Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Ja tez zaraz zabieram sie za objadek, bo Maz wraca z pracy. Pogoda? Tak sliczna! Ja juz sie przyzwyczailam. Kochane co moge brac na przeziebienie? Cos mnie rozklada. Ratuje sie mlekiem z czosnkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane!!!:) ja na sekunde u nas wszystko ok .Molly rosnie w oczach (4,5 kg.) znow musimy zmienic mieszkanie ,mamy grzyba i wilgoc i tradycyjnie problem z oddaniem kaucji( 1000 euro) .Wyprowadz.musimy sie w srode a chaty jeszcze nie mamy.....takze zyje nam sie \"bardzo intensywnie..\" narazie jestem u Karoli ,która uzycza nam neta .Dlategotak szybciutko pisze bo jeszcze mieszkania musimy poszukać....jak osiadziemy juz na nowym i bedziemy mieli neta to nadrobie i napisze -całuje was wszystkie i wasze pocieszki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola416
witam wszystkie kobitki no i oczywiscie naszego rodzynka:):) ja wlasnie skonczylam sprzatanie domku z moim panem mial dzis wolne wiec ostro mi pomagal hehe ale jestem wykonczona okropne jak szybko sie mecze ale juz nidlugo i kondycja wroci teraz idziemy cos zjesc milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi zrób sobie syrop z cebuli, pokroj cebulke w plasterki wsadź do słoika i zasyp dużą ilością cukru i postaw w ciepłym miejscu naprzykład pod kaloryferem. Ja tym zawsze się ratuje, powiedzmy że pomaga. Melka witam!!!!Jak miło znów zobaczyć cię na forum. Mocno pozdrawiam ciebie i Molly. Życze powodzenia w szukaniu mieszkanka. My się przeprowadzamy za 10 dni do nowego domku!!!!Bardzo się ciesze bo ten właściciel strasznie mnie wnerwia!!!Nic niezrobi tylko kase zabiera. Normalnie mam ochotę takimi epitetami na niego pojechać że szok!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam syrop z cebuli jest najbardziej skuteczny, pamietam jak mnie mama nim katowala hihi :) najlepej bylo jak moja siostra, juz wtedy dwudziestoparolatka rozchorowala sie wiec zadzwonila jak to zawsze robimy do mamy po zlote rady :) byla zima, wiec moja siostra nie chciala sie nigdzie ruszac, a mama na to co ma w barku, wiec miala: piwo, wino, wino i rum, ktory kiedys dostala: zlota rada mamy: napij sie herbatki z rumem, rozgrzeje cie i pomoze, tak tez moja madra siostra zrobila, niestety tak jej to zasmakowalo ze wypila z 1/3 butelki, no bo nie wiedziala ze to tylko jedna albo dwie herbatki :) pila pila pila rzeczywiscie przeziebienie minelo jak reka odjal ale kac meczyl co najmniej dwa dni :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj przed snem wypilam mleczko, biedny Maz musial to wdychac cala noc. Dzisiaj soczek z cebulki i znowu mleczko przed snem. Sexownie to ja nie pachne hi hi. Najwazniejsze, zeby mnie jakies chorobsko nie rozebralo. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie...
