Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Do 6.53 nie wiem czy kpisz ( !!!! ),czy jestes oburzona,ale firma nie udziela odpowiedzi.Nie dostaniesz decyzji.Jeszcze chcialabys sie odwolywac."Mieszac" ,robic ferment swoja dociekliwoscia ,a tego firma nie lubi. To nowy standard firmy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle warta jest ta procedura, ona wprowadzona po to zeby chronic firme przed pozwami a nie nas pracownikow, na serio serio sie ktos na to nabral ze teraz firma bedzie o nas dbac? naiwniacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 miesiące i się firma nie odezwała w sprawie zgłoszenia mobbingu? Ja nigdy nie wierzyłam że ta procedura ma nam pomóc, chodziło tylko o ochronę firmy przed możliwymi pozwami i o nic więcej, sami widzicie że lepiej cicho siedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie dlatego suma pozwów sądowych pozywajacych firme rośnie lawinowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe tylko kiedy firma przestanie chronić mobberów bo na razie wygląda na to że firma pozbywa się ofiar i pozwala grasować moberom a oni czują się cały czas bezkarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RYBA PSUJE SIE OD GLOWY. -by bylo normalnie trzeba przerwac uklady RKS -OKS- Kierownicy.Piramida jest zbudowana na powiazanich towarzyskich,rodzinnych i przyjacielskich.Miotla musiala by to wymiesc.By to zrobic musza byc zatrudnione nowe osoby .na wymienionych stanowiskach.Pisze to w kategorii fantastyki - bo w firmie nie wiem czy jest jedna osoba ,ktora by odwazyla sie na to !!!!Frustracje pracownika za chwile nie bedzie mozna skitowac slowami " bo komus odbilo " i napisal do RKS lub Prezesa bo "zaczyna " odbijac coraz wiekszej liczbie pracownikow .To nie pojedyncze przypadki to juz seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 7.40 - czytając Twoją wypowiedź, odnoszę wrażenie, że fakt ukończenia studiów nie idzie w parze z inteligencją . Umiejętność wypowiadania się została chyba na przystanku. Hmmmm, a może to były studnia ekonomiczne i język polski nie był wymagany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani(a) 20.17 doskonale przerywasz watek.Temat glowny wroci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prezes czyta to wszystko bo mu tłumaczą i pijąc dobre winko się z was śmieje, frajerzy. Wierzycie że zwolni swoje koleżanki? Chroni je bo chroni siebie, krótka piłka, takie jest moje zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie po 14 latach się pozbyli pod byle pretekstem a sposób zwolnienia był upokarzający, chrześcijańska firma? ściema jakich mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanki hahahahahahaha ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20.17. Znowu chcesz zabłysnąć ? Ani to mądre , ani dowcipne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zróbcie wreszcie coś z tą warszawą bo się tu nie da pracować, ile razy można błagać o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbijcie sobie do tych waszych pustych główek że "góra" ma nas głęboko w dup...e,nikt się nami nie przejmuje,trzeba by zmienić prezesa -ale na to się chyba nie zanosi :-\ cała ta klika dba tylko o swoje portfele a reszta......jak się nie podoba -to won!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gosc 01.06 nie bedzie trzeba mowic pracownikom "won " jak sie nie podoba. Coraz wiecej pracownikow odchodzi sama.Juz na niektorych sklepach,rano pracuja sami kierownicy lub zastepcy bo nie ma jak dopiac grafiku .Nie ma pracownikow ,ale o tym sie nie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj od rana płacze , mam duszności , kolatanie serca, trudności ze spaniem , chyba jestem do niczego, boje się iść do pracy dzisiaj. Pracuje w Deichmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tereska to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahhahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa? To Ewa chyba... Teresa głośniej szlocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheeheh :))))) poprawiliście mi humor dzisiaj, weszłam pośmiałam sie i już od razu lepszy poranek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaniesz pensje i jeszcze ci się humor polepszy ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy zacznę płakać jak one :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do dziewczyny która się zwolniła a wcześniej korzystała z procedury antymobingowej i po trzech miesiącach musiała się zwolnić bo nikt nic w jej sprawie nie zrobił, czy kontaktował się z tobą ktoś z centrali w tej sprawie, o coś pytali czy dostałaś jakąkolwiek informacje kto jest w składzie komisji i kiedy rozpocznie swoją prace? Chciałabym sama zgłosić mobbing ale jak Ty po trzech miesiącach nie dostałaś żadnej informacji to ja zrezygnuje zwłaszcza że moja OKS to przyjaciółka RKS i boje się że mnie prędzej zwolnią niż coś się ruszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto jesli sie chcesz poskarzyc na oks lepiej sie juz zwolnic od razu a procedura to fikcja napisala to sama pracownica ktora z niej skorzystala a po 3 miesiacach sie musiala zwolnic bo firma i tak nic nie zrobila, daj sobie spokoj i lepiej uciekaj bo tylko zdrowie stracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gosc 14.01 nawet nie licz ,ze ktos powiadomi Cie wyniku sprawy.Notatki spisze (komisja )zabiora do Wroclawia i cisza.Osoba ,ktora mobingowala bedzie miala sie dobrze.Jesli drastycznie przekroczyla uprawnienia i jest to jej oficjalne pierwsze przewinienie dostaniee nagane i na tym koniec.Pozniej beda ja obserwowac jej prace tak to sie nazywa.Jesli to przyjacielka OKS to nie zarp sie odejdz nie wygrasz.Kruk krukowi oka nie wykole-niestety tak to dziala.Kazdy z nich zna grzeski kolegi kolezanki i moze je upublucznic.Nikt z nich nie wychyli sie bo maja swietne wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14.01 poczytaj procedure antymobingowa jest napisane ,ze jesli nie udowodnisz mobingu firma moze pociagnac Cie do odpowiedzialnosci karnej za dzialanie na jej niekorzysc i niszczenie wizerunku.Bylo to tez omawiane na szkoleniu po wejsciu tej procedury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli dobrze rozumiem że .....mobbingują i jeszcze straszą procedurą antymobbingowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktory odszedl
16/44 dobrze zrozumiales oficjalnie to nazywa to sie odpowiedzialnosc karna. Dlatego zdrowiej ,spokojniej poszukac nowej pracy.Polecam to rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszenie , zastrasznie , ,,złamanie,,... i wtedy można robić co się źywnie spodoba, tak to działa. Schemat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×