej. Ale o tym moze pisac ktos kto zna te relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no patrz ..... skąd my to znamy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku ktoś napisał proste porównanie, żebyście zrozumieli, że zawsze na wyższym stanowisku zarabia się więcej i ma się inne obowiązki. Takie życie, a wy o służbie zdrowia się rozwodzicie. Wg Was ponad dwustu kierowników i taka sama ilość zastępców ma stanowiska po protekcji... . Czyżbyście innych mierzyli swoją miarą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gościa 19.25 nie pisz takich wyjaśnień.Pracując parę lat w firmie zna się koleje awansów ,pracy ,hierarchii wartości .Nie odwracaj kota ogonem. Pracownicy wiedza kto zasłużył na awans ,a kto nie .Widać to po pracy i zachowaniu wobec pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuusz
Witam, zwracam się z zapytaniem odnośnie wynagrodzenia dla I i II zastępcy. Ile wynoszą takie wynagrodzenia i jaka jest wysokość dodatku funkcyjnego. Drugie moje pytanie , jak wygląda podział obowiązków pomiędzy zastępcami? Z góry dziękuję za odpowiedź:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zastępca jakieś 2300 ma na rękę, zależy od miasta, pracuje minimum cały etat ale znam sklep gdzie i zastępca pracował po 12 godzin, bo kierownik był przyjacielem RKS i mu wolno było wychodzić z pracy o 13 a jego zastępca musiał tyrać po 12 godzin. II zastępca ma tyle ile wypracuje sobie godzin więc tak jak sprzedawva plus marny grosz dodatku, chyba złotówke więcej na godzinę niż sprzedawca więc jak wyrobi sto godzi to ma sto zł więcej od reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowicjusz, na etacie I zastępcy zarobisz 2300 - 2400, na etacie II zastępcy zarobisz przy dobrych wiatrach 1400 - 1800, zależy od miasta i od sklepu. Na etacie kierownika zarobisz 5 tysięcy średnio, na etacie OKS ponad 6 tysięcy, na etacie RKS 15 tysięcy plus premia roczna, wybieraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilu tu wszechwiedzących. Firmowe google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha dobre A spytaj sprzedawce o jakiś numerek z zielonej ściągi Ani be ani me ani kukuryku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zapytaj kierownika o jakiś numerek, to będzie wielki wstyd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukuryku to chyba masz rzeczywiście , tez mi zielona książeczka, co to egzaminy? Robimy wszystko na juz i teraz , bez żadnego praktycznie przeszkolenia, niektóre szkolenia np. Jakiś niebezpiecznych substancji... nawet nie pamiętam co to było podpisuje się na zapleczu w czasie 15 minutowej przerwy ? A ty mowisz o zielonej ksiazeczce ... Przeciąga się się i wciąga towar od rana do wieczora to wystarczy , weź się człowieku zastanów ... Sprzedawcy to Skarb Deichmanna, są jego siła i treścią !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ukazała się moja wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam jak kierowniczka w złotych musiała dopytywać sprzedawców jaki symbol mają sandały chłopięce........ a to OKS, więc nie chrzańcie że sprzedawcy nie kumają numerków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha!!!!! ja pamiętam jak byłam na asystenturze dawno dawno temu to mnie przepytywała z kodów z zielone książeczki, siedziała sobie na krześle OKS ze ściągą przy twarzy i pytała o symbole to było tak żenujące bo okazało się że ja nie będąc jeszcze nawet kierowniczką mam znać symbole butów których nie zna nawet OKS, ale bez żenady i bez wstydu sprawdzała w zielonej książeczce czy dobrze odpowiedziałam na pytanie xDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę wyrecytować wszystko z zielonej książeczki, jak jakiś kierownik jest taki mądry albo oks to prosze bardzo, w konfrontacji ze sprzedawcami jesteście cienkimi bolkami zwłaszcza oks który na kasie stoi raz na ruski rok nie mówiąc już o przeciąganiu systemu, tak się mądrzycie a niektórzy z was nawet nie wiedzą ile urlopu przysługuje pracownikowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie można już łączyć Plusa z rabatem personalnym ? Taka reklama na początku ,że pracownicy mają taki przywilej a tu zrównano nas do poziomu klienta ,firma wydaje kasę na naklejki g*******e a pracownicy mają za to płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w poniedziałek jedna osoba do 13, 8 kontenerów, budżet kroić, kroić, za dużo godzin wydanych - gratulacje droga firmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zrobi to druga osoba do końca zmiany ,czym się przejmować ,zresztą kierownik ma cały etat to niech robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, niech pocą się Ci co mają etaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no niemozliwe ze do 13 sama z dostawa jestes?? :o wspolczuje, my mamy 9 a jest nas 3 ale 2 robia... ale z reguly sa 2 a robi 1 wiadomo kto, co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×