do Gosia_Irlandia, podczytuje czasami wasz topik, tez mieszkam w Irlandii :) wspomnialas o zamawianiu drewna do kominka... gdzie to robisz? Przez internet czy w sklepie? bede wdzieczna za podpowiedz, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie Kochane :) Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie bo nie było mnie prawie 2 m-c ale już wrociłam z kraju i nareszcie jestem ze swoim Skarbem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Megii Ty chyba nowa jestes :)ale sie usmiałam :)moj Skarbuś czyli mój mąż bardzo dobrze:)Nie wiem czy czytałaś wczesniej topic ale dziewczynki wiedzą ze jechałam do Polski żeby porobic badanka bo dlugo sie staramy o malenstwo i nic:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Megii to przepraszam mnie nie bylo 2 miesiace ale Ciebie wczesniej nie pamietam nie wiem moze zadko zagladalas:(albo nick sobie zmienilas:)Badania moje i mojego męza wyszly ok.Wszystko jest w porzadku,mamy sie wyluzowac ale jest ciezko nie myslec,ciezko jest sie wyluzowac.A Ty masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Synusia w brzuszku. Ja jestem po dwoch poronieniach, mam w niebie trzy Aniolki. Wiem jak jest ciezko sie wyluzowac i przestac myslec. Rozumiem Cie!!! Jezeli wszystko jest O.K to polowa sukcesu. Mam kolege ktory staral sie z zona o dzidzie 5 lat. Najpierw czekali a potem zaczeli sie badac. Okazalo sie, ze wszystkoz nimi jest o.k. tylko maja sie wyluzowac. I tak z czasem pojawila sie ich slodka Corcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wogole to nie przepraszaj. Pewnie sie wczesniej nie poznalysmy. Znam wiele takich par gdzie glowna przyczyna braku dzieci byl stres lub zbyt intensywne myslenie. Znam np. malzenstwo ktore ponad rok staralo sie o dzidzie. Kiedy zaczeli sie badac okazalo sie, ze pan ma 99% martwych plemnikow i zajscie w ciaze to tylko in vitro. Stwierdzili, ze widocznie tak musi byc i ze poczekaja az odloza troche pieniazkow. Przestali wogole myslec o ciazy i tak po paru miesiacach okazalo sie, ze beda miec dzidzie. Lekarz powiedzial tylko, ze czasem tak jest. Wszystko jest mozliwe i duzo zalezy od podejscia psychicznego. Ich Cora ma juz 1,5 roku i jest kropla w krople jak Tatus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Megi to przykre co napisalas :(:(:(ale ciesze sie ze Wam sie udalo i ze bedziesz miala malenstwo:):):)My sie 4 lata staramy.Jestesmy zdrowi to jest najwazniejsze teraz tylko musimy nie myslec tak i sie wyluzowac najepiej byloby sie czyms zajac:)zeby nie myslec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja nie mialam problemu z zajsciem, bo trzy razy zaszlam od jednego razu. Tylko przed ta ciaza duzo osob mnie nastraszylo, ze pewnie od razu sie nie uda itd. Dwa tygodnie przed tym jak sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy stwierdzil, ze oni maja racje i nie mysle o tym. Oddalam wszystkie ciuszki jakie mialam w domu kolezance. Dzien przed okresem ktorego nie dostalam poszlam na impreze i opilam sie jak swinka, dwa dni pozniej dowiedzialam sie ze ktos zamieszkal w moim cialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz latwo mi sie pisze o tym wszystkim ale naprawde podejscie psychiczne jest bardzo wazne. Glowa do gory droga kolezanko i obmyslaj plan na wieczorki z Skarbusiem. BEDZIE DOBRZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja nie mam pojecua bo to sasidka zamawia ale sie dowiem, to zalezy gdzie mieszkam, ja jestem w kilkenny :) ona zamawia za 10 worow 50 eur wiec bierzemy na pol po 5 :) jak no i dowoza do domu :P nie jestes z kilkenny to najlepiej sie na stacjach popytac hej violla tesknilismy za toba :) dobra zmykam troszke posprzatac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja nie mam pojecua bo to sasidka zamawia ale sie dowiem, to zalezy gdzie mieszkam, ja jestem w kilkenny :) ona zamawia za 10 worow 50 eur wiec bierzemy na pol po 5 :) jak no i dowoza do domu :P nie jestes z kilkenny to najlepiej sie na stacjach popytac hej violla tesknilismy za toba :) dobra zmykam troszke posprzatac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Ja mam troszkę dziwne pytanko, ale cóż zapytam chociaż możecie się śmiać:) To jest do tych mamusiek które mają już swoje Pociechy i posiadają tylko kabinę prysznicową (są takie???) Bo ja teraz będzę się przeprowadzała do takiego domku w którym jest tylko prysznic i troszkę mnie to przeraża bo niewiem jak sobie bedziemy radzić z kąpielami. W wannie zaswze jest wygodniej, a niechce specjalnie kupowć takiej specjaknej szafki na której się stawia wanienkę, bo wydaje mi się że to jest lekka przesada. Będzie mi się ciężko rozstać z wanną, bo uwielbiam leżeć w piance!!!!!! Witaj Viola!!!!!Super że badania wyszły wam ok. Więc teraz czekajcie tylko na spontan i do łóżeczka baraszkować:):):):):):):) Ale pamiętaj najlepszy będzie SPONTAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POWODZONKA!!!!!!!!!!!Będę trzymać kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie mialam ten problem, mamy wanne w jednej lazience ale bez prysznica a w tej mniejszej tylko prysznic, wiec kupilismy wanienke i najtansze biurko pod nia :) biurko kosztuje z 20 eur jakos, popatr\\ w argosie, potem sie przyda. musisz brzuszek zamoczyc maluszkowi bo na poczatku im za zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do GosiaIrlandia
Jestem z Galway. Dzieki za odpowiedz... jak sie dowiesz o nazwe firmy, to napisz prosze. dzieki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy dziś na wizycie w Longford i jestem zła :( Jest to 36 tydzień ciąży i wypadałoby żeby zrobili nam usg więć zapytaliśmy lekarza czy będę miec dziś usg a on na to że nie bo aparat do tego badania jest w gabinecie obok i może na następnej wizycie mi zrobią. Tak jakby ciężko było przejść do następnego pokoju. Kolejny raz półtora godziny czekania tylko po to żeby mi zmierzyli ciśnienie i wsadzili na wage! Hej Karola dziękuję za informację o sklepach:) faktycznie najwięcej to jest w tym pierwszym w którym taki nieład panuje:) no ale jak się tej starszej Pani powie co się szuka i da odpowiednią dłuuuuuuuuższa chwile to to znajdzie:) Dziękuje jeszcze raz:) W końcu mamy już wszystko co potrzeba do szpitala:) Pozrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola416
Witam wszystkich ale juz jest okropnie ponuro:( faktycznie aniu starsza pani jakos daje rade tak szczerze powiem ze ja tam juz sama szperam po wszystkich kontach tylko pytam sie gdzie to moze lezec w ktorej czesci sklepu heehhe :) ja teraz szukam stołu pod wnienke bo nie u smiecha mi sie myc malca w naszej wannie chyba by mi krzyze pekly:) nim maluszek by byl dobrze wyszorowany:) to juz 33 tydzien jak ten czas leci , ale i tak juz nie mozemy sie doczekac i tak strasznie chcialabym urodzic przed swietami ale wiem ze to moja malutka zdecyduje kiedy wyjdzie na swiat:) miejmy nadzieje ze znudzi jej sie plywanie w brzuchu. pozdrawiam milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja dalej w całości:( juz by sie coś mogło dziac:( jak do czwartku nic to wizyta w szpitalu.. hmm zobaczymy. kochane ja niekpowałam stolika czy biurka pod wanieke. tez mam tylko prysznic w domku. ja wymyśliłam to tak ze bede wanienke dawała na moje 2 krzesła takie od stołu. moja siostra tak robiła z wanienką synka. i super wygodnie. oki uciekam spac.. pozdrawiam. Wiola 🌼 cieszę sie ze wróciłaś :) i ze wyniki wyszły dobre. teraz to tylko spróbujcie sie rozluźnic w tych sprawach i bedzie ok.. wiem ze moze być cieżko bo cieżko zapomniec io n iemyśleć o czyś czego sie najbardziej pragnie ale mysle ze z czasem naprawde wam sie uda:P powodzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!! ja jestem!!!!!tylko że u mnie nudy i nie mam o czym pisać. Maluszek w brzuszku dziś bardzo grzeczny i nie urządza sobie placu zabaw z moich wnętrzności (jeszcze) zobaczymy jak będzie później. Wczoraj spalił troszkę energii na wieczór więc teraz odpoczywa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ja tez jestem :) wlasnie zrobilam zupke zmiksowana z zielonego groszku i ziemniakow, wyszla pychota :) nawet nie wiedzialam ze az tak dobra wyjdzie, w piatek bedziemy robic placki po zbojnicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu a co to są te placki po zbójnicku??? ja znam tylko p[ierogi po zbójnicku, mają w środku ser zółty i dużo ostrych przypraw, są smażone, pycha! a co do kąpania maluszka-my kładziemy przewijak na kanapie( rozłożonej ) a na przewijak wanienkę i jest wygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sa placki ziemniaczane z gulaszem :) ja zawsze robie placki a bartek gulasz, najbardziej nam smakuje gulasz z piersi kurczaka, papryka i pieczarkami. podsmazasz wszystko osobno, kurczaka drobno pokroic i w przyprawach, potem do garnka niech sie razem dusi. zaklapka, smietanka i palce lizac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